phoenix

Bracia Polachy, gdybyście wiedzieli to, co ja wiem już dziś, zasiedlibyście z radosnym sercem do sarmackiej Uczty… Mówiąc krótko, bo długie teksty są zmorą internetu, będzie dobrze. Polska odzyska pełną wolność, niezawisłość, suwerenność. Polacy będą wolni od jakiegokolwiek ucisku, zniewolenia, opresji.

Gdyby nie wojna w Kosmosie, która przekłada się na wojnę na Ziemi, Słowianie byliby w pełni wolni już dawno. Na naszej pięknej planecie mają jednak miejsce starcia bardzo wielu wrogich nam cywilizacji. My nie widzimy pełnego obrazu, nasze zmysły odbierają tylko akcję na naszej widzialnej scenie – i tej nawet nie widzimy osobiście, lecz poprzez media masowej dezinformacji. To, co do nas dociera, jest więc już nie faktem, lecz tego faktu interpretacją. Zupełnie poza naszą percepcją pozostaje większy, pozaziemski fraktal przestrzeni, w której jednak partycypujemy. Decydującej i kluczowej, a żywotnie dotyczącej nas fabuły, jednak nie widzimy, bo w grę wchodzą tu manipulacje innych cywilizacji kosmicznych dysponujących manipulacyjną wielogęstościową technologią, o jakiej nam się nawet jeszcze nie śniło. Ostatecznie wiemy więc niewiele. Ale niektórzy wiedzą więcej. Czasami udaje się wyłuskać jakiś smakowity, a ukrywany przed nami kąsek.

Kochani, Polska weszła na nieodwracalną już linię czasową swego wielkiego tryumfu. Oczekuje nas wielka przyszłość. Na tej właśnie linii czasowej hasło „Chwała Wielkiej Polsce” jest już nie jakimś romantycznym postulatem „rubasznego czerepu”, jak chcą to widzieć media wykupione przez słynnego kosmitę Dżordża S., lecz jak najbardziej twardą rzeczywistością. Polskę czekają teraz bardzo doniosłe ewolucyjne wyzwania świadomościowe, bo los świata jest teraz w naszych rękach – i to my będziemy teraz nadawać tempo Wielkiej Zmianie na Ziemi.

Co opóźnia osiągnięcie celu przez Polachów

Co opóźnia osiągnięcie celu przez Polachów? Bałamutne ględzenie o wojnie, wojenna propaganda rządowa regularnie, ochoczo i metodycznie podsycana przez media Wielkiego Syjonu. Ubolewać należy, że w mediach alternatywnych nie brak również lęków i niepewności co do wybuchu domniemanej 3. wojny światowej.

Trzecia wojna światowa już była

Kochani, trzecia wojna światowa już się odbyła, a wy nawet jej nie zauważyliście. Trzecia wojna światowa była faktem. Dowody:

 • prawie dwumiliardowe oficjalne zadłużenie Polaków Słowian,
 • trwający do dziś zmasowany, metodyczny, systemowy szczepionkowy holokaust Polaków Słowian,
 • trwający do dziś zmasowany, metodyczny, systemowy chemiczny holokaust Polaków Słowian (chemtrails, zatrute leki, zatruta żywność, zatruta plastikowa woda) oraz
 • próby odcinania Polaków Słowian od rzetelnej wiedzy na temat Prawdziwych Korzeni Narodu Polskiego.

Dlaczego trzecia wojna światowa już się odbyła

Trzecia wojna światowa już się odbyła, bo jedni Polacy o niskim poziomie świadomości głosowali na innych Polaków o niskim poziomie świadomości lub głosowali na nie-Polaków.

Co robić

Przede wszystkim nie wizualizować nieszczęść, bo wszystkie one już były. Nie używać słowa „wojna” i „walka”, bo prawa fizyki kwantowej jasno mówią, że walcząc z czymś, jedynie wzmacniamy to, z czym walczymy. A my nie musimy już z niczym walczyć. Wystarczy odzyskać siebie, czyli swoją świadomość, własną MOC, czyli dostęp do wszystkich poziomów naszego tu przejawienia, a wszelkie rzeczywiste lub domniemane zewnętrzne zagrożenie ustąpi samoistnie pod wpływem naszej suwerennej decyzji. Świat zewnętrzny jest jedynie naszą (umysł zbiorowy populacji) projekcją – projekcją naszych wierzeń, nieprawdziwych najczęściej przekonań, a przede wszystkim projekcją naszych osobistych traum i lęków.

Jeśli naszych osobistych lęków nie będziemy projektować na przestrzeń, zasilając tym samym funkcjonujące jeszcze niestety resztki matrixowego obłędu, nasz wspólny cel osiągniemy szybciej. Podsycany przez media obłęd nie ma już bowiem żadnego zasilania z zewnątrz – matrix (kontrolująca matryca syntetyczna) został odcięty i zastąpiony przez matrycę wzorcową, pierwotną, organiczną – i resztki jego przejawu na Ziemi (tak zwane zło) żyją już tylko i wyłącznie dzięki energii ludzkiej uwagi, bo za naszą uwagą podąża ogromna energia. Zwłaszcza jeśli jest podsycana przez eMOCje.

Co będzie teraz

Będzie dobrze, bo nie będzie już więcej wojen na świecie. Nie ma w Polsce ani jednego jasnowidza, który by to info był w stanie tak precyzyjnie wyłuskać i Polakom konsekwentnie od ponad dwu lat głosić. Nie ma w Polsce ani jednego alternatywnego medium, które by od tak dawna, konsekwentnie tę oczywistą dla mnie informację przekazywało.

fot. naszemiasto.pl

Polska odzyska pełną wolność, niezawisłość, suwerenność. Polacy będą wolni od jakiegokolwiek ucisku, zniewolenia, opresji. Powoli odzyskujemy i z roku na rok coraz bardziej odzyskiwać będziemy swoje utracone przyczółki. Wszystko zmierza w kierunku pełnego przebudzenia Ziemian i coraz szybszego rozwoju globalnej świadomości 🙂 Innej możliwości nie ma, bo stabilne przez tysiąclecia, niezmienne i twarde jak marmur

struktury starego świata będą teraz sypać się jak piasek.

Władza i kot Schrödingera

Zaczną dziać się takie wydarzenia, że aktorzy do wynajęcia, zwani dla zmylenia przeciwnika „politykami”, zupełnie przestaną ogarniać, co się właściwie dzieje i dlaczego nagle przegrali wybory, choć dosłownie jeszcze wczoraj „sondaże” niosły ich jak bogów…

Lawina Wielkiej Pobudki Słowian ruszyła – i nic nie jest w stanie już jej powstrzymać.

„Człowieku, gdybyś wiedział, jaka twoja władza…”, już dziś miałbyś pewność, czy kot Schrödingera po otwarciu przez ciebie pudełka będzie żywy, czy martwy… 🙂

TAW

Czytaj również:

Reklamy

111 myśli w temacie “Bardzo ważne info dla przebudzonych Polachów… Polska weszła na nieodwracalną już linię czasową swojego wielkiego tryumfu

 1. Chciałbym podzielać taki skrajny optymizm, ale bardziej zdrowomyśleniowe jest unikać fatalizmów w obie strony, myślenia o ww3, nwo czy armagedonie ale również złotego wieku, mesjańskej roli Polski i jej przepowiadanego ocalenia w drugą. Przyszłość zależy od naszego zaangażowania, rozwoju i odpowiedzialności. A zagrożeń jest nadal bardzo wiele.

