Płonie największe miasto w północnym Izraelu! Masowa ewakuacja. Hajfa płonie. „Ogień wymknął się spod kontroli i przerzuca się z budynku na budynek!” – alarmuje szef miejskich służb ratunkowych Naftali Rottenberg i wzywa mieszkańców do ucieczki.

Na razie z 300-tysięcznej Hajfy – największego izraelskiego portu nad Morzem Śródziemnym ewakuowano 60 tys. ludzi – taką liczbę podaje przedstawicielka miejskich władz Or Dorn. Wiadomo, że jest co najmniej 8 źródeł ognia, z których rozprzestrzenia się on na kolejne dzielnice i osiedla.

Chyba nie ma Polaka, który nie potrafiłby zinterpretować tego, co się na świecie od kilkunastu dni wydarza…

To są bardzo głębokie ewolucyjne procesy, które ostatecznie zakończą dotychczas obowiązujący na naszej pięknej planecie gadzi paradygmat opresji ludzkości. Ziemia wyjdzie z tego procesu oczyszczona i totalnie duchowo przeobrażona.

Zachowajmy spokój, nie generujmy niezdrowych emocji, bo są one pożywką dla głodnych duchów astralnych. A po co dokarmiać i tak już sytą bestię?

TAW

ps. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to typowa operacja fałszywej flagi. Tak szeroko zakrojona akcja dywersyjna nie może być bowiem dziełem niczyim innym, jak tylko służb specjalnych. Stawiam więc złotowkę przeciwko szeklom, że o „napaść na Izrael” zostanie oskarżona Palestyna, Syria lub słowiański Iran… Analogie z zamachem Mossadu i CIA na WTC 9/11 nasuwają się same…

Ale spokojnie, tym razem nie uda im się rozpętać żadnego (powtarzam: żadnego) konfliktu zbrojnego. Choć będą oczywiście usilnie próbować.

Czytaj również:

 

Reklamy

5 myśli w temacie “Apokalipsa ruszyła z pełnią mocy. Prawo karmy: co kto wysyła, do niego powraca… (choćby w postaci prowokacji służb specjalnych). Hajfa płonie

  1. Nie może być inaczej, każdy kto był w nielegalnym państewku w sercu Palestyny o nazwie israel z herbem rodziny Rotschwild we fladze , wie iż podpalenie w takim mieście nie jest możliwe bez wzbudzenia uwagi i szybkiego zdemaskowania… Puknięcie w uliczce wiadrem czy rzut kamieniem pododaje otwarcie okien u chazarskich psychopatów, tym bardziej, że większość z nich w nocy zaczyna życie, lub patrole. Jesli ogień został podłożony w 6 miejscach to jest to robota służb, by teraz zgodnie z planem do 2020r zlikwidować nielegalny israel , zebrać jak najwiecej psycholi chazarskich i osiedlić ich na zachodnich ziemiach Ukrainy oraz utworzyć judeopolonię, której plany powstania były już w 1917 roku. Idą pełną parą od 40 lat kiedy to głupi polski , niedouczony plebs zaczął w wyborach wybierać żydowskich chazarow : począwszy od Żyda Wałęsy ukrytego przed nazwiskiem lejba kochne, potem sztoltzmana czyli Kwaśniewskiego , kaczora i do dzisiaj … Duda obłuda. Nikt nie pamięta już jak słynny chazar psychopata aron bucholtz vel Leszek Balcerowicz , przyłożył się ze swoim zwierzchnikiem George’a Sorosem do samobójstw setek Polaków i ograbienia ich ojcowizny w skutku następującej denominacji!!
    Nadal ten chazarski odpad piastuje funkcję w polskim banku, tak jak zoll , Gronkiewicz – złodziejka kamienic, mikke i cała reszta psychopatów i ” hrabiów” typu Komorowski z przypadku. Polacy przegrywają i przegrają bo to głupi naród. Zamiast zostać i walczyć uciekają do Niemiec i Holandii za 5€ netto przy 60 godzinach pracy tygodniowo, przy sałacie i ogórkach na polu pełnym błota i krowiego gowna. Mieszkają w kontenerach po kilku na łóżkach w małych pokoikach za 90€ tygodniowo za osobę….
    To nie Polacy to zydowscy niewolnicy- prawdziwi jesli wyjadą to inwestują w Pl. Nie oddają nic chazarskim mieszkańcom, nawet prądu nie pozwalają przeciągnąć przez teren swojej działki jesli miałby on służyć żydowi lub gestapowcowi…. Prawdziwy emigrant i Polak sponsoruje patryiotow np Piotra Moskwę., Artura Zawisza , Słomkę, oraz wielu innych. Aby mieć gdzie wychowywać dzieci , polakow dzieci nie mieszkanie chazarsko murzynskie. Patrzcie oczywiscie na wielbloniaste kulfony, to zydowscy psychopaci!! Kulfon i ślepia ich zawsze wydają… Chojecki bawiący się w ” pastora” w Tv idź pod prąd tez jest Żydem z córeczką, ktora podaje się za Polkę Dominikę zapominając ze na imię ma Egenika… Patrzcie oczyma i odróżniajcie zyda od człowieka i Słowianina bo Jaszczurówe plemie was zjada. W razie czego zapraszam na fb wpiszcie sobie protesty Piotr Moskwa i zobaczcie jak polską rządzą mordercy nieprzerwalnie od 40 lat. Jak pryskają nasze jedzenie rakotwórczym glikosalftem w roundapie żydowskiego producenta Monsanto, jak karmią was kurczakami z nowotworami i karmionemu GMO z israela kod produktu 729…. Karmią was klonowanymi zwierzetami odprowadzanymi do furii torturami , katowaniem i ciągłym stresem. Taki ból powoduje wzrost niebotyczny chormonow np testosteronu potem wy to jecie, majac nadmierną jego ilośc i nowotwory w sobie, oraz roundap w krwiobiegu. Nie jedzcie mięsa z Holandii tu krowy poją w rowach , które są pełne pestycydów, chemikaliów i ich mięso jest skarżone. Nie dawajcie dzieciom płatków kukurydzianych to sama smierć modyfikowane GMO….

    1. Chormonow?to czemu od tego mięsa pełnego testosteronu nikt robiąc badanie na ten hormon nie odnotowywuje podwyższenia a rzadko nawet waha się w górnej granicy? I co Pan jesz w takim razie, liście?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s