20 myśli w temacie “Królestwo Boże zstępuje właśnie na Ziemię. Ciemność powoli ustępuje…

 1. Drodzy Państwo świecimy, rozświetlajmy mrok, oczywiście zgłębianą regularnie, asertywnie kontrolowaną wiedzą i jeśli należy w tym miejscu zgodzić się z panem Romanem, że nie narzucamy się z tą wiedzą, to kategorycznie należy prostować wszelkie ciemnoty rozpowiadane raz za razem w licznych mainstreamowych mediach, reklamach, blogach, wypowiedziach, gdyż ciemna strona wcale nie zamierza oddawać łatwo pola, gdyż ich dotychczasowa i przyszła egzystencja jest oparta właśnie na kłamstwie, podpuszczaniu, truciu i manipulacji. Przygotujmy się na takie ad-hock zaaranżowane rozmowy i debaty, gdyż od naszych składnych i logicznych wypowiedzi zależy komu inni ludzie bombardowani stale hipnotycznym podprogowym przekazem uwierzą, a może uda nam się przy okazji takiej rozmowy kogoś obudzić, zasiać zwątpienie w typowy kłamliwy przekaz, choć musimy być zawsze przygotowani na ataki, szyderstwa i oburzenie wszędobylskich piewców chaosu –> polecam uważnie przeanalizować poniższy lekko szyderczy filmik, niosący jednak ze sobą niezwykle inteligentny przekaz : https://youtu.be/yEl6I1-0ikI

 2. Ja uwazam, ze ciemna strona ustepuje, a ci co uwazaja inaczej, sa w błędzie, po prostu jest odczucie pozytywnej energii. Panie Romanie, niech pan dalej przekazuje tym, co chcą pana sluchac. Wszytkiego dobrego zycze

 3. Mam tylko nadzieję, że to Królestwo Boże, co zstępuje właśnie na Ziemię, to nie bożek Jahwe i jego podejrzane aniołki:)

  1. Dobra Wiadomość (ewangelia) dla wszystkich budzących się Śpiących Rycerzy:

   W związku ze zmianą algorytmów przestrzeni nad Polską wszyscy obcy bogowie, na mocy praw ewolucji, sami od nas odpadają, gdyż z nową wzorcową/pierwotną/macierzystą/organiczną/źródlaną przestrzenią nie są już po prostu kompatybilni.

   I cała reszta spuścizny nieświętej pamięci Matrixa (chemtrails, szczepionki, chemiczne leki, zatruta żywność, zatruta woda, syntetyczne kosmetyki, elektrosmog typu wi-fi) też odpadnie.

   1. oby, oby tak było jak piszesz, bo jest taki gościu, dosyć znany w Polsce obenauta Dariusz Sugier który twierdzi w swoich książkach i filmach na youtubie, że ma bezpośredni kontakt z Jahwe, który mu zapowiedział, że Królestwo Jahwe zstąpi w czasach wiekuistych na Ziemię i to ma być już całkiem niedługo:))

   2. Darkiem w pewnym momencie zaczęli manipulować. Darek wyśmiewa np. ludobójczy proceder chemtrails. Kiedy nie trzeba długo szperać, by info na ten temat zweryfikować.

    Szkoda, że takie rzeczy się dzieją, bo chłop ma megapotencjał.

   3. Oczywiście, że Jahwe żyje i ma się całkiem dobrze. Gdy pogonimy go z Ziemi, przeniesie się gdzie indziej. Olimpów bowiem we Wszechświecie nie brakuje. U nas już się nakrólował, więc należy mu się wycieczka. Nudzić się nie będzie, bo nie jest sam – judejskich bogów cała czereda.

    To są stare filmy i stare strachy. Wojna atomowa na Ziemi nigdy nie była możliwa, gdyż zakłóciłoby to równowagę energetyczną we Wszechświecie. Ziemia była zawsze zewnętrznie strzeżona na tę okoliczność, szczególnie w latach 60. i 80. Doskonale wiedzą o tym starzy atomowi oficerowie USA. Niektórzy z nich ostro sypią przed śmiercią, opowiadają o jawnych ingerencjach deaktywujących militarne potencjały schowane w silosach głęboko pod ziemią.

    To były stare dzieje, stare wojny, stare lęki.

    Teraz mamy nową źródlaną przestrzeń nad Polską.