  1. Wiem, co masz na myśli, ale to nie jest ani „optymizm”, ani „mesjanizm”, ani „newageyzm”, lecz… nigdzie na świecie jeszcze do tej pory nie ogłoszone… info z wyższego fraktala Przestrzeni – niedostępnego nawet jasnowidzom… 🙂 Jeszcze nikt w Polsce o tym nie mówił. Świeżusieńkie i pachnące pieczywko… 🙂

   Niestety na potwierdzenie tego info będziemy musieli jeszcze trooooochę poczekać…

   Dlatego – jak podałem w tytule – jest to wiadomość nie dla każdego. Polacy żyjący w lękach, wierzeniach i świętych przekonaniach tego info po prostu nie zakumają.

   1. Dokładnie tak. Tylko skala inna. Bo cykle kosmiczne są rozciągnięte nie na lata, lecz na tysiąclecia, np. na bardzo istotny dla nas cykl precesji osi ziemskiej (ok. 26 tys. lat). Ale są też inne cykle kosmiczne.

    Teraz wchodzimy – jako Ziemia – w okres niesamowitej prosperity, w Złotą Erę Ewolucji, w czas Wielkiej Zmiany na Ziemi 🙂

    I temu planetarnemu procesowi (czy się to komuś podoba, czy nie; czy ktoś już to rozumie, czy jeszcze nie) przewodzić będą Polacy 🙂

   1. O !
    Czyzby przypadek, ze to sie wlasnie „otwarlo” ?
    Panie Andrzeju, genialne.

 2. Z radością czytam ten tekst i w pełni się z nim zgadzam. W noc z 10 na 11 zobaczyłam obracającą się wokół własnej osi i oddalającą się złotą piramidę. Skojarzyłam z symbolem na banknocie dolarowym,więc mam nadzieję że ,,niepodległość,, jest już tu i teraz obecna,pozdrawiam.

  1. Piękna wizja 🙂 Dziękuję za wsparcie, bo niestety czuję jak to info generalnie wywołuje na przestrzeni raczej irytację niż radość 🙂 Polacy są baaaardzo zaprogramowani/zahipnotyzowani…

   Jeszcze raz dziękuję 🙂 TAW

   1. Pewnie, że są zaprogramowani/zahipnotyzowani. A jacy mają być? Załóżmy tylko, że od „chrztu” trwa programowanie niewolnicze. Czeka nas wszystkich po prostu praca, żeby to zmienić. Zmiany już są, widać, że się rozpoczęły. Teraz to tylko kwestia pracy 😉

   2. Wielu chce bronić systemu, czy nawet będzie go bronić, przed upadkiem. Nie wyobrażają sobie , że składki na ZUS, opłaty, kredyty za mieszkanie, oszczędności szlag trafi. Inni, że pojazdy będą napędzane czym innym. A co począć skoro mam warsztat wyposażony w diagnostykę i naprawę silników spalinowych ? To jeszcze nic. Można zmienić profil. Co jednak z bandą darmozjadów, typu urzędnicy, politycy, policja, wojsko, bankowcy, prawnicy, cała ta ekipa ekonomiczno mentalnych oprawców. Oni będą stawiać opór, zapewne do ostatniej „kropli krwi”, mam nadzieje ,że tylko w przenośni. .

   3. Ja też chcę Ciebie wesprzeć:) Nie jestem żadnym medium,ale parę razy w swoim życiu otrzymałam krótkie, konkretne i bardzo pomocne do rozwiązania pewnych moich problemów wskazówki, wypowiadane przez obcy głos w mojej głowie. Och, wiem, że takie głosy mogą być różnej prowieniencji ,ale jak dotąd postępowanie według tych ostrzeżeń czy rad zawsze wyszło mi na dobre, dlatego mniemam, że pochodziły od przyjaznych mi istot, a może od mojego Wyższego Ja.
    Jednak wczesnym rankiem 18 lutego najpierw głos mi się przedstawił:) Wyraźnie usłyszałam „Cayce”, i te słowa:
    „Polska znajdzie się na zakręcie, a potem popłynie ku świetlanej przyszłości”
    A jeszcze później trafiłam na filmiki Moniki Eliminowicz, i jej interpertację kalendarza majańskiego dotyczącą losów Polski. W dwuczęściowym filmie mówi dokładnie to samo, co Ty”Polska będzie suwerenna, niezależna, odzyska wolność na wszystkich poziomach i NIC NAM NIE ZAGRAŻA JUŻ.
    Bardzo to budujące. Dziękuję za dobre wieści. Ostatnio wyszukuję w sieci tylko takich, wysokowibrujących informacji, inne mnie nie interesują, nie zasilam ich swoją energią.
    Serdeczności dla autora bloga i wspaniałych, mądrych czytelników:)

   4. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie, za tak ważne info. Polacy, wspierajmy się nawzajem ❤

    Cayce to dobre i wiarygodne źródło, a mieszacze raczej by nie raczyli Polaków Dobrą Nowiną 🙂

    Bardzo się cieszę z każdej duszy, która potwierdza dobre wieści dla Polski. A krąg osób głoszących Koniec Epoki Wojen na Planecie powoli, ale jednak ciągle się poszerza… Cieszę się, że do tego kręgu należy również pani Monika ❤

    Serdecznie Panią pozdrawiam, Pani Hanko! ❤ 🌷 🔆 TAW

 3. Moja dusza spiewa z radosci na wieść o tej slowianskiej wiedzy.ale obok mnie zyje wielu ludzi na poziomie 3d pelno w nich strachu i leku.brakuje im odwagi.

  1. Odwaga przychodzi wraz z wiedzą/wiedą/wedą.

   Tej Wiedzy pojawia się coraz więcej. I wraz z nią wzrośnie i odwaga. Bo Lechici to odważny jednak naród 🙂

   Pokazaliśmy to choćby w Powstaniu Warszawskim.

 4. To o czym piszesz, jakby, potwierdza moja dzisiejsza nieopisana radosc wewnetrzna i optymizm towarzyszacy mi od samego rana, ktorego zrodlo nie bylem w stanie sobie wytlumaczyc. Rozumiem to jako niektore rzeczy (przemiany) odczuwalne sa z poziomu wyzszej jazni, a takze nasz duch ma duzo wieksze poznanie pozacielesne (gdy spimy) niz z ograniczonej obecnej perspektywy cielesnej. Dzis czulem jakby wydarzylo sie cos wielkiego i istotnego, czego bylem swiadkiem. Twoje slowa synchronizuja sie z moimi odczuciami.

 5. Tak ja też mam odzcucia pozytywne ostatnio, zwłaszcza po wygranej Trumpa w USA. A po udziale w marszu niepodległości i zobaczeniu tłumu młodych osób skandujących m.in. „precz z unią europejską” jeszcze mnie to utwierdziło i nabrałem pewności że będzie dobrze. Szkoda, że jesteśmy tak ułomnymi istotami i nie potrafimy odczytywać tych fraktali przestrzennych. Bylibyśmy dużo spokojniejsi mając taką wiedzę. No,ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:). Pozdrawiam wszystkich przebudzonych.

