Fakty są takie, że PiS jest partią ludobójczą – są na to dowody w postaci głosowań. Po odzyskaniu przez Słowian pełnej suwerenności naszej Ojczyzny, politycy dopuszczający się łamania Konstytucji RP oraz kodeksu karnego będą sądzeni za ludobójstwo (świadome trucie narodu skażoną żywnością, umożliwianie rozpylania nad Polską toksycznej, rakotwórczej chemii z wojskowych samolotów, narażanie Polaków na śmierć i kalectwo poprzez zmuszanie obywateli do stosowania niebezpiecznych szczepionek itd, itp.).

Przy stanie dzisiejszej wiedzy na temat wstrzykiwania od 1 stycznia 2017 r. słowiańskim polskim dzieciom ludobójczych trucizn zawartych w szczepionce Silgard/Gardasil czy degenerującego ludzkie DNA wpływu produktów GMO na zdrowie człowieka, głosowanie PiS-u ramię w ramię z PO jest prostą kontynuacją niemieckich ludobójczych eksperymentów „naukowych” na Polakach w KL Auschwitz.

To są nielegalne eksperymenty naukowe na Polakach,

na polskich cywilach (w tym dzieciach, w tym dzieciach nienarodzonych) –

– eksperymenty zakazane przez obecnie obowiązującą Konstytucję III RP.

PiS i PO oraz pozostali PO-lacy głosujący 6.10.2016 r. za umową CETA

świadomie i dobrowolnie złamali więc Konstytucję RP

(przeciwko CETA głosował cały klub Kukiz’15, a także zdecydowana większość klubu Nowoczesna oraz PSL. Przeciwko głosowało także 8 posłów Prawa i Sprawiedliwości: Jan Krzysztof Ardanowski, Barbara Bubula, Krzysztof Głuchowski, Teresa Hałas, Krystyna Pawłowicz, Anna Elżbieta Sobecka, Andrzej Sośnierz i Bartłomiej Stawiarski).

My Słowianie nie pozwalamy na to.

Nie pozwalamy na dalsze rządowe trucie naszych rodzin,

trucie naszych starożytnych słowiańskich Rodów.

Bo o to tutaj tak naprawdę idzie zmasowana walka.

I PiS doskonale o tym wie.

PiS wie o holokauście Słowian za pomocą chemtrails – nie tylko wie: również w tym ludobójczym procederze uczestniczy.

PiS wie o holokauście Słowian za pomocą szczepionek – nie tylko wie: również w tym ludobójczym procederze uczestniczy.

PiS wie o holokauście Słowian za pomocą oficjalnej rządowej medycyny – nie tylko wie: również w tym ludobójczym procederze uczestniczy.

PiS wie o holokauście Słowian za pomocą produktów GMO – nie tylko wie: również w tym ludobójczym procederze uczestniczy.

Przegłosowana 6.10.2016 r. ustawa o CETA, czyli wymierzonej w Polaków konsumentów oraz w polskich rolników-producentów gospodarczej wolnej amerykance między UE i Kanadą, w praktyce otwiera Polskę na niczym nie ograniczony napływ na nasze polskie stoły skażonych, trujących, chorobotwórczych, degenerujących ludzkie DNA, ludobójczych produktów spożywczych.

Degeneracja ludzkiego DNA odbywa się głównie dzięki

wprowadzaniu do organizmu produktów GMO

oraz „żywności” „odkażanej” chlorem,

zatrutej antybiotykami,

hormonami,

pestycydami,

herbicydami.

PiS nie wygra następnej kadencji.

Świadomi Słowianie zrobią wszystko, by nie dopuścić więcej PiS-u do władzy.

W przyszłą sobotę

15 października 2016 r.

o godz. 13:00

spotykamy się w Warszawie

w liczbie stu tysięcy uczestników

pod Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi,

by dobudzić śpiących jeszcze pozostałych Słowian,

śpiących jeszcze Lechickich Rycerzy:

Strona wydarzenia „#StopTTIP #StopCETA #WielkaDemonstracja”:

https://www.facebook.com/events/1006681562787910/

Podpisujmy petycję do pani premier Beaty Szydło „STOP TTIP & CETA: Bronimy polskiego rolnictwa i żywności”:

https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/rolnictwo?utm_medium=facebook&utm_source=akcja&utm_campaign=wielkademo

Strona Stop TTIP i CETA:

http://stopttipceta.pl/

Po olbrzymim ruchu w internecie widać już wyraźnie, że szykuje się wielka narodowa kampania antyrządowa tej miary co przy ACTA. Polacy 2016 to już nie jest stado bezwolnych cieląt, jak onegdaj bywało, choćby przy przegłosowanej ramię w ramię przez PiS i PO ustawie, na mocy której Polacy płacą co miesiąc swój ciężko zarobiony pieniądz jako dożywotnie odszkodowania Żydom za wywołaną przez Niemcy i USA („amerykańscy” bankierzy finansowali Hitlera) 2. wojnę światową!

Z Polaków można kpić, Polaków można bezkarnie doić – ale do czasu. Przychodzi wreszcie taki dzień, przychodzi wreszcie taki moment, kiedy Polacy antypolskiej hucpie przekupionych polityków mówią STOP.

Wolni Lechici, pobudka!

Wolni Polacy, pobudka!

Wolni Słowianie, pobudka!

Wolna Ludzkości, pobudka!

TAW

Przekaż informację znajomym – umieść linka do tego wpisu na facebooku. Dziekuję 🙂

Czytaj również:

18 myśli w temacie “PiS chce sprowadzać do Polski zatrutą hormonami, pestycydami i GMO żywność

 1. Pod jakim adresem jest autentyczny POLSKO-SLOWIANSKI RUCH NARODOWY na obszarze Polski ?
  Te co istnieja sa mocno pomieszane z obca krwia narodowa, ktora nalezy oczyscic .
  Gdzie mozna sie do tego POLSKO=SLOWIANSKIEGO RUCHU NARODOWEGO zapisac i wlaczyc w dzialanie ?
  OGLASZAJCIE TO POLAKOM i RUSZAJMY Z DZIALANIEM W REALU, a nie w sieci net., ktora nalezy do naszych wrogow !

  POZDRAWIAM PATRIOTOW POLSKO-SLOWIANSKICH !!!

  1. W Wielkiej Zmianie na Planecie nie chodzi o „oczyszczanie krwi” słowiańskiej, takie sformułowanie kojarzy się z epoką przemocy, która na szczęście już odchodzi. Na terenie obecnej Polski (jej granice za kilka lat się przesuną) zawsze mieszkały i mieszkać będą również inne haplogrupy. W tej kwestii nigdy nie było i nigdy nie będzie genetycznego monolitu.

   Chodzi tylko o to, aby cywilizacje jawnie wrogie Polakom Słowianom (jak np. „cywilizacja” chazarska) zaprzestały wreszcie depopulacji Słowian poprzez chemtrailsowy, szczepionkowy oraz GMO-wy holokaust.

   Racje na razie ostro się ścierają, jako Naród jesteśmy dopiero w fazie wczesnej podudki, dopiero pieