Poseł ruchu obywatelskiego Kukiz’15 Marek Jakubiak (fot. PR24/MS)

– Zbieramy podpisy pod wotum nieufności dla Konstantego Radziwiłła. Uważamy, że człowiek, który piastuje tekę ministra zdrowia, a nie ma za gorsz empatii wobec cierpiących dzieci i dorosłych ludzi, nie ma prawa być ministrem – mówił w audycji „24 pytania” Polskiego Radia 24 wiceprzewodniczący klubu Kukiz’15 Marek Jakubiak. Jego zdaniem Konstanty Radziwiłł blokuje rozwiązanie problemu leczniczej marihuany.

Jakubiak podkreślał, że w tej sprawie doszło do totalnego absurdu. – Dlaczego, jeżeli możemy komuś pomóc, to mu nie pomagamy? Tylko dlatego, że komuś się imaginuje, że wszyscy będziemy palili marihuanę? Absolutnie protestuję przeciwko traktowaniu narodu jako bandy ludzi, którzy nie wiedzą co robić. Nie dać im broni, bo się pozabijają. Nie leczyć marihuaną, bo będą ją palić po podwórkach. Proszę nas nie wkręcać w taką retorykę – mówił gość Polskiego Radia 24.

Medyczna marihuana skutecznie leczy lekooporną padaczkę (fot. pinterest.com)

Marek Jakubiak przypomniał, że lecznicza marihuana jest dopuszczona m.in. w Czechach, Belgii i Danii. – Dlaczego w tamtych krajach można, a u nas nie? – pytał Jakubiak. Wiceprzewodniczący klubu Kukiz’15 mówił też, że

przed II wojną światową polskie hodowle konopi indyjskich były słynne.

cropped-chata.jpgfot. vaganto.flog.plgettyimages.comjefferson

– Co takiego działo się wtedy? Nic się nie działo. To retoryka [ministra Radziwiłła – przyp. TAW] ze szkoły podstawowej. Proszę nie traktować Polaków jak stada, proszę nas nie poniewierać, panie ministrze – apelował Jakubiak.

Polskie Radio 24/pr/tj

źródło:

http://www.polskieradio.pl/130/2792/Artykul/1700259,Marek-Jakubiak-Konstanty-Radziwill-nie-ma-prawa-byc-ministrem

9 myśli w temacie “Marek Jakubiak: Konstanty Radziwiłł nie ma prawa być ministrem

 1. wypad za barbarzyńską, faszystowską politykę przymusowych szczepień, która kompletnie ignoruje podstawowe prawa człowieka i pacjenta oraz za brak funduszu odszkodowawczego dla dzieci i dorosłych okaleczonych przez toksyczne badziewie zwane szczepionkami

 2. Obecny „minister zdrowia” w niczym nie odbiega swoim postępowaniem od swoich poprzedników. Jak już kiedyś pisałem KAŻDY polityk, czyli człowiek wysługujący się sprawom antyludzkim, NIGDY nie będzie służył społeczeństwu.
  Jak tego nie zrozumiecie, to nic się nie zmieni ! Petycje i protesty to tylko strata czasu !

  Dla przypomnienia list z 1989 roku prof. Ożarowskiego do ówczesnego „ministra zdrowia”

  SZANOWNA PANI MINISTER
  Zdrowie narodu jest jedną z jego największych wartości. ….. kondycja zdrowotna Polaków nie jest najlepsza i pogarsza się stale. Równocześnie rodzima służba zdrowia znajduje się w impasie organizacyjnym, …. i niewątpliwie także moralnym. …… Nadszedł więc czas i konieczność, aby zwrócić się ku rozwiązaniom niekonwencjonalnym, bez oglądania się na panującą u nas doktrynę medyczną, na dogmatyzm i automatyzm w sposobie myślenia określonych grup lekarzy i decydentów. Tę nową drogę wskazała już dawno Światowa Organizacja Zdrowia formułując w 1978 r. postulat włączenia w zakres praktycznej medycyny wszelkich sposobów służących ratowaniu zdrowia, niezależnie od ich pochodzenia. Przede wszystkim chodzi o jak najpełniejsze wykorzystanie własnych zasobów roślin leczniczych, a więc o bardziej powszechne, ujęte w ramy organizacyjne stosowanie ziół i preparatów ziołowych…….
  Nowocześnie pojęte ziołolecznictwo powinno stać się partnerem lecznictwa oficjalnego, powinno je wspomagać wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykorzystanie szczególnych walorów roślin leczniczych, zwłaszcza dla osób przewlekle chorych, rekonwalescentów, dzieci, osób w wieku podeszłym, kobiet w ciąży i karmiących oraz dla szeroko pojętej profilaktyki leczniczej ………
  Z powyższych rozważań płyną liczne wnioski, które w sposób skrócony i ogólny można sformułować następująco:
  1. Dokonać oficjalnego włączenia do zakresu medycyny współczesnej szeregu sposobów leczenia naturalnego, w szczególności ziołolecznictwa ……………..,
  3. Utworzyć w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego zakład lecznictwa naturalnego wraz z kliniką oraz utworzyć nową specjalność medyczną: lekarz – naturopata.
  4. Uznać oficjalnie możliwość wykonywania określonych praktyk leczniczych przez osoby nie mające dyplomu lekarza po obligatoryjnym złożeniu przez te osoby odpowiedniego egzaminu i uzyskaniu licencji. W ten sposób mogłoby nastąpić usankcjonowanie istniejącego od lat stanu, w którym uzdolnione w szczególny sposób osoby udzielają porad z zakresu lecznictwa naturalnego i to niekiedy masowo. …….. Jestem przekonany, że konsekwentne wdrażanie w życie powyższych dezyderatów umożliwi poprawę zdrowia milionów nękanych różnymi dolegliwościami Polaków. Czyż można się wahać, gdy stawką, jest zdrowie narodu?

