Bardzo ważne info dla przebudzonych Polachów… Polska weszła na nieodwracalną już linię czasową swojego wielkiego tryumfu

phoenix

Bracia Polachy, gdybyście wiedzieli to, co ja wiem już dziś, zasiedlibyście z radosnym sercem do sarmackiej Uczty… Mówiąc krótko, bo długie teksty są zmorą internetu, będzie dobrze. Polska odzyska pełną wolność, niezawisłość, suwerenność. Polacy będą wolni od jakiegokolwiek ucisku, zniewolenia, opresji.

Gdyby nie wojna w Kosmosie, która przekłada się na wojnę na Ziemi, Słowianie byliby w pełni wolni już dawno. Na naszej pięknej planecie mają jednak miejsce starcia bardzo wielu wrogich nam cywilizacji. My nie widzimy pełnego obrazu, nasze zmysły odbierają tylko akcję na naszej widzialnej scenie – i tej nawet nie widzimy osobiście, lecz poprzez media masowej dezinformacji. To, co do nas dociera, jest więc już nie faktem, lecz tego faktu interpretacją. Zupełnie poza naszą percepcją pozostaje większy, pozaziemski fraktal przestrzeni, w której jednak partycypujemy. Decydującej i kluczowej, a żywotnie dotyczącej nas fabuły, jednak nie widzimy, bo w grę wchodzą tu manipulacje innych cywilizacji kosmicznych dysponujących manipulacyjną wielogęstościową technologią, o jakiej nam się nawet jeszcze nie śniło. Ostatecznie wiemy więc niewiele. Ale niektórzy wiedzą więcej. Czasami udaje się wyłuskać jakiś smakowity, a ukrywany przed nami kąsek.

Kochani, Polska weszła na nieodwracalną już linię czasową swego wielkiego tryumfu. Oczekuje nas wielka przyszłość. Na tej właśnie linii czasowej hasło „Chwała Wielkiej Polsce” jest już nie jakimś romantycznym postulatem „rubasznego czerepu”, jak chcą to widzieć media wykupione przez słynnego kosmitę Dżordża S., lecz jak najbardziej twardą rzeczywistością. Polskę czekają teraz bardzo doniosłe ewolucyjne wyzwania świadomościowe, bo los świata jest teraz w naszych rękach – i to my będziemy teraz nadawać tempo Wielkiej Zmianie na Ziemi.

Co opóźnia osiągnięcie celu przez Polachów

Co opóźnia osiągnięcie celu przez Polachów? Bałamutne ględzenie o wojnie, wojenna propaganda rządowa regularnie, ochoczo i metodycznie podsycana przez media Wielkiego Syjonu. Ubolewać należy, że w mediach alternatywnych nie brak również lęków i niepewności co do wybuchu domniemanej 3. wojny światowej.

Trzecia wojna światowa już była

Kochani, trzecia wojna światowa już się odbyła, a wy nawet jej nie zauważyliście. Trzecia wojna światowa była faktem. Dowody:

 • prawie dwumiliardowe oficjalne zadłużenie Polaków Słowian,
 • trwający do dziś zmasowany, metodyczny, systemowy szczepionkowy holokaust Polaków Słowian,
 • trwający do dziś zmasowany, metodyczny, systemowy chemiczny holokaust Polaków Słowian (chemtrails, zatrute leki, zatruta żywność, zatruta plastikowa woda) oraz
 • próby odcinania Polaków Słowian od rzetelnej wiedzy na temat Prawdziwych Korzeni Narodu Polskiego.

Dlaczego trzecia wojna światowa już się odbyła

Trzecia wojna światowa już się odbyła, bo jedni Polacy o niskim poziomie świadomości głosowali na innych Polaków o niskim poziomie świadomości lub głosowali na nie-Polaków.

