Refleksologia a katolicyzm

Ostrożnego katolika, który wpisał dziś w wyszukiwarkę „refleksologia a katolicyzm” informuję, że chodzenie boso po drobnych kamykach nie jest grzechem. Sam to robię co kilka dni🙂

Egzorcysta ks. Jan Pęzioł z Wąwolnicy poleca refleksologiczne zabiegi. Refleksologia to medycyna naturalna – dużo starsza niż Kościół katolicki – znana wielu cywilizacjom i wszystkim kulturom pierwotnym, w tym m.in. Słowianom, Chińczykom, rdzennym mieszkańcom obu Ameryk.

Zupełnie inną sprawą jest, że przez grudzień i styczeń dla własnego dobra najlepiej w ogóle wstrzymać się przed wizytami we wszelkich – wszelkich – gabinetach. Bo przestrzeń w tym czasie jest szczególnie wrażliwa na programowanie – i możliwe są różnego rodzaju podczepienia.

A gra idzie teraz o dusze Lachów Polachów.

TAW

 

4 comments on “Refleksologia a katolicyzm

 1. morgan pisze:

  Do dentysty tez niewskazane ? Oj….

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Zabieg dentystyczny to bardzo poważna ingerencja w bardzo skomplikowaną energetykę istoty ludzkiej.

   Ubolewam, że jako ludzkość nie dopracowaliśmy się ewolucyjnie bardziej zaawansowanych energetycznie technik w tym temacie i od lat jedziemy na tak prymitywnej, siermiężnej i megainwazyjnej technologii wiertniczej. Dodać tu należy, że do dziś dnia stosuje się w Polsce rtęciowe (a więc neurotoksyczne, neurodegeneracyjne!) wypełnienia, co jest absolutnym humanitarnym skandalem w postępowej ponoć Unii Jewropejskiej 21. wieku.

   No, ale gdy szczenę wyrywa z bólu, nie mamy wyboru i idziemy niestety do dentysty…

   • Raynold pisze:

    Na szczęście amalgamaty są coraz mniej zakładane, bo świadomość odwiedzających dentystów znacznie wzrosła. Niemniej ząb jest ważnym elementem organizmu i jego destrukcja chociażby poprzez „leczenie” kanałowe jest tragedią.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s