Wigilia 2016, czyli krzesanie własnej Mocy w procesie konfrontacji ze swoim cieniem…

Odważna wigilijna konfrontacja ze swoim cieniem w niełatwym czasami procesie odzyskiwania własnej Mocy. Do Blasku Świadomości przybliża nas po męsku Andrzej Krystaszek z Tresury Matrixa.

<https://youtu.be/dpazeSkHF2o

 

5 myśli w temacie “Wigilia 2016, czyli krzesanie własnej Mocy w procesie konfrontacji ze swoim cieniem…

  1. Ach więc o to chodzi z cieniem ? a ja myślałam że o coś innego , czyli jeśli co? jeśli ja nie mam i nie żywie do nikogo urazy w sercu to przerobiłam cień ? czy muszę do tej osoby zadzwonić ?

  2. Bo ja rozumiałam wiesz że cień to w nas ta druga natura , której nie chcemy się przyjrzeć , ja tak rozumiem ten cień , czy dobrze ? ten filmik mnie trochę wybił

    1. To jest o tym samym, tylko z innej strony. Można powiedzieć, że inni ludzie wokól nas są bezpośrednim naszym odbiciem, naszą świadomą bądź nieświadomą kreacją. Pewnych ludzi przyciągamy, innych odpychamy. Skoro przyciągnęliśmy kogoś, wobec kogo mamy jakiekolwiek „ale”, oznacza, że sami wobec siebie (na poziomach nieświadomych) mamy jeszcze jakieś „ale”. Świadoma konfrontacja z takimi ludźmi to tak naprawdę konfrontacja z nieuświadomionymi aspektami nas samych, aspektami naszego cienia.

  3. Pojełam to ja chyba jestem na tym etapie już prawie/albo dopiero przerobienia tyle że u mnie się zawsze włacza zrozum drugą istotę hahahahaha oj zieloonokie to naprawdę takie dzieci takie wieczne dzieci każąc im dorosnąć …. cieszące się najbardziej z tych rzeczy nie majacych zadnych wartości materialnych , gest , kwiatek ukradzony z klomba połozony na poduszcze budzący cię zapachem , kawa zaparzona dla ciebie , kamyk znaleziony i przyniesiony i mogłabym tak wymieniać i wymieniać ….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s