Oszustwa wyborcze w USA (źródło: MaxTV)

Arystoteles powiedział, że „demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów, bowiem są to rządy hien nad osłami”. Można więc powiedzieć, że USA to klasyczna arystotelesowska demokracja. Ci sami ludzie, którzy w sposób szalbierski ustawiają wybory w USA, od dziesięcioleci zarządzają również Polską – poprzez kolejne agenturalne „nasze” rządy. Polska od dziesięcioleci jest zdalnie zarządzana przez USA. Kolejne „polskie” rządy  i prezydenci właśnie stamtąd otrzymują główne instrukcje zarządzania „folwarkiem zwierzęcym” [Orwell] nad Wisłą. Kiedy Polacy to zrozumieją?

Donald Trump ma zdecydowaną przewagę w przedwyborczym poparciu społecznym i jest nieformalnym faworytem, ale największe „amerykańskie” media są podpięte pod Wielki Syjon, więc – podobnie jak i w Polsce – głoszą postulowaną wersję rzeczywistości (prawdziwą a ukrytą rolą wszystkich sondażowni na świecie jest podawanie ciemnemu ludowi wizualizacyjnego scenariusza, czyli stosowanie w praktyce kreacyjnych możliwości fizyki kwantowej). W paradygmacie kwantowym wizualizując daną rzeczywistość, stwarzamy ją, gdyż jednymi z głównych kwantowych zasad są: „energia podąża za uwagą” oraz „świat jest taki, jaki myślisz, że jest”.

Amerykańskie wyborcze bioroboty mają więc wierzyć, że faworytem obecnych wyborów jest kandydatka demokratów.

Wg znawcy amerykańskich realiów wyborczych, Mariusza Maxa Kolonki, w obecnych wyborach prezydenckich w USA tak naprawdę będą liczyły się jedynie głosy z trzech newralgicznych wyborczo stanów: Florydy, Pensylwanii i Ohio. Kto i jak podliczy te głosy?…

TAW

Czytaj również:

7 myśli w temacie “USA to klasyczna arystotelesowska demokracja, czyli „rządy hien nad osłami”. Ci sami ludzie, którzy fałszują wybory w USA, od dziesięcioleci zarządzają również Polską poprzez kolejne agenturalne „nasze” rządy

  1. A kto tu ubliża Arystotelesowi? Współcześni „demokraci” jedynie doskonale obrazują słuszność podanej przez niego definicji.

 1. Obywatele USA powinni stworzyć ruch kontroli wyborów na wzór tego, jaki powstał w Polsce po ewidentnie sfałszowanych wyborach samorządowych w 2014 r. Dzięki RKW prezydentem został Andrzej Duda, a wybory parlamentarne wygrał PiS. Gdyby nie RKW to prezydentem nadal byłby Komorowski i rządziłaby mafia PO-PSL, bo kolejny raz sfałszowaliby wybory. A tak udało im się tylko je zafałszować, ale odwrócić wyników nie zdołali. Jeżeli podobnego RKW nie będzie w USA, to sfałszują wyniki i wygra Hilarzyca, bo syjonistyczna mafia ma za dużo do stracenia, więc użyje każdego chwytu, żeby Trump nie wygrał. Należy być na to przygotowanym. Mimo wszystko ja wierzę w wygraną Trumpa. Jeśli nawet sfałszują, to Trump na pewno nie odpuści i będzie składał skargę do Sądu Najwyższego i może być jak w Austrii, że wybory będą unieważnione. Tak czy inaczej będzie się działo:).

 2. wg mojej wiedzy, to w Polsce nadal ma olbrzymi wplyw agentura rosyjska (Oleksy, Kwasniewski, Komorowski, WSI i masowe samobojstwa…przed stanem wojennym rzucili do Polski dodatkowo 30 tys agentow) oraz niemiecka i anglicy: Tusk finansowany przez Niemiecka partie, Zdradek i jego poplecznicy, a takze obecnie USA w postaci PISu. A wszedzie i zawsze sa Icki …w Polsce moga nosic jawnie bron przy sobie ( tak jak to bylo w czasie stanu wojennego dla wyzej postawionych Komunistow ) wg Eugeniusza Kostrzewy historyka ktory to powyzsze udowadnia (obecnie prawdopodobnie w wiezieniu za…sic pobicie policjantow, moze juz popelnil „samobojstwo”, mam Jego opracowanie) Polska od 1945 roku nie miala i nie ma Polskiego Patriotycznego Rzadu, potrzebny Nowy Ruch Solidarnosciowy, ktory zmiecie to wszystko lacznie z Konkordatem (caly czas ukryte szczegoly przed spoleczenstwem umowy konkordacyjnej, bardziej niz umowy z rosja na gaz i rope) …i duzo by tu jeszcze pisac, zdrowia zycze.

  1. Oczywiście, że od 1945 nie mamy polskiego rządu.

   Co do agentury, wszystkie „służby” na tej planecie (nie ważne pod jakimi lokalnymi barwami) i tak służą jednemu panu. Inteligentni Polacy doskonale wiedzą, o co chodzi.

   Co do sądownictwa, sądownictwo w naszym kraju zostało przejęte również w 1945 r. – i również wiadomo przez kogo. Trwa to do dziś, czego wymowną egzemplifikacją jest systemowy, zmasowany sądowy terror dokonywany od 70 lat na Polakach, jak choćby ostatnie wyroki wieloletniego więzienia na Wielkich Patriotów Polaków Słowian w sfingowanych pokazowych procesach (brak dowodów, fałszywi świadkowie):

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/12/04/siostry-i-bracia-slowianie-jednoczmy-sie-i-bronmy-oddanego-polsce-wielkiego-patriote-adolfa-kudlinskiego/

   Dziękuję za życzenia zdrowia. Również życzę wszystkiego, co najlepsze. Sława Wielkiej Polsce! TAW

 3. Głos kobiety:
  Rządzenie, to męska ambicja, dlatego nie interesują mnie definicje demokracji, czy innych ustrojów. Jedynie z obserwacji wiem, że rząd każdego z nich rządzi pieniędzmi, a ludźmi wg budżetowych potrzeb. Mnie taka praca szybko by się znudziła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s