Co robić

Przede wszystkim nie wizualizować nieszczęść, bo wszystkie one już były. Nie używać słowa „wojna” i „walka”, bo prawa fizyki kwantowej jasno mówią, że walcząc z czymś, jedynie wzmacniamy to, z czym walczymy. A my nie musimy już z niczym walczyć. Wystarczy odzyskać siebie, czyli swoją świadomość, własną MOC, czyli dostęp do wszystkich poziomów naszego tu przejawienia, a wszelkie rzeczywiste lub domniemane zewnętrzne zagrożenie ustąpi samoistnie pod wpływem naszej suwerennej decyzji. Świat zewnętrzny jest jedynie naszą (umysł zbiorowy populacji) projekcją – projekcją naszych wierzeń, nieprawdziwych najczęściej przekonań, a przede wszystkim projekcją naszych osobistych traum i lęków.

Jeśli naszych osobistych lęków nie będziemy projektować na przestrzeń, zasilając tym samym funkcjonujące jeszcze niestety resztki matrixowego obłędu, nasz wspólny cel osiągniemy szybciej. Podsycany przez media obłęd nie ma już bowiem żadnego zasilania z zewnątrz – matrix (kontrolująca matryca syntetyczna) został odcięty i zastąpiony przez matrycę wzorcową, pierwotną, organiczną – i resztki jego przejawu na Ziemi (tak zwane zło) żyją już tylko i wyłącznie dzięki energii ludzkiej uwagi, bo za naszą uwagą podąża ogromna energia. Zwłaszcza jeśli jest podsycana przez eMOCje.

Co będzie teraz

Będzie dobrze, bo nie będzie już więcej wojen na świecie. Nie ma w Polsce ani jednego jasnowidza, który by to info był w stanie tak precyzyjnie wyłuskać i Polakom konsekwentnie od ponad dwu lat głosić. Nie ma w Polsce ani jednego alternatywnego medium, które by od tak dawna, konsekwentnie tę oczywistą dla mnie informację przekazywało.

fot. naszemiasto.pl

Polska odzyska pełną wolność, niezawisłość, suwerenność. Polacy będą wolni od jakiegokolwiek ucisku, zniewolenia, opresji. Powoli odzyskujemy i z roku na rok coraz bardziej odzyskiwać będziemy swoje utracone przyczółki. Wszystko zmierza w kierunku pełnego przebudzenia Ziemian i coraz szybszego rozwoju globalnej świadomości🙂 Innej możliwości nie ma, bo stabilne przez tysiąclecia, niezmienne i twarde jak marmur

struktury starego świata będą teraz sypać się jak piasek.

Zaczną dziać się takie wydarzenia, ze aktorzy do wynajęcia, zwani dla zmylenia przeciwnika „politykami”, zupełnie przestaną ogarniać, co się właściwie dzieje i dlaczego nagle przegrali wybory, choć dosłownie jeszcze wczoraj „sondaże” niosły ich jak bogów…

Lawina Wielkiej Pobudki Słowian ruszyła – i nic nie jest w stanie już jej powstrzymać.

TAW

Czytaj również:

41 comments on “Bardzo ważne info dla przebudzonych Polachów… Polska weszła na nieodwracalną już linię czasową swojego wielkiego tryumfu

 1. Grzegorz pisze:

  Chciałbym podzielać taki skrajny optymizm, ale bardziej zdrowomyśleniowe jest unikać fatalizmów w obie strony, myślenia o ww3, nwo czy armagedonie ale również złotego wieku, mesjańskej roli Polski i jej przepowiadanego ocalenia w drugą. Przyszłość zależy od naszego zaangażowania, rozwoju i odpowiedzialności. A zagrożeń jest nadal bardzo wiele.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Wiem, co masz na myśli, ale to nie jest ani „optymizm”, ani „mesjanizm”, ani „newageyzm”, lecz… nigdzie na świecie jeszcze do tej pory nie ogłoszone… info z wyższego fraktala Przestrzeni – niedostępnego nawet jasnowidzom…🙂 Jeszcze nikt w Polsce o tym nie mówił. Świeżusieńkie i pachnące pieczywko…🙂

   Niestety na potwierdzenie tego info będziemy musieli jeszcze trooooochę poczekać…

   Dlatego – jak podałem w tytule – jest to wiadomość nie dla każdego. Polacy żyjący w lękach, wierzeniach i świętych przekonaniach tego info po prostu nie zakumają.