   4. Chciałbym, żeby było jak piszesz, naprawdę, ale jest sporo przekazów całkiem świeżych: https://www.youtube.com/watch?v=GIwWzaopg8s https://www.youtube.com/watch?v=yYnH5Ge4kL0 https://www.youtube.com/watch?v=12zBTL8Felw i wiele innych z ostatnich lat, które jasno mówią o tym, że Jahwe jeszcze zamierza urządzić nam tu Armagedon zanim ludzkość go ostatecznie pogoni. Tak jak pisałem wcześniej chciałbym naprawdę wierzyć, że idą złote czasy ale znając historię i obecne przekazy jestem niestety pesymistą. Złote czasy moim zdaniem nadejdą, wierzę w to ale niestety jeszcze nie teraz:(

   5. Nigdzie nie napisałem, że nie będzie naturalnych katastrof na Ziemi czy masowego wymierania ludzi na skutek chemioterapii, zatrutych leków, szczepionek czy skażonej wody i żywności. Przestrzeń USA jest potężnie „karmicznie” obciążona, więc z pewnością ich cień w jakiś sposób ich „dopadnie”. Są np. stare przepowiednie zalania Kalifornii itp., itd.

    Gdyby nie wybili Wielorybów, mieliby łagodniej, a tak wszystko spada na miłosierne barki samej Matki Ziemi, która robi oczywiście, co może, by proces przełączeń na nową matrycę tworzenia był jak najłagodniejszy.

    W każdym razie Polska jest bezpieczna, energetycznie na wielu gęstościach zabezpieczona. Polska jest Okiem Cyklonu Apokalipsy. Więc nawet szokującą prawdę nt. KK, Watykanu oraz nieludzkich zabaw polityków, Polacy jakoś przeżyją.

   6. Faktycznie Polska będzie w pewien sposób chroniona, wiele jest przekazów o tym, nie mniej jednak i tak to co się będzie działo na świecie i w samej Europie odbije się na Polsce bardzo negatywnie…nawet Klimuszko powiedział, że w Polsce zginie ok 10% ludności, że zdaje sobie sprawę z tego, że to już są miliony…lecz na pewno nie będzie tak dużych zniszczeń jak w innych krajach i zawierucha wojenna też raczej ominie Polskę.

  2. Królestwo Boże jest na ziemi od dawna, tylko zmanipulowani ludzie tego nie dostrzegają i brną dalej w ciemność, która ziemię ogarnia. Nawet najbardziej popularna modlitwa jest zmanipulowana, bo nie odmawia się jej w czasie teraźniejszym, tylko nieokreślonym, przyszłym.

   A to jest moja wersja Ojcze Nasz, najbardziej chyba uniwersalnej modlitwy:

   Ojcze nasz, który jesteś w Niebie
   Święci się imię Twoje, jest Królestwo Twoje
   Jest wola Twoja, jako w Niebie tak i na Ziemi
   Chleba naszego, powszedniego dajesz nam dzisiaj
   I odpuszczasz nam nasze winy,
   jako i my odpuszczamy naszym winowajcom
   Bronisz nas przed pokuszeniem,
   I zbawiasz ode złego.

  1. Oj, Plejadianie na odchodnym pogrywają sobie z Polakami…

   Ale pobudka Słowian pogoni ich stąd raz na zawsze 🙂

   Panie Macieju, manipulują Panem. Niech Pan się w to nie wkręca, bo kac moralny będzie dokuczliwy, gdy kurtyna się podniesie i zobaczymy, jak było naprawdę.

   To już końcówka okrutnego dwutysiącletniego eksperymentu na Słowianach pod nazwą „Kościół katolicki”. To już się rozpada – i nie ma takiej siły na świecie, która by ten rozpad była w stanie powstrzymać. Jedyne co mogą jeszcze robić, to grać na zwłokę, wkręcając w ten sposób niewinnych ludzi.

 4. Co TAW sądzisz o przebiegunowaniu? Zakładając, że obiektywne fakty dotyczące prędkości ruchu biegunów i słabnacego pola elektromagnetycznego to potwierdzają. Są symulacje pokazujące że być może już wkrótce będziemy leżeć tuż pod rownikiem, biegnący przez nowa Zelandie, Rosję, Norwegia, itd. Wielka baza Pine Gap, nabywanie przez elity gruntów w Nz i światowy magazyn ziaren ulokowany w Oslo zdaje się to potwierdzać. Ostatnie takie zdarzenie 12760 lat temu podczas wojny Atlantydy z naszymi przodkach i fakt że zaskoczyło to tak rozwinięte cywilizacje wskazuje że czas zna tylko Kreator i powiązań to karmicznie.Dobrze być zatem przy również, tam przestrzeń oczyszcza się po globalnej katastrofie najszybciej, nie bez powodu na nowym równiku zaczęła się odbudowa. Kim wg TAW jest Jahve,czyżby kolega Enlil, Pan powietrza? Nieźle pakt zrealizowali z Mojzeszem, zwijajac zasilanie plazmowe z Piramidy „arkae przymierza”

  1. Sprawy przebiegunowania nie badałem. Mój instynkt zawsze mi mówił, że jeśli jest o czymś zbyt głośno, to ktoś chce, by tak było. Sprawa jest skomplikowana, bo na naturalne procesy ewolucyjne nakładają się w tych tematach niestety kwestie manipulacji technologią, i to tą pozaziemską. Z czasem wszelkie technologie manipulacyjne znikną, bo rozpada się stary świat, i wtedy obraz kierunku będzie jaśniejszy. na razie wiem to, co wszyscy: że klimat w Polsce będzie nadal delikatnie się ocieplał. (Nie mylić tego ze zmanipulowaną teorią o tzw. globalnym ociepleniu).

