phoenix

Bracia Polachy, gdybyście wiedzieli to, co ja wiem już dziś, zasiedlibyście z radosnym sercem do sarmackiej Uczty… Mówiąc krótko, bo długie teksty są zmorą internetu, będzie dobrze. Polska odzyska pełną wolność, niezawisłość, suwerenność. Polacy będą wolni od jakiegokolwiek ucisku, zniewolenia, opresji.

Gdyby nie wojna w Kosmosie, która przekłada się na wojnę na Ziemi, Słowianie byliby w pełni wolni już dawno. Na naszej przepięknej planecie mają jednak miejsce starcia bardzo wielu wrogich nam cywilizacji. My nie widzimy pełnego obrazu, nasze zmysły odbierają tylko akcję na naszej widzialnej scenie – i tej nawet nie widzimy osobiście, lecz poprzez media masowej dezinformacji. To, co do nas dociera, jest więc już nie faktem, lecz tego faktu interpretacją. Zupełnie poza naszą percepcją pozostaje większy, pozaziemski fraktal przestrzeni, w której jednak partycypujemy. Decydującej i kluczowej, a żywotnie dotyczącej nas fabuły jednak nie widzimy, bo w grę wchodzą tu manipulacje innych cywilizacji kosmicznych dysponujących socjotechniczną wielogęstościową technologią, o jakiej nam się nawet jeszcze nie śniło. Ostatecznie wiemy więc niewiele. Ale niektórzy wiedzą więcej. Czasami udaje się wyłuskać jakiś smakowity, a ukrywany przed nami kąsek.

Kochani, Polska weszła na nieodwracalną już linię czasową swego wielkiego tryumfu. Oczekuje nas wielka przyszłość. Na tej właśnie linii czasowej hasło „Chwała Wielkiej Polsce” jest już nie jakimś romantycznym postulatem „rubasznego czerepu”, jak chcą to widzieć media wykupione przez słynnego kosmitę Dżordża S., lecz jak najbardziej twardą rzeczywistością. Polskę czekają teraz bardzo doniosłe ewolucyjne wyzwania świadomościowe, bo los świata jest teraz w naszych rękach – i to my będziemy teraz nadawać tempo Wielkiej Zmianie na Ziemi.

Co opóźnia osiągnięcie celu przez Polachów

Co opóźnia osiągnięcie celu przez Polachów? Bałamutne ględzenie o wojnie, wojenna propaganda rządowa regularnie, ochoczo i metodycznie podsycana przez media Wielkiego Syjonu. Ubolewać należy, że w mediach alternatywnych nie brak również lęków i niepewności co do wybuchu domniemanej 3. wojny światowej.

Trzecia wojna światowa już była

Kochani, trzecia wojna światowa już się odbyła, a wy nawet jej nie zauważyliście. Trzecia wojna światowa była faktem. Dowody:

 • prawie dwumiliardowe oficjalne zadłużenie Polaków Słowian,
 • trwający do dziś zmasowany, metodyczny, systemowy szczepionkowy holokaust Polaków Słowian,
 • trwający do dziś zmasowany, metodyczny, systemowy chemiczny holokaust Polaków Słowian (chemtrails, zatrute leki, zatruta żywność, zatruta plastikowa woda) oraz
 • próby odcinania Polaków Słowian od rzetelnej wiedzy na temat Prawdziwych Korzeni Narodu Polskiego.

Dlaczego trzecia wojna światowa już się odbyła

Trzecia wojna światowa już się odbyła, bo jedni Polacy o niskim poziomie świadomości głosowali na innych Polaków o niskim poziomie świadomości lub głosowali na nie-Polaków.