   • Wiesław pisze:

    Zakumalem. To trzeba przyjac jak w ekonomii. Jezeli jest dolek musi byc gorka.

   • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

    Dokładnie tak. Tylko skala inna. Bo cykle kosmiczne są rozciągnięte nie na lata, lecz na tysiąclecia, np. na bardzo istotny dla nas cykl precesji osi ziemskiej (ok. 26 tys. lat). Ale są też inne cykle kosmiczne.

    Teraz wchodzimy – jako Ziemia – w okres niesamowitej prosperity, w Złotą Erę Ewolucji, w czas Wielkiej Zmiany na Ziemi🙂

    I temu planetarnemu procesowi (czy się to komuś podoba, czy nie; czy ktoś już to rozumie, czy jeszcze nie) przewodzić będą Polacy🙂

   • Patryk pisze:

    Co do odpowiedzi niżej na temat precesji ziemi:https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Rok_plato%C5%84ski

    Polecam również film o piramidzie Heopsa jak zegarze właśnie roku platońskiego.

  • Przyszłość zależy od naszego myślenia. Jak sobie wymyślisz tak się wyśpisz.

 2. Z radością czytam ten tekst i w pełni się z nim zgadzam. W noc z 10 na 11 zobaczyłam obracającą się wokół własnej osi i oddalającą się złotą piramidę. Skojarzyłam z symbolem na banknocie dolarowym,więc mam nadzieję że ,,niepodległość,, jest już tu i teraz obecna,pozdrawiam.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Piękna wizja🙂 Dziękuję za wsparcie, bo niestety czuję jak to info generalnie wywołuje na przestrzeni raczej irytację niż radość🙂 Polacy są baaaardzo zaprogramowani/zahipnotyzowani…

   Jeszcze raz dziękuję🙂 TAW

   • Łukasz pisze:

    Pewnie, że są zaprogramowani/zahipnotyzowani. A jacy mają być? Załóżmy tylko, że od „chrztu” trwa programowanie niewolnicze. Czeka nas wszystkich po prostu praca, żeby to zmienić. Zmiany już są, widać, że się rozpoczęły. Teraz to tylko kwestia pracy😉

   • islam stop pisze:

    Wielu chce bronić systemu, czy nawet będzie go bronić, przed upadkiem. Nie wyobrażają sobie , że składki na ZUS, opłaty, kredyty za mieszkanie, oszczędności szlag trafi. Inni, że pojazdy będą napędzane czym innym. A co począć skoro mam warsztat wyposażony w diagnostykę i naprawę silników spalinowych ? To jeszcze nic. Można zmienić profil. Co jednak z bandą darmozjadów, typu urzędnicy, politycy, policja, wojsko, bankowcy, prawnicy, cała ta ekipa ekonomiczno mentalnych oprawców. Oni będą stawiać opór, zapewne do ostatniej „kropli krwi”, mam nadzieje ,że tylko w przenośni. .

 3. Halina pisze:

  Moja dusza spiewa z radosci na wieść o tej slowianskiej wiedzy.ale obok mnie zyje wielu ludzi na poziomie 3d pelno w nich strachu i leku.brakuje im odwagi.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Odwaga przychodzi wraz z wiedzą/wiedą/wedą.

   Tej Wiedzy pojawia się coraz więcej. I wraz z nią wzrośnie i odwaga. Bo Lechici to odważny jednak naród🙂

   Pokazaliśmy to choćby w Powstaniu Warszawskim.

