Siostry i Bracia Słowianie, jednoczmy się i brońmy oddanego Polsce Wielkiego Patriotę, mjr. Adolfa Kudlińskiego! Obecna władza czuje się zagrożona przez budzącego się Słowiańskiego Lwa i zaczyna panikować

Siostry i Bracia Słowianie, jednoczmy się i brońmy oddanego Polsce Wielkiego Patriotę, mjr. Adolfa Kudlińskiego! Obecna władza czuje się zagrożona przez budzącego się Słowiańskiego Lwa i zaczyna panikować.

A nie ma takiej potrzeby. Kielecczyzna bowiem jest regionem specyficznym, gdzie tradycje słowiańskie są do dziś dnia z namaszczeniem kultywowane, a przekazywaną od prasłowiańskich czasów z ojca na syna – stosowną do danej epoki – broń traktuje się tam jak rodzinną relikwię służącą tylko i wyłącznie obronie Ojczyzny w jej największym zagrożeniu, czyli w stanie wojny.

I tylko rządowy głupek lub szantażowany z samej góry lokalny nadgorliwy urzędnik może zinterpretować to w sposób tak nieuprawniony, by dokonywać nieuzasadnionych represji wobec niewinnego człowieka, a przy tym wielkiego polskiego patrioty, wielkiego Słowianina, mjr. Adolfa Kudlińskiego.

O co chodzi naprawdę

Represje, które spotykają pana Adolfa są przede wszystkim formą zastraszania jego i jego słowiańskiej drużyny w ich whistleblowerskiej, pubudkowej działalności ujawniania Polakom ukrywanych przez obecną władzę oraz Kościół katolicki w Polsce Prawdziwych Korzeni Narodu Polskiego oraz ujawniania zawłaszczania i

profanacji Grobowych Krypt Królewskich

Władców Starożytnego Imperium Lechitów,

które znajdują się wewnątrz prasłowiańskiego Miejsca Mocy – świętej Łysej Góry,

a które powinny być jak najszybciej Narodowi Polskiemu

ujawnione,

oczyszczone,

odrestaurowane,

uroczyście uhonorowane

oraz powszechnie Narodowi udostępnione:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/07/27/dopoki-krolewskie-groby-wladcow-naszego-narodu-beda-sprofanowane-zapomnijmy-o-zstapieniu-ducha-swietego-i-odnowie-ziemi-tej-ziemi/

Siostry i Bracia Słowianie, jednoczmy się i brońmy oddanego Polsce Wielkiego Patriotę!

Tej klasy Istoty, co mjr Adolf Kudliński, to Sól Naszej Ziemi!

Polacy, pobudka!

TAW

https://www.youtube.com/user/adolfkudlinski/videos

https://www.facebook.com/adolfkudlinski/?fref=ts

https://www.facebook.com/prepersadolf/?fref=ts

http://facet.onet.pl/adolf-kudlinski-polski-preppers-ktorego-nie-zaskoczy-nawet-wojna-atomowa/3w61v

http://natemat.pl/79185,preppersi-z-orzechowki-przygotowujemy-sie-na-czarna-godzine-i-ciezkie-czasy

Reklamy

19 myśli w temacie “Siostry i Bracia Słowianie, jednoczmy się i brońmy oddanego Polsce Wielkiego Patriotę, mjr. Adolfa Kudlińskiego! Obecna władza czuje się zagrożona przez budzącego się Słowiańskiego Lwa i zaczyna panikować

 1. POLSKI RUCH OPORU informuje, że na terenie okupowanym przez uzurpatorów, sprawców agresji na Polskę, debellacji jej terytorium, ludobójstwa na Narodzie Polskim obowiązuje Polaków powszechny dostęp do broni na mocy art.7 Dekretu zwierzchnika władzy w Rzeczpospolitej, WYPOWIEDZENIE POSŁUSZEŃSTWA WSZYSTKIM ORGANOM PAŃSTWA.
  Cytat:
  „Art. 7. Powszechny dostęp do broni dla Polaków

