28 myśli w temacie “Żydzi zostali przejęci przez rasę gadzią i Reptilianie wcielają się w ich ciała

 1. Nie wiem dlaczego, ale Aron wywołuje we mnie odczucie nieufności, tak było w przypadku Dariusza- coś złego w nim wyczuwam, a z reguły mam tak, że zanim myśl dojdzie do mózgu zostaje w pierwszej kolejności odebrana przez serce- próbowałam przekonać się do Arona, ale niestety! Tak jak w przypadku, kiedy Dariusz miał kontakt z istotą z czarnej piramidy w Gdyni- stwierdził, że jednak trzeba się z tą Piepiórką spotkać- odpowiedź istoty była taka, że nie zechce się z nim spotkać ponieważ jest w nim po części zło (reptil). Pani Zofia uważa coś zupełnie innego, a zmasowane, wściekłe ataki księży z watykanem włącznie wskazują, że to Pani Zosia ma rację w kwestii kto spoczywa w czarnej piramidzie! To właśnie Pani Zofia bez żadnego wsparcia próbuje pokazać prawdę atakowana przez lata przez kościół, ale i przez ludzi, którzy mają rzekomo najlepsze przekazy od „dobrej ” strony! To Pani Zosia właśnie jako jedna z pierwszych ostrzegła nas przed złudnym urokiem i ” dobrymi intencjami” Plejadian, jednakże Simon Parkes również potwierdził, że Plejadianie to zło, ale z racji zniszczenia ich planety przez reptile część z nich rzekomo przeszła na stronę DOBRA. Jest taki wysyp informacji, że trudno się połapać, tak naprawdę ludzie się już pogubili i nie wiedzą jak ich stwórca się nazywa, czy modląc się słowami OJCZE NASZ nie wspieramy tej złej stony, przecież w modlitwie jest- ” I nie wódź nas na pokuszenie..”- przecież to jasne jak słońce, że kochający ojciec swe dzieci chroni przed zlem, a nie wręcz przeciwnie- kusi, to tak jak Jezus pił krew ! W świecie totalnego CHAOSU- odbierajmy informacje z poziomu serca ( wiem, że to trudne mając pozakładane bioczipy w miejscach czakr). Zaufajmy naszemy Ojcu-On nie pozwoli nas skrzywdzić! Bądźmy czujni, ale zachowajmy spokój, miłość, światło niech NAS otulają w tym ostatecznym czasie- to nasz zbroja, broń i ocalenie! Zło jest w totalnej desperacji co widać dziś na niebie- chemitralisy dziś oszalały, już nie próbują nawet udawać pasażerskich- latają robiąc pólkola! Odcięci od archontów gady łapią się wszystkiego- pokarmu brakuje więc jest coraz więcej wypadków- w ostatnim czasie autokarów z dziećmi, czy w kopalniach i to na całym świecie- coś bardzo niepokojącego dzieje się z dziećmi- wracaja ze szkół w totalnej rozsypce- poddenerwowane, nie radzące sobie z własnymi emocjami- wciąż pytają po co ta szkoła. po co im wiedzieć to, czy tamto skoro w życiu im się to nie przyda! Uderzają w rodziców poprzez ich własne dzieci, a to im nie będzie przebaczone! Kochajmy swoje dzieci jeszcze bardziej w tym trudnym czasie! Każdy z Nas wewnętrznie czuje, ze coś się dzieje, dlatego wspierajmy się dobrym słowem, uśmiechem, światłem serc naszych!

  1. Zgadzam się z opinią o ARONIE. Czuję ludzi , mam taki dar. Pierwszy raz gdy słuchałam Arona , wyczułam w nim fałsz. Nie jestem już w stanie go słuchać , próbowałam się przełamać , na nic to się zdało.

  2. Przemadre mysli Elaszko !
   A ow pan tez podobne uczucia wywoluje…Z prawdy wynika zawsze prawda, z Falszu wynika Prawda albo falsz.
   wiec..w wypowiedziach jest, mysle, wiele Prawdy, aczkolwiek „KTOS” obcy pod niego sie podczepia. Moze nawet on sam tego nie czuje…chociaz chwilami „widac” prawie jakies „inne” postacie…

  3. No ja też wyczuwam fałsz. A wiecie czemu ? Bo to jest żyd albo ciapak. To są ludzie których nacje obfitują w tradycję prania ludziom główek. On też wam pierze mieszając prawdę z fałszem. Prawda ma go uwiarygodnić a fałsz ma was sprowadzić na manowce i uzależnić od niego. Tyle w temacie. Mechanizm stary jak świat.