  • Zibi pisze:

   Niewiedza to czyni i krwiożercza religia oraz zafałszowana historia i zablokowany postęp.

 4. lordo pisze:

  To o czym piszesz, jakby, potwierdza moja dzisiejsza nieopisana radosc wewnetrzna i optymizm towarzyszacy mi od samego rana, ktorego zrodlo nie bylem w stanie sobie wytlumaczyc. Rozumiem to jako niektore rzeczy (przemiany) odczuwalne sa z poziomu wyzszej jazni, a takze nasz duch ma duzo wieksze poznanie pozacielesne (gdy spimy) niz z ograniczonej obecnej perspektywy cielesnej. Dzis czulem jakby wydarzylo sie cos wielkiego i istotnego, czego bylem swiadkiem. Twoje slowa synchronizuja sie z moimi odczuciami.

 5. Pawel pisze:

  Tak ja też mam odzcucia pozytywne ostatnio, zwłaszcza po wygranej Trumpa w USA. A po udziale w marszu niepodległości i zobaczeniu tłumu młodych osób skandujących m.in. „precz z unią europejską” jeszcze mnie to utwierdziło i nabrałem pewności że będzie dobrze. Szkoda, że jesteśmy tak ułomnymi istotami i nie potrafimy odczytywać tych fraktali przestrzennych. Bylibyśmy dużo spokojniejsi mając taką wiedzę. No,ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:). Pozdrawiam wszystkich przebudzonych.

 6. qrde blade pisze:

  Termin budowy naszego świata Teocentryzmu oznacza, że Bóg jest ad-hock wewnątrz WSZYSTKIEGO – nas również. Jest inteligentnym, energetycznym budulcem wszystkiego wokół, jest tak wewnątrz planety jak i w każdej, bez wyjątku żyjącej istocie, gdyż Bóg, to inteligentna energia, wytwarzana w torusie planety, która pochłania i która tworzy i z której jest wszystko wokół zbudowane. Nie powinniśmy więc wszystko i wszystkich dzielić na DOBRYCH i ZŁYCH i szukać Go wyłącznie w prawych istotach, ale w każdych. Modlitwy do Niego, są skutkiem dezinformacji iluminowanej grupy, która dawno temu odkryła tę wiedzę. Jeżeli jest on naszym budulcem, naszą energią i życiem ( naszym duchem i samoświadomością ), to najlepszy dowód na istnienie tzw. magii zwanej prawem przyciągania. To najlepszy dowód na istnienie wyższego prawa hermetyzmu, że każdy z nas otrzymuje w życiu to, czym sam zwykle na zewnątrz emanuje i tylko zrozumienie, że emanacja dobra, prawdy, ciepła i troskliwości o inne istoty, może przynieść wszystkim nam zamierzony i oczekiwany przez stwórce skutek. Nasze emocje są przez niego czytane i wchłaniane i to one właśnie zgodnie z prawem Maharashiego są budulcem naszej przyszłości. Zwyczajnie grupa trzymająca władzę umiejętnie kreuje z wyprzedzeniem nasza rzeczywistość i przyszłość poprzez podprogowo serwowane i utrwalane nam informacje i silne emocje z nimi związane. Tak więc jak już powszechnie dookoła widać, ZŁO szerzy się wokół nas, gdyż sami emanujemy ( również podprogowo) niskimi emocjami nad którymi nie potrafimy zapanować. Nie należy również szerzyć nienawiści, rewanżyzmu, gdyż o budowanie doskonałego wszechświata nas otaczającego tu chodzi. Każdy magiczny, emocjonalny postępek wraca do nas w trójnasób, więc zamiast mścić się, wściekać, gniewać trzeba tłumaczyć, rozświetlać mrok i namawiać do czerpania i emanacji miłości i dobra zgodnie z wszech obowiązującym prawem zachowania energii. Uśmiechajmy się do siebie, rozświetlajmy, altruistycznie pomagajmy, zamiast wojować, oszukiwać, czynić ból i zwątpienie. Słowa sprawiedliwego z Biblii brały pod uwagę odmienność ras i ziemskich gatunków i aby uniknąć obecnego ZŁA i CHAOSU rozlewającego sie po planecie rekomendowały: „Tu Sem ora, Cham labora, Japhet rege et protege” – Shem, pray, Ham, work, and Japheth, rule and protect. Obviously, the nobility stemmed from glorious …
  P.S. To właśnie między innymi również TAW rozświetlanie, ale i ostatnio organizowane grupowe medytacje z serc w intencji odbudowania cywilizacji światła i miłości, KONIECZNIE upadku lichwy, długu i wszelkich wojen przyniosły zadziwiająco nieoczekiwany nawet przez sama kabałę wyborczy efekt. Nie wolno nam zatem poprzestać jeśli doprowadziliśmy do chwilowego zachwiania porządku ciemności… W tej grze chodzi o to, aby to ludzkość swoimi emocjonalnymi wysiłkami i poświęceniem, sama wykonała to zadanie, wstąpienia na wyższy poziom emocjonalny i duchowy. Ponieważ wszystko, co wokół widzimy jest matrixem i w grę o cywilizację grają wśród wielu awatarów, klonów i bio-robotów tylko tzw. świadomi, oświeceni boskim światłem i wiedzą wybrańcy łatwo się pod koniec gry zorientować, że na planszy tej gry jest coraz więcej światła, ale zaczyna coraz bardziej brakować szarych pionków i figur, których jak dotąd było pełno dookoła.
  wężykiem, wężykiem