 6. Termin budowy naszego świata Teocentryzmu oznacza, że Bóg jest ad-hock wewnątrz WSZYSTKIEGO – nas również. Jest inteligentnym, energetycznym budulcem wszystkiego wokół, jest tak wewnątrz planety jak i w każdej, bez wyjątku żyjącej istocie, gdyż Bóg, to inteligentna energia, wytwarzana w torusie planety, która pochłania i która tworzy i z której jest wszystko wokół zbudowane. Nie powinniśmy więc wszystko i wszystkich dzielić na DOBRYCH i ZŁYCH i szukać Go wyłącznie w prawych istotach, ale w każdych. Modlitwy do Niego, są skutkiem dezinformacji iluminowanej grupy, która dawno temu odkryła tę wiedzę. Jeżeli jest on naszym budulcem, naszą energią i życiem ( naszym duchem i samoświadomością ), to najlepszy dowód na istnienie tzw. magii zwanej prawem przyciągania. To najlepszy dowód na istnienie wyższego prawa hermetyzmu, że każdy z nas otrzymuje w życiu to, czym sam zwykle na zewnątrz emanuje i tylko zrozumienie, że emanacja dobra, prawdy, ciepła i troskliwości o inne istoty, może przynieść wszystkim nam zamierzony i oczekiwany przez stwórce skutek. Nasze emocje są przez niego czytane i wchłaniane i to one właśnie zgodnie z prawem Maharashiego są budulcem naszej przyszłości. Zwyczajnie grupa trzymająca władzę umiejętnie kreuje z wyprzedzeniem nasza rzeczywistość i przyszłość poprzez podprogowo serwowane i utrwalane nam informacje i silne emocje z nimi związane. Tak więc jak już powszechnie dookoła widać, ZŁO szerzy się wokół nas, gdyż sami emanujemy ( również podprogowo) niskimi emocjami nad którymi nie potrafimy zapanować. Nie należy również szerzyć nienawiści, rewanżyzmu, gdyż o budowanie doskonałego wszechświata nas otaczającego tu chodzi. Każdy magiczny, emocjonalny postępek wraca do nas w trójnasób, więc zamiast mścić się, wściekać, gniewać trzeba tłumaczyć, rozświetlać mrok i namawiać do czerpania i emanacji miłości i dobra zgodnie z wszech obowiązującym prawem zachowania energii. Uśmiechajmy się do siebie, rozświetlajmy, altruistycznie pomagajmy, zamiast wojować, oszukiwać, czynić ból i zwątpienie. Słowa sprawiedliwego z Biblii brały pod uwagę odmienność ras i ziemskich gatunków i aby uniknąć obecnego ZŁA i CHAOSU rozlewającego sie po planecie rekomendowały: „Tu Sem ora, Cham labora, Japhet rege et protege” – Shem, pray, Ham, work, and Japheth, rule and protect. Obviously, the nobility stemmed from glorious …
  P.S. To właśnie między innymi również TAW rozświetlanie, ale i ostatnio organizowane grupowe medytacje z serc w intencji odbudowania cywilizacji światła i miłości, KONIECZNIE upadku lichwy, długu i wszelkich wojen przyniosły zadziwiająco nieoczekiwany nawet przez sama kabałę wyborczy efekt. Nie wolno nam zatem poprzestać jeśli doprowadziliśmy do chwilowego zachwiania porządku ciemności… W tej grze chodzi o to, aby to ludzkość swoimi emocjonalnymi wysiłkami i poświęceniem, sama wykonała to zadanie, wstąpienia na wyższy poziom emocjonalny i duchowy. Ponieważ wszystko, co wokół widzimy jest matrixem i w grę o cywilizację grają wśród wielu awatarów, klonów i bio-robotów tylko tzw. świadomi, oświeceni boskim światłem i wiedzą wybrańcy łatwo się pod koniec gry zorientować, że na planszy tej gry jest coraz więcej światła, ale zaczyna coraz bardziej brakować szarych pionków i figur, których jak dotąd było pełno dookoła.
  wężykiem, wężykiem

  1. Jestem tu nowy (chociaż w tym wszystkim siedzę już od dawna) i cieszy mnie to, że są ludzie podobnie myślący, budzący się. 🙂 Pozdrawiam

  2. @qrde blade co za głupoty wypisujesz? Wielka Lechia nie wymaga mędrkowania pseudoreligijnego tylko patriotyzmu.

 7. Ja bardzo żałuję że nie mogłam uczestniczyć w obchodach 11 listopada (choroba niestety mnie dopadła). Od jakiegoś czasu jednak odczuwam silne pozytywne wibracje, które dają poczucie ogromnej mocy. Obudził się we mnie gdzieś głęboko ukryty patriotyzm czy też poczucie jedności ze swoim narodem. Trudno jest mi to ubrać w słowa… jedno jest pewne: pozytywna wibracja jest i można ją poczuć!!!

 8. do sarmackiej Uczty – przypominaja sie czasy, kiedy jedli, pili, popuszczali pasa, sprzedali Polske, bo skonczyla sie kasa…

  1. Piszesz o kurewskiej bibie, ja o duchowej sarmackiej uczcie. Prawdziwy Sarmata nie sprzedaje swojej Matki. By nam zohydzić etos Sarmaty, nasi tradycyjni zaborcy wymyślili to głupie powiedzonko z Sasami w tle. Kto sprzedaje Matkę, z definicji nie może być Sarmatą. Sarmata w obronie Matki Ojczyzny życie ślubuje oddać, jak nie przymierzając Sarmata Wołodyjowski czy cny obcokrajowiec Ketling…

   Wzory są, etos żyje. Przykładem choćby Powstanie Warszawskie, (choć autorów decyzji krytykuję).

   Krótko,

   Sarmata czerpie z otwartego cyca Radosnej Obfitości Stworzenia, nie z wykradanych głodnym dzieciom resztek.

 9. Obu stron zabici na wojnach, w powstaniach itp. nic nie mają ze zwycięstw i klęsk.
  Od czasów Nimroda – pierwszego króla na ziemi mężczyźni walczą o władzę dla jakichś władców, i po każdym zwycięstwie zapewniają: „Bój to jest już ostatni”.
  Nie wierzę, że bez wielkiej babskiej interwencji mężczyźni przestaną się bohatersko, honorowo lub tp. zabijać. Jak nie na wojnach, to w pojedynkach, powstaniach, rewolucjach, o miedzę itd… byle było.
  Mnie się marzy śliczny, mały domek z ogródkiem oraz życie bez władców, decydentów, zbrojeń, podatków, kredytów itd. a także jeden język, abyśmy się wszyscy rozumieli.
  To mini-szczęście nie potrzebuje wiedzieć, gdzie ktoś komuś jakąś granicę wyznaczył.
  Kto jest ZA ??

  1. Ja jestem za! 🙂 TAW

   Energia męska jest historycznie (a więc ewolucyjnie) wypaczona. Ale to się będzie zmieniać, bo przestrzeń jest już

   wzorcowa,

   pierwotna,

   macierzysta.

   Wystarczy zdjąć z umysłu wojenne oprogramowanie.

   Niestety media Starego Świata jeszcze próbują nas zastraszać jakimiś rzekomymi wojnami. Ale przebudzeni Polacy (a takich już legion) wiedzą swoje, bo… strachy na Lachy… 😀

   1. Cieszę się, że jesteś „za”.
    Co sądzisz o przekleństwach? Wg mnie to one wypaczają energię.
    Np. przekleństwo Noego z Rdz 9,25-27 wzmocnione przez Pawła w Rz 13,1-6 + Ga 1,8-9 do dziś rządzi światem.
    Kiedy porównuję listy Pawła z rzeczywistością, to nie wątpię, że on jest królem i bogiem tego świata, bo wszystko jest ustawione wg wytycznych w jego listach, i wszyscy, nawet ateiści wierzą, że z woli Bożej tak być MUSI.

    Druga sprawa, to energia żeńska.
    Kobiety też zabijają, ale nie bohatersko i honorowo, tylko ze strachu.
    Przecież tzw. aborcja jest odpowiedzią na strach przed bólem rodzenia, krytyką, głodem, chłodem oraz zniszczeniem tego, co urodzone. Niszczycielami są wojny, bójki, szczepionki, więzienia i to wszystko, co mężczyźni w swojej „nieomylności” czynią dla swojej chwały.
    Konstruują i doskonalą narzędzia zbrodni, a o zmniejszaniu matczynych fizycznych i psychicznych tortur nikt nie myśli.

   2. Kobiety zabijają, bo im mężczyźni na to pozwalają.

    Zabijają, bo nie mają w mężczyznach oparcia.

    A nie mają oparcia, bo energia męska w mężczyznach jest źle zwektorowana.
    **

    Z przekleństwami sprawa jest prosta: co wysyłasz, to do ciebie wraca – czasami nawet po wiekach. Dlatego Kościół katolicki już wkrótce przestanie istnieć.

