69 myśli w temacie “Katolicy polscy, dość bajania o Jezusie w stajence i ubogim żłóbku!

 1. Czy Pan Jacek potrafi mi wytłumaczyć z czego bierze się obrzęd picia krwi i jedzenia ciała podczas eucharystii?

  1. Pan Jacek rozwija się dosyć szybko, ale na podobne strony raczej jeszcze nie zagląda… 😉

   Wszelkie składanie ofiar, by przebłagać bóstwo lub zadośćuczynić mu za cokolwiek, to stary świat, który bezpowrotnie minął. W 2017 zachwieją się posady wszystkich religii na naszej pięknej planecie. Stary świat, ufundowany na zmanipulowanej matrycy, jest już nie do odratowania. To wszystko niedługo runie. Franciszek niepotrzebnie zwleka z Ujawnieniem…

  2. Sa rozne „tlumaczenia ewangelii” .

   Wg niektorych jest napisane: „bierzcie i jedzcie, z tego bowiem jest cialo moje, bierzcie i pijcie, z tego bowiem jest krew moja”

   Chodzi o rosliny(ewentualnie ryby) i sok winny (NIE ALKOHOL)

   Chodzilo wlasnie o to, ze Jezus,podobnie jak PITAGOREJCZYCY, JEST WEGETARIANINEM bedac na naszej Planecie;
   To pasozyty i potwory po raz kolejny wypaczyly SLOWA Nauczyciela wprowadzajac OHYDNY i NIELUDZKI kanibalizm…to jedna z najbardziej perfidnych perwersji i falszerstw…

   1. To dość naiwne myślenie. Jak podają najstarsze, dostępne źródła świat ma dualne, wzajemnie przenikające się oblicze światła i mroku, dobra i zła. Gdybyś więcej czytał, a nie wyłącznie wierzył, dotarłbyś już dawno do ponad 70 oficjalnych, państwowych dowodów, jakie to państwo Indii przekazało Watykanowi, na dowód, że istnieją poparte dowodami historycznymi fakty istnienia dalszych ( po ukrzyżowaniu ) losów Chrystusa, prowadzące do Kashmiru, gdzie istnieje również Jego zapomniany przez Chrześcijan grób w mieście Srinagar, którym nomen omen opiekują się nadal Muzułmanie. Jezus przeżył ukrzyżowanie, co podaje wiele uznanych źródeł historycznych w tym jednoznacznie Koran. W tym celu przed swoją ucieczką z Judei przez blisko 40 dni pokazywał się wszech i wobec swoim apostołom, rodzinie, znajomym i licznym świadkom, aby udowodnić swoje słowa i tajemnicę przekazaną apostołom na ostatniej wieczerzy: Ten kto spożywa ciało i krew syna człowieczego… . Przeżył gdyż również był hybrydą ( zapowiadanym Mesjaszem synem ( potomkiem ) boga ), który to do tego wcześniej przeszedł na pustyni sekretną procedurę przejścia ( której zawsze towarzyszy kontakt ze światem niematerialnym i kuszenie ), spożywając tzw. boski chleb, chleb pokładny faraonów i hierofantów, słynną boską Ma-na, którą syn Tubal Kaina Jetro dał Mojżeszowi na górze Horeb ( mylnie nazywaną Synaj-em ), aby lud, który prowadził do walki mógł zwyciężyć, zmieść z powierzchni ziemi wszystkie inne, dalej istniejące hybrydowe narody dawno upadłych.

   2. Wg moich informacji nie było żadnego ukrzyżowania, a jedynie holograficzna projekcja dokonana przez Obcych. Reszty dopełnili średniowieczni żydowscy „kopiści” „świętych” ksiąg…

    Co do jednego się zgadzamy: Jezus na pewno przeżył, a jego grób jest w Kaszmirze. Biblia została sfałszowana przez kosmitów oraz żydów (co na jedno wychodzi) i podrzucona cesarzowi Konstantynowi:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2013/11/22/biografia-jezusa-zostala-przez-kosciol-sfalszowana/

   3. Mimo wszystko wierzę w Wielką Pobudkę Śpiących Rycerzy – i że się policzymy…

 2. O „ludach jedzacych chleb” pisze juz HOMER…bylo to okreslenie dla odroznienia od narodow nie znajacych CHLEBa czyli pszenicy…to warto zglebic…(poszukam w ODYSEJI, to tam jest…)

  Tym bardziej, ze dzisiaj to modyfikowana pszenica sluzy do podtruwania ludzi…

  Beth Lehem..;Dom Chleba, Dom Ciala…LEHEM…Lahem…LACHEM 😉

  1. –> Sikorka Możesz teraz wyczyniać wszelkie możliwe durne manipulacje, ale nie zmienisz mój drogi is-torycznego faktu, że zapowiadany Mesjasz przyszedł nie w celach zbawienia ludzkości, a naprawienia błędu ( grzechu ) stworzenia i to do wyłącznie pozbawionego sumienia, martwego hybrydowego gatunku ( patrz w tym celu ukryta Ewangelia według pierwszego apostoła św. Andrzeja ) wraz JEGO jak to delikatnie podają kontrowersyjnymi, surowymi obrządkami. Hybrydy zostały stworzone jako naczelne drapieżniki na ziemi i to na wiadome podobieństwo, celowo bezpaństwowo egzystujące wśród tubylców ( ostatnie ogniwo łańcucha pokarmowego ) i posiadły szeroką wiedzę ich twórców w tym m.in. jak przedłużać i ratować sobie słabnące życie krwią i ciałem ( syna człowieczego ) tj. małych dzieci. Z tego również powodu Bóg zdecydował się wcześniej na lokalny potop, lecz jak wiemy nie wszystkie hybrydy wyginęły. Sprawdź łaskawie ile milionów dzieci ginie każdego roku kompletnie bez śladu na całym świecie, którego to faktu nie kryją już nawet żadne statystyki.Wczesnych Chrześcijan Rzymianie nie bez powodu z odrazą rzucali lwom na pożarcie, a właśnie z powodu tych niezmiennie kontynuowanych, surowych hybrydowych obrządków tzw. składania w ofierze bogom dzieci. Natomiast elity rzymskie znając sekret mocy dziecięcej krwi używały do ratowania swojego życia menstruacyjnej krwi dziewic tzw. Westalek ( kapłanek Westy ). Ty nie cytuj wielokrotnie unifikowanej i w tym i innych beboznych celach stale zmienianej Biblii lecz dotrzyj również do wcześniejszych źródeł z Qumran ( wszystkie dostępne na Internecie ). Bóg szóstego dnia stworzył ludzi, siódmego odpoczywał, a ósmego dziwacznie dla swych celów stworzył hybrydy, bioroboty ADAMA i EWĘ ( LILITH w wersji hebrajskiej ) dając im unikalną duszę ( krew RH minus ) i doskonalsze od tubylców piekne ciała nie dając jednak ducha społecznej moralności czyli SUMIENIA. Po wiadomym grzechu z wężową istotą, której efektem był Kain, stwórca wygnał ich z Raju, dziwacznie „dając” Ewie kolejnego hybrydowego syna ( patrz kanon egipskich bogów ) SETA za zabitego przez Kaina Abla. W ten sposób właśnie powstała naturalna nierówność, genetyczne choroby, chaos i wieczny ucisk i walka o władze nad tym padołem łez, który jest daleki od tego co nam się niezmiennie, bezczelnie przedstawia….

