Tadeusz Owsianko również posiada tajną wiedzę o tym, że Polska jest już bezpieczna i nietykalna

Niezwykle się cieszę, że Tadeusz Owsianko dołączył do elitarnego kręgu wtajemniczonych posiadających tajną wiedzę o tym, że Polska jest już bezpieczna i nietykalna. Tajne Archiwum Watykańskie posiada tę wiedzę już od 28 sierpnia 2014 roku.

Polacy, Polska jest już bezpieczna, energetycznie na wielu gęstościach zabezpieczona, chroniona i nietykalna 🙂

Żadnych nowych wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie 🙂

TAW

Czytaj również:

26 myśli w temacie “Tadeusz Owsianko również posiada tajną wiedzę o tym, że Polska jest już bezpieczna i nietykalna

  1. To bardzo krótki i konkretny przekaz:

   POLSKA JEST JUŻ BEZPIECZNA.

   CHRONIONA.

   ENERGETYCZNIE NA WIELU GĘSTOŚCIACH SKUTECZNIE ZABEZPIECZONA.

   ZAPIECZĘTOWANA CZARNĄ PIECZĘCIĄ WZORCOWEJ, PIERWOTNEJ, MACIERZYSTEJ WIBRACJI 1 Hz.

   Polska odzyskała dostęp do swojego wyjściowego, a więc macierzystego, wzorcowego, pierwotnego potencjału Życia.

   Polska jest już NIETYKALNA.

   Żadna masoneria, żadne NWO już jej nie dotyczą.

   Zostały jeszcze co prawda bardzo smutne relikty po czasach matrixa, jak choćby posypka chemtrails, czy szczepionki – ale one znikną.


   Pozostała część przekazu pana Tadeusza to już analiza konkretnych szczegółów budowy nowego 13-wymiarowego Wszechświata.

 1. Rozumiem, ze nasz ojciec matka bedze wysylal energie w kierunku ludzi rzadzacych i pozostalych nieobudzonych, żeby mogli isc w kierunku duchowosci. przestawilam sie w kierunku duchowosci i zdobywam wiedzę, a czego sie dowiem, przekazuje znajomym, ale niektórzy nie chca tego sluchac. mam dwoch synow w gimnazjum i jest problem, bo szkola nie interesuje sie rozwojem duchowym, a uczniowie w gimnazjum w ogole nie ucza się tego, co narzuca im szkola

  1. Proszę się nie przejmować tymi, którzy „nie chcą słuchać”, gdyż każdy kwiat ma swój własny, indywidualny czas pełnego rozkwitu 🙂 To naturalne procesy. Procesy – więc trwają w czasie. Nie każdy równo pracuje, więc rozrzut w świadomości jest ogromny. Ale Polacy en masse w peletonie rozwoju globalnej świadomości i tak przodują.

   1. Niestety nie liczyłbym na zmiany w kwestii szacunku do życia. Ministrem zdrowia jest Konstanty Radziwiłł człowiek jakby to ująć mafii lekarsko-farmaceutycznej. To on wprowadza nakaz kolejnych szczepień dla dzieci i jeszcze robi bezczelną akcję propagandową, gdzie się niby sam poddaje szczepieniu (a wstrzyknęli mu pewnie sól fizjologiczną). Jednak ostatnio widziałem jakiś sondaż gdzie Kukiz miał 15%. Może to jakoś na PiS podziała, a jak nie to za 3 lata stracą stołki.

  1. Rządy PiS-u są FAZĄ PROCESU pobudki Polaków. Ważną fazą. Niestety to, co robią w kwestii szczepionek, CETA/TTIP oraz straszenia Polaków wojną – woła o opamiętanie.

   1. I PRZEDE wszystkim – wycinki lasów. Prawdziwych prasłowianskich i pamietających tamte czasy miejsc

 2. Przekazy pana Owsianki pomogly mi zrozumieć siebie samą i po co jestem na ziemi. Czasem mam przekazy we śnie. wlasnie istoty z wysokich wymiarow nawiazaly ze mna kantakt, bo ja 10 lat temu zaczęłam siebie doprowadzac do doskonalosci. udalo mi sie uruchomic energię milosci bezwarunkowej.