 10. Prawosławie, protestantyzm, islam i różne tego podziały, to też ludzie żyjący wg wytycznych z listów Pawła, czyli siebie i bliźnich zbawiający cierpieniami, posłuszeństwem władcom, podatkami, pokorą, itd, itp. oraz poniewierający kobietami.
  Przeklinacz Paweł jest „bogiem” nie tylko Kościoła katolickiego.

   1.     W dniu 2017-03-06 19:19:29 użytkownik czyli Wielka Pobudka Słowian napisał: WordPress.comJanek commented: „Co za bzdury.”

   2. Bzdury to głosi Paweł. Jego ewangelia jest spszeczna z ewangelią Jezusa i prowadzi do piekła. Ewangelia Jezusa prowadzi do nieba. Rossądny hsześcijanin powinien sam je odrużnić bes pomocy księdza.

 11. Mam ogromny dysonans poznawczy. Nie mam pojecia o czym mowicie. Trafilam tutaj przypadkiem. Ale ziemianie? Kosmici. Skad takie slowa? Jak udowodnić że tak jest? Jakie wojny w kosmosie?

  1. Zacznę od początku. Media dzielą się na mainstreamowe i alternatywne. Wszystkimi mediami mainstreamowymi na całym świecie zarządza jedna określona, powiązana ze sobą grupa interesów. Siłą rzeczy więc media głównego nurtu dezinformują społeczeństwa, bo na nieświadomych społecznościach łatwiej robi się biznes – łatwiej oskubać jelenia i osła niż lisa chytrasa.

   Ale dla przeciwwagi istnieją też media alternatywne, które mówią ludziom prawdę. Buszowanie po świecie alternatywnym proponuję rozpocząć np. od:

   http://www.alexjones.pl
   http://www.wolnemedia.pl czy
   http://www.zmianynaziemi.pl

   Przy czytaniu czegokolwiek najlepiej zachować spokój i nie emocjonowac się zbytnio, bo przez ostatnie pół roku przestrzeń na świecie bardzo się zmieniła i już żadna planowana (były różne, mniej lub bardziej drastyczne plany kontroli populacji) zagłada nam nie grozi. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie, a to chyba najważniejsze 🙂

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wojny-nie-bedzie/

   Ja w swoich poszukiwaniach kieruję się mądrą wskazówką Miltona Williama „Billa” Coopera:

   „Czytaj wszystko,

   słuchaj każdego.

   Nie dawaj wiary niczemu,

   dopóki nie potwierdzisz tego

   własną wnikliwą analizą

   oraz własnym doświadczeniem”. Ja dodaję do tego jeszcze: „…własnym wglądem/rozpoznaniem”.

   A co do „trafiłam tutaj przypadkiem”, nie ma przypadków, kiedyś to zrozumie każdy 🙂

   Pozdrawiam i zapraszam ponownie 🙂 TAW

   1. Podoba mi się ten tok myślenia pozytywny energetyczny, chcę tak, ale buszując właśnie po rożnych stronach, widzè, ile zła na świecie i mam wrażenie, że ono przyśpiesza, aby zrealizować swoje chore cele. Wolność coraz bardziej ograniczana, konflikty, szczepienny holokaust, chemtrails, koncerny rosną w potęgę, trują nas z każdej strony, a docelowo chcą czipować, obecny rząd nadal kontynuuje politykę zniszczenia Polski i ucisku obywateli, wszędzie ograniczenia, wyzysk, podwyżki cen. Więc jak nie myśleć, że idzie do złego. Artykuł napawa optymizmem i mam nadzieję, że szybko się o jego słuszności przekonamy, chcę w to wierzyć. Jak to już ktoś pisał, chcę domku, ogródka spokoju, kocham przyrodę daje mi ukojenie i boli, kiedy widzę, jak jest niszczona. Chciałabym odczuwać to wszystko tak jak ty.

   2. @Beata,

    Doskonale zdaję sobie sprawę z ogólnej ciemnej d., w jakiej na razie tkwimy, ale powiem tak:

    najgorsze naprawdę za nami.

    Polacy już za dużo wiedzą, by w nieskończoność nadstawiać tyłka.

    Wybory 2019 będą dla wszystkich zaskoczeniem… 😀

    Do władzy dojdą wreszcie Słowianie z wysoką moralnością, których po prostu nie da się kupić… 🙂

 12. Miło, że powiało optymizmem. Dobrze byłoby jeszcze wspomnieć o alkoholowym holokauście, bo to dzisiaj nas najbardziej niszczy. Te wszystkie bzdury, że Słowianin lubi wypić itd. No, ale artykuł jest dla przebudzonych, więc zakładam, że dla niepijących^^ Pozdrawiam.

   1. Smaczne… dla damy matrony, ktora ma juz WNUKI, bo powinno byc co najmniej drugie pokolenie, by zapewnic ciaglosc RODU. U kobiet nawet jedna naleweczka moze zakazic komorke jajowa, a nie wiadomo, ktora bedzie zaplodniona;

    Mezczyznie odnawiaja zasob spermiczkow po 2 miesiacach. Wiec PANOWIE Bracia Slowianie. jesli juz naleweczka, to 2 miesiace calkowitej abstynencji, jesli dzieciaczki myslicie na swiat przywolywac…

   2. Tak, gdy w grę wchodzą sprawy życia i śmierci, to zupełnie co innego. Akt Zapłodnienia to liturgia kosmiczna.

  1. Aryjcu, bardzo wazna uwaga i komenterz. Alkohol przywiezli do Slowian kupcy z Genui w 14 wieku… tak, tak, kupcy…

   Slowianie maja silna ochrone genetyczna w zyciu plodowym, niestety TRUnKI przebijaja blonke plodowa i to wlasciwie jedyna trucizna, ktora moze „od razu „dojsc do plodu…

   1. No tak. Powiada się, iż dawni Słowianie pijali piwo i miód pitny. Zgadza się, tylko że ‚piwo’ to dawna nazwa wody pitnej (to, co się pije), a miód pitny to był po prostu miód rozrobiony z wodą. Pierwsze browary, gorzelnie i winnice powstawały przy zakonach – agenturze Watykanu.
    Na Słowiańszczyźnie alkohol na masową skalę zaczęło się pić w karczmach, prowadzonych w tamtych czasach przez Żydów.

    Spożywanie alkoholu przez mężczyzn jest głupotą, a przez kobiety to już po prostu tragedia.

 13. Spirytus dobrze archiwizuje informację. Dlatego odpowiednio sporządzone naleweczki z dobrych (najlepiej własnych) owoców czy innych roślin mają właściwości lecznicze – zażywane w niewielkich dawkach (‚jak na lekarstwo’).

  1. U nas Slowian truTek spowodowal juz wiele nieszczesc…i nadal powoduje.
   Tworzmy Przestrzenie wolne od truTkow (zwanych alkoHOLEM)
   Jeden uratowany od uzaleznienia Brat czy Siostra… to Uratowana Galaktyka…bo kazdy Slowianin ma potencjalnie zdolnosc do tworzenia …Galaktyk..;no po dluuuuzszym czasie. Trutki ten potencjal niszcza…i rozbijaja RODZINY i NARODY.