   1. zaraz, zaraz, to co Pan pisze nie znaczy, ze cokolwiek probuje”zmieniac”
    A poza tym SLOWIANIE sa potomkami naszych JASNYCH BOGOW!

    ZRODZENI a nie stworzeni .

    Bardzo dobrze, ze Pan przypomnial dzieje hybrydowego nasienia i wampiryzm krwi i energii zyciowej.
    To hybrydy sa stworzone.

    I ma Pan racje: Mesjasz przyszedl do HYBRYD czyli plemienia wezowego, ale chyba Go nie posluchali…

    …a jak Pan widzi” wszelkie możliwe durne manipulacje” nie sa takie znowoz durne, bo spowodowaly madra wypowiedz PANA.

    🙂 z Prawdy wynika zawsze Prawda

   2. „To dość naiwne myślenie. Jak podają najstarsze, dostępne źródła świat ma dualne, wzajemnie przenikające się oblicze światła i mroku, dobra i zła. Gdybyś więcej czytał, a nie wyłącznie wierzył, dotarłbyś już dawno do ponad 70 oficjalnych, państwowych dowodów, jakie to państwo Indii przekazało Watykanowi, ”

    Swiatla i mroku, dobra i zla…mhmmm to tak wlasnie tlumacza panowie wolnomularze…
    Czy takie jest oblicze SWIATA to nie bardzo wiem…a raczej wiem, ze sa Planety i WSZECHSWIATY, gdzie byt jest SWIATLEM i DOBREM. TO MIRY SLAWII.

    Ale…tam nie ma ewolucji, wiec jesli chcemy ewoluowac, to wtedy schodzimy do Swiatow, gdzie panuje dualizm…nawet BOGOWIE tu bywaja…

    Natomiast wolnomularze obudza sie z reka w nocniku. Sprzedali dusze za wladze…i na 33 stopniu raptem sie okaze, ze WSZECHSWIAT ich nie slucha, bo WSZECHSWIAT SLUCHA WIBRACJI SERCA.

    (raptem…reptyl…jakos tak sie kojarzy…)

 3. Nie bardzo wiem dlaczego, ale 😉 ta piesn tutaj mi sie prosi, wiec …Krec sie krec KOLOWROCIE, rozwiej wszelkie zlo, wszelki mrok, daj Zycie i Swiatlo ludzkosci !!!

  Slawlenie Welesa na ustach wsiech Tworiaszczych czudiesa…
  Niech sie staje na chwale RODA, Rodnych Bogow, Braci i Siostr moich z RODU NIEBIESKIEGO i na chwale calej ludzkosci<3

 4. Kochane TAW po raz kolejny powielana jest informacja, że osoby z Rh- nie pochodzą z tej planety, że to boska, błękitna krew ( wspominał też o tym Max), inni twierdzą, że ten odczynnik posiadają hybrydy reptylian, inni, ze Żydzi ,( sumeryjscy sztucznie modyfikowani nadzorcy Ziemian) jaka jest prawda- proszę, jeżeli znasz odpowiedź to wyjaśnij proszę- gdyż bardzo bliska mi osoba posiada krew B Rh-, dodam, że jest to najwspanialsza osoba jaką znam, żyjąca w harmonii z Matką Ziemią, kochająca i wspomagająca innych bezinteresownie, mądra, bardzo utalentowana i pokojowa wręcz boska w pozytywnym znaczeniu- dlatego tak bardzo zależy mi na odpowiedzi:) Ja znalazłam takie informacje http://ciekawe.org/2016/05/09/jesli-twoja-grupa-krwi-ma-wskaznik-rh-nalezysz-do-wyjatkowej-czesci-naszej-populacji/

  1. Nie badałem tej sprawy, w obliczu spraw ważniejszych dla naszej Ojczyzny uważam ją za drugorzędną, podobnie jak „płaską Ziemię” czy inne. Na badanie tych oraz setek innych spraw przyjdzie czas, gdy Słowianie odzyskają już władzę w swoim własnym kraju, czyli pełną suwerenność naszej Ojczyzny-Matczyzny.

   Jeśli chodzi o słowiańską krew, to uważam, że teraz jest taki czas, by trąbić wszem i wobec o niezanieczyszczaniu jej:
   szczepionkami,
   „lekami”,
   aluminium z past do zębów, kosmetyków i naczyń kuchennych,
   zatrutą żywnością,
   zatrutymi używkami,
   zatrutymi napojami,
   plastikową zatrutą wodą,
   napojami z aluminiowych puszek itd, itp.

   To jest w tej chwili najważniejsze. Ale Polacy swoją cenną energię wolą inwestować np. w zasilanie pozornych sprów między KOD-em a PiS. Gdy trzeba zagłosować za truciem Polaków – nie ma najmniejszego sporu między tymi ugrupowaniami.

   http://porozmawiajmy.tv/skazenia-ukryte-w-zywnosci-jak-sie-przed-nimi-bronic-lena-huppert/

  2. RH minus wskazuje, że posiadacz tej krwi nie posiada podstawowej puli genów zgodnej z naczelnymi. Resztę sama sobie wykoncypuj…. Naturalnie stałe mieszanie się gatunków od momentu stworzenia spowodował, że wiele szczególnych, recesywnych cech OBCEGO gatunku zwyczajnie w dużym stopniu zanikło, jednak wiadomy hybrydowy ślad pozostał. Istnieją starodawne rody, które zgodnie z bożym zaleceniem nie mieszają krwi z tubylcami. Statystycznie posiadacze RH minus są długowieczni. Dożywają ponad 80 i 90 lat, bardziej odporni na wirusy, bakterie i grzyby np. rzadziej zapadają na raka ( cecha związana z występowaniem w ich krwi miedzi ). Są jednak statystycznie bardziej podatni na choroby psychiczne, nastroje, wrażliwi, kreatywni, inteligentni, aktywni, pobudliwi, pamiętliwi i terytorialni oraz w większym odsetku homoseksualni lub posiadający cechy obojnacze…

   1. Krag Zycia u Slowian to 144 lata, a niektorzy dozywali wielu KREGOW…wiec dlugowiecznosc nie jest wskaznikiem.

    Narod HUNZA z Himalajow (potomkowie GUNIOW BIALYCH wg. Pana Bialczynskiego) zyje sradnio 120 lat) pisza o tym rosyjscy lekarze wojskowi, ktorzy badali dlugowiecznosc Hunzow Guniow…