Co robić

Przede wszystkim nie wizualizować nieszczęść, bo wszystkie one już były. Nie używać słowa „wojna” i „walka”, bo prawa fizyki kwantowej jasno mówią, że walcząc z czymś, jedynie wzmacniamy to, z czym walczymy. A my nie musimy już z niczym walczyć. Wystarczy odzyskać siebie, czyli swoją świadomość, własną MOC, czyli dostęp do wszystkich poziomów naszego tu przejawienia, a wszelkie rzeczywiste lub domniemane zewnętrzne zagrożenie ustąpi samoistnie pod wpływem naszej suwerennej decyzji. Świat zewnętrzny jest jedynie naszą (umysł zbiorowy populacji) projekcją – projekcją naszych wierzeń, nieprawdziwych najczęściej przekonań, a przede wszystkim projekcją naszych osobistych traum i lęków.

Jeśli naszych osobistych lęków nie będziemy projektować na przestrzeń, zasilając tym samym funkcjonujące jeszcze niestety resztki matrixowego obłędu, nasz wspólny cel osiągniemy szybciej. Podsycany przez media obłęd nie ma już bowiem żadnego zasilania z zewnątrz – matrix (kontrolująca matryca syntetyczna) został odcięty i zastąpiony przez matrycę wzorcową, pierwotną, organiczną – i resztki jego przejawu na Ziemi (tak zwane zło) żyją już tylko i wyłącznie dzięki energii ludzkiej uwagi, bo za naszą uwagą podąża ogromna energia. Zwłaszcza jeśli jest podsycana przez eMOCje.

Co będzie teraz

Będzie dobrze, bo nie będzie już więcej wojen na świecie. Nie ma w Polsce ani jednego jasnowidza, który by to info był w stanie tak precyzyjnie wyłuskać i Polakom konsekwentnie od ponad dwu lat głosić. Nie ma w Polsce ani jednego alternatywnego medium, które by od tak dawna, konsekwentnie tę oczywistą dla mnie informację przekazywało.

fot. naszemiasto.pl

Polska odzyska pełną wolność, niezawisłość, suwerenność. Polacy będą wolni od jakiegokolwiek ucisku, zniewolenia, opresji. Powoli odzyskujemy i z roku na rok coraz bardziej odzyskiwać będziemy swoje utracone przyczółki. Wszystko zmierza w kierunku pełnego przebudzenia Ziemian i coraz szybszego rozwoju globalnej świadomości. Innej możliwości nie ma, bo stabilne przez tysiąclecia, niezmienne i twarde jak marmur

struktury starego świata będą teraz sypać się jak piasek.

Władza i kot Schrödingera

Zaczną dziać się takie wydarzenia, że aktorzy do wynajęcia, zwani dla zmylenia przeciwnika „politykami”, zupełnie przestaną ogarniać, co się właściwie dzieje i dlaczego nagle przegrali wybory, choć dosłownie jeszcze wczoraj „sondaże” niosły ich jak bogów…

Lawina Wielkiej Pobudki Słowian ruszyła – i nic nie jest w stanie już jej powstrzymać.

„Człowieku, gdybyś wiedział, jaka twoja władza…”, już dziś miałbyś pewność, czy kot Schrödingera po otwarciu przez ciebie pudełka będzie żywy, czy martwy… 🙂

autor: TAW

źródło: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/14/bardzo-wazne-info-dla-przebudzonych-polachow/

Czytaj również:

*

MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA BLOGA

 

 

350 myśli w temacie “Bardzo ważne info dla przebudzonych Polachów… Polska weszła na nieodwracalną już linię czasową swojego wielkiego tryumfu