 2. Ładnie to wszystko ujęłaś Elaszka, wiele z tego co napisałaś, to tak jak byś wyjęła mi to z ust. Również negatywnie odbieram Arona, wiele miesięcy temu próbowałem ostrzec ludzi przed nim na pewnym forum, wkleiłem też linka gdzie były negatywne o nim informacje od ludzi , którzy mieli z nim osobisty kontakt, trzy razy wysyłałem swojego posta ale admin nie opublikował. Napisałem na jego blogu aby nie wciągał ludzi w bagno, podałem mu jak na tacy jego manipulacje, no on tym bardziej tego nie puścił. Jeśli chodzi o modlitwę ,,Ojcze Nasz” czytałem pewien wywiad z człowiekiem głęboko uduchowionym nie z Polski(nie pamiętam nazwiska), który twierdził, że w świecie ducha wszystko zostało przesunięte i może tak być jak piszesz. Słowa ,,nie wódź nas na pokuszenie..” są najprawdopodobniej przeinaczone, powinno być ,, i nie dopuść nas do pokusy..”, zresztą wiele z nauk Jezusa zostało przekręcone, część przemilczana a część dopisana. Jeżeli ktoś zna naukę duchową dalekiego wschodu i choć trochę Wedy to łatwiej to zrozumie. Dzisiaj mam wolne i zrobiłem sobie krótka wycieczkę z rana autobusem do Jeleniej Góry. To co się dzisiaj działo na niebie w prawiło mnie w osłupienie i wywołało we mnie złość. Aż cyknąłem kilka fotek telefonem i po powrocie pokazałem żonie, która stwierdziła, że to już nie jest normalne. Przez całe lata daleka była od tych rzeczy, o których tu piszemy, wygląda na to, że zaczyna się budzić. Ostatnio zbuntowała się przeciwko szczepieniom, innym razem oglądając jakieś wiadomości, wpadła do kuchni i zakomunikowała mi, że trzeba wziąć pałę i wszystkich ich zlać i przegonić z tego okrągłego cyrku, coraz więcej w niej buntu, coraz bardziej dostrzega jak system nas tłamsi.

  1. No cóż, ja również mam w sobie noszę niepewność co do Arona. Dla mnie Aron balansuje na cienkiej linii. Jest za a nawet przeciw.

   1. Wlasnie, balansuje…czy to wie czy nie wie…Przynosi faktycznie cenne wiesci i informacje. Czyzby „pracowal” dla obu stron???

    I tak wypada do tego podejsc. Wziasc to co potrzebne…a reszte zostawic tym, od ktorych to wyszlo…

 3. Byłem na wiosnę, na warsztatach Arona, wrażenia pozytywne, czuć było energię itp. Oglądając i praktykując wiedzę którą przekazuje staram się być lepszym człowiem i rozwijam głos serca/intuicję..czyli poprostu bardziej się budzę. Znajomy doświadczony radiesteta/egzorcysta/osoba pracująca z energią, stwierdził, że Aron jest reptilem po tym jak go zapytałem. Co mnie bardzo zaskoczyło i zdziwiło. Sam kiedyś stwierdził, iż był negatywny teraz odpracowuje i zmienia siebie.. ok zgoda… znam inny podobny przypadek, baardzo ciekawy 🙂
  Uważam, że prznależność do rasy istot nie jest wyznacznikiem tylko droga jaką idą.. Oczywiście przyglądam się i badam. A jak Ty TAW odbierasz Arona ?

