USA to klasyczna arystotelesowska demokracja, czyli „rządy hien nad osłami”. Ci sami ludzie, którzy fałszują wybory w USA, od dziesięcioleci zarządzają również Polską poprzez kolejne agenturalne „nasze” rządy

Oszustwa wyborcze w USA (źródło: MaxTV)

Arystoteles powiedział, że „demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami”. Można więc powiedzieć, że USA to klasyczna arystotelesowska demokracja. Ci sami ludzie, którzy w sposób szalbierski ustawiają wybory w USA, od dziesięcioleci zarządzają również Polską – poprzez kolejne agenturalne „nasze” rządy. Polska od dziesięcioleci jest zdalnie zarządzana przez USA. Kolejne „polskie” rządy  i prezydenci właśnie stamtąd otrzymują główne instrukcje zarządzania „folwarkiem zwierzęcym” [Orwell] nad Wisłą. Kiedy Polacy to zrozumieją?

Donald Trump ma zdecydowaną przewagę w przedwyborczym poparciu społecznym i jest nieformalnym faworytem, ale największe „amerykańskie” media są podpięte pod Wielki Syjon, więc – podobnie jak i w Polsce – głoszą postulowaną wersję rzeczywistości (prawdziwą a ukrytą rolą wszystkich sondażowni na świecie jest podawanie ciemnemu ludowi wizualizacyjnego scenariusza, czyli stosowanie w praktyce kreacyjnych możliwości fizyki kwantowej). W paradygmacie kwantowym wizualizując daną rzeczywistość, stwarzamy ją, gdyż jednymi z głównych kwantowych zasad są: „energia podąża za uwagą” oraz „świat jest taki, jaki myślisz, że jest”.

Amerykańskie wyborcze bioroboty mają więc wierzyć, że faworytem obecnych wyborów jest kandydatka demokratów.

Wg znawcy amerykańskich realiów wyborczych, Mariusza Maxa Kolonki, w obecnych wyborach prezydenckich w USA tak naprawdę będą liczyły się jedynie głosy z trzech newralgicznych wyborczo stanów: Florydy, Pensylwanii i Ohio. Kto i jak podliczy te głosy?…

TAW

Czytaj również:

4 comments on “USA to klasyczna arystotelesowska demokracja, czyli „rządy hien nad osłami”. Ci sami ludzie, którzy fałszują wybory w USA, od dziesięcioleci zarządzają również Polską poprzez kolejne agenturalne „nasze” rządy

 1. spiewptaka pisze:

  No to wizualizujmy wygraną Trumpa. Szanse na jego wygraną są bardzo duże, a z wizualizacją będą jeszcze większe.

 2. Proszę nie ubliżać Arystotelesowi.Na antycznej kulturze greckiej bazuje CYWILIZACJA ŁACIŃSKA,która przeszła swoją ewolucyjną drogę.
  Obronić POLSKOŚĆ to znaczy obronić te wartości.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   A kto tu ubliża Arystotelesowi? Współcześni „demokraci” jedynie doskonale obrazują słuszność podanej przez niego definicji.

 3. Pawel pisze:

  Obywatele USA powinni stworzyć ruch kontroli wyborów na wzór tego, jaki powstał w Polsce po ewidentnie sfałszowanych wyborach samorządowych w 2014 r. Dzięki RKW prezydentem został Andrzej Duda, a wybory parlamentarne wygrał PiS. Gdyby nie RKW to prezydentem nadal byłby Komorowski i rządziłaby mafia PO-PSL, bo kolejny raz sfałszowaliby wybory. A tak udało im się tylko je zafałszować, ale odwrócić wyników nie zdołali. Jeżeli podobnego RKW nie będzie w USA, to sfałszują wyniki i wygra Hilarzyca, bo syjonistyczna mafia ma za dużo do stracenia, więc użyje każdego chwytu, żeby Trump nie wygrał. Należy być na to przygotowanym. Mimo wszystko ja wierzę w wygraną Trumpa. Jeśli nawet sfałszują, to Trump na pewno nie odpuści i będzie składał skargę do Sądu Najwyższego i może być jak w Austrii, że wybory będą unieważnione. Tak czy inaczej będzie się działo:).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s