 14. Czuję gorąco w sercu, radość mnie rozpiera, gdyż od dawna tkwiłam w wielu lękach m.in. o wojnę. Przy okazji jeśli już mowa o wojnie – sądzę, że wielką wojnę mają obecnie zwierzęta z ludzmi… w rzeźniach, na polowaniach… Człowiek obudzony powinien szanować życie każdej istoty, czy więc zgodnie z nadchodzącym globalnym przebudzeniem znikną zwierzęce Auschwitz ? Przecież przez przemysł mięsny wytwarza się niepojęty ogrom wibracji strachu i zła, a później to krąży po nas, całej planecie. Czy to się kiedyś skończy ? Czy możliwe jest, że mięso zniknie z talerzów czy myślę już naprawdę bardzo, bardzo odlegle ? Byłoby to spełnieniem mojego jednego z największych marzeń-dopomóc wszystkim tym niewinnym, biednym, cierpiącym przez nas duszyczkom…

  1. To się będzie zmieniać w dobrym kierunku. Choć oczywiście nie od razu. Sprawa nie jest prosta, bo w pamięci komórkowej mamy zapis przyjemności związany z jedzeniem mięsa…

 15. Co to za bzdury większych dawno nie czytałem III wojna trwa ale to dopiero początkowe stadium kumulacja i to co najgorsze dopiero będzie ludzie nie dajcie się otumanić!!!!

  1. Jak przezornie zaznaczyłem w tytule, ten artykuł nie jest dla każdego. Istotom nieprzygotowanym może zaburzyć ich spokój oraz Jedynie Słuszne Przekonania, z których są tak dumni.

   Adresaci zaś tego artykułu doskonale go rozumieją, co widać po załączonych tu wpisach.

   1. Z wieloma rzeczami się zgadzam, ale wiele to stek bzdur. Zawsze można powiedzieć, że coś jest nie dla wszystkich.

 16. Trochę z innej beczki,
  Adam Doboszyński, Wielki Naród, 1941r. „…Dojrzewanie wielkiego narodu w granicach Rzeczypospolitej trwać musi parę wieków. Postępować będzie stopniowo, w niektórych okresach szybko, w innych wolno. Będą zapewne chwile, podobne do obecnej, w których wydawać się będzie, że wszystko stracone. Będą chwile zwątpienia, kiedy pojawią się defetyści, głoszący koncepcję Polski etnicznej. Ale idea wielkiego narodu musi w końcu zwyciężyć po prostu dla tego, że stanowi konieczność naturalną, realizującą się od wieków. …”
  „…Mit Rzeczypospolitej zapali wyobraźnię i porwie serca na tych bezmiernych przestrzeniach, na których nie ma miejsca dla małości.”
  Skąd on to wiedział 🙂

 17. FAJNIE SIĘ CZYTA….. ale moim zdaniem dużo wody jeszcze upłynie, zanim ludzie otworzą patrzały i ciasne umysły zaprogramowane na komsupcję, wojny, hipokryzję wszystkich religii….

  1. W związku z rozpoczęciem bezpowrotnego procesu zamykania syntetycznych (szczepionki, „leki”, chemtrails, mind control, elektrosmogi typu wi-fi) linii czasowych, w 2017 r. wszystkie religie również zaczną się rozpadać.

   To jest proces ewolucyjny, a więc nieunikniony i bezlitosny – jak Pierwszy Dzień Wiosny 🙂

   A jak się religie rozsypią, to nie ma bata – musi być Pobudka… 😀

   1. Kochany TAW i tak się stanie, bo jest nas więcej chcących tego dla Polski i Świata, zło samo się unicestwi od ogromu naszej energii miłości, a nasi Śpiący Rycerze spod Giewontu już podmuch słowiańskiego ducha po kraju rozsyłają, czas pobudki powstania z kolan Słowian już odgwizdano. ♥♥

 18. Od dawna w sumie mam takie poczucie. Za każdym razem jak zaczynam myśleć o Polsce, odczuwam taką inspirację, jakiej nie odczuwałem nigdy wcześniej.
  Trudno to opisać, i nieudolnie staram się to sobie przetłumaczyć, ale czuję, że jedyna przyszłość, o jakiej potrafię myśleć to ta związana z Polską.
  I moje otoczenie mi wmawia, że przecież trzeba się ustatkować, trzeba założyć rodzinę, a moim największym marzeniem jest odrzucić los pańszczyźnianego chłopka i działać w imię wielkiej sprawy, jedynej słusznej, Polskiej.

  Napisałem, żeby się wyżyć. Wiem, że nie musisz mówić prawdy, i tego nie oczekuję a także pozostawiam tobie ocenę swoich działań, ale poruszają mnie wszystkie tego typu artykuły i chciałbym nawiązać kontakt z ich twórcami.

  Masz może jakąś wiedzę dotyczącą tego, jak najlepiej działać, aby w jak największym stopniu przyczynić się do budowania przyszłości?

  1. Dobrze czujesz, widzę, że „jesteś w przepływie”…

   Tak, teraz jest właśnie ten czas, by działać.

   Zmianę Polski najrozsądniej jest rozpocząć od siebie – od zbudowania własnej Mocy. Bo cóż możemy, jeśli sami na poziomie podstawowym nie dysponujemy mocą, gdyż jesteśmy poblokowani energetycznie?

   Jest pewna „technika totalna”, która ma moc aktywacji pełnego potencjału DNA oraz zrzucenia blokad typu implanty energetyczne, zwane powszechnie czakrami. Jest to zaproponowana przez Szamana Tańcującego z Wiatrem technika o nazwie Pierwotne Kody Źródła: http://wp.me/p3gTpd-3hA

  2. ZYWIA… Bogini Wiecznego Zycia we Wszechswiecie… Droga ZYWII to droga Energii. Niechaj Jej Woda Zywa zmyje wszelkie blokady, a Jej Ogien oczysci to, co ma byc oczyszczone…

   Boginie ZYWIA przejawia sie w literze Ż (ż kropka w jezyku polskim) Zycie, Zyciodajny, Zyzny, Zywotny, Zyjacy, Zyczliwy… i W LITERZE M. 1 Maja to Dzien Zywii.
   posylam Tobie Drogi Bracie piesn do Zywii

   .https://www.youtube.com/watch?v=auO-WEsietc

   …i w jezyku polskim 🙂

   .https://www.youtube.com/watch?v=LOrL_pm8SsQ

   1. Kochana Arkono :)- Najdroższa Siortro Wielkiej Słowiańskiej Rodziny z całego serca z mocą najjaśniejszego światła przyjmij proszę moje wielkie DZIĘKUJĘ za Twoje przekazy! Od kilku już lat nimal każdej nocy, szczególnie nad ranem budzi mnie przeraźliwy ból paraliżujący i wręcz uniemożliwiający oddychanie-teraz już wiem, że to ataki na moje serce- każdego dnia składam je na nowo, wstaje (jak to TAW napisał jak każdy POLAK) z kolan- obudzona z wielkiego snu z mocą wodospadu- zawsze gdzieś podświadomie czułam, że coś jest nie tak, na szczęście byłam prowadzona i moje rozbudzenie rozpoczęło się właśnie od TAW (a konkretnie siostra zadzwoniła ze Szkocji, że powinnam pić- sodę i cytrynę- POTWIERDZAM oczyszcza wspaniale dodaje jeszcze miód, polecam na przeziębienie, czy bóle zamiast sody IMBIR, ponadto od ponad roku myjemy zęby sodą w połączeniu z wodą utlenioną- zęby nie bolą, szkliwo piękne i myślenie lepsze:) Totalne rozbudzenie nastąpiło po filmie WODA- WIELKA TAJEMNICA- teraz przemrażamy wodę i po jej odmrożeniu ożywiamy ją słowami: miłość, przepraszam, dziękuję, modlitwą 🙂 Rozbudzenie jest bolesne, ale dzięki Tobie Arkono, czy dzięki Danielowi odradzamy się na nowo rozumiejąc jego przyczynę i dzięki WAM możemy przechodzić to łagodniej! DZIĘKUJEMY 🙂

 19. Do Elaszki 🙂

  Dziekuje ❤

  Twoj wpis przyszedl w potrzebnej chwili i przyniosl duza Energie – byla bardzo potrzebna…
  w dniu Twego wpisu kalendarz mandali oznajmial ” Kosmiczne Brawa” czy jak ktos woli :”Kosmiczne Oklaski”

  …a na chodniku lezala literka M, taka, jakiej dzieci uzywja do nauki alfabetu

  1. Kochana Arkono 🙂 jeżeli pomogłam to moje serce się raduje, tym bardziej, że w moim odczuciu jest Pani niezwykle wyjątkową osobą o olbrzymim potencjale wiedzy o Naszych Słowiańskich Przodkach- ta wspaniała, przecudowna słowiańska mantra jest niczym balsam dla ciała, serca i umysłu. Bardzo mi pomogła w trudnej chwili i jest ze mną już każdego dnia. Dziękuje<3

  2. Kochani,wybaczcie naiwność… Elaszka wspomniała o dolegliwości… ten koszmarny, duszący ból ( który i u mnie niweluje soda) dokucza mi od kilku lat. Żadne leki nie działają a badania nie wykazały przyczyny… Czy to jest związane z ,,budzeniem” ?