    My Slowianie mozemy lekko zyc ok 120 lat, a nawet 150 i wiecej…”oni” nas biora na zmeczenie…

    .https://www.youtube.com/watch?v=D8IsoESwsxg

   2. ” wrażliwi, kreatywni, inteligentni, aktywni, ”

    …toz to charakterystyka TWORCOW czyli SLOWIAN…

    Dodam : honorowi, lojalni, wytrwali, humanitarni, wspolczujacy…itd

   3. TOtalne brednie. Nigdy nikogo nie „wrzucaj do jednego wora”- są żydzi i ŻYDZI, polacy i POLACY! delikatnie mówiąc odleciałeś, czy jak wolisz WYKONCYPUJOWAŁEŚ- po czynach ich poznacie- MAX miał dla przykładu RH- i jak potężną pracę wykona dla ludzkości, nie zapominaj także, że MY SŁOWIANIE jesteśmy dziećmi bozymi, zatem odczynnik ten może wskazywać właśnie na pochodzenie boskie słowiańskie, nie zachowuj się tak jakbyś zjadł wszystkie rozumy- reptyliana widzisz wszędzie?! Nie cierpię cwaniaków, dlatego właśnie zapytałam TAW o kwestię istotną dla ludzi z RH-, bo wiele jest zapytań na mądrych blogach i nie po to, żeby czuć boskość, tylko ostatecznie wykluczyć te tępe gadanie co niektórych, że to tylko i wyłącznie hybrydy reptyli!!

    Sikorka podzielam Twoje zdanie, dlatego każdy, kto potrzebuje pomocy powinien ją otrzymać- chociażby jako motywację dla pozytywnej przemiany- każdy zasługuje na ŚWIATŁO- ISKRĘ, która rozbudzi w nim to co najlepsze, ALKOHOL, NARKOTYKI to wiadomo czyje są narzędzia! Według najświeższych informacji największa dilerka ( Max twierdził, ze ma 7 tys lat) źle się poczuła:

    „24 grudnia 2016. Dwa tygodnie temu były dokonane próby zabójstwa na niektórych Rothschildach. Jest to powód, dla którego królowa angielska ustępuje jako patronka z wielu organizacji charytatywnych dla dzieci, i dlatego obecny Papież rozważa swoją rezygnację.

    Sobota 24 grudnia 2016. Królowa rezygnuje z prowadzenia 30 organizacji charytatywnych dla dzieci.
    TAW ma rację pora skończyć to bajanie, dociekanie, bo my możemy tylko gdybać, nie traćmy zatem drogocennej energii na spory Panie grdeblade:)

  3. Tak naprawde to kazdy przyszedl z ktorejs planety wczesniej…Chodzi o to z ktorej i kiedy.

   Hybrydy przylecialy czy tez zostaly zaimplantowane na MIDGARD Ziemie duuuuuuuuuuuuuu…zo pozniej niz Slowianie, Indianie czy Afrykanczycy…

   1. Nie zamierzam się absolutnie z nikim z Was spierać, ani nikogo na siłę uświadamiać. Jesteśmy od wieków manipulowani informacjami i prawie w całości fałszywą wiedzą po to właśnie, aby hybrydowy gatunek wśród nas żyjący, niechętny do pracy, mający prawdziwą wiedzę PRZEKAZANĄ przez swych upadłych OJCÓW – przodków mógł skutecznie nadal nad nami panować, co też absolutnie od wielu setek lat ma na tym łez padole na miejsce. Depopulują nas gdyż swoją liczebnością zagrażamy całej planecie i im samym. Tymczasem Słowianie zostali przez nich całkowicie zmarginalizowani i zastąpieni do niedawna przez tzw. Ariów. Tu nie chodzi o żadne bajki tylko o BYĆ albo NIE BYĆ ! –>
    1. https://youtu.be/_dj6_TQ0flg
    2. https://youtu.be/FS1NyrLucWM
    3. https://youtu.be/JWR2SzpR3yg

   2. Cytat z filmu cytowanego przez qrdeblade
    „Za ich prace beda nagradzani ziemskimi rzeczami oraz wielkimi tytulami,ale oni nigdy nie stana sie niesmiertelnymi i nigdy sie z nami nie polacza,

    nigdy nie otrzymaja swiatla i nigdy i nigdy nie beda podrozowac ku gwiazdom.

    Nigdy nie osiagna wyzszych realiow, poniewaz zabijanie wlasnego rodzaju zastopuje ich postep w kierunku oswiecenia. tego nigdy sie nie dowiedza;”

    Cos mi mowi, ze sa cywilizacje duzo bardziej rozwiniete niz ta jaszczurowata…
    Ludzie natomiast powinni natychmiast zaprzestac zabijania!!
    Zacznijcie od NIE zabijania nienarodzonych dzieci !

    i cytuje za Bratem TAW
    „Jeśli chodzi o słowiańską krew, to uważam, że teraz jest taki czas, by trąbić wszem i wobec o niezanieczyszczaniu jej:
    szczepionkami,
    „lekami”,
    aluminium z past do zębów, kosmetyków i naczyń kuchennych,
    zatrutą żywnością,
    zatrutymi używkami,
    zatrutymi napojami,
    plastikową zatrutą wodą,
    napojami z aluminiowych puszek itd, itp.”

    I badzmi DOBRZY dla siebie samych, naszych Bliskich, Matki Ziemi, naRODu, zwierzatek itd.

 5. Kochane TAW oczywiście, ze w obliczu tak poważnych spraw moje zapytanie jest z zupełnie innej kategorii 🙂 Trąbie komu tylko się da, lecz niestety ECHO, z przykrością stwierdzam, że pustka -nic nie dociera! Przez 8 lat byłam niezależną radną- stworzyliśmy z sąsiadami komitet wyborców- walczyłam, pomagały mi lokalne media z wywozem wszelkich nieczystosci z terenow nimieckich na POLSKIE POLA, walczyłam ze słupami, którzy skupywali POLSKĄ ZIEMIĘ- byłam niewygodna, bo jestem z kategorii tych którzy, gdy chodzi o dobro POLSKIEGO NARODU- walczy do końca- grożono Nam- w grę wchodził niemiecko-polski układ na który pozwoliło ministerstwo środowiska- zatem znam machinę zimnych, pazernych urzędników, instytucji! Komorowski przekazał sprawę do generalnego prokuratora w Warszawie- przesłuchań wiele i werdykt- sprawa ważka i zawiła- sprawę umorzono! PIS zablokował ustawą sprzedaż ziemii, ziemia skupiona jest w rękach słupów, którzy tylko oficjalnie są jej właścicielami, a w stanie faktycznym są zarządcami i produkują na potrzeby niemieckich przemysłowych biogazowni! W sprawie CHEMTRAILS też interweniowałam u premier jednak pismo nawet nie trafiło do jej rąk i zostało z automatu przekazane do MŚ- odpisano bzdury o smugach kondensacyjnych- to ostatecznie przekonało mnie, że PIS to nasienie takie samo jak PO ! TO musi runąć i tu podzielam TWOJE TAW zdanie- SPRAWY OJCZYZNY SĄ NAJWAŻNIEJSZE i jeszcze jedno zadanie szyszki (celowo z malej litery, bo stracił u mnie szcunek), cytuję-” W każdym razie w dziedzinie sterowania dynamiką liczebności populacji należę do uznanych osób na świecie”- to ostatecznie podkreśla czym jest PIS-http://niezalezna.pl/84325-minister-jan-szyszko-o-kulisach-medialnej-nagonki-albo-krytykuja-albo-przemilczaja. ALEX jak zawsze porusza bardzo ważne sprawy kierując NAS na właściwe tory:)

  1. Elaszka, wielki szacun i pokłon aż do Matki Ziemi za Twoją działalność. Kiedy już Słowianie odziedziczą tę ziemię, zapraszam Cię na kawę! 🙂

 6. do qrde blade…

  Te filmy to fakty…fakty , ktore sie dzieja..;i co dalej ?

  Przeciez wiemy, ze wojna trwa…od dawna trwa.
  A jak myslisz Bracie? Kto zwyciezy???

  Zycie czy smierc?

  jasnosc czy ciemnosci ???

  te filmy sa tez po to, by WOLNI LUDZIE stracili wiare w SWOJA MOC !!!
  A MOC WOLNYCH LUDZI JEST KOSMICZNA, WIECZNA…
  czyli chca „oni” bysmy” zapomnieli, ze MOC JEST W NAS!

 7. „„24 grudnia 2016. Dwa tygodnie temu były dokonane próby zabójstwa na niektórych Rothschildach. Jest to powód, dla którego królowa angielska ustępuje jako patronka z wielu organizacji charytatywnych dla dzieci, i dlatego obecny Papież rozważa swoją rezygnację.

  Sobota 24 grudnia 2016. Królowa rezygnuje z prowadzenia 30 organizacji charytatywnych dla dzieci.”
  Dowiaduje sie dzisiaj…
  Znaczy sie skandale porwan dzieci moga wyjsc na jaw…

  Krec sie krec KOLOWROCIE, zmiec i rozwiej wszelkie zlo, mroki, nieprawde, klamstwa…
  Przynies nam Dieciom Rodu Niebieskiego Dobro, Zdrowie, Dlugie zywoty, Jasnosc, Sile , Moc…

   1. Absolutnym dowodem na poparcie TEZY totalnej ( zaplanowane wkrótce NWO) okupacji planety jest obecna sytuacja geopolityczna na świecie, piramidalny, ukryty system masońskiej władzy oraz OBCA na tym świecie, do niczego innego niepodobna, hybrydowa KREW RH minus. Albo jesteś z TYCH: niewiernych Tomaszów ( Jeszu też był mesjanistyczną hybrydą i ponad wszelką wątpliwość przeżył ukrzyżowanie – brak ciała ), albo sama masz wiadomą grupę, czyli przypominasz budową awatara z OBCYM nie pozwalającym na przebudzenie, zaszczepionym duchowym symbiotem ( i osobnym, związanym z osobniczym rezonansem polem morficznym myśli i uczuć z którego możesz korzystać ). Co do naiwnych planów rodowych siedlisk, to przypominam, że już historycznie, dawno temu go przerabialiśmy, a wkrótce wielokrotnie zwiększy się podatek gruntowy i rolny od ziemi i wtedy spotkamy się pewnie w śmierdzącym mieście ( byle nie do W-wy) w którym w 2017 roku gminy podniosły (urealniły! ) wielokrotnie wzwyż podatki gruntowe.

   2. https://krystal28.wordpress.com/2016/11/10/z-wywiadu-simona-parkesa-06-11-2016/ i część dotycząca przerażającej pedofilii na szczeblach rządowych:
    Jednym z powodów dlaczego tak wiele ludzi nie lubi Clintonów są różne działania, jakie Hilary Clinton prowadzi w związku z „Lola Express“. Lola Express to nazwa samolotu, który lata w pewne miejsca, gdzie można wykorzystywać dzieci. I jest wiadomym, że Hilary Clinton korzysta z tego samolotu w bardzo regularny sposób. Rozmawiałem z wieloma osobami, które twierdziły, że Bill Clinton nie będzie oskarżony o satanistyczne wykorzystywanie dzieci, ponieważ ludzie nie są gotowi usłyszeć taką informację, że prezydent USA jest satanistą wykorzystującym seksualnie dzieci. Ale zostanie oskarżony o wykorzystywanie i współżycie z małoletnimi. W pewnym stopniu jest to zgodne, gdyż jest to wykorzystanie dzieci wbrew ich woli w satanistycznym rytuale, ale to nie będzie podkreślone i łatwiej im będzie utrzymać takie oskarżenie w mocy. Jeśli chodzi o Hilary Clinton chcą jej postawić zarzut absolutnej zdrady.

   3. O właśnie… Wściekłemu tłumowi rzucą na pożarcie np. Clintonów (czyli płotki/marionetki), a Główne Figury będą nadal kryte.

    Nie możemy pałać żądzą odwetu, bo to tylko wzmacnia gada i przedłuża jego żywotność. To jest trudne, ale musimy pozostać absolutnie bez osądu w sercu swoim, bo serce nie osądza.

    Taki był ten bardzo smutny i mroczny etap „ewolucji” matrixa. Zawładnięto planetą, perfidnie wykorzystano i totalnie zbezczeszczono rasę ludzką. Ciężko będzie Ziemianom przyjąć to do wiadomości i się z tego jakoś podnieść, ale nie ma innego wyjścia.

 8. Humanoidy…
  ” „Martwa woda jest to ujawnienie wszystkich spisków, zrozumienie w jaki sposób cię okłamują(przebudzenie)…, a żywa woda to co robić – idea rodowych siedlisk, odżywianie się z obrusa samobranki(witarianizm) itd…”cytuje za Bajkowe Krolestwo(na YT)

  .https://www.youtube.com/watch?v=2Nfj-_EWbR0

  i jeszcze to, w nawiazaniu do filmow cytowanych przezqdeblade
  Bajka o zawłaszczeniu Ziemi przez smoki
  .https://www.youtube.com/watch?v=Z16KkWP2-us

  (co do kanalu sie nie wypowiadam…ta pary kaloszy bywaja rozne…)

 9. UWAGA !
  Pisze to OSTRZEŻENIE o UWAGĘ – ( dziwacznie gazety mainstreamowe go totalnie ocenzurowały ) przed nadchodzącym SYLWESTREM i Nowym Rokiem. Może jeszcze jest czas oszukać tzw. przeznaczenie . Otóż dziwacznie odwrotnie do obecnej żałosnej sytuacji politycznej w kraju, niezwykle ochoczo i tzw. ” na bogato” nagle szykuje się Polakom cały wysyp sylwestrowych imprez ( w Krakowie dziwacznie aż trzy !!! ), wszystko naturalnie będzie na żywo na wizji, rejestrowane i wysyłane w świat. To w obecnym kryzysie politycznym i dosłownie kryzysowym politycznym bałaganie wygląda dosłownie jak: DEATH WISH !
  Do tego zaraz po Nowym Roku zwalą się nam na głowę amerykańscy pancerniacy, więc impreza może być zaplanowaną częścią większej reszty. Mam nadzieje, że się mylę, ale dziwaczna durna, beztroska władz i całego wysypu, wyjątkowo licznych w tym okresie, wybiórczo łaskawych organizatorów, aż prosi się o zwrócenie na ten fakt Państwa uwagi…
  Mało tego pewne dotychczasowe ikony popularności, jakoś również zupełnie dziwacznie nie otrzymały w tym roku od tych ponoć łaskawych organizatorów na ww. imprezy zaproszenia.
  Co Wam to przypomina ?
  Podajcie dalej !