  1. Jest gdzies taki film…kilkanascie chyba lat temu powstal, o ataku na Ziemie przez reptilianow. I wsrod reptilianow jest V kolumna, ktora POMAGA ZIEMIANOM. Bo ci wlasnie reptilmianie poznali EMOCJE i orzekli, ze emocje sa cenniejsze niz wiedza i inteligencja. To dlatego pomagaja Ziemianom, gdyz zrozumieli, ze najcenniejsza w Kosmosie jest Empatia, Milosc wspolczucie czyli WSPOL ODCZUWANIE…Sa oczywiscie opowiesci o milosci reptilian i ziemian i nawet rodzi sie DZIECKO, DZIEWCZYNKA…

   tytul???” wizytatorzy”??? w orginale to bylo „V” duze czerwone „V” na ekranie…

 4. Dawno się tak nie ubawiłem jak dzisiaj oglądając (w tle w trakcie sprzątania) twój filmik. Żeby zacząć krytykować cokolwiek trzeba na trzeźwo poznać to co się krytykuje. Nie bronię biblii, bo też jej nie wierzę, ale ty opowiadasz również bzdury. Jakbyś naprawdę żył w tamtych czasach to wiedziałbyś, jak to się wszystko zaczęło. A zaczęła się ta historia Jakuba Izraela od oszustwa jego i jego matki Rebeki na umierającym i ślepym Izaaku. Jest o tym w księdze rodzaju. Potem mamy krwawy pochód Jakuba Izraela i jego synalków. Kradną, zabijają i gwałcą kogo tylko dają radę zniewolić i zgwałcić. Najprawdopodobniej zostali pokonani i rozproszeni po pustyniach, ale o tym później. Powrót, a właściwie powstanie Izraela narodu wybranego zaczyna się od Mojżesza, który swą karierę zaczyna tak jak to zwykle wybrańcy robili, czyli od oszustwa i kradzieży, gdzie ich bóg każe im pożyczyć od Egipcjan drogie szaty, złote naczynia i pieniądze, a następnie cichaczem z tym tak podstępnie zdobytym łupem uciekają z Egiptu. W tamtych czasach złodziejstwo karane było na tamtych terenach okrutnie przynajmniej obcięciem dłoni która kradła i często potem też wygnaniem, zatem Mojżesz z kamratami musiał wiać na pustynię by przeżyć. Wtedy nie było instytucji przedawnienia przestępstwa i by naprawdę mogło się to stać ludzi musieli naprawdę zapomnieć, a zapominali złodziej często dopiero po śmierci. Nie mogli zatem Izraelici z Mojżeszem pokazać się gdzieś na terytorium Egiptu, więc szwendali się po pustyniach i napadali rabując jak ich przodkowie co słabszych, a gdy urośli w siłę rabowali miasta i zabijali wszystkich świadków swych zbrodni. To jedna z wersji jaką można wyciągnąć z biblii. Druga wersja jest taka, że nigdy w Egipcie nie byli, ponieważ ani słowem z żadnej ze swych ksiąg nie wspominają, ani jednym słowem o piramidach, sfinksach czy świątyni luksorskiej. Podobnie jest z tytułem „faraon”. To jakaś totalna bzdura. Przeczytaj jak wytrzeźwiejesz książką napisana przez dr Ashraf Ezzat „Egipt nie znał ani faraonów, ani Izraelitów” [Egypt Knew No Pharaohs Nor Israelites], gdzie między innymi jest o tym jak wykreowano podłego władcy Egiptu „faraona”, a tak naprawdę to lider plemienia Mizraim miał na imię Faraon. Na koniec napisze jeszcze, że starszy brat Mojzesza miał na imię nie Aron, a Aaron.
  Nie wiem skąd biorą się ci wszyscy niedouczeni pseudo nauczyciele.

  Ytuberze Aronie ośmieszasz siebie i tych co naprawdę niosą PRAWDĘ. Ucz się młody człowieku, ucz i jeszcze raz ucz, a za dwadzieścia lat zacznij od nowa nauczać. Teraz się kompromitujesz.

  1. Wartościowa wiedzą, ale warto też wiedzieć że Mojżesz z Piramidy zwinął też główny artefakt i system zasilania i komunikacji „arke przymierza”, która taszczyli że sobą, głowie przez to pogoń Egipcjan z opóźnieniem, gdy się w sytuacji zorientowali.

