Powołany na stanowisko prezesa KGHM Radosław Domagalski-Łabędzki funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju pełnił od 7 grudnia 2015 r. fot. mr.gov.pl

Forsujący bardzo niebezpieczną* dla Polaków umowę CETA dotychczasowy podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Radosław Domagalski-Łabędzki został powołany na stanowisko prezesa KGHM. Premier Beata Szydło odwołała go z funkcji wiceministra rozwoju, a Rada Nadzorcza KGHM powołała go na prezesa KGHM Polska Miedź SA – spółki strategicznej, jednej z największych polskich spółek skarbu państwa, jednego z czołowych producentów miedzi i srebra rafinowanego na świecie.

Radosław Domagalski-Łabędzki został powołany 7 grudnia 2015 r. na stanowisko Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju. W latach 2006-2013 pełnił funkcję prezesa zarządu w Magellan Trading Co. Ltd w Chinach. Jest współzałożycielem Polski-Chińskiej Izby Handlowej w Szanghaju. Wcześniej pracował jako prawnik w GSP Group Sp. z o.o. w Łodzi, a także w American Enterprise Institute w Waszyngtonie – jednym z największych amerykańskich think-thank’ów.

Ukończył studia Executive MBA na Rutgers University w New Jersey. Był stypendystą Uniwersytetów w Münster i Mannheim w Niemczech. W 2003 roku uzyskał tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Autor wielu publikacji o tematyce biznesowej. Zna język angielski, niemiecki i chiński – czytamy w jego oficjalnej biografii na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju.

KGHM jest jedną z największych polskich spółek Skarbu Państwa, jednym z czołowych na świecie producentów miedzi i srebra. Obecnie Skarb Państwa posiada 31,79 proc. akcji KGHM. Pozostała część jest w rękach polskich i zagranicznych akcjonariuszy indywidualnych i instytucjonalnych.

TAW

*Żywność GMO powoduje bezpłodność w trzecim pokoleniu karmionej nią populacji.

gmo

 

Reklama

7 myśli w temacie “Minister odpowiedzialny za przepychanie CETA (czytaj: trucie Polaków) w nagrodę za trudy i znoje otrzymuje stanowisko prezesa KGHM

 1. Same sfoje! a już dawaliśmy się nabrać, że to nasi!!?

  W dniu 29 października 2016 16:11 użytkownik Tajne Archiwum Watykańskie napisał:

  > . posted: „Powołany na stanowisko prezesa KGHM Radosław > Domagalski-Łabędzki funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju > pełnił od 7 grudnia 2015 r. fot. mr.gov.pl Forsujący ludobójczą* dla > Polaków umowę CETA dotychczasowy podsekretarz stanu w Ministerstwie ” >

 2. Czym że jest wina wilka, że urodził się i wychował wśród wilków?
  Czyż nie większym zgorszeniem jest żyć w niewolniczej, niezmiennej od wieków sromocie, być powszechnie bestialsko mordowanym, zabijanym, wykorzystywanym, oszukiwanym i nie chcieć obudzić się z tego mentalnego koszmaru? Dalej przystawać na niezmienne wyborcze manipulacje, ustawki i kłamstwa tych samych od lat ludzi, głosując wielokrotnie, dosłownie od BANDY DO BANDY, raz na tych, raz na innych, stale tych samych polityków, którzy choć rzekomo reprezentują przeciwne, walczące ze sobą ugrupowania, zawsze dziwacznie razem głosują w ustawkach przeciwko narodowi ? Wierzyć naiwnie w is- torię, religię mściwych i zazdrosnych bogów, nie oszczędzających kobiet i dzieci, depopulujących narody i niezmiennie zalecających nastawiać ciemiężycielom drugi policzek. Jak wreszcie można być tak dumnym, żeby widząc dookoła tyle niepotrzebnych ofiar, zła, kłamstwa i manipulacji dalej wierzyć w terapię, nauki i żałosną akademicką wiedzę legitymującą zabijającą szybciej niż rak chemię, przymusowe szczepienia dzieciaków, odbierając zdrowie i rozum fluoryzacje wody i zębów, sterylizujące GMO, głifosaty, herbicydy, smugi chemtratrails, wszędobylskie, niepotrzebnie zagrzybiające antybiotyki, GSM, Wi-Fi, etc. Czy Wy naprawdę uważacie, że przez nich stworzona i w pełni kontrolowana religia, is-toria, nauka i wiedza zrobi z Waszych dzieci wolnych ludzi?
  Czym że są zatem są przymioty MBA, języki, tytuły od lat wynagradzanego i kontrolowanego politycznie, finansowo i mentalnie awatara, gdy wokół dosłownie cała plebejska zgraja uganiająca się za mamoną i tytułami bezwolnych biorobotów ?

 3. Tak dla demokracji, nie dla CETA i kolesiostwa i wmawiania społeczeństwu, że jest niedoinformowane, co ten PAN czynił on się nawet nie powinien w takich sprawach jak CETA wypowiadać publicznie bo nie ma taktu.
  Ale niech nasi rządzący i europejscy się nie cieszą CETA można jeszcze powstrzymać
  jeśli jesteś przeciw GMO, utrudnieniom dostępu do leków dla krajów uboższych
  oraz mechanizmowi sporów inwestor państwo, proszę kliknij w link poniżej i podpisz petycje

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Parlament_Europejski_Apelujemy_o_nie_popieranie_Umowy_CETA/?cyEyNhb&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-391883-Parlament_Europejski_Apelujemy_o_nie_popieranie_Umowy_CETA&utm_term=yEyNhb%2Bpl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s