Mistrz Tadeusz Owsianko również posiada tajną wiedzę o tym, że Polska jest już bezpieczna i nietykalna

Niezwykle się cieszę, że mistrz Tadeusz Owsianko dołączył do elitarnego kręgu wtajemniczonych posiadających tajną wiedzę o tym, że Polska jest już bezpieczna i nietykalna. Tajne Archiwum Watykańskie posiada tę wiedzę już od 28 sierpnia 2014 roku.

Polacy, Polska jest już bezpieczna, energetycznie na wielu gęstościach zabezpieczona, chroniona i nietykalna🙂 Żadnych nowych wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie🙂

TAW

11 comments on “Mistrz Tadeusz Owsianko również posiada tajną wiedzę o tym, że Polska jest już bezpieczna i nietykalna

 1. Jerok pisze:

  W dacie jest prawidłowość : 17.11.2016 Suma to 9. 😀

 2. darja34 pisze:

  Niewiele zrozumiałam 😊.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   To bardzo krótki i konkretny przekaz:

   POLSKA JEST JUŻ BEZPIECZNA.

   CHRONIONA.

   ENERGETYCZNIE NA WIELU GĘSTOŚCIACH SKUTECZNIE ZABEZPIECZONA.

   ZAPIECZĘTOWANA CZARNĄ PIECZĘCIĄ WZORCOWEJ, PIERWOTNEJ, MACIERZYSTEJ WIBRACJI 1Hz.

   Polska odzyskała – po raz pierwszy od co najmniej 1050 lat! – dostęp do swojego wyjściowego, a więc macierzystego, wzorcowego, pierwotnego potencjału Życia.

   Polska jest już NIETYKALNA.

   Żadna masoneria, żadne NWO już jej nie dotyczą.

   Zostały jeszcze co prawda bardzo smutne relikty po czasach matrixa, jak choćby chemtrails, szczepionki czy bardzo niebezpieczne formy zdalnego nękania polskiej ludności cywilnej wojskową amerykańską technologią mind control – ale one wszystkie muszą w ciągu 3 lat zniknąć. Inaczej PiS nie wygra wyborów w 2019 roku. Gdyż 6 października 2016 r. o godz. 13:04:26 wszedł na krytyczną dla siebie linię czasową.


   Pozostała część przekazu mistrza Tadeusza, to już analiza konkretnych szczegółów budowy nowego 13-wymiarowego Wszechświata.

 3. Halina pisze:

  Rozumiem, ze nasz ojciec matka bedze wysylal energie w kierunku ludzi rzadzacych i pozostalych nieobudzonych, żeby mogli isc w kierunku duchowosci. przestawilam sie w kierunku duchowosci i zdobywam wiedzę, a czego sie dowiem, przekazuje znajomym, ale niektórzy nie chca tego sluchac. mam dwoch synow w gimnazjum i jest problem, bo szkola nie interesuje sie rozwojem duchowym, a uczniowie w gimnazjum w ogole nie ucza się tego, co narzuca im szkola

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Nasi aktualni „rządzący” (my wiemy, że to nie oni rządzą) muszą się ostro wziąć za swój rozwój, jeśli chcą nadal rządzić po 2019 roku.

   Jeśli nie zmienią swego postępowania w kierunku szacunku do Życia-w-pełni-przejawionego, to ewolucyjna Przestrzeń października 2019 bezlitośnie wypluje ich na śmietnik historii. I tu naprawdę im nie pomoże kupienie Narodu za złotych 500+.

   To jest poważne ostrzeżenie dla nich. Mają jeszcze 3 lata na nawrócenie na szacunek do Pełni Życia.


   Proszę się nie przejmować tymi, którzy „nie chcą słuchać”, gdyż każdy kwiat ma swój własny, indywidualny czas pełnego rozkwitu🙂 To naturalne procesy. Procesy – więc trwają w czasie. Nie każdy równo pracuje, więc rozrzut w świadomości jest ogromny. Ale Polacy en masse w peletonie rozwoju globalnej świadomości i tak przodują🙂

 4. bosman pisze:

  Czy mistrz Owsianko chroni nas tez przed pomyleńcami typu Antek -ataman?

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Rządy PiS-u są FAZĄ PROCESU pobudki Polaków. Fazą ważną, bo nikt tak skutecznie jak PiS nie posprząta zostawionego tu po PO burdelu. Niestety, to co robią w kwestii szczepionek, CETA/TTIP oraz straszenia Polaków wojną – woła o opamiętanie. Co mam nadzieję nastąpi🙂

 5. Halina pisze:

  Przekazy pana Owsianki pomogly mi zrozumieć siebie samą i po co jestem na ziemi. Czasem mam przekazy we śnie. wlasnie istoty z wysokich wymiarow nawiazaly ze mna kantakt, bo ja 10 lat temu zaczęłam siebie doprowadzac do doskonalosci. udalo mi sie uruchomic energię milosci bezwarunkowej.

 6. Czarnobiały pisze:

  Mistrz Owsianko trochę zesztywniały…

 7. Krystyna pisze:

  Może Polska jest bezpieczna i nietykalna, gorzej z Polakami.
  Każdy człowiek ma tendencje do wymyślania sobie jakiegoś Boga lub bożka wg własnej wiedzy i potrzeb.
  Nie zrozumiałam, czy dla p. Tadeusza takim Bogiem jest tworzony tzw. ojciec, czy jego stwórca – wieczność.
  Wg mnie p. Tadeusz mówi prawdę, że ludzie zbudowali złą, blokującą dobro wiedzę, ale niesłusznie sądzi, że wiedza pozytywna dopiero teraz się tworzy.
  Ewolucją można tworzyć wiedzę i powszechną świadomość złudną, nie respektującą prawdy. Natomiast niezmienna prawda i wiedza o niej istnieją od zawsze, bo prawdziwy Bóg jest niezmiennie wszystkowiedzący. Wystarczy Go słuchać, by był raj na ziemi. Brak tego raju świadczy tylko o tym, że ludzie Go nie słuchali i nadal nie słuchają.
  A czy będą Mu posłuszni – poznamy po owocach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s