  1. Co roku o tej porze nadziwić się nie mogę, że Polacy pozwalają na taką kosmiczną hucpę wywalania w błoto naszego ciężko zarobionego grosza naRODowego. Ile schronisk dla wrażliwych bezdomnych Słowian można by w tych imprezowych miastach za te pieniądze wybudować… Niestety władzę nad innymi istotami UZURPUJĄ sobie jedynie istoty pozbawione umiejętności współodczuwania (chlubne wyjątki oczywiście w tym kontekście pomijam, bo siła ich głosu jest żadna).

   1. Jak najbardziej popieram…
    Grosz naRODowy uzyc do budowy schronisk, a jeszcze lepiej zakladow pracy, szkol douczajacych zawodow…
    prawdziwych LUDZKICH energetycznych terapii
    czyli PRZYWRACANIA LUDZIOM POTENCJALU ENERGII ZYCIOWEJ…to mozna robic jesli sa warunki: miejsce, domy, ogrody, pracownicy wysoko etyczni i empatyczni…

    proponuje calkowite pominiecie tych „imprez” ktore sa niczym innym jak pulapkami energetycznymi.

    Chodzi o to by ludzi jeszcze bardziej zmeczyc, otumanic …oTU-manic…a kto wie czego dodadza do „napojow”???

  1. Reptilom nic nie grozi – oni są nieśmiertelni (mają możliwości przeskakiwania z ciała w ciało przy zachowaniu pamięci wszystkich poprzednich żywotów) i mają setki możliwości ewakuacji z naszej pięknej planety. Kiedy zrobi im się już naprawdę gorąco koło d…, po prostu sobie znikną – jak zniknął „stary Smok” dr filozofii George Soros. Czy ktoś z Państwa go widział od listopada?…

   1. „Niesmiertelni”? Do pewnego stopnia, mysle…(chociaz sie w temacie nie wyznaje…) To nasza energie wykorzystali…!

   2. z ta „niesmiertelnoscia”..;to moze byc tak: (cos przywiodlo do komputera, jakas Sila, a juz spac czas….i jakos ponizsze filmy przyszly… jakos tak via bloga treborok.. KTOs chcial by bylo wiadomo… az trudno wstawiac,ale…jesli zechcerz TAW, to wymaz te „linki” po lekturze…

    .https://www.youtube.com/watch?v=5MxMAmvJIWQ

    .https://www.youtube.com/watch?v=AmNCOeBHV_U

    …jest dokladnie taki obraz, malarz wegierski :Munkácsy Mihály…tam „takie straszliwe wibracje”, ze nie cytuje nawet odnosnika, kto zechce , znajdzie w necie…)

   3. po tym, o czym informowal Credo Mutwa…
    Niech wejda tutaj Energie Swiatlosci, MOC, Milosc Wszechswiata, Niesmiertelnosc Dzieci Bozych…

    Niech wszystko co Dobre Blogoslawi Slowianom, Niech wszystko co Dobre Blogoslawi Ziemianom, niech wszystko co Dobre Blogoslawi Braciom naszym we Wszechswiecie

    .https://www.youtube.com/watch?v=SlygYeOujGs

   4. Przerażające! Trafiłam przypadkiem na bloga w którym jest wiele informacji ze Świata i znalazłam taki oto wywiad opublikowany 31 grudnia https://krystal28.wordpress.com/ , tu jego część dotycząca pedofilii na szczeblach rządowych:
    Lynn – Siły pracujące dla sprawiedliwości w szerokiej sieci międzynarodowych organów ścigania i wywiadu zaczęły aresztowania Europejczyków na wysokich stanowiskach z powodu wykorzystywania dzieci, handlu ludźmi i pedofilii. Pomimo wysiłków w celu powstrzymania tych aresztowań w U.S. poprzez upieranie się, że dowody tego to „fałszywe wiadomości”, czy sądzisz, że aresztowania istotnych postaci biorących udział w tych aktywnościach w Ameryce przez funkcjonariuszy organów ścigania w USA będą miały miejsce?

    KOBRA – OK, to jest coś, co nie może być zatrzymane. Może to być opóźnione, ale w pewnym momencie siły Światła będą miały tyle mocy w tej sytuacji, że te aresztowania będą kontynuowane i zwiększone w kierunku Wydarzenia.

   5. Aresztowane będą jedynie płotki – w celu uspokojenia społecznych emocji (tzw. wentyl bezpieczeństwa). Prawdziwym grubym rybom nie stanie się najmniejsza krzywda. Oni mają dość zasobów, by się wykupić, przepoczwarzyć lub zwiać na inną planetę.

   6. A tu część dotycząca starego Smoka:
    https://krystal28.wordpress.com/2016/11/29/wywiad-radiowy-z-simonem-parkesem-20-listopada-2016
    Jay Pee: Simon, a co wiesz na temat Georg’a Sorosa? Wysłałem ci link do raportu Benjamina Fulforda.

    Dostałem dwie niezależne od siebie informacje z moich niepowiązanych ze sobą źródeł. Jedno źródło mówiło, że Soros został nagle przewieziony do szpitala. Drugie źródło twierdziło, że Soros nie żyje. Ale dotarła do mnie informacja z trzeciego źródła, że Soros był w szpitalu, sfingował swoją śmierć i zniknął uciekając.

    Jay Pee – Czyli udał własną śmierć?

    Coś tak jakby. Nie mam zwyczaju podawać do publicznej wiadomości żadnej informacji, jeśli nie jest ona potwierdzona przez dwa niezależne i wiarygodne dla mnie źródła.

    Ale mogę powiedzieć, że to George Soros z własnej kieszeni sfinansował demonstracje przeciwko zwycięstwu Donalda Trampa w Stanach. Wiele demonstracji, które pokazywano w mediach nie powstały naturalnie z gniewu demonstrantów, lecz zostały natchnione opłaconymi dolarami [$15/godz. wg innego źródła – kr]. Ta sama sytuacja miała miejsce w trakcie protestów na Ukrainie, prowokatorzy zostali zainspirowani i opłaceni aby stworzyć problemy. Jeśli George Soros faktycznie nie żyje, to nie byłbym tym zbyt zdziwiony, ale nie mogę tego stwierdzić publicznie, bez potwierdzonej informacji.