 3. Może Polska jest bezpieczna i nietykalna, gorzej z Polakami.
  Każdy człowiek ma tendencje do wymyślania sobie jakiegoś Boga lub bożka wg własnej wiedzy i potrzeb.
  Nie zrozumiałam, czy dla p. Tadeusza takim Bogiem jest tworzony tzw. ojciec, czy jego stwórca – wieczność.
  Wg mnie p. Tadeusz mówi prawdę, że ludzie zbudowali złą, blokującą dobro wiedzę, ale niesłusznie sądzi, że wiedza pozytywna dopiero teraz się tworzy.
  Ewolucją można tworzyć wiedzę i powszechną świadomość złudną, nie respektującą prawdy. Natomiast niezmienna prawda i wiedza o niej istnieją od zawsze, bo prawdziwy Bóg jest niezmiennie wszystkowiedzący. Wystarczy Go słuchać, by był raj na ziemi. Brak tego raju świadczy tylko o tym, że ludzie Go nie słuchali i nadal nie słuchają.
  A czy będą Mu posłuszni – poznamy po owocach.

  1. Mam wątpliwości czy ta szopka intronizacyjna była potrzebna. Bo nie o koronę i poddaństwo tu chodzi, tylko o głębszą zmianę wewnętrzną, duchową Polaków i nie tylko.

   1. Intronizacja Jezusa jest batem na masonerię – i w tym sensie jest ważna, bo Polacy wybierają jednak Chrysta, a nie antychrysta… Choć my wiemy, że nie o żadne królowanie chodziło Jezusowi.

  1. Pan Tadeusz jest jednym z ciekawszych przebudzatorów Narodu w przełomowych dla Polski latach 2012-2025. Jego docelową misją jest wybudzić dawno utraconą słowiańską przyjaźń między Polakami i Rosjanami.

  2. Nie dajmy się wciągnąć w żadne zaplanowane przez polityków i innych bandziorów gry. Nic nie wyprowadzi nas z równowagi. Spokój, spokój jest potrzebny nam i Polsce.

 4. Wysluchalam dzisiaj prognozy astrologicznej na lata 2017-2025. Pierwszy tydzien Zlotego Wieku na Ziemi ma sie rozpoczac w pierwszym tygodniu stycznia 2020. Potwierdza sie wiec niejako to, co mowi TAW o wyborach na jesieni 2019.

  1. Tak zwany Złoty Wiek nie rozpocznie się jednego dnia, gdyż jest to INDYWIDUALNY PROCES.

   Stary świat będzie odchodził jeszcze bardzo długo. A nowy pojawia się najpierw w nas…
   Za nami STOPNIOWO pójdą inni.

   *

   A patrząc jedynie z astrologicznego punktu widzenia, rebeliancki Uran w „polskim” Byku będzie demontował niesłużące Życiu struktury polityczne, społeczne, ekonomiczne i religijne aż do 2025 roku. Będzie się działo.

   1. Zgadzam sie, dlatego napisalam ….. „pierwszy tydzien Zlotego Wieku”.
    Nie znaczy to, ze w styczniu 2020 wszyscy ludzie osiagna juz odpowiedni poziom wibracyjny, ale okres ten symbolicznie zainicjuje cykl pozytywnych zmian. Polska bedzie miec juz nowego propolskiego premiera.

    Caly proces przejscia ludzi z 3d do 5d (lacznie z kalibrowaniem ciala) ma ponoc trwac 50-100 lat

   2. „Rebeliancki Uran” w upartym i temperamentnym polskim Byku, doprowadzi wszystko do końca…. Oj pamiętam, działo się u mnie swego czasu….. 😉 i potwierdzam – będzie się gotowało…. 🙂 😵 🔥

   3. Zloty wiek już się rozpoczął wraz z pierwszą myślą na jego temat?

  2. [Kalina] Pierwszy tydzien Zlotego Wieku na Ziemi ma sie rozpoczac w pierwszym tygodniu stycznia 2020.
   —————–
   Ot, tak tylko przegladajac stare wpisy…
   Mamy rok 2020, koniec czerwca. Poczatek zmian na ziemi zamanifestowal sie (akurat) w postaci plandemii. W Europie oraz Ameryce Pn rozpoczal sie w marcu i kwietniu 2020, w Chinach w listopadzie/grudniu 2019.
   Polskiego premiera jeszcze na horyzoncie nie widac, ale jak powszechnie wiadomo, przy prognozach czas trudno okreslic.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s