  • Altimo pisze:

   Jestem tu nowy (chociaż w tym wszystkim siedzę już od dawna) i cieszy mnie to, że są ludzie podobnie myślący, budzący się.🙂 Pozdrawiam

 7. monia213 pisze:

  Ja bardzo żałuję że nie mogłam uczestniczyć w obchodach 11 listopada (choroba niestety mnie dopadła). Od jakiegoś czasu jednak odczuwam silne pozytywne wibracje, które dają poczucie ogromnej mocy. Obudził się we mnie gdzieś głęboko ukryty patriotyzm czy też poczucie jedności ze swoim narodem. Trudno jest mi to ubrać w słowa… jedno jest pewne: pozytywna wibracja jest i można ją poczuć!!!

 8. spiewptaka pisze:

  Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej. Spokój coraz większy.

 9. Leszek2 pisze:

  do sarmackiej Uczty – przypominaja sie czasy, kiedy jedli, pili, popuszczali pasa, sprzedali Polske, bo skonczyla sie kasa…

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Piszesz o kurewskiej bibie, ja o duchowej sarmackiej uczcie. Prawdziwy Sarmata nie sprzedaje swojej Matki. By nam zohydzić etos Sarmaty, nasi tradycyjni zaborcy wymyślili to głupie powiedzonko z Sasami w tle. Kto sprzedaje Matkę, z definicji nie może być Sarmatą. Sarmata w obronie Matki Ojczyzny życie ślubuje oddać, jak nie przymierzając Sarmata Wołodyjowski czy cny obcokrajowiec Ketling…

   Wzory są, etos żyje. Przykładem choćby Powstanie Warszawskie, (choć autorów decyzji krytykuję).

   Krótko,

   Sarmata czerpie z otwartego cyca Radosnej Obfitości Stworzenia, nie z wykradanych głodnym dzieciom resztek.