 5. Przecież Aron to przybrany brat Mojżesza, którego ro rodowodu, tak naprawdę nie znamy, gdyż po urodzeniu i prawdopodobnym stwierdzeniu, że jest dziwacznie odmienny ( na wielu rzeźbach przedstawiany z boskimi rogami ), został podrzucony, puszczony na wodę w koszyku. Co do za zasiedlania żydowskich awatarów przez obcy gatunek, to wiąże się to z jego unikalną hybrydową krwią 0 RH minus, ( obecni Żydzi sefardyjscy mają zwykle krew B lub AB RH minus ) której, to Jahwe zabronił absolutnie mieszać z jakąkolwiek ludzką lub zwierzęcą, gdyż ten unikalny szczegół, pozwalał właśnie zasiedlać, dokładnie energetycznie implodować w tak zgodnego hybrydowego awatara przez energetyczno-duchowego OBCEGO symbiota. Rytuał obrzezania, to akt mający na celu osłabić energię wiązania naturalnej duszy małego dziecka z jej materialnym awatarem( na skutek wcześnie przeżytej, związanej z tym bolesnej traumy ), aby wycofała się robiąc miejsce dla nowego, symbiotycznego Pana. Powodowało to naturalnie, rozpoznawane jako choroby psychiczne częste stany schizofrenii, ale również wiązało się z dziwacznymi skłonnościami do homoseksualności oraz innymi nienaturalnymi dewiacjami m.in. pedofilii, ect. . Sam rytuał obrzezania pozwalał również na wczesną identyfikacje występujących u dzieci cech obojnaczych uważanych ówcześnie za cechy w istocie boskie. W internetowo przeprowadzonej ankiecie, na zadanie pytanie: Dlaczego obrzezywano małych chłopców, odpowiedzi było doprawdy wiele, jak np. w celach higienicznych, zdrowotnych, na dowód zawartego przymierza, bo takie był boski nakaz, było również jedno początkowo wydawałoby się zupełnie dziwaczne – bo Rabin osobiście ustami dezynfekował ranę, co pozwalałoby przypuszczać, że prawdziwi specjaliści od dziecięcej krwi, już po jej smaku, potrafili ocenić, że to jest ta właśnie, unikalna krew, posiadająca w sobie więcej miedzi !

 6. PS. Wracając z warsztatów od Arona czekałem na dworcu, minąłem się z gościem i co dziwnego. Nagle przyszedł mi obraz i słowa „Reptil” jak w detektorze. Patrząc na tego człowieka miałem dość obojętnie odczucie jego, wiem że pali papierosy… nie wiem na czym polegało podczepienie, ale to było ciekawe doświadczenie i dość niepowtarzalne.
  Przychodzi mi na myśl aby napisać to, tak jak Szaman (z filmiku o Kodach DNA) wyjaśniał, trzeba zrzucić racjonalny filtr i otworzyć się na percepcję.

 7. Opowiem w takim razie co było, przed warsztatami Arona. Wcześniej a dokładnie w dzień przed dostałem opis/diagnozę swojego zdjęcia. Gdy byłem wieczorem w hotelu czekając na następny dzień, ale będąc z dystansem do tego wszystkiego i czując się bardziej jak „w kolejce po mięso” planowałem zwierdzanie Wrocławia. Zobaczyłem i poczułem, iż serce lub coś ze środka, samo się wyrywa i „mówi” już chciałbym tam być. Zaskoczyło mnie to totalnie, gdyż było to poza moją świadomością, tj umysł swoje a cialo swoje. Warsztaty były przepełnione pozytywną energią, endorfiny aż huczały, mimo, że było wesoło i na luzie to energetycznie wysoko. Co ciekawe co chwika ktoś z nas chodził do WC na chwilę siku. Wg Arona tak się dzieje, bo organizm się oczyszcza i przyspiesza. Miałem potem poczucie otwarcia na wir białej czystej energii – bycia jego częścią , co ciekawe, to było też związane (miało jej nutę) z energią słowiańską. Można powiedzieć, że efekty tego trwają do dziś poprzez moje jestestwo i moje czynne rozwijanie wartości :).

