fot. IAR/Łukasz Kowalski
fot. IAR/Łukasz Kowalski
fot. Maria Kądzielska/Wprost.pl
fot. IAR/Łukasz Kowalski
fot. IAR/Łukasz Kowalski
fot. twitter.com/IGO_PL

ceta

fot. tvn24
fot. Ewelina Wójcik/warszawa.naszemiasto.pl
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Ewelina Wójcik
fot. Jacek Turczyk/PAP

„Łajdactwo PiS-u polega na tym, że PiS udawał kogoś innego, niż jest. (…) Okazuje się – a wiem to od ludzi z Kukiz’15 – że CETA już weszła do Polski tymczasowo. I wygląda na to, że ta tyczasowość będzie już trwała na wieki wieków amen. I może być tak, że CETA będzie obowiązywała tylko w Polsce [bo największa gra od wieków idzie tak naprawdę jedynie o Polskę – przyp. TAW], ponieważ pan Kaczyński zaprzedał się całkowicie Stanom Zjednoczonym. A CETA to jest koń trojański dla TTIP. (…) Mam pretensję do dziennikarzy. Ich robotą jest uświadamiać naród. I czym oni się zajmowali? Duperelami się zajmowali. Zostaliśmy z tą CETĄ osamotnieni. Nikt naprawdę nie wie, co tam jest, nikt naprawdę nie wie. (…) I nikt mi nie potrafi wytłumaczyć” – Aleksander Jabłonowski vel Wojciech Olszański, 15.10.2016 r.

Nie panikujmy. Organizujmy się. Tego właśnie najbardziej boją się skorumpowani politycy.

Czytaj również:

6 myśli w temacie “„PiS, PO – jedno zło”, bo świadomie i dobrowolnie serwuje Polakom choroby nowotworowe. Relacja z protestu „WIELKA DEMONSTRACJA: STOP TTIP, STOP CETA” 15.10.2016 w Warszawie

    1. Myślisz, że bojkot uratuje polskie rolnictwo i polską żywność ??? A poza tym, czy naprawdę będziesz wiedzieć, co nasze, a co obce ??? Władza w Polsce została wybrana przez Polaków, aby im służyła. Jeśli nie wykonuje swojej pracy, to trzeba ją zwolnić, ze skutkiem natychmiastowym. Naród wybrał i Naród zrezygnuje !!!

      1. Zgadzam się. Bojkot jednak też jest jakimś pomysłem. CETA nie przejdzie w Europie. Spokojnie. Belgia już odpadła. Jeden kraj wystarczy już, by to zablokować. Jestem dobrej myśli. Węgrzy też pewnie powiedzą nie.

    2. Bojkot mówisz,tylko ilu będzie takich jak ty?Garstka,reszta jak stado baranów kupi to co będzie im wciskane przez nachalne reklamy i nie można będzie powiedzieć że to gówniany produkt tak jak w USA korporacje(czytaj Mc’Donald) wywalczyły sobie takie prawo.Bojkot to posrany pomysł.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s