6 myśli w temacie “USA są martwym państwem, bo głosują tam „martwe dusze”. WYBORY W USA TO USTAWKA

 1. Oby wygrał Trump inaczej zniszczą nas całkowicie chazarsko żydowskie pomioty, które w pałacu odprawiają kabałę, a w sejmie mają obrady Knesetu. Ludzie, czy wy jesteście tak głupi, czy tak ślepi, że wam i waszym dzieciom, wnukom odbierają wolność. Play – żydowska sieć, bo właścicielem jest Żyd, nakazuje rejestracje sim card, bo jest to kolejny krok do NWO i kontroli ludu. Kradną ziemie, domy, miasta, a wy nic. Gdyby nie ludzie pokroju Adama Czeczetkowicza, Grzegorza Brauna, dr. J. Jaskowskiego, Stonogi, to już dawno byście szechtera-Adama Michnika mieli za swojego pana. Wstawajcie, idźcie do sejmu wypędzać ten żydowski gnój na polskiej ziemi. 80% morderców w sejmie, a wy nic nie widzicie!!!
  Weszła veta- ittp polskie rolnictwo jest w rozsypce, prawa nie ma dla Polaków tylko złodziei, którzy kradną miliony, jak np. dawne kierownictwo PZU, pro civili, Orlen, itd., a was za rower bez świateł skazują na 500 zł mandatu. Policjanci w służbie Knesetu katują i nierzadko mordują polskich obywateli, a wam to spływa po formie…
  Ludzie, przecież juz nawet nie macie polskiego rzadu, tylko żydowski, Kazimierz, Kraków, Wrocław, wojsko polskie tylko z nazwy, bo 40 tys. okupantów z żydowskimi korzeniami w nim sprawuje naczelne funkcje. Niebawem prace stracicie, mieszkania zadłużyliśmy i zobaczę co wtedy czy wówczas du.. reszycie by sie bronić… Cd. jest znany wejdą wojska obce bo je zawoła trybunał złożony z żydowskich sędziów i Polska bedzie judeopolonią bo głupie Polaki nic nie zrobili i nie robią….

  1. Polskie mózgi są regularnie zamulane chlorem, fluorem, rtęcią, aluminium i całym tirem innych świństw, to jak Polacy mają jasno myśleć?

   Najpierw trzeba się oczyścić.

   A to proces właściwie na całe życie.

   Ja wiem jedno i już się nie miotam. Ewolucja Wielkiej Zmiany jest w pewien sposób okrutna. Objawi się to tym, że „pokolenie apteczne” po prostu wymrze, gdyż jest ono już nie do uratowania.

   Dopiero pokolenie 1996-2002 wprowadzi w Polsce rzeczywiste zmiany, tzn. pogoni okupanta.

 2. Czyli pewnie sfałszują tak, że wygra Hilarzyca. Zresztą już knują w tym kierunku, bo Trump wcześniej prowadził w sondażach, a teraz mu nagle rzekomo strasznie spadło. Obym się mylił.

  1. Los USA w rękach kobiet.

   Kobietami łatwiej sterować.

   To dziecinnie prosta rzecz zagrać na emocjach kobiet.

   Wystarczy ujawnić nagranie jakiegoś dowcipu wygłaszanego przez mężczyznę przy winku (któż z nas nie opowiedział w życiu ani jednego sprośnego dowcipu) lub jakąś inną jego przechwałkę w męskiej szatni – i u kobiety odpala się automatycznie systemowa (pokoleniowa pamięć komórkowa) nienawiść.

   Władcy matrixa zarządzają kobietami jak marionetkami. Pamietacie choćby u nas słynny niebieski krawat i sztuczne niebieskie tęczówki jednego z kandydatów na prezydenta?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s