 8. Przekaz” jasnowidza arona” jakim idiota trzeba byc by to pisać nie majac pojęcia kim jest aron.
  Ja tez jestem jasnowidzem jutro bedzie padał deszcz…
  a aron ze swoim promotorem z SB podhalski i Ania mikulską- koleżanką nie jest nikim wyjątkowym , natomiast ten kto napisał tak o nim to niezły idiota

 9. Ot, taka ciekawostka….. Australijski miliarder Warren Buffett o swojej pierwszej zonie Susan…

  „Warren Buffett says Susan made him a better person and taught him about what it meant to be human”

  Warren Buffett mowi, ze Zuzanna uczynila go lepsza osoba i nauczyla co to znaczy byc czlowiekiem

  Interpretowac to mozna dwojako….. cyniczny samiec Alfa „zmiekl” przy zonie albo ….. z gatunkiem ludzkim laczy go tylko …… skafander. Jeszcze kilka lat temu to zdanie pewnie nie przykuloby mojej uwagi, ale teraz wiedzac CO lub KTO stoi za „ludzmi sukcesu z najwyzszej polki”, ta wypowiedz wzbudzila moje……. zastanowienie.

  1. Istoty, które chodzą na programach zysku (nieważne, czy gady, czy Słowianie), siłą rzeczy mają zredukowane, zawężone głębsze postrzeganie. Inaczej nie udałoby im się aż tak wielkiego zysku uzyskać. Tu chodzi o specyfikę przejawiania się technologii czakralnej, blokującej pełny, nieskrępowany przepływ energii Życia:

   kto ma otwartą czakrę podstawy, ma jednocześnie zblokowaną czakrę korony. I na odwrót: kto ma (jak np. ja) ponadprzeciętnie otwartą czakrę korony, musi mieć jednocześnie ponadprzeciętnie zblokowaną czakrę podstawy…

 10. Jestem osoba wierzaca w Boga . Wiem ze Bog jest miloscia i milosc w nas rodzi . Dobro kieruje sie pokora ,miloscia ,spokojem ,stara sie nie ranic nawet raniacym slowem . Zlo jest pyszne i niestety czesto stara sie upokarzac tych ktorzy kieruja sie droga milosci . Dobro to nie tylko dobre czyny dobro to nasze slowa i mysli bo to wszystko wychodzi z duszy .samo dobro i milosc to Bog . Nikt kto idzie droga milosci nie bedzie nikogo celowo upokazal ,wyzywal brzydkimi wyrazami . Dobro jest silniejsze ale uwazane w tym swiecie jest za slabsze tylko dlatego ze nie oddaje tym samym . Nie oddaje nienawiscia na nienawisc bo droga dobra jest milosc . Zlo nienawidzi dobra bo czuje sie gorsze choc dobro nigdy zla nie atakuje a raczej mu wspolczuje . Dobro nie cZuje zazdrosci ani nienawisci zawsze ma w sobie Cieplo mimo to jest atakowane.przez tych ktorzy sluza zlu . Zlo przejmuje wladze ,dobro nie manipuluje nie nienawidzi , daje wolna wole , i ma w sobie milosc i spokoj i stara sie pomoc tym ktorzy sa zakladnikami „zla” bo w kazdym czlowieku istnieje dobro nie kazdy ma sile sam stoczyc z zlem walke i ja wygrac . Milosc pochodzi od Boga . Chcesz miec w sercu radosc ,spokoj i milosc ? Kieruj sie tylko miloscia . Bo to nienawisc rodzi smierc ona zabija dusze tych ktorzy nienawidza. czy warto ? Milosc leczy dusze i kazdy ma szanse zawrocic z drogi nienawisci . To nie slabosc isc droga milosci to sila isc droga na ktorej znajdziesz ludzi ktorzy beda Cie nienawidziec tylko dlatego ze idziesz droga milosci . Znajdziesz tez tych ktorzy beda pelni milosci i beda Cie wspierac .

  1. Angelika pisze: „To nie slabosc isc droga milosci to sila isc droga na ktorej znajdziesz ludzi ktorzy beda Cie nienawidziec tylko dlatego ze idziesz droga milosci. Znajdziesz tez tych ktorzy beda pelni milosci i beda Cie wspierac”.

   Właśnie po to nasze DUSZE przychodzą tu na ten PIĘKNY ŚWIAT NATURY by doświadczać życia stąpając po ścieżkach dobra i zła, i aby wybierać wszystko to co jest zgodne z PRAWEM JEDYNEGO, a jedyne prawo naszego ŹRÓDŁA jest zawarte w sile słowa MIŁOŚĆ, jest to wg mnie jedyna siła w „Nicości/Matrixsie/” która potrafi WSZYSTKO, więc bądźmy wszyscy TĄ SIŁĄ. ❤

   Życzę miłego dnia dla Ciebie Angeliko i dla Wszystkich Dusz stąpających po swoich ścieżkach.

