Już wkrótce zostanie ujawniona rozmowa pomiędzy Donaldem Tuskiem a Władimirem Putinem z nocy 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku

Instytucje państwa polskiego dysponują nagraniem rozmowy pomiędzy Donaldem Tuskiem a Władimirem Putinem z nocy 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku. Putin, ówczesny premier Rosji, obecnie prezydent, przedstawia na nim przebieg katastrofy sprzeczny z późniejszym raportem MAK i komisji, której przewodził Jerzy Miller. Nie ma w nim ani brzozy, ani rzekomego upadku samolotu w pozycji odwróconej.

Uczestnikami spotkania są również ówczesny wicepremier Waldemar Pawlak oraz ówczesny minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski, ale żaden z nich nie chciał podzielić się ze śledczymi wiedzą przekazaną tego tragicznego wieczoru przez Władimira Putina. Absolutnym skandalem oraz jawnym dowodem na mafijność III RP jest fakt, iż ówczesny minister – świadek smoleńskiej rozmowy Tusk–Putin – który od 6 lat zataja przed społeczeństwem tak ważne dla Polaków informacje, dzierży dziś funkcję szefa Najwyższej Izby Kontroli.

TAW

Reklamy

5 myśli w temacie “Już wkrótce zostanie ujawniona rozmowa pomiędzy Donaldem Tuskiem a Władimirem Putinem z nocy 10 kwietnia 2010 roku w Smoleńsku

  1. Polska już wkrótce odzyska dawną chwałę. Jest to zapisane na linii czasowej Wielkiej Zmiany, którą tworzymy. Wystarczy wskoczyć na tę linię. Pozostałe zostaną zamknięte, gdyż są nieewolucyjne, tzn. nie współgrają wibracyjnie z nową Przestrzenią otwartą już nad Polską.

  1. Na razie nic nie jest jasne. Poza tym, że wyrok śmierci na prezydenta Kaczyńskiego został wydany na samym szczycie Piramidy. Ale tych wszystkich, którzy szczgółowo zaprojektowali to wydarzenie oraz tych wszystkich, którzy brali w nim czynny udział, na razie nie znamy. Wiadomo, że na pewno nie były to jedynie rosyjskie „służby”…

   Jedyne konkrety, które na razie każdy inteligentny Polak zna, to udział w zamachu kilku polskich polityków i urzędników państwowych. Bez wybitnego udziału polskiej strony zamach na głowę polskiego państwa byłby bowiem znacznie utrudniony.

   Ktoś te planowane wizyty w Katyniu jednak świadomie rozdzielił. I „polskie” służby, formalnie podległe premierowi, musiały wiedzieć, że robi się gorąco…

   Choćby świadome zaniedbania Biura Ochrony Rządu w tej sprawie są tego Biura udziałem w zamachu – poprzez świadome narażanie życia głowy państwa.

 1. A mi to wygląda na kolejne odwracanie uwagi od prawdziwego miejsca wydarzeń. Ciągle tylko ten Smoleńsk i Smoleńsk. A dlaczego nikt nie pyta jaki był przebieg wydarzeń 10.04.2010 rano na Okęciu? Jak to możliwe, że nie działał monitoring i radar, nie ma żadnego choćby krótkiego filmu przedstawiającego jak prezydent i członkowie delegacji wsiedli do samolotu, podobnie jak i zdjęć? Dlaczego brak danych potwierdzających, że oni w ogóle odlecieli żywi do Smoleńska? Albo dlaczego hangar, w którym trzymano samolot kilka miesięcy po tzw. katastrofie został nagle rozebrany? Jak dla mnie to wciąż serwuje się nam kłamstwo. Jedni wciskają kłamstwo o katastrofie a drudzy o zamachu zrobionym przez Rosję. Po co Rosja miałaby dokonywać zamachu na swoim terenie? To bez sensu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s