 10. Krystyna pisze:

  Obu stron zabici na wojnach, w powstaniach itp. nic nie mają ze zwycięstw i klęsk.
  Od czasów Nimroda – pierwszego króla na ziemi mężczyźni walczą o władzę dla jakichś władców, i po każdym zwycięstwie zapewniają: „Bój to jest już ostatni”.
  Nie wierzę, że bez wielkiej babskiej interwencji mężczyźni przestaną się bohatersko, honorowo lub tp. zabijać. Jak nie na wojnach, to w pojedynkach, powstaniach, rewolucjach, o miedzę itd… byle było.
  Mnie się marzy śliczny, mały domek z ogródkiem oraz życie bez władców, decydentów, zbrojeń, podatków, kredytów itd. a także jeden język, abyśmy się wszyscy rozumieli.
  To mini-szczęście nie potrzebuje wiedzieć, gdzie ktoś komuś jakąś granicę wyznaczył.
  Kto jest ZA ??

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Ja jestem za!🙂 TAW

   Energia męska jest historycznie (a więc ewolucyjnie) wypaczona. Ale to się będzie zmieniać, bo przestrzeń jest już

   wzorcowa,

   pierwotna,

   macierzysta.

   Wystarczy zdjąć z umysłu wojenne oprogramowanie.

   Niestety media Starego Świata jeszcze próbują nas zastraszać jakimiś rzekomymi wojnami. Ale przebudzeni Polacy (a takich już legion) wiedzą swoje, bo… strachy na Lachy…😀

   • Krystyna pisze:

    Cieszę się, że jesteś „za”.
    Co sądzisz o przekleństwach? Wg mnie to one wypaczają energię.
    Np. przekleństwo Noego z Rdz 9,25-27 wzmocnione przez Pawła w Rz 13,1-6 + Ga 1,8-9 do dziś rządzi światem.
    Kiedy porównuję listy Pawła z rzeczywistością, to nie wątpię, że on jest królem i bogiem tego świata, bo wszystko jest ustawione wg wytycznych w jego listach, i wszyscy, nawet ateiści wierzą, że z woli Bożej tak być MUSI.

    Druga sprawa, to energia żeńska.
    Kobiety też zabijają, ale nie bohatersko i honorowo, tylko ze strachu.
    Przecież tzw. aborcja jest odpowiedzią na strach przed bólem rodzenia, krytyką, głodem, chłodem oraz zniszczeniem tego, co urodzone. Niszczycielami są wojny, bójki, szczepionki, więzienia i to wszystko, co mężczyźni w swojej „nieomylności” czynią dla swojej chwały.
    Konstruują i doskonalą narzędzia zbrodni, a o zmniejszaniu matczynych fizycznych i psychicznych tortur nikt nie myśli.

   • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

    Kobiety zabijają, bo im mężczyźni na to pozwalają.

    Zabijają, bo nie mają w mężczyznach oparcia.

    A nie mają oparcia, bo energia męska w mężczyznach jest źle zwektorowana.
    **

    Z przekleństwami sprawa jest prosta: co wysyłasz, to do ciebie wraca – czasami nawet po wiekach. Dlatego Kościół katolicki już wkrótce przestanie istnieć.

 11. Krystyna pisze:

  Prawosławie, protestantyzm, islam i różne tego podziały, to też ludzie żyjący wg wytycznych z listów Pawła, czyli siebie i bliźnich zbawiający cierpieniami, posłuszeństwem władcom, podatkami, pokorą, itd, itp. oraz poniewierający kobietami.
  Przeklinacz Paweł jest „bogiem” nie tylko Kościoła katolickiego.

 12. Anna pisze:

  Mam ogromny dysonans poznawczy. Nie mam pojecia o czym mowicie. Trafilam tutaj przypadkiem. Ale ziemianie? Kosmici. Skad takie slowa? Jak udowodnić że tak jest? Jakie wojny w kosmosie?

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Zacznę od początku. Media dzielą się na mainstreamowe i alternatywne. Wszystkimi mediami mainstreamowymi na całym świecie zarządza jedna określona, powiązana ze sobą grupa interesów. Siłą rzeczy więc media głównego nurtu dezinformują społeczeństwa, bo na nieświadomych społecznościach łatwiej robi się biznes – łatwiej oskubać jelenia i osła niż lisa chytrasa.