 11. Przybywa doniesień o przemianach ludzi w reptyle na zasadzie ostrzegawczej manifestacji lub… kiksu. Czy doniesienia są prawdziwe, trudno orzec. Ale gdyby faktycznie na skutek zakłóceń energetycznych gady traciły kontrolę nad swoją powłoką ludzką, przyspieszyłoby to wychodzenie ludzi z egregorów. …i zabiłoby niektórych. Pytanie, czy Przestrzeń przewiduje tak brutalny załącznik do pobudki.

  1. Kilka lat temu, bedac na zakupach w Kauflandzie miałem okazje
   spotkac Reptylka. Był to około 30 letni facet, wysoki, postawny, ciemne włosy. Stał w grupce kilku osób, pracowników sklepu, prawdopodobnie był dostawcą lub jakims regionalnym kierownikiem. Wchodzac do sklepu, momentalnie wew. czesc mnie „wzdrygneła sie”i nakierowała moja uwage na tego osobnika. Było to tak mocne, namacalne, ze od razu go sczytałem i momentalnie skreciłem w strone regałów, zeby on mnie nie zdarzył namierzyc (swiadomie). Bo nasze energie, zderzyły sie ze sobą – chowajac sie za regał, katem oka zauwazyłem, ze juz odwracał głowe w moim kierunku.
   Musze przyznac, ze był dosc duzy i emanował ciezka energią. Pierwszy raz cos tak mocnego doswiadczyłem – musiało to byc wazne, skoro moja dusza tak mocno to zamanifestowała, ze mogłem z tego ludzkiego poziomu umysłu zauwazyc i rozróznic mnie, we mnie. Nie była to forma lęku, ale chec pozostania nierozpoznanym. Kto wie, czy by nawet nie doszło do „spontanicznej” bójki – takie to było silne…

   1. „Bo nasze energie zderzyły sie ze sobą” — Co by sie stalo, gdybys zostal i zuchwale spojrzal mu w oczy? Co moglby ci zrobic? Czy moglby cie przytloczyc swoja energia? Tak z czystej ciekawosci…. czy odkrywajac ICH tozsamosc, narazamy sie na niebezpieczenstwo?

   2. Dobre pytanie. Sam sie zastanawiałem, co by było jakbym do niego blizej podszedł. Tak jak wspomnialem, mogłoby nawet dojsc do spontanicznej i niezrozumiałej dla ludzi postronnych bijatyki. Byc moze był to jakis mój dawny, zagorzały wróg.

    Ciezko opisac słowami ta jego energie, na pewno była przytłaczajaca, ordynarna, agresywna, „dominujaca”, a dla słabej jednostki nawet „paralizujaca”.

    Podczas tego zetkniecia miałem bardzo „wyostrzone zmysły” i
    na energetycznym poziomie on tez mnie rozpoznał. Kwestią jest,
    czy jego ludzka swiadomosc była swiadoma tego kantaktu. Bo
    niekoniecznie kazdy człowiek musi byc swiadomy swojego pochodzenia, lub przejecia… bo i tak mogło byc w tym wypadku.

    Czy narazamy sie na niebezpieczenstwo? To zalezy, czy jego ciało jest swiadome i akceptuje wole swojego nawigatora ( odnosze sie do tego konkretnego przypadku). Tez moze miec znaczenie, na ile mozemy byc grozni dla konkretnego osobnika. I w jakich warunkach nastepuje to spotkanie – inaczej bedzie w publicznym miejscu, a inaczej w ciemnej uliczce…

    Nie chce opisywac tu wszystkich moich „wrazen”, odnosnie tego
    spotkania (BHP), bo wiem ze tez monitorują tego typu strony, chociazby poprzez mniej lub bardziej swiadomych siebie „czytelników”.
    I pózniej atakują na innych poziomach wprostproporcjonalnie
    do potencjalnego zagrozenia lub/i obnazenia . A nie nalezy do przyjemnosci pół nocy spedzic na walkach, podchodach i ucieczkach z róznych obław. I tak juz wystarczajaco mnie tu „macają” (energetycznie), co niektórzy ciekawscy…
    🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s