   1. Ból to sygnał alarmowy lub ostrzegawczy. Nie ma jednej przyczyny bólu. Każdy ból jest wołaniem o coś konkretnego. Trzeba uczyć się nawiązywać świadomy kontakt z własnym ciałem. Po jakimś czasie prób i błędów informacje zaczną spływać. To trening uważności. Uczymy się go przez całe życie. Żaden lekarz nie pozna tak dobrze Twego ciała, jak Ty sama, bo żaden lekarz nie zna tak dobrze Twego życia. Przyczyny niektórych dolegliwości mogą tkwić nawet w traumach dzieciństwa – a nawet w poprzednich żywotach. Bert Hellinger twierdzi, że za każdym lękiem kryje się jakaś konkretna postać – może za bólem również?…

    Ja wypróbowywałem już wiele technik powrotu do pionu. W moim przypadku najskuteczniejsze okazywało się zawsze regularne głębokie, spokojne oddychanie techniką zen (można skutecznie utlenić wiele dolegliwości na ciele i na duszy), osobista relacja z przyRODą, z Ziołami oraz najnowsza gromowładna technika na przywracanie pierwotnego potencjału ludzkiego DNA, czyli Pierwotne Kody Źródła:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/15/pierwotne-kody-zrodla/

    Ale absolutną podstawą ogólnego dobrostanu jest drożny przepływ energii z obu głównych linii RODowych: męskiej i żeńskiej:

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/11/01/blogoslawienstwo-rodu-jako-technika-ochronna-luboswieta-radalowa-strazniczka-slowianskich-praktyk-rodowych/

    (Ciekawostka: na raka chorują najczęściej ludzie, którzy nie potrafią pokłonić się przed własną matką).

   2. Gosiu u mnie te bóle trwają też kilka lat, właściwie sama się zdiagnozowałam-chociaż mój lekarz rodzinny w sposób dosadny wykluczył, ze chodzi o to schorzenie, gdyż dotyka ono jak stwierdził mężczyzn. Jednak reumatolog potwierdził, że przyczyną jest bardzo bolesne schorzenie ZZSK-zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa co zresztą potwierdziło badanie DNA- wykryto obecność allelu HLA-B27 kodującego antygen HLA-B27, leczenie nie pomagało, dopiero jak zapytałam lekarza, czy to może mieć związek z nasilonym rozpylaniem chemtrails, stwierdził, że też kiedyś wierzył w teorie spiskowe- na następnej wizycie natychmiast wypisał skierowanie na cito do kliniki wojskowej na leczenie biologiczne! Oczywiście w międzyczasie stałam się świadoma i odrzuciłam wszelkie lekarstwa! Ja mam swoją teorię na ten temat podpartą wiedzą innych, którzy doświadczali ataków bronią elektromagnetyczną- to nie tylko zaburzenia psychiczne! Na przełomie 2015/16 mój brat- młody, radosny, szczęśliwy nowożeniec- nagle popada w silną depresje, słyszy głosy-dwie próby samobójcze-teraz wiem dlaczego! Sam Macierewicz przyznał, że stosowana jest w Polsce broń elektromagnetyczna na Polakach- TAW prosiłeś o informacje w tym temacie- trudne jest dzielenie się takimi informacjami, ale jeżeli mają pomóc innym, to należy się przełamać. Gosiu to bez wątpienia ma związek z ”wybudzeniem”!!! Spróbuj proszę- cytryna + miód + pół łyżeczki zmielonego imbiru- zalej ciepła wodą! Imbir to wspaniale lekarstwo- leczymy tym przeziębienia, bóle stawów, kości, mięśni- to naturalny antybiotyk na stany zapalne! I konieczie obejrzyj cudowny film- WODA WIELKA TAJEMNICA , a także ULOTNE MYŚLI- Na zdrowie-żyworódka pierzasta:)

   3. Elaszka, bardzo Ci dziękuję za to osobiste świadectwo. Polacy, jednoczmy się. Wymieniajmy się informacją. Rzetelna informacja to broń.

   4. Gosiu może tu znajdziesz odpowiedź- od rana ta wersja w języku polskim cały czas mi się wyświetlała- teraz jest tylko po rosyjsku, ale być może ktoś z WAS znajdzie przekaz w języku polskim, ponieważ jest to cenne źródło wyjaśniające przyczyny dolegliwości ludzi obudzonych!!!!!!!!!!!!!!
    <https://www.youtube.com/watch?v=GKd0iQYe-Fs

 20. „Na przełomie 2015/16 mój brat- młody, radosny, szczęśliwy nowożeniec- nagle popada w silną depresje, słyszy głosy-dwie próby samobójcze-teraz wiem dlaczego! Sam Macierewicz przyznał, że stosowana jest w Polsce broń elektromagnetyczna na Polakach”

  …nie tylko Twoj Brat…takie przypadki byly wsrod zdolnych , przystojnych i wyjatkowo inteligentnych mezczyzn…z RODzin o wyraznych korzeniach slowianskich…przypadek?

  1. Sikorka, jeśli wiesz coś jeszcze nt. zdalnych ataków na Słowian na przełomie 2015/2016, możesz napisać, bo to bardzo ważne. Dziękuję.

 21. „Ale absolutną podstawą ogólnego dobrostanu jest drożny przepływ energii z obu głównych linii RODowych: męskiej i żeńskiej:”
  W czasach „walki plci” i rozwodow czesto matki „nastawiaja” dzieci przeciw ojcu…nie zdajac sobie sprawy, jaka szkode energetyczna wyrzadzaja wlasnym dzieciom; Czasami madra babcia czy dziadek uratuje sytuacje…laczac „zgubione” ogniwo LINII RODOWEJ
  Jesli wiec cos jest nie tak z harmonia Rodzicow, to zwrocmy sie do Babc, Dziadkow, madrej Cioci czy uczciwego Wujka…

 22. Dzień dobry,witam miło.Te informacje porywają emocjonalnie każdego Polaka/Słowianina/Lechitę!
  Kim jesteś TAW? Skąd bierzesz takie stwierdzenia „info z wyższego fraktala Przestrzeni – niedostępnego nawet jasnowidzom…”?Przeczesałam ten blog i nic nie znalazłam o właścicielu.Sorry,ale to co piszesz ,działa mocno na przeciętnego Kowalskiego,którym nie jestem,więc chcę wiedzieć,czy mnie nie wprowadzasz w przysłowiowe maliny.Fajnie by było ,żebym,zanim zacznę tańczyć na stole kankana,sprawdziła wierzytelność informatora ……bo źródło to przecież wyższy fraktal…..czyli niedostępne nam śmiertelnikom pole informacyjne

