Watykan w czasie II wojny światowej był z Hitlerem, czy z Polską? Dzisiaj Watykan jest przeciw NWO, czy za NWO?

Kilka istotnych pytań ku noworocznej refleksji postawionych przez Lesława Pietrasza z Roza TV.

<https://youtu.be/-YcMQK7O3HU

http://rozatv.eu/

 

Reklamy

5 myśli w temacie “Watykan w czasie II wojny światowej był z Hitlerem, czy z Polską? Dzisiaj Watykan jest przeciw NWO, czy za NWO?

  1. Podczas drugiej wojny nie wszyscy w Watykanie byli po stronie Hitlera teraz jest ppdobnie nie wszyscy w watykanie są za NWO sa tam tacy którzy pomagają potajemnie wyjść z matrixa . A rosjanie też są. naszymi naszymi braćmi

  2. Watykan nie równa się papież. Według mnie papież jest za tym, aby zjednoczyć ludzkość przez wiarę w jednego Stwórcę, co rzekomo jest jednym z elementów NWO. Twórcy NWO wiedzieli, że i tak do tego dojdzie, więc to sobie wsadzili do swojej ideologii. A zmanipulowanym masom mózgi się gotują. Papież chciałby skończyć te absurdy religijne, ale wie, że wciąż ogromna większość ludzi ślepo wierzy w doktryny i dogmaty i gdyby otwarcie powiedział o tym że powinna nastąpić wiara całej ludzkości w jednego Stwórcę, to zostałby uznany za heretyka i mogłaby się wypełnić straszna przepowiednia o ucieczce papieża po trupach kardynałów albo zabiciu papieża. Dlatego boi się i zwleka z ujawnieniem prawdy o religiach.

  3. Brawo Panie Leslawie, Jest bardzo trudno odpowiedziec Kazdego dnia budze sie I zastanawiam sie co nowego przykrego wydarzyc sie jeszcze moze w Swiecie.
    Pozdrawiam.

  4. W tym czasie nie moze byc juz zniewolenia a NWO to zniewolenie. jezeli papież miałby szybować NWO to po co rozwoj duchowy.

  5. Hymm a czy w II wojnie światowej gdy zabijano Polaków I Żydów ale tych Prawdziwych nie o to chodziło , Hitler ponoć gdzieś napisał, powiedział że szybciej … Niż Polaka wybije wystarczy że zostanie jeden, skoro tak było to Czy ta Udawana nienawiść do Żydów nie ma głębszego wyrazu ….

    Tacy Biedni … tyle przeszli …. Naród Wybrany….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s