    …….

 10. –> Arkona
  Aby zrozumieć rzeczy o których opowiada Credo Mutwa, należy odrobinę choć zapoznać się z hermetyczną wiedzą. Słynny Hermes Trismegistos zawarł w swych 15 tablicach informację dla swych nielicznych następców, jak w czasie medytacji ( to jest bezpiecznego, wielokrotnego opuszczania cielesnego awatara przez duszę, będącą tzw. energetycznym plzmoidem, świetlistym symbiotem ) można równie bezkreśnie poruszać się w świecie inteligentnej energii nas otaczającej. Wielu wierzy, że wielka piramida została właśnie zbudowana dla i przez NIEGO ( Thota ), aby zabezpieczając energetycznie JEGO pozostawione tam ciało w tzw. komnacie króla, symbiot ( jego uwolniona tymczasowo dusza ) mógła bez żadnych ograniczeń, duchowo zwiedzać wszystkie dostępne dla NIEJ miejsca we Wszechświecie. Ta wiedza doprowadza nas do szczególnej zauważonej również w fizyce prawidłowości, to jest dualności ludzkiej istoty składającej się z materialnego ( prawie w 80% składającego się z wody ) awatara i świetlistej, teoretycznie nieśmiertelnej istoty ją stale powtarzalnie zasiedlającej ( w nią implodującej ). Egipscy kapłani znali tę daualną tajemnice, tego swoistego długotrwałego połączenia, zalecając nie tylko dbać o materialne prawidłowe odżywianie naszego ciała, ale również dbanie o energetycznego symbiota, co razem gwarantowało długotrwałe, doskonałe połączenie oraz prawie bliskie boskim możliwości. Otóż inteligentna energia stwórcy wypełniająca wszystko dookoła ma to do siebie, że niezmiennie odżywia, imploduje w idealne ( oparte na złotym podziale ) fraktalne konstrukcje, powodując implozję tworząc złudzenie powstawania czarnej dziury, czyli materii. Połączenie to jest o tyle trwałe w przypadku ludzkiego DNA, gdy to DNA nie ulega w czasie jakościowej destrukcji. Natomiast swoisty symbiotyczny, powstający plazmoid musi być odżywiany, podtrzymywany energią prany oraz spożywanymi w pożywieniu, coraz bardziej unikalnymi pierwiastkami z rodziny palladowców. W przypadku tak skomplikowanego mechanizmu jak ludzkie ciało, nie tylko ważne jest nieskażone GMO pożywienie ( nie powodujące destrukcji DNA ), ale i zgodne magnetyczne ( domenowo ) uporządkowanie wszystkich komórek ludzkiego awatara. Co do jakości plazmoidu tymczasem, to namnażanie się w nim energii w poważnym stopniu zależy od dostarczania mu wysokospinowych form pierwiastków z rodziny palladowców, mających w tych stanach cechy nadprzewodzące, które z formie pola Meisnera wypierającego z organizmu fale elektromagnetyczne tworząc nad żyjącą istotą świetlistą, błękitną aurę ( zwaną ORGONEM ). Nadprzewodnik zaś jest dla wielu dziwacznie idealnym izolatorem, który ma cechy pobierania z otoczenia energii elektromagnetycznej. Tak więc wszyscy nie tylko promieniujemy energią, ale także ją innym podbieramy na zasadzie energetycznego wampiryzmu. Ponieważ coraz częściej pokarm nasz jest pod względem jego składu zwykłym śmieciem lub wręcz trucizną ( związki fluoru, rtęci, aluminium, metale ciężkie, ect. ), to jeszcze wszechobecne Wi-Fi, GSM i inne zmienne pola elektromagnetyczne do cna nas dosłownie rozładowują życioweh energii, więc nie mając skąd pobierać energii prany ( żyjąc w miastach w żelbetonach i innych fatalnych konstrukcjach, bez dostępu do roślinności lasu, ziemi, wilgoci roślin ) zaczynamy osobniczo wampirzyć i tę energię od innych pobierać. Niestety nie wszyscy mamy w tym względzie jakąkolwiek wiedzę i oczywiście równe możliwości ( np. biblijna Sara pochowała dzięki temu kilku mężów ). Osoby wrażliwe wchodzące do zamkniętych pomieszczeń np. w urzędach natychmiast skarżą się na ból i zawroty głowy, co jest wprost dowodem i bardzo negatywną oznaką, że wypełnione są one negatywnymi, energetycznymi wampirami. Jedynym prostym lekarstwem na energetycznych wampirów jest zwykła ucieczka lub tzw. biała magia, to jest generowanie z serc wyłącznie miłości, troskliwości do matki Ziemi i wszelkich istot na niej żyjących, co powoduje niezwykle wprost fraktalne zmiany w naszym i otaczających nas organizmach składających się przecież z wody, która w całości jest zagęszczoną energią prany i która przekształca w ten sposób swoją strukturę na bardziej foremną i fraktalną. To jest temat rzeka, ale zwracam Wam wszystkim uwagę, że idziemy, jesteśmy prowadzeni ku totalnej destrukcji tak materialnej, szybszy zgon jak i dalsze ograniczenia energii plazmoidów, czego konsekwencją jest zaczynanie kolejnej inkarnacji od przysłowiowego zera.

  1. @qrdeblade, napisałeś buzujący treścią skondensowany artykuł. Mogę ten Twój komentarz dać jako wpis na blogu?

   1. Tak, to dość unikalna hermetyczna wiedza, ale tak odmienna od oficjalnej, wklepywanej nam z dzikim uporem do głów na poszczególnych szczeblach tzw. oficjalnej nauki, że, aby TEGO od razu nie wyśmiali i nie wyszydzili, spróbuj zamieścić najpierw doskonały wykład całkowitych podstaw wiedzy (poziom gimnazjum ) fizyki Dana Wintera o implozji –> https://youtu.be/gPPsrgRT5kw.
    Co do wampiryzmu, to są istoty o osobniczej konstrukcji opartej właśnie na DNA krwi, które mają w tym względzie szczególne zdolności. Stąd zresztą wzajemna identyfikacja oparta na wielokątach foremnych: pięciokątach ( pentagram, pantagon, ect. ), sześciokątach, itp.

   2. Dzięki.

    Dzięki też za dr. Dana Wintera. Pamiętam go jeszcze z 2012 r. z rozmów z Barbarą Wojtkowską-Guicherit i Bartoszem Kurzajewskim na Wolna Ludzkość TV.

    Co do wyśmiewania, to czystej maści wyśmiewaczy, trolli oraz agentury już coraz mniej tu zagląda, bo wiedzą, że wyczuwam ich bezbłędnie.