 1. Dobrze, że na Blogu mam Zacnego kamrata Woja Czcibora, który jak sądzę, mnie rozumie, ponieważ też dba o formę, lubi Bruce Lee i ceni sztuki walki. Wiadomo, że Bruce Lee jest jeden i niepowtarzalny. Natomiast jeśli chodzi o żyjących aktorów z filmów akcji, to ostatnio spodobał mi się Michael Jai White (m.in. karate kyokushin), którego znałem z filmów ze Scottem Adkinsem, ale ostatnio obejrzałem inne filmy z Michaelem.
  Facet ma naprawdę piękny styl walki i trafił w mój gust.
  Tu Michael Jai White wygral walkę: https://www.youtube.com/watch?v=6e5HOyKQB0E
  Tu natomiast przegrał walkę ze Scottem Adkinsem.
  Jedna z Piękniejszych scen sztuk walki według mnie. Mogę to w kółko Macieja oglądać, bo jest to walka mistrzów: https://www.youtube.com/watch?v=C6xJHx8zdGE
  Z żyjących aktorów tego typu kina, to na mojej Top liście jest teraz już trzech:
  Scott Adkins, Michael Jai White, Jason Statham.

 2. Niech zwycięży światłość.
  Zamykam oczy wyciszona i widzę światłość…jak komety …ze smugą światła …ogonem światła…i święty wir…widzę..i nic nie słyszę co się wokół dzieje…
  Byłam wczoraj w w takich okolicznościach w” tłumie”
  zamknęłam oczy i 🌄
  stała się światłość…nic nie widziałam i nic nie słyszałam..
  tylko światłość w oczach ..światłość w ruchu…
  Milego 🎇💥🌄🌠🎇🌄

  1. Ad..ww.
   ps..Światłość nie pojawia się ot.tak..

   Powtarzam jak Mantrę-Niech Zwycięży Światłość…codziennie..

   Powtarząc tak nie słyszę i nie widzę wokół siebie nic…a po zamknięciu oczu pojawiają się obraz świateł…św.wiru w mig…
   Ćwiczę to od paru lat…działa…

   Gonitwę myśli wyganiam won…i działa….

   J.niżej …a gdzie masz chaos myśli jak nie w tiwi…

   …no i tak to się zaczyna…a póżniej następuje leczenie takiej jednostki chorobowej….

   ”Natłok myśli – co to jest?
   Natłok lub gonitwa myśli jest zaburzeniem toku myślenia, które może pojawiać się wraz z problemami psychicznymi, przyjmowaniem substancji psychoaktywnych oraz wraz ze schorzeniami somatycznymi.”
   Natłok myśli – co to jest?

   https://lumine.me/tag/zaburzenia-myslenia

   Chrońmy NASZE MÓZGI…-NASZE…bo jak wpadnie w natłok…/tu wpisz właściwe/ to już Mózg nie TWÓJ…

 3. To powinni wszyscy przeczytać, a zwłaszcza nasi prawdziwie Polscy posłowie, żeby wreszcie wiedzieli, po co zostali wybrani do tej instytucji.

  Materiał stary, ale jakże na czasie, mam nadzieję i pragnienie, żeby w takim stylu i w tym temacie wystąpił poseł Grzegorz Braun.

  Nowy poseł Braun jest najaktywniejszym posłem, jak na razie, w tej nowej kadencji i walącym prawdę w oczy Obywateli i zastraszonej reszcie (p)osłów. https://youtu.be/IOVx8wRyFyY
  *********************************************
  Słowacja – Wystąpienie z Apelem słowackiej parlamentarzystki Heleny Mezenskiej w parlamencie Słowackim w 2013 roku.

  „W 1989 roku wielu z nas z nadzieją wzięło udział w farsie, którą przygotowaliście sobie grunt pod coś, o czym nawet nam się nie śniło.
  Byliśmy naiwni.
  Stopniowo, przez 23 lata: rozkradliście i sprzedaliście wszystko to, co pokolenia Słowaków mozolnie budowały wraz z braćmi Czechami: oszukaliście nas przy tzw. kuponowej prywatyzacji, obsadziliście wszystkie miejsca swoimi ludźmi, a nam zaczęliście odstawiać szopkę, zmienialiście się w rządach i ciągle tylko obiecywaliście, że już będzie lepiej, tylko żebyśmy zacisnęli pasa, podczas gdy wy z przesytu nie wiedzieliście, na co jeszcze można wydać pieniądze, które ukradliście.