  Zawiesza się do czasu powołania legalnej władzy w Rzeczypospolitej Polskiej i przeprowadzenia przez nią stosownych reform wszelkie obowiązujące do chwili obecnej regulacje prawne dotyczące broni (ustawę o broni i amunicji z dn. 21 maja 1999 r. ze zm., rozporządzenie ministra spraw wewnętrznych z dn. 26 sierpnia 2014 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji,…).
  Wprowadza się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej powszechny i nieograniczony dostęp do wszelkiego rodzaju broni i amunicji dla wszystkich pełnoletnich Polaków.
  Uprawnia się wszystkich pełnoletnich Polaków do niekoncesjonowanego, swobodnego importu, wytwarzania oraz obrotu wszelkiego rodzaju bronią i amunicją na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  Rekomenduje się zakup broni polskich producentów.
  Uprawnia się wszystkich Polaków do użycia broni w celach obrony praw naturalnych własnych, rodziny, rodaków, majątku własnego, lokalnego i narodowego oraz wolności i suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej. ”

  W związku z powyższym Polski Ruch Oporu uznaje za nieważne, nieobowiązujące, wszelkie postanowienia, wyroki sądowe, decyzje służb żydowskiego okupanta: zorganizowanych grup przestępczych-prywatnych firm handlowych-korporacji, zarejestrowanych w UPIK w Waszyngtonie i tam odprowadzający haracz ściągany od Polaków nieświadomych przekrętów niewolniczego, prywatnego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, którego upadek został ogłoszony 25.12.2012r.

  Polski Ruch Oporu przypomina, że na słowiańskim terenie dawnego Imperium Lechickiego obowiązują:

  od 02.11.2014r. Proklamacja przejęcia bezpośredniego sprawowania władzy zwierzchniej przez Suwerena-Słowiański Naród Polski, przez każdego Polaka Słowianina, na Słowiańskim terenie dawnego Imperium Lechickiego.
  http://www.tcichocki.pl/20141102_Proklamacja_przejecia_wladzy_przez_Narod_Polski.pdf
  od 02.04.2015r. Dekret „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa” , który jest najwyższej rangi aktem prawnym w Rzeczypospolitej Polskiej. Wyższej od Konstytucji RP, bo wydanym w zgodzie z polską racją stanu i wolą suwerena – zwierzchnika wszelkiej władzy w Polsce – także „przedstawicielskiej” władzy ustawodawczej, która ustanowiła ustawę zasadniczą. . http://www.tcichocki.pl/20150402_Wypowiedzenie_posluszenstwa_organom_panstwa.pdf

 2. Polacy powinni zrozumieć, że do walki o ojczyznę niezbędny jest nie tylko oddanie wspólnej sprawie i patriotyzm, ale przede wszystkim wiedza, mądrość i strategia, której zawsze nam historycznie brakowało w licznych wojnach, powstaniach między innymi w Kampanii Wrześniowej II WŚ, Powstaniu Warszawskim, ect. Prowokacyjne łażenie w wojskowych ciuchach i trzymanie po chałupach broni nie świadczy bynajmniej o życiowym sprycie, a raczej o pielęgnowanej dziecinnej mentalności pomijającej fakt, że wróg jest bystry, piramidalnie skryty i globalną władze przejął dzięki niezwykle skutecznej strategii, determinacji i działaniom po obu stronach zantagonizowanych stron. Tymczasem tubylcy naiwnie zakładają najpierw wojskowe łachy, chwala się swoją determinacją i machają na lewo i prawo szabelkami, stając się naturalnie się łatwym i pierwszym celem wszelkich czynionych wobec nich prowokacji. Niestety takie mamy jowialne elity w kraju, które zapisują się do patriotycznych ugrupowań, reprezentowanych i założonych przez nietykalne satanistyczne hybrydy zawsze dziwacznie, dosłownie raz za razem ponoszące wyborcze klęski, dzięki czemu trzymają bezpiecznie największych rodzimych zapaleńców daleko od władzy naturalnie powoli ich obezwładniając lub eliminując. Natomiast wiedza o strategii walki wyraźnie wskazuje: NIE UJAWNIAJĄC SIĘ NAJPIERW rozpoznać strategię przeciwnika, miejsce jego stacjonowania, ustalić ewentualne pole walki i możliwy zakres działań oraz metody i rodzaj możliwej walki. Nie musi to być od razu walka zbrojna, to zawsze powinna być ostateczność.
  A teraz nic tylko pisać list do prezydenta o ułaskawienie z powodu faktycznej, nienagannej, patriotycznej postawy życiowej i naturalnie niskiej szkodliwości czynu zabronionego, bo w końcu komu potrzebni są starcy w więzieniach …

  1. Gadzi Babilon padnie szybciej, niż myślimy 🙂

   Rok 2017 to Rok Rozpadu Starych Antyludzkich Struktur…

   1. Istotnie na to się zanosi jeśli we Francji wygra Marine Le Pen. Włosi dali kopa Renziemu. Niestety w Austrii wygrał van der Bellen, ale i tak czuję, że będzie dobrze:).