    Gdzieś tak mniej więcej od dwu miesięcy nastąpił wyraźny przeskok na wyższy fraktal wśród czytelników i komentatorów bloga. Pozostała praktycznie sama elita intelektualna i duchowa. Coraz więcej też zagląda tu bardzo młodych ludzi z pokolenia 1996-2002, co do którego żywię szczególną nadzieję, bo to właśnie ono dokona realnych – nie pozorowanych, jak dotychczas – zmian w Polsce. Pokolenie to nie posiada jeszcze wiedzy, ale jest wśród nich bardzo wiele istot z ogromną intuicją, u których (czasami pod maską sarkazmu i pewnej uszczypliwości) wyczuwam przeogromny apetyt na penetrację tego dziwnego świata, w który je wrzucono. Blogi tego typu to dla nich często pierwsze uderzenie młotem w potylicę, po którym jednak szybko się podnoszą i zaczynają drążyć dalej 😉

    I to właśnie dla nich warto pisać 🙂

  2. „Jedynym prostym lekarstwem na energetycznych wampirów jest zwykła ucieczka lub tzw. biała magia, to jest generowanie z serc wyłącznie miłości, troskliwości do matki Ziemi i wszelkich istot na niej żyjących, co powoduje niezwykle wprost fraktalne zmiany w naszym i otaczających nas organizmach składających się przecież z wody, która w całości jest zagęszczoną energią prany i która przekształca w ten sposób swoją strukturę na bardziej foremną i fraktalną. ”

   i WODA 😉 po prostu WODA wczesniej blogoslawiona i pryskana kropelkami…no rozumiem, z w urzedzie miasta trudno to czynic otwarcie, ale w biurze, gdziektos pracuje lub np; w szkole, mozna to robic dyskretnie np. rano, zanim „koledzy” przyjda, lub po pracy…czy tez po katach i korytarzach, gdy nikogo „widzialnego” tam nie ma, bo niewidzialni i tak widza, ale to nie szkodzi 😉

   Przyklad blogoslawienstwa..(.moze kazdy we wlasnej swiadomosci przygotowac )
   Wodo, Swieta Wodo, Matko i Bogini, ktora od poczatku Czasow przez Wszechswiaty karmisz, ozywiasz, koisz, oczyszczasz, Ty ktorej Kropla Wody zywej czyni plodna najbardziej nawet jalowa planete, Ty Wodo Swieta, spraw by bylo oczyszczone, to co ma byc oczyszczone i by z tego miejsca odeszly(tu wymienic np.) istoty ktore nie szanuja Zycia i Swietosci.(…) Otocz mnie Moca Twojej Milosci i Dobra, Moca Zycia Wiecznego. Moc i Dobroc Twoja Wielka Jest*

   Ps; Niestety przyklady porwan, o ktorych opowiada Credo wymagaja uwolnienia fizycznego…a wtedy mozna przywrocic np.porwanym, ale uwolnionym dziewczetom Ich energie zyciowa…o ile starczy Milosci…to jak gdyby odwrocic bieg czasu…

   Chyba , ze masz qrdeblade jakas metode ?

  3. Jest „rozumienie” naukowe, wymagajace wiedzy z fizyki, chemii itd. i jest rozumienie czuciowe czy tez jak gdyby wrodzone..;po prostu sie czuje co jest i jak jest…bez wiadomosci o „fraktalach”…
   takie skojarzenie : Hermes z mitologii niosacy Dionizosa, to Sw. Antoni niosacy Jezusa malego (KK ubral antyczna figure w suknie…sama figurka jest identyczna); Nie wiem dlaczego to mi przyszlo na mysl ??? w tej chwili???

   …to co Mowi Mistrz Mutwa jest oczywiste…, chociaz sa to sprawy okropne…z wysysaniem energii zyciowej.

  4. Tym, którzy dokonują wyborów sercem i bez hipokryzji, jednoznacznie wypinają się z matrixa, będzie żyło się coraz lepiej, bo Przestrzeń Życia jest już odblokowana i otwarta na Kreację. Tylko po pierwsze, Polacy w to nie wierzą, bo są zaprogramowani nie na Kreację, lecz na walkę (np. polityczną). A po drugie, nie mamy praktyki w Kreacji, robimy dopiero pierwsze dziecięce kroczki… 🙂

  5. Te slowa sa do TAW:

   Bardzo, bardzo po cichutku prosze 😉 nie uzywaj slowa „Kreacja”. po slowiansku, POLSKu jest SLOWO: TWORZENIE.
   Nasz jezyk ma MOC SPRAWCZA czyli tworcza, jesli SLOWO jest wlasciwie uzyte. Kaplani w Arkonie po 30 lat nieraz szukali odpowiedniego slowa do okreslonej sytuacji.

   I druga cichutka prosba Drogi Bracie . Nie pisz afirmacji w stylu:”Polacy w to nie wierzą, bo są zaprogramowani nie na Kreację, lecz na walkę (np. polityczną)”, zwlaszcza na Blogu o tak silnej energii…

   Wiesz przeciez jak „TO” dziala..

   Polacy SA TWORCAMI Z NATURY I DUCHA !!!!

   Jeszcze spia, a jak sie obudza, to w jeden dzien przeobraza Rzeczywistosc…Rzecz w Istosci.

   Polacy sa Dziecmi naszych Przodkow TWORCOW i Geny POLAKOW wibruja TWORCZOSCIA…ktos to przytlumial przez tysiaclecia, ale…PAMIEC GENETYCZNA BUDZI SIE !!!

   Czy „ktos” by mogl zaprogramowac DZIECI BOZE ???
   Troche sie problemow natworzylo w KOSMOSIE, ale Wieczne PRAWA – KONY sa Wieczne!

   1. Są czasami punkty, przy których trzeba podpisać protokół rozbieżności… 😉

    To naturalne, że między braćmi Słowianami występują różnice w percepcji bardzo wielu kwestii. W końcu słowiański Wiec to nie kołchozowy kolektyw ani nie Plenum PZPR… 😉

    Wolny świat, który staram się budować, wyobrażam sobie jako zbiorowisko suwerennych i integralnych, ale jednak indywidualności – istot z indywidualną percepcją…

    Myślę, że przeceniasz mój wpływ na rzeczywistość – jestem tylko drobnym, ale za to dosyć upierdliwym komarem, który sobie lata i nie daje niektórym spokojnie zasnąć… 😉

    Co do „silnych energii” bloga, ja tak tego nie postrzegam. Tajne archiwa to raczej jaskinia utajnianych obrzydliwości niż newage’owski kongres motyli… 😉

    Co do słowa „Kreacja”, występuje ono tuż obok słowa „Tworzenie” w Pierwotnych Kodach Źródła, które są moją podstawową techniką codziennej praktyki odkręcania „kraników” czakr, więc trudno mi będzie z niego zrezygnować. Mogę co najwyżej ograniczyć je nieco w komentarzach 🙂

    No i ważne: ja bynajmniej nie uzurpuję sobie prawa do jakiejkolwiek „wzorcowości” w prezentowaniu tematów czy kwestii okołosłowiańskich – wszelkie moje wypowiedzi są jedynie moją autorską formą percepcji.

