Konstanty Radziwiłł w trosce o interesy szczepionkarskich korporacji naraża zdrowie i życie Polaków

Audycję „Alternews” Niezależnej Telewizji NTV prowadzi Janusz Zagórski. Polacy Słowianie, głównym celem szczepień jest degeneracja słowiańskiego wzorcowego DNA. Szczepionek nie wymyślili Słowianie. Przeciwnie, szczepionki to młot na Słowian. Przekazujmy sobie wzajemnie to info, bo jest bardzo ważne, a mało kto o tym wie.

Nie dajmy się też zastraszyć ministrowi rzekomymi karami za nieszczepienie, bo takowe byłyby jawnym złamaniem Konstytucji RP, której artykuł 39. daje Polakowi pełną wolność od uczestnictwa w medycznych eksperymentach. A szczepionki są medycznym bardzo niebezpiecznym eksperymentem, po którym ludzie umierają oraz doznają kalectwa.

O rujnujących ludzkie życie i zdrowie bardzo niebezpiecznych szczepionkach czytaj więcej na:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/szczepionki-zabijaja/

Już za kilka lat obecny minister Konstanty Radziwiłł będzie sądzony za narażanie życia i zdrowia Polaków oraz za zdradę stanu, czyli za łamanie Konstytucji RP. Na razie zbiorowe pozwy przygotowywane są wobec lekarzy, wkrótce przyjdzie czas i na obecnych polityków. Prośba od znajomych prawników: młodzi rodzice, nagrywajcie dyktafonem cyfrowym swoje rozmowy z lekarzami oraz pielęgniarkami zmuszającymi wasze dzieci do szczepień oraz szantażującymi was – to bardzo ważne, bo ułatwia sprawne przeprowadzenie procesu o odszkodowania za poszczepienne kalectwo (np. za autyzm).

TAW

Reklama

3 myśli w temacie “Konstanty Radziwiłł w trosce o interesy szczepionkarskich korporacji naraża zdrowie i życie Polaków

  1. Ten lekarz jest za wolnym wyborem, nie ostrzega jednak ludzi przed wszystkimi szczepionkami (fakt, że jak na zblatowaną korporację to i tak dużo), ale nie ma niestety pełnej wiedzy o rzeczywistym (ukrywanym przed ludźmi) celu wszystkich szczepionek.

   Są też inni lekarze, jak np. dr Dorota Sienkiewicz, która też otwarcie ostrzega ludzi przed szczepionkami:

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/03/17/nie-ma-badan-ktore-by-potwierdzily-skutecznosc-szczepionek-dr-n-med-dorota-sienkiewicz/

   Trzeba docenić każdy lekarski głos, który odważa się choć trochę przeciwstawić międzynarodowej chazarskiej szczepionkowej mafii.

 1. Jestem za odcięciem korzeni zła.
  Dlatego przypominam, że medycynę zorganizowali zakonnicy Bonifratrzy.
  Planowali uzdrawiać chorych Bożą mocą – tak jak to czynił Jezus, ale dla „pobożnych” żaden to biznes.
  Od 2000 lat przywódcy Kościołów chrześcijańskich psychicznie zmuszają wiernych do zarabiania na zbawienie cierpieniami, z których „najświętsze” to chorowanie i bolesne, mozolne „leczenie” od poczęcia aż do zgonu.
  Potępieniem straszą za korzystanie z usług pozamedycznych uzdrowicieli i sami nie stosują „kuracji” poleconej przez Jezusa: „Na chorych ręce kłaść będą i ci wyzdrowieją” oraz innych takich, jakie On stosował i stosować kazał.
  Chrześcijanie „pobożnością” zabarykadowali moc Bożą.
  Ostatnio z trudem, czasem błądząc odblokowują ją poszukiwacze metod uzdrawiania na wschodzie, dwupunktowej i inni.
  Epidemia chorowania, to chrześcijańska droga do nieba.
  Wprawdzie Jezus twierdził, że jest to droga do piekła, ale ponoć nie jest mądrzejszy od teologów, więc „pobożni” Go nie słuchają. Bez nich bonifracka medycyna by się nie rozpanoszyła; może w ogóle by zniknęła z tego „cywilizowanego” po łacinie świata.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s