800px-durer_apocalypse_svg-svgAlbrecht Dürer, Czterej Jeźdźcy Apokalipsy, 1497–98 (commons.wikimedia.org)

Portal Tajne Archiwum Watykańskie trafnie przewidział nie tylko wyniki referendum w sprawie Brexitu, ale i zapowiedziane podczas Letniego Przesilenia jesienne wydarzenia Wielkiej Zmiany w USA oraz w Watykanie! Przełomowa dla Wielkiej Zmiany na planecie wygrana Donalda Trumpa w USA zbiega się oto w czasie z pojawieniem się… Czterech Jeźdźców Apokalipsy! Czas znacznie przyspieszył. Czterej Jeźdźcy Apokalipsy zbliżają się już do Watykanu… Dzieje się.

Drodzy polscy katolicy, Bracia Polacy, na horyzoncie dziejów pojawili się wreszcie dwa tysiące lat wyczekiwani… Czterej Jeźdźcy Apokalipsy!

Związany z nimi, zapowiedziany w ostatniej księdze Biblii rozpad Kościoła katolickiego oraz pozostałych religii na planecie Ziemia – już wkrótce!

Przygotujmy się na Wielką Zmianę!

Ci, którzy już od ponad trzech lat zaglądają do Tajnego Archiwum, wiedzą czego się spodziewać i jak to wszystko mniej więcej się odbędzie…

Dla pozostałych polskich katolików szok będzie znacznie większy…

Szczegóły wkrótce.

TAW

 

Reklamy

8 myśli w temacie “Portal Tajne Archiwum Watykańskie trafnie przewidział zapowiedziane podczas Letniego Przesilenia jesienne wydarzenia Wielkiej Zmiany w USA oraz w Watykanie! Wygrana Donalda Trumpa zbiega się w czasie z pojawieniem się… Czterech Jeźdźców Apokalipsy! Dzieje się! Szczegóły wkrótce…

 1. Księga Apokalipsy jest ostrzeżeniem przed polityką narzuconą narodom listami Pawła. Gdyby nie była realizowana, to by nie musiało być zmiany.
  A co będzie po zmianie, to tylko Bóg wie. Nie wiadomo, czy tego dożyjemy, więc raczej starajmy się, żeby nas podatkowymi bioczipami nie ozdobiono, bo za to wg Apokalipsy grozi potępienie (Ap 13,16-17 + 14,9-11).

 2. Te zmiany nastąpią na lepsze tylko ludzie nie obudzeni, są w hipnozie religijnej a na dodatek nie czytają pisma ani tajnego archiwum watykanskiego. To tylko niewielka ilosc ludzi czyta. Pozostali wola isc do baru na piwo.

  1. Coraz więcej licealistów tu zagląda – i to mnie cieszy. Młodzi ludzie już nie tak chętnie oddają swoją cenną energię obcym bogom… 🙂 Są bystrzy – szukają, selekcjonują, oddzielają ziarno od plew, zadają niewygodne pytania swoim nadzorcom na lekcjach historii… 😉

   Nie wszyscy młodzi są na sztywno wpięci w syntetyczną, antyduchową technologię. Młodzi nie ogladają TV, więc media Wielkiego Syjonu mają coraz bardziej utrudniony do nich dostęp. Na oszołomskich portalach typu onet, interia, wp czy gazeta atmosfera też już inna niż tuż po Zamachu Smoleńskim. Coraz więcej Świadomości przebłyskuje w komentarzach młodych ludzi.

   1. Oprócz blogów są jeszcze takie istoty jak dzieci indygo i dzieci kryształowe. Poczytałem trochę o nich. Są niesamowite. One wprowadzą ludzkość w nowe czasy.

 3. Czterej jeźdźcy – to cztery żywioły ognia, powietrza, wody i ziemi. Oni już nękają ludność na wszystkich szerokościach geograficznych.
  Wielka nierządnica babilońska – to zinstytucjonalizowany kościół który odszedł od nauki Chrystusa i służy Babilonowi;
  Babilon – wszyscy wiemy – współczesny Babilon ma siedzibę w USA, dlatego uważam, że rozdział 18 apokalipsy będzie dotyczył USA,, a z opisu (rozdz. 18 Apokalipsy) wynika, że to bardzo bogate miasto/a portowe – Nowy York i Waszyngton.
  Mam nadzieje że ludzie niewinni, nieświadomi, nie ucierpią. I wszyscy z radością powiedzą „Upadł, upadł Babilon- stolica” (…) „Biada, biada wielka stolico, Babilonie stolico potężna, bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł”

  Jeszcze jedno „niewiasta obleczona w słonce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd 12, a jest brzemienna” – taki układ ciał niebieskich będzie ponoć od 20 grudnia 2016 r. tzn. W konstelacji panny będzie słońce, a pod tą konstelacją księżyc. Będzie nad głową tej konstelacji układ 12 ciał niebieskich, a w miejscu gdzie postać kobiety miałaby łono wejdzie Jowisz. Ten układ z Jowiszem potrwa 9 m-cy!!! po czym wyjdzie z tego układu. Tylko czym będzie Smok????

 4. 20 listopada taka sytuacja się pojawiła a nie 20 grudnia. Tego właśnie dnia Jowisz przemieścił się do konstelacji Panny (na wysokości łona), gdzie spędzi – poruszając się ruchem retrogradacyjnym – 9,5 miesiąca. Ten czas odpowiada bezpośrednio okresowi brzemienności kobiety, licząc od dnia zapłodnienia. Po 9,5 miesiącach Jowisz opuści łono Panny. W dniu jego „narodzin”, 23 września 2017 roku, będzie można zaobserwować konstelację Panny jakby obleczoną w Słońce, wznoszące się wprost za nią. U jej stóp znajdziemy Księżyc, a ponad jej głową umiejscowi się 12 gwiazd: 9 z gwiazdozbioru Lwa i 3 dodatkowe – Wenus, Merkury i Mars. Jest to zaprawdę zadziwiająca koincydencja. Ale jakby tego było mało, także data tych zjawisk nie może być przypadkowa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s