 3. Obrona pana Kudlińskiego powinna być powszechna. Zrobił on tak wiele dla oświecenia polaków, że ci powinni mu się przynajmniej w ten sposób zrewanżować.
  Nie pochwalam jednak, drogi polegającej na stosowaniu jakiejkolwiek przemocy, w tym wypadku broni. Jest to praktyka nie godna człowieka. Jeśli chcemy zmienić tutaj coś na lepsze, to powinniśmy wykorzystać do tego swoje mózgi.

  1. A gdzie jest napisane, że mjr Kudliński chciał stosować przemoc?

   To jest nieuprawniona interpretacja, a nawet insynuacja.

   Mjr Kudliński organizował legalne kursy strzeleckie dla drużyn strzeleckich.

   Słowiańskie zasady etyczne są proste: wobec ludzi broń stosuje się tylko i wyłącznie w obronie koniecznej.

   A skoro władza się tego boi, znaczy że coś knuje.

   1. Ja nigdzie nie pisałem o stosowaniu przemocy przez Kudlińskiego czy innych a o tym, by zamiast technik przemocy (broń do takich jednak należy) stosować techniki nowego człowieka. A są nimi medytacje, wizualicacje, zrzeszanie się w kręgu ludzi światłych.

    Wszelkie techniki przemocowe zrodzą bowiem kolejną przemoc. Nie tędy droga dla oświeconych ludzi !

   2. Ja osobiście na kwestię strzelnicy patrzę jak adept zen ćwiczący strzelanie z łuku. A więc strzelnica jako trening duchowy: ćwiczenie uważności, precyzji, cierpliwości, opanowania emocji, praca z oddechem itd.

    Strzelnica jako szkoła ducha. Jako alternatywa dla gier komputerowych, gdzie leje się krew, typu Counter Strike,
    które to gry są generalnie programowaniem rekruta już od najmłodszych lat.

   3. Władza nie wycofuje skandalicznej ustawy 1066, czyli nie jest to władza polska skoro zostawia sobie możliwość prośby o interwencję obcych służb i wojsk. No i PiS to poza sprawami światopoglądowymi lewicowcy, socjaliści, a ci jak wiadomo zawsze byli za rozbrojeniem narodu, więc nie dziwi mnie to.

   4. Rok ich rządów udowodnił Polakom, że PiS to regularna agentura Wielkiego Syjonu, a więc z definicji antypolska.

    Dokonali majstersztyku na umyśle zbiorowym Polaków: pierwsze swoje rządy mieli po to, by uśpić i przekonać do siebie Naród. Ale okazuje się, że cel był rozłożony na lata. I prawdziwe uderzenie idzie dopiero w czasie tej kadencji. W swoich antypolskich działaniach PiS niewiele różni się od PO.

    Jedynym antidotum na antypolskość kolejnych rządów nierządu jest obudzenie Słowianskiego Lwa, czyli słowiańskiej etyki. I to już się dzieje.

   5. Przeciez jest znane powiedzenie: ZYWIA I BRONIA !

    A pochodzi to od Jaryly Jarowita : Opiekun Rolnikow i Wojownikow.

    U nas SLOWIAN to jedni i ci sami. stad znane powiedzenie i prawo ETYCZNE. Gdy zachodzi potrzeba, PRZEKUJ MIECZE NA LEMIESZE I LEMIESZE NA MIECZE.

    Teraz chyba jesne , ze trzeba uczyc sie strzelac, bo dzisiaj miecz to karabin…lub orez ENERGETYCZNA.
    Takze zaklinanie WODY, zwlaszcza, gdy robia to Osoby o CZYSTYM SERCU. Czesto to HARYJCY, potomkowie Rodow Kaplanskich, ktorzy nie zatracili kontaktu z Przodkami.