    No i najważniejsze: Wielką Pobudkę Słowian traktuję jedynie jako niezbędny etap procesu Wielkiej Pobudki Ducha Wolnych i Suwerennych Ziemian, który z kolei będzie zaledwie etapem procesu Wielkiej Pobudki Ducha Wolnych i Suwerennych Istot Kosmicznych 🙂

  6. „Myślę, że przeceniasz mój wpływ na rzeczywistość(…)” – każdy z nas ma wpływ na rzeczywistość. Tak bowiem jest (o czym większość ludzi wciąż nie wie niestety), że to o czym myślisz, wizualizujesz sobie w głowie i co robisz to taką rzeczywistość tworzysz. Ty tworzysz tego bloga, którego czyta pewnie ponad 1000 osób, a ponad 800 zapisało się, aby otrzymywać bieżące nowe informacje na maila. Masz więc niewątpliwie dużo większy wpływ na rzeczywistość niż np. ja który jestem jedynie biernym konsumentem informacji z tego bloga. Ty jako autor wstawiając tu określone informacje wpływasz na to co czytelnicy myślą, co wizualizują w swoich głowach i jaką energię wysyłają w przestrzeń i do źródła. Im więcej pozytywnych przekazów tym większa kumulacja dobrej energii i mniej tej energii dla istot ciemności (gadów, Reptilian, Anunaków czy jak ich tam nazwiemy). Każdy kto wpływa na rozbijanie matrixa w ludzkich mózgach i pojęcie, że to „co zasiejesz to zbierasz” jest bardzo ważny i ma wpływ na przestrzeń.

  7. Dziekuje Tobie Paweł za Twoj komentarz… nic dodac, nic ujac…

   „Każdy kto wpływa na rozbijanie matrixa w ludzkich mózgach i pojęcie, że to „co zasiejesz to zbierasz” jest bardzo ważny i ma wpływ na przestrzeń.”
   Szczesliwego obrazowania na Rok 2017 !

  8. „Co do „silnych energii” bloga, ja tak tego nie postrzegam. Tajne archiwa to raczej jaskinia utajnianych obrzydliwości niż newage’owski kongres motyli…😉”

   TAW, te „motyle” wiedza co sie dzialo na WOLYNIU …i o roznych okropnosciach…
   Czas juz by DOBRZY SPRAWIEDLIWI Ludzie mieli Zycie na jakie zasluguja…CZAS JUZ…

 11. TAW masz zupełną rację, moje dzieci, włąśnie w tym przedziale wiekowym każdego dnia przeglądają Twojego TAW bloga- zawsze omawiamy szczegółowo każdy nowy artykuł i zamieszczone komentarze- wszyscy podziwiamy Twoją wiedzę i Dziękujemy za to co robisz, za Twoje przekazy, pozytywny upór, który sprawia, ze Twoja praca dla Nas czyni , że rozumiemy i czujemy ŚWIAT takim jakim jest w RZECZYWISTOŚCI 🙂

  1. Procentowo mojej wiedzy jest tu niewiele. Staram się tu bowiem prezentować mądrzejszych od siebie, a nie głupszych 😉

   Powiem tak: uczę się od tych, których tu prezentuję, oraz od komentatorów. Najczęściej to właśnie komentatorzy mnie inspirują co do kierunku poszukiwań. Rozpoczynając prowadzenie bloga, o Słowianach na przykład nie wiedziałem zupełnie nic. W najśmielszych snach bym nie przypuszczał, że Przestrzeń tak się zagnie, że to wszystko zacznie iść w takim właśnie nieoczekiwanym kierunku.

   Tak więc trzeba zaufać Przestrzeni (Duchowi Świętemu / Wielkiemu Duchowi), a ona poprowadzi, będzie Przewodnikiem…

   Gratuluję dzieci 🙂 Szczęściarze, że mają otwartych Rodziców 🙂 To pokolenie jest celowo metodycznie wpinane w niesłużącą Życiu technologię – i na samym początku jest bardzo trudno do niego dotrzeć, bo spustoszenie dokonywane w umyśle przez masońską szkołę (KEN) jest po prostu porażające.

   1. Cóż każda dusza ma swoje tempo rozwoju i nie należy w nie „włazić z butami”. Każdy musi sam pojąć, że żyje w zakłamanym świecie i odczuć potrzebę poszukiwania prawdy. A gdy to nastąpi to już idzie z górki tj. następuje cały czas rozwój mniej lub bardziej intensywny. Tak było ze mną. Gdy skończyłem liceum, potem studia wiedziałem o tym świecie niewiele, ale już podczas studiów jak interesowałem się polityką w Polsce i na świecie to instynktownie wyczuwałem, że mniejszość okrada i zniewala większość. Nie znałem wtedy szczegółów i nie wiedziałem gdzie ich szukać. Zacząłem grzebać w internecie i znalazłem ogrom informacji, z których wiele uważałem za absurd np. te o Reptilianach. Jakieś 1,5 roku temu kupiłem książkę Mikołaja Rozbickiego „Nowy Porządek Świata” i ta lektura zmieniła moje podejście do wielu spraw. Wiele rzeczy z wcześniej absurdalnych (np. istnienie istot pozaziemskich) stało się dla mnie wręcz oczywistymi. Inny przykład to zamach na WTC – jeszcze rok temu w to wierzyłem, ale po obejrzeniu jednego filmu na you tube gdzie to przedstawione zostało z punktu widzenia fizyki normalnie szczęka mi opadła i pomyślałem sobie – jak mogłem przez 15 lat wierzyć w te kłamstwa. A odpowiedź jest prozaiczna – w ogóle nie zastanawiałem się nad tym czy oficjalna wersja ma sens czy nie. Gdy to się stało miałem 19 lat i samo to pokazanie w TV samolotów uderzających w wieże WTC i przekaz, że to był zamach terrorystyczny mną wstrząsnęło na tyle, że uznałem to za pewnik. Byłem ignorantem. I te dzieciaki dzisiaj są na tym etapie co ja wtedy, ale przyjdzie czas że to się zmieni.

   1. Dziękuję, Dobra Duszo 🙂 Niech Pokój i Błogosławieństwo również nieustannie Ci towarzyszą ❤

 12. Co z tego ze piszecie żeby Słowianie się obudzili jak polskojęzyczny minister obrony narodowej zmienił nazwę na minister sztuk walki pewnie będzie sztukmistrzem i będzie walczył z Polakami a polskiej armii tak nienawidzi ze wezwał na pomoc amerykanów na to są pieniądze a czego będą bronic amerykanie zrobią polakom rezerwat jak zrobili Indianom i skończ się tak jak na filmie ostatni Mohikanin tylko to będzie OSTATNI POLAK

 13. „Wojny są już tylko w naszych zalęknionych i niespokojnych umysłach” – a najeźdźcy tak samo jak wejdą, tak szybko wyjdą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s