  Przyciągnęliście tutaj inwestorów zagranicznych, stworzyliście im doskonałe warunki, a naszych przedsiębiorców stopniowo zniszczyliście.

  Tworzyliście prawa, głównie dla swoich potrzeb, żeby przy każdej kradzieży lub ujawnionym przestępstwie można było powiedzieć, że wszystko było zgodnie z prawem tego kraju.

  Pozwoliliście, aby na półki sklepowe trafiła niezdrowa żywność – odpady, których ludzie w „m”rozwiniętych” krajach nie kupiliby.

  Z emerytów zrobiliście żebraków. Zniszczyliście nasze rolnictwo i staliśmy się krajem zależnym od importu żywności.
  Rozłożyliście opiekę zdrowotną – z powodu jej żałosnego poziomu cierpią wszyscy obywatele. Za nasze pieniądze uzdrowiliście banki, aby je potem niekorzystnie sprzedać za granicą.

  Nie potraficie kierować krajem, potraficie tylko łupić obywateli, którzy w desperacji popełniają samobójstwa, bo nie widzą wyjścia z sytuacji, w którą wpędziła ich wasza chciwość.

  Szczytem wszystkiego są wasze wysiłki o włączenie Słowacji do krajów z tzw. „ochroną praw dziecka”, która pozwala na odbieranie rodzinom dzieci, co bezpośrednio zagraża istnieniu podstawowej jednostki naszego narodu – rodziny.

  My obywatele Słowacji, wzywamy was, którzy rozkradliście i sprzedaliście nasz kraj, którzy jesteście odpowiedzialni za eksterminację tego narodu, którzy jesteście odpowiedzialni za to, że porządni obywatele tego kraju popełniają samobójstwa z powodu warunków stworzonych przez waszą nieudolność i chciwość, którzy robicie z nas nowoczesnych niewolników – ODEJDŹCIE!

  Wiemy, że ten apel wywoła na waszych bezdusznych twarzach tylko uśmiech. Spokojnie się uśmiechajcie.
  My będziemy śmiać się na końcu, gdy pozbędziemy się was. Potraktujcie to jako wezwanie do odejścia, bez żadnych konsekwencji.

  Powtarzam, odejdźcie, a nic wam się nie stanie! Jeśli tego nie zrobicie, sami poniesiecie odpowiedzialność za to, jak obywatele tego kraju was potraktują.
  Nie łudźcie się, że będą was sądzić wasi sędziowie, zgodnie z waszymi prawami.

  Będą was sądzić ludzie, których doprowadziliście do ruiny, a będą was sądzić zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem.
  Sami będziecie sobie winni, jeśli postąpią z wami tak, jak teraz wy postępujecie z nami.
  Gniew obywateli, których zapędziliście w ślepy zaułek, z którego nie widać innego wyjścia, może być srogi.

  Ukradliście nam naszą przyszłość, ale przede wszystkim naszym dzieciom i naszym wnukom.
  Jesteście bezduszni i skorumpowani.
  My was tu nie potrzebujemy i nie chcemy!
  Zaczynamy „Rewolucję przeciwko tyranii”.

  Jeśli dotąd byliście przekonani, że nic wam się nie może stać, to od tego dnia wasz spokojny sen zacznie się zmieniać w koszmar, który przypomni wszystkie krzywdy, które wyrządziliście własnemu narodowi i wciąż wyrządzacie.
  Z czasem przekonacie się, że to, co właśnie czytacie i z czego się być może jeszcze śmiejecie, zacznie zmieniać się dla was w ponurą rzeczywistość.

  Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej „Rewolucji przeciw tyranii”, niech noszą na piersi naszą trójkolorową wstążkę.
  Ta trójkolorowa wstążka nas stopniowo zjednoczy!

  Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać.
  Nie będą to tylko dorośli, będą to przede wszystkim młodzi, dzieci, starsi, obywatele, nauczyciele, lekarze, a z czasem żołnierze i policjanci, słowem wszyscy ci, którzy mają dość.
  Będziemy cierpliwi, a kiedy nas będzie wystarczająco dużo (a to być może nie potrwa długo), przejdziemy do otwartej walki.

  Ogłosimy strajk generalny i wyjdziemy na ulice.

  Gdy to się stanie, a wy nie będziecie poza granicami kraju, biada wam!
  Będziemy was sądzić jak największych przestępców, jakich kiedykolwiek nosiła ta ziemia.
  Obywatele Słowacji wam pokażą, że słowacki naród jest tu, budzi się i nie da się zniewolić!

  To wy doprowadziliście do tej sytuacji!
  Zaprzedaliście się mirażowi bogactwa i władzy.
  Ale my mamy tego już dosyć!
  Nie ścierpimy więcej waszej nieprawości, sprzedajności i chciwości.
  Apelujemy do wszystkich młodych ludzi, którzy nie są obojętni na to, jaka będzie ich przyszłość.
  Obudźcie się!
  Ukradli wam waszą przyszłość.
  Dla was nie zostanie nic oprócz beznadziei, długów i niewolnictwa we własnym kraju.
  Pomyślcie o tym.
  Apelujemy do dziennikarzy, aby rozważyli, po której stronie będą stać.
  Czy za judaszowe srebrniki będą dalej ogłupiać własny naród, czy się przeciwstawią swoim chlebodawcom. Jeśli nadal będziecie uczestniczyć w świadomym wspieraniu kłamstw i półprawd, za które wam płacą, staniecie w rzędzie tych, których ten naród surowo osądzi!
  W związku z tym, ten apel szczególnie odnosi się do pracowników publicznej radiofonii i telewizji słowackiej, która w świetle prawa jest instytucją narodową, niezależną, informacyjną, kulturalną i edukacyjną, która sprawuje funkcję publiczną.

  Wzywamy wszystkich przyzwoitych i nieskorumpowanych policjantów żołnierzy, którzy tak jak my, zdają sobie sprawę, że ten system jest chory i wymaga natychmiastowej zmiany, żeby stanęli po stronie przyzwoitych ludzi i nie stosowali wobec nich środków represji, zgodnie z oczekiwaniami rządzącej elity.
  Wy również jesteście obywatelami tego kraju, jesteście rodzicami, macie dzieci, wnuki, którym ci chciwcy ukradli przyszłość.
  Wy też zdajecie sobie z tego sprawę! Jeśli działacie przeciwko własnym obywatelom, popełnicie straszną zbrodnię, nawet przeciwko własnym dzieciom, którym odbierzecie nadzieję na godne życie w ich własnym kraju.
  Wzywamy wszystkich tych, którzy byli i są wykorzystywani przez ten reżim, aby przyłączyli się do tego apelu i publicznie zdystansowali się od tego zgniłego systemu.
  Wzywamy wszystkich obywateli tego kraju, którzy identyfikują się z tym apelem, aby na znak tego przypięli trójkolorowe wstążki, abyśmy stopniowo poczuli naszą rosnącą siłę.
  Na koniec, jeszcze raz wzywamy was, którzy się uważacie za elitę tego narodu, a nie jesteście niczym innym jak tylko kompletnym dnem.
  Nie potrzebujemy waszych pieniędzy, które nam ukradliście, nie chcemy zemsty, po prostu odejdźcie!

  Weźcie wszystko, co nakradliście i wynoście się!

  Każdy dzień bez was będzie błogosławieństwem dla tego kraju!
  Bez was będzie nam tutaj tylko lepiej!
  Odetniemy się od przeszłości i zaczniemy wszystko od nowa, ale tym razem już bez was!
  Wolni obywatele Słowacji”.

  http://tamar102a.blogspot.com/2019/12/to-powinni-wszyscy-przeczytac.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s