  1. Tak się składa, że przeciętni tu nie zaglądają- przecież Polacy/Słowianie/Laszki i Lechici to DZIECI BOGÓW- My znamy swoją wartość, wiemy kim jest NASZ DROGI BRAT TAW- serce NAS tutaj zaprowadziło i bezbłędnie odczytało kim jest TAW, który NAS jednoczy, wspiera, uczy, prowadzi NAS przez ten trudny czas do ZŁOTEGO WIEKU- wyprowadza Nas najłagodniej jak się da z otchłani ciemności do ŚWIATŁA, a maliny jemy na śniadanie, gdyż powróciliśmy do NATURY, tworzymy z MAMĄ ZIEMIĄ harmonijną jedność 🙂

   1. Zakładam,że Elaszka jesteś adwokatem DROGIEGO BRATA TAW i mi tu tłumaczysz,że guru jest nieomylny…coś mi tu pachnie sektą,kiedy tak mi każesz wierzyć i ufać.Tak samo zawsze mi odpowiadali księża KK na niewygodne pytania-że trzeba ufać i wierzyć,a nie wypytywać:) Nie przyszłam tu trolować,ani wprowadzać zamętu. W temacie siedzę od 2012 roku…więc to i owo przewertowałam.Rozumiem,że pytam właściciela tej strony,a odpowiada mi członek grupy i posiłkuje się liczbą mnogą,jak to kiedyś robili członkowie towarzysze 😉 „A maliny jemy na śniadanie”;)

   2. Tu nikt nikomu niczego nie narzuca 🙂 Siedząc na Trawie, wsparci plecami o stare Dęby, smakując gęsty Miód Leśny wprost z drzewnego Ula, niespiesznie dzielimy się tu po prostu z Dobrymi Duszami swoimi własnymi rozpoznaniami i odkryciami 🙂 Kto ma ochotę, przyłącza się do Kręgu/Wiecu.

    Tu nie ma żadnych guru, tu są sami Pielgrzymi 🙂

    A czasy dziś takie, że „sektą” można nazwać wszystko: partię polityczną, stowarzyszenie, szkoły i uczelnie podległe masońskiemu MEN, kościoły, lobbystów szczepionkarskich, internetowe fora. To słowo – sekta – tak się zdewaluowało, że właściwie już nic nie znaczy.

    Kunegunda, nie broń Elaszce zabierać głosu 🙂 Elaszka odpowiedziała i ja odpowiedziałem. Masz więc bardziej wyczerpujący odzew 🙂 Elaszce jestem wdzięczny, bo mi pomaga, gdy sam już nie daję rady… 😉

    Ten blog nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek wiarą. Epoka wiary mija bezpowrotnie.

    Kto ma wiedzę, nie potrzebuje żadnej wiary do czegokolwiek.

   3. Widzę , że jest poniżej mowa o mnie i mojej roli na tym portalu!
    Dziękuję, że kUNEKUNDA ciasteczko potwierdziła to co poniekąd od dłuższego czasu mi się pojawiło, a teraz utwierdziło: Otóż ja czuję się w roli bardziej SIOSTRY TAW, a więc opiekuje się NIM, wspieram, kocham, a jak trzeba to i spieramy się w różnych kwestiach I JESZCZE JEDNO- TU JEST ZASADA KULI ŚNIEŻNEJ- CO WYSYŁASZ TO DOSTAJESZ! TAW wysyła NAM światło, więc MY ofiarujemy je Nadawcy i przekazujemy je innym i sobie nawzajem 🙂 Jesteśmy tu z własnej nie przymusowej woli, nie prowadzę bloga, ponieważ Blog TAW JEST dla mnie idealny, skupia przewspaniałe osoby, które są bliskie mojemu sercu i jestem wdzięczna TAW, za tego bloga i możliwość poznania tychże wyjątkowych osób 🙂 SŁOWIANIE to nie sekta tylko DZIECI BOŻE, a ty ewidentnie przyszłaś tu trolować, jednak jeżeli chcesz tu pozostać zawsze możesz przyjąć świetlistą otoczkę poprzez przemianę serca 🙂

   4. Od dłuższego czasu brakowało mi kobiecego wsparcia w pracy. No i – nawet bez próśb, modłów czy innych błagań – Przestrzeń „sama się domyśliła” i zadbała o wyrównanie energii, przysyłając mi Ciebie 🙂 Dziękuję, Siostro 🙂

   5. „Od dłuższego czasu brakowało mi kobiecego wsparcia…”
    Do TAW:
    TAW, wiele osob wysyla Tobie glebokie blogoslawienstwa 🙂
    – przeciez JE czujesz 😉

  2. Przy braku własnych rozpoznań wierzytelność informatora zewnętrznego weryfikuje niestety dopiero sam czas.

   Ja – przy tego typu wpisach – nie robię tu nic innego, jak dzielę właśnie swoimi własnymi wglądami.

   A potwierdzenia tego, co dla mnie od 2014 r. jest oczywistością (że żadnych nowych wojen na planecie Ziemia już więcej nie będzie), nie mogę niestety doczekać się u żadnego jasnowidza, wizjonera czy innego alternatywnego aktywisty.

   Jeśli ktoś ma jakieś linki, to proszę o podesłanie.

   Ja znam jeszcze tylko dwie wyewoluowane istoty, które tak sądzą. Reszta tonie w niepewności, by nie rzec, strachu.

   To, że nie będzie wojen, nie oznacza, że nie będzie żadnych rządowych prowokacji, by wyprowadzić Polaków na ulice i jeszcze bardziej zaostrzyć i tak już ostre prawo.

   Na Zachodzie, jak co roku, będzie też przeprowadzonych wiele operacji fałszywej flagi oraz innych zaprojektowanych przez ss rozpierduch.

   To wszystko w jednym celu: gadom braknie dotychczasowej wyżerki (energii) i mogą ją pozyskać już tylko i wyłącznie z ludzkich strachów, lęków, rozhuśtanych emocji oraz z religijnych rytuałów.

   A że coraz większa rzesza obudzonych Ziemian przestaje ich już w ten sposób zasilać, to są zmuszeni masowo produkować lękotwórcze wiadomości w mediach masowej dezinformacji oraz tego typu zdarzenia.

   Idzie im to tym łatwiej, że dysponują ultranowoczesną technologią, którą poprzez smartfony mogą na zawołanie wywoływać w człowieku dowolne stany emocjonalne.

   Nasz depresję? Wyrzuć smartfona czy komórkę i wyjedź na wieś – zmiana samopoczucia gwarantowana.

   Czujesz lęki? Pójdź bez elektroniki do lasu – poczujesz różnicę 🙂

   I o to w tym życiu tak naprawdę chodzi – o odzyskanie naszego przyRODzonego, a dawno utraconego, leczącego kontaktu z Naturą 🙂

   Matrix chce to zablokować, bo wie, że przyRODa nas wyzwala, że dzięki niej jesteśmy prawdziwie wolni 🙂

   1. ślicznie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź,bez pouczeń i ironii. TAW,po prostu sprawdzam,czy nie jesteś Zbigniewem Janem Popko,bo masz zbierzne informacje o Polsce-on twierdzi,że pod koniec 2016 roku dokonał uwolnienia Polski od wpływów ,czy rozszerzył promień ochronny-jakoś tak.Twierdzi,że jest dzieckiem kryształowym i pracuje według wskazówek miasta Oriin.Nie oceniam i nie będę dyskutować,co uważam na ten temat-na razie zbieram wiadomości i porównuję z tym co ja czuję,albo mówiąc inaczej-wiem:)

   2. Nie, nie jestem ZJP, ale cieszę się, że ktoś jeszcze ma zbieżne spojrzenie w pewnych kwestiach.

    Co do roli poszczególnych osób w tym czasie, ja to widzę tak, że owszem, istnieje pewien wpływ jednostek wyewoluowanych na zmiany na Ziemi, ale powiem prowokująco:

    W tych przełomowych latach głos decydujący w kwestii ewolucji planety ma sama Matka Ziemia oraz szeroko pojęta Przestrzeń, czyli Duch Święty. Istoty chwilowo tu zamieszkujące pełnią rolę co najwyżej wtórną, jeśli nie trzeciorzędną.