  2. No właśnie. Ten PiS to ciąg dalszy jak to określa Grzegorz Braun kondominium tylko, że tym razem nie rosyjsko-niemieckiego, ale amerykańskiego pod syjonistycznym zarządem powierniczym. Może się mylę, ale obawiam się, że to co dziś się dzieje może sprawić, że PiS będzie rządził z 8 lat. Oby nie. A obawiam się tego dlatego, że to z czym mamy do czynienia obecnie jest bardzo sprytną manipulacją i tylko bardzo inteligentne jednostki rozumieją o co tak naprawdę chodzi. Mamy cyrki z KODem, z zapowiedzią wypowiedzenia posłuszeństwa obecnej władzy przez obóz poprzedniej władzy,nawoływanie do wyjścia milionów na ulicę, podgrzewanie zadymy przez media takie jak TVN itd. W związku z tym większość Polaków albo jeśli nie popiera PiS to uważa, że to zwykła walka o stołki i ma to gdzieś na zasadzie:rządzili jedni oszuści, a teraz rządzą inni oszuści a ci co głosowali na PiS uważają, że ci co nawołują do zamachu stanu (bo tak to należy nazwać) to zdrajcy, kanalie itd. i tym bardziej są za PiS. No i jest pewna grupa ludzi która nie wnikając głęboko w szczegóły widzi totalny atak na PiS i mówi: nie głosowałem w ostatnich wyborach, ale widząc co robi tzw. opozycja totalna w następnych wyborach zagłosuję na PiS. No i w związku z tym PiS dzisiaj pewnie zdobyłby jeszcze więcej głosów gdyby były wybory. Społeczeństwo bowiem dzisiaj w większości uważa zapewne tak: są dalecy od ideału, ale lepsi od PO, dali ludziom 500+, a skoro jest na nich totalny atak UE i opozycji totalnej to trzeba popierać PiS. No i Kaczyński ma to o co mu chodziło. PO i PiS dogadały się po cichu o zamianie stołków, bo naród miał dość PO. Zrobili więc podmiankę, a przy poprzednich ich rządach była na nich totalna nagonka, więc żeby lud się nie skapnął, że nastąpiła nie „dobra zmiana”, ale drobna zamiana to odgrywają znowu ten sam cyrk co dekadę temu. I układ wciąż się trzyma. Na szczęście są jeszcze 3 lata, więc jest szansa że przez ten czas ludzie to dostrzegą. Pomaga w tym ‚Warszawska Gazeta”, którą czyta sporo ludzi, a której dziennikarze piszą np. o polityce ukraińskiej PiS i o „partyzancie wolnego słowa” który ostatnio skłócił Polonię w USA, gdy przywiózł „człowieka z teczki” na przewodniczącego klubu Gazety Polskiej w Nowym Jorku podczas, gdy Polonia miała już wcześniej ustaloną kandydaturę i doszło do niezłego cyrku jak facet walnął podobno laptopem o ziemię i wykrzyczał won do kandydata Polonii. Waszczykowski zaś coś knuje z Żydami po cichu nic nie mówiąc w mediach, ale „WG” o tym pisze. Ja jestem jednak dobrej myśli. Nie zniszczyli naszego narodu przez 123 lata zaborów to i teraz nie dadzą rady.

   1. Ktos kto boi sie czlowieka PRAWEGO, jest z natury swojej nieprawy, nieuczciwy. LOGICZNE 😉

  3. Na pewno są ludzie, którzy p. Kudlińskiego znali i z nim współpracowali. Obrona powinna być powszechna więc powinniśmy pomóc. Potrzebne może być wznowienie sprawy i dobry adwokat/ adwokaci. Może jakaś zbiórka na ten cel.

 4. Sędzia daniel strzelecki Sądu Rejonowego w Bolesławcu / Jelenia Gora.
  Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako PAŃSTWO PRAWNE równie realnie, jak granica syryjsko-węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Sędzia daniel strzelecki Sądu Rejonowego w Bolesławcu / Jelenia Gora.
  Prezentujemy Państwu Reportaż znajdujący się na jednym z kanałów Youtube dotyczący sprawy Pana Bogusława Biedrzyńskiego pt. „Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego – sprawa pokrzywdzonego Bogusława ..” Pozwolimy sobie nie komentować … zapraszamy do obejrzenia i czekamy na Państwa komentarze zarówno na Naszym portalu Głos Gminny jak również na profilu Facebooka i Twitter.
  „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości” – REPORTAŻ
  http://www.glosgminny.pl/latwiej-polsce-liczyc-sumienie-przestepcy-niz-sumienie-wymiaru-sprawiedliwosci-reportaz/#comment-1926

  1. Trudno się do tej sprawy ustosunkować nie mając wglądu do akt sprawy. Jaki Sąd tacy biegli. Może ten pan nie posiadał uprawnień rzeczoznawcy majątkowego i nie sporządzał operatów szacunkowych zgodnie ze standardami zawodowymi. Są tacy biegli co ciężko pracują bo zlecone im opinie, są za trudne i zbyt pracochłonne dla „swoich” biegłych. Jedni biegli wchodzą nawą główną, drudzy od zakrystii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s