   Ale dla przeciwwagi istnieją też media alternatywne, które mówią ludziom prawdę. Buszowanie po świecie alternatywnym proponuję rozpocząć np. od:

   http://www.alexjones.pl
   http://www.wolnemedia.pl czy
   http://www.zmianynaziemi.pl

   Przy czytaniu czegokolwiek najlepiej zachować spokój i nie emocjonowac się zbytnio, bo przez ostatnie pół roku przestrzeń na świecie bardzo się zmieniła i już żadna planowana (były różne, mniej lub bardziej drastyczne plany kontroli populacji) zagłada nam nie grozi. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie, a to chyba najważniejsze🙂

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wojny-nie-bedzie/

   Ja w swoich poszukiwaniach kieruję się mądrą wskazówką Miltona Williama „Billa” Coopera:

   „Czytaj wszystko,

   słuchaj każdego.

   Nie dawaj wiary niczemu,

   dopóki nie potwierdzisz tego

   własną wnikliwą analizą

   oraz własnym doświadczeniem”. Ja dodaję do tego jeszcze: „…własnym wglądem/rozpoznaniem”.

   A co do „trafiłam tutaj przypadkiem”, nie ma przypadków, kiedyś to zrozumie każdy🙂

   Pozdrawiam i zapraszam ponownie🙂 TAW

 13. aryjec pisze:

  Miło, że powiało optymizmem. Dobrze byłoby jeszcze wspomnieć o alkoholowym holokauście, bo to dzisiaj nas najbardziej niszczy. Te wszystkie bzdury, że Słowianin lubi wypić itd. No, ale artykuł jest dla przebudzonych, więc zakładam, że dla niepijących^^ Pozdrawiam.

 14. aryjec pisze:

  Spirytus dobrze archiwizuje informację. Dlatego odpowiednio sporządzone naleweczki z dobrych (najlepiej własnych) owoców czy innych roślin mają właściwości lecznicze – zażywane w niewielkich dawkach (‚jak na lekarstwo’).

 15. lux pisze:

  Zajebiście piszesz ziom.

 16. Kinia pisze:

  Czuję gorąco w sercu, radość mnie rozpiera, gdyż od dawna tkwiłam w wielu lękach m.in. o wojnę. Przy okazji jeśli już mowa o wojnie – sądzę, że wielką wojnę mają obecnie zwierzęta z ludzmi… w rzeźniach, na polowaniach… Człowiek obudzony powinien szanować życie każdej istoty, czy więc zgodnie z nadchodzącym globalnym przebudzeniem znikną zwierzęce Auschwitz ? Przecież przez przemysł mięsny wytwarza się niepojęty ogrom wibracji strachu i zła, a później to krąży po nas, całej planecie. Czy to się kiedyś skończy ? Czy możliwe jest, że mięso zniknie z talerzów czy myślę już naprawdę bardzo, bardzo odlegle ? Byłoby to spełnieniem mojego jednego z największych marzeń-dopomóc wszystkim tym niewinnym, biednym, cierpiącym przez nas duszyczkom…

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   To się będzie zmieniać w dobrym kierunku. Choć oczywiście nie od razu. Sprawa nie jest prosta, bo w pamięci komórkowej mamy zapis przyjemności związany z jedzeniem mięsa…

 17. Martin pisze:

  Co to za bzdury większych dawno nie czytałem III wojna trwa ale to dopiero początkowe stadium kumulacja i to co najgorsze dopiero będzie ludzie nie dajcie się otumanić!!!!

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Jak przezornie zaznaczyłem w tytule, ten artykuł nie jest dla każdego. Istotom nieprzygotowanym może zaburzyć ich spokój oraz Jedynie Słuszne Przekonania, z których są tak dumni.

   Adresaci zaś tego artykułu doskonale go rozumieją, co widać po załączonych tu wpisach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s