  I co? Był jakiś odzew?
  Jeśli rządzący mafiozi maja daleko w d… wybitnych naukowców, to co sądzą o zwykłych szaraczkach ? Petycje i protesty to zmienią ?

  By coś poprawić na lepsze, należy zacząć inaczej myśleć i działać !

 3. Canadian Cancer Society perspective on hemp and cannabis products to cure cancer

  17 April 2015
  https://www.cancer.ca/en/about-us/news/national/2013/canadian-cancer-society-perspective-on-hemp-and-cannabis-products/?region=bc

  06 December 2016
  Hemp Oil Canada lives it – from the raw seed stock we use, to the growing process, straight through to delivery of bulk ingredients or private label packaging – so you know that you’re buying the very best.

  http://www.hempoilcan.com/

  1. Chodzi o zbieranie podpisów wśród posłów – pod poselskim wotum nieufności.

   Teoretycznie byłoby to możliwe, ale praktycznie jest tak, że obecny Minister Chorób jest człowiekiem farmakartelu, więc do końca kadencji nie ma takiej siły, która by go zmieść mogła.

   No, chyba, że „przejechałby na pasach niepełnosprawną zakonnicę w ciąży”…

 4. Typowe hybrydy maję zawsze wiele charakterystycznych zewnętrznych cech swoich protoplastów przodków. Zwykle są drobnej budowy, długie, chude palce, wygięte! inaczej umiejscowione na dłoni kciuki, mają zwykle nadruchliwość stawów, długie, chude kończyny, wąskie stopy, często robią się im dołeczki w policzkach i na podbródkach, prawie mają szerokie lekko zadarte nozdrza, i charakterystyczne uszy patrz –>https://treborok.files.wordpress.com/2016/10/01-kjj.jpg?w=640&h=310
  To są między innymi ogólnie dostępne cechy zewnętrzne. Moralnie i mentalnie są zależnymi od tzw. królowej ula ( kapłanów hierofantów), pozbawionymi empatii, pilnymi robotnicami. Wielu nazywa ich biorobotami, awatarami beznamiętnie ( w porównaniu do zmanipulowanych lub skorumpowanych tubylców podobnie nieświadomie wykonującymi powierzone im zadania w imię władzy i potęgi hybrydowego ula ). Hybrydy są mentalnie bezpaństwowcami i bezideowcami w politycznym zakresie w którym manipulowani są tubylcy. Bez względu na polityczne ugrupowania i partie, które reprezentują wykonują w nich pracę dla swych ukrytych, symbiotycznych zleceniodawców.

 5. Przekażcie łaskawie Olivierowi szukającemu u Pani Premier zdrowia dla dziadka…
  Początkowe stany tej choroby skutecznie leczy się za przysłowiowe 1,50zł !
  Otóż należy podawać choremu miedzy posiłkami ( min.45min przed i min 3h po )czystą wodę 0,25l z dodatkiem stopniowo zwiększanej dawki 10 do 20 kropel 3% czystej, aptecznej wody utlenionej. Nalezy też dwa razy dziennie kilka minut płukać jamę ustną 3%wodą utlenioną wypluć nie płukac ust i nie podjadać. Można też dodawać kilka kropel 3 – 5 (3%) wody utlenionej do inhalatora.
  Do tego brać dobry suplement witaminy C, 3 razy dziennie w dawce 1000.
  Wszystko, skutecznie, bezpiecznie i niezwykle tanio za dosłownie kilkanaście złotych miesięcznie !
  Źródło: tradycyjna wiedza akademicka m.in. Domowe zastosowania wody utlenionej igya.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s