   Na temat obcych bogów nie chcę się więcej wypowiadać, by ich nie zasilać. I tak doili ze mnie, jak mogli. Spędziłem bowiem, jak większość Polaków, trochę czasu… na kolanach.

   1. Jasne, ale warto też zbadać ten temat,naturalne przejście do jaśniejszej przyszłości nie wydaje się możliwe bez pewnej formy katharsis, choć horyzont zdarzeń zmienia się z każdą przebudowa pracująca nad sobą dusza.Ale obciążenia karmicznie znajdą swoje ujście. Wydaje się że scenariusz wojenny już nieaktualny. Należy zatem odrzucić fatalizmy w obie strony, ale jak mówi Sun Tzu- poznaj swego przeciwnika. A wtedy możesz wygrać wojnę bez jednej bitwy. Przy okazji wyrazy szacunku dla Pana Romana, piękny umysł z dobrą energia bijącą nawet przez ekran 😉

 5. Witojcie 🙂

  To ja też zaśpiewam w sympatycznym tonie i napiszę, iż w obecnym internecie próżno znaleźć miejsc tak pozytywnych jak to TUTAJ. Interesuję się tematyką okołosłowiańską, stronami, grupami… i szczególnie na tych fejsbukowych wiecach zalewani jesteśmy łajnem informacyjnym o złych żydach. I tak czytam i czytam i to tylko zagęszcza moją energię i barwi ją czernią. A w gruncie rzeczy czy oni wszyscy są źli? Syjnoiści, chazarzy – pewnie tak, ale reszta żydów? Podejrzewam, że oni są również manipulowali. Ale o co mi chodzi? O to żeby może jednak (co sam planuje zrobić) odciąć się od tych negatywnych informacji, od zasypu żydowych informacji – może spojrzec na nich przez pryzmat serca i zrozumieć (tak jak czesto pisze Gospodarz tej strony), że oni po prostu mają taką rolę do odegrania. I nie denerwować się – jak mawia moja przyjaciółka (info z przekazu serca) „Tylko dens ma sens” – a więc cieszymy się życiem, bo jest pikne 🙂

  Mam też wiadomość, która trzeba nagłośnić:

  http://bialczynski.pl/2016/11/30/adolf-kudlinski-skazany-na-3-lata-za-posiadanie-broni/

  Bracia i Siostry już się organizują, nie może być tak żeby nasi sprzyjaciele i zasłużeni RODacy cierpieli reperkusje systemowe. Ja się na to nie zgadzam.

  Ślę więc wici i pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna 🙂

  1. Bóg zapłać za Dobre Słowo, Dobra Duszo 🙂

   Sprawę Wielkiego Patrioty, Pana Adolfa Kudlińskiego, ja taż będę nagłaśniał. Nie pozwolimy na szykanowanie Słowian w naszym własnym kraju. Zresztą już Polacy od dawna oddolnie się organizują, idziemy Pełną Ławą: frakcje słowiańskie, prawicowe, katolickie… A w organizowaniu państwa podziemnego mamy, jako Naród, wieluwiekową wprawę… 😉

   A co do Chazarów, Polacy niepotrzebnie ich demonizują, generując przy tym zupełnie niepotrzebną, a wręcz szkodliwą, energię nienawiści, którą się tamci żywią, która ich zasila. Polacy jednak tego nie obczajają, bo nie mają wiedzy nt. zasad mechaniki przestrzeni, a więc mechaniki kwantowej.

   Wrogowie wolnej Polski bardzo szybko ucichną, gdy tylko Słowiański Lew się wreszcie dobudzi i poczuje swoją przyRODzoną przecież godność…

 6. Ciemność wiosną zawsze powoli ustępuje coraz dłuższemu dniowi.
  Królestwo Boże, to obszar bez grzechów, chorób i słabości.
  Jezus uczył tworzenia takiego królestwa na ziemi, a nie oczekiwania na zstąpienie jakiegoś z nieba.
  Hodowcy chorób i grzechów nie są obywatelami Bożego królestwa, bo żyją w królestwie cierpień = królestwie diabła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s