    Wiem, że wielu się to nie spodoba, ale to jest moje zdanie i nie wchodzę w polemikę 🙂

   3. „.Twierdzi,że jest dzieckiem kryształowym i pracuje według wskazówek miasta Oriin”
    Pani Kunegundo, moze ten Pan i tak ma…moze i jest…ale…mnie sie skromnie wydaje, ze CI, ktorzy robia najwiecej, byc moze niewiele o tym mowia. W ciszy i spokoju jest duzo skutecznosci.
    Co nie znaczy, ze ten Pan, o ktorym czytam pierwszy raz, nie robi tego, co mowi…
    Niech Milosc i Energia dadza Sily, Zdrowie, MLODOSC 😉 kazdemu, kto postepuje w Swietle* i ze Swiatlem *

   4. Od dłuższego czasu planuję zająć się tematem istot pracujących dla Wielkiej Zmiany, którzy kompletnie nie są znani w internecie, bo się nie udzielają na jakimkolwiek forum społecznym. A mają potężną świadomość. Jest tych istot w Polsce kilkanaście. To są ci, których Jezus w Kazaniu na Górze określa mianem „cisi”…

   5. Tlumaczono”Cisi i Spokojnego SERCA”, ale moze chodzi o CISI i POKOJOWEGO Serca 😉
    A CiSi to wychodzi nawet jak : Ci S… Ci od Slowa 🙂

  3. Ciasteczko otwórz SERCE poprzez moc połączeń TYCHŻE SERC NASZYCH SŁOWIAŃSKICH SERC-których podzieliły granice- BRACI I SIÓSTR Z PIĘKNEJ ROSJI :
   <https://www.youtube.com/watch?v=cuTzWfhXF_k

   Zacznij od zmiany kunekundy ohynej na smaczne, przyjemne CIASTECZKO 🙂
   SERCEM musimy ogrzać ŚWIAT, ażeby te początkowe sceny NIGDY już nie okaleczały NAS, NASZEGO PIĘKNEGO ŚWIATA i obwieściły lotem najszybszego ptaka, że BUDZIMY SIĘ i poprzez ogrom MIŁOŚCI, ŚWIATŁA, PRZYJAŹNI, CIEPŁEM OTWARTEGO SERCA I WIEDZĄ zalejemy ten ŚWIAT, aby końcowe sceny tego przekazu już zawsze I NIEPRZERWALNIE BYŁY W NAS !!!!!!!!!!!!!!!
   i zakończę słowami bardzo oświeconej SIOSTRY – ROZSĄDNEJ ANNY :

   Kochany TAW i tak się stanie, bo jest nas więcej chcących tego dla Polski i Świata, zło samo się unicestwi od ogromu naszej energii miłości, a nasi Śpiący Rycerze spod Giewontu już podmuch słowiańskiego ducha po kraju rozsyłają, czas pobudki powstania z kolan Słowian już odgwizdano. ♥♥

   1. Tak zwane „zło” – widziane z wyższego fraktala – to jedynie pewne specyficzne doświadczenia, bardzo ważne dla rozwoju duszy.

    Patrząc z naszego fraktala, są niestety dojmujące.

    Ale najgorsze za nami, ja już psim swędem czuję Wiosnę Ludów 2017… 😀

    Wiosnę Świadomości oczywiście 🙂

   2. „Zacznij od zmiany kunekundy ohynej na smaczne, przyjemne CIASTECZKO 🙂” że co? Może opłatek i ciało chrystusa…..boszzz zostawiam tą psychodelę bez komentarza…i oddalam się.Bawcie się w Towarzystwo Adoracji Wzajemnej -TAW

   3. Kunegunda, tu nikt nikogo nie adoruje, bo nikt nie potrzebuje adoracji 🙂 Epoka adoracji bezpowrotnie odchodzi.

    Forum bloga służy wzajemnej wymianie wiedzy/wglądów/twórczości/energii. Tu nie ma guru, wszyscy jesteśmy Pielgrzymami.

    Jesteś Iskrą Wszechświata – nie znikaj… 🙂 Jesteś tu potrzebna 🙂

   4. Kunegundo,Twoj zdrowomyslowy umysl i logika sie bardzo przyda 🙂
    A ze sie umysly konfrontuja, to coz… to jak cwiczenia.
    Pozdrawiam Przyjaznie ❤

 23. KOCHANY TAW, tu potwierdzenie Twoich przekazów, a ja natomiast mam wewnętrzny spokój – był czas, że martwił mnie CERN – dzięki Tobie ta tarantula wyszła ze mnie ze spokojem, wiem, że o tym CERNie trochę długo było, a Ty ciach, jednym cięciem po mistrzowsku załatwiłeś gada! Sam widzisz Jesteś Nam potrzebny jak rybie woda 🙂 Jesteś NASZYM SŁOŃCEM:)
  Męża zaprowadziło wczoraj tutaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=BAyENURFxak, dziś poprosiłeś o potwierdzenie i trafiłam na wizję Pana Marka:
  .https://www.youtube.com/watch?v=v3OMMEODLhs

  1. Elaszka, dziękuję. Co do wizji pana Marka, ja też widzę rozłam w PiS-ie. Nie wiem, czy w tym roku, ale w okresie do wyborów 2019 na pewno. Jest tam wiele istot inteligentnych i jako tako jeszcze czujących, dla których obecny ludobójczy kurs tej partii (szczepionki, chemtrails, GMO, CETA, mind control, obce wojska w wolnym ponoć kraju) jest po prostu nie do zaakceptowania – i to oni właśnie w końcu nie wytrzymają tego „napięcia sumienia”, i utworzą nowe ugrupowanie, jasno widząc, że „stary PiS” idzie na dno. Na razie siedzą cicho, bo to są tak naprawdę konformiści, a rodzinę trzeba przecież wyżywić… Więc na razie będą siedzieć cicho. Ale zagrożeni widmem ewidentnej porażki w wyborach, będą zmykać z tonącego okrętu.

  1. Skoro właśnie stąd ma wyjść „iskra”, to wszystko na to wskazuje, że to w Polsce właśnie jest najwyższa świadomość. Choć i w Rosji nie brakuje istot z odblokowaną pamięcią genetyczną, żyjących na pierwotnych algorytmach Ziemi. Mówiąc krótko, to nie jest tak, że ktoś sobie siadł i zaczął bajdurzyć o jakichś tam bajkowych Słowianach. To się dzieje naprawdę, tu i teraz… Idzie Zmiana… Iskra pobudki…

 24. Przypomniało mi się, gdy przed warsztatami z Aronem (nie wiem czy to ważne, ale akurat wtedy to było 03.2016)
  spacerując po czakramach Wrocławskich zwróciłem uwagę na kamień który w swoim kształcie był wg mnie podobny do Polski
  połączonej z Czechami i Słowacją. Budujące i inspirujące to było 🙂 Szczególnie, że więcej wtedy było niewiadomych.

 25. Sądy opanowała mafia To pana słowa, byłego sędziego: „Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości”, „Bezmiar bezprawia”. „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości”.
  24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
  Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
  http://progressforpoland.com/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole/
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
  .https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława …
  .https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8

  1. Tak Ptaku, Matka Natura to podstawa naszego „być albo nie być”, żeby to chcieli inni ogarnąć. ech …….

 26. Hej ☺ wlasnie dzisiaj dopiero zobaczylam ten post. To wszystko po 1, 5 roku to prawda. Gdy to czytam raduje sie moje serce. A kto zna Prawde lub Wede jak nie nasze serducho? Rezonuje to ze mna na miliard% .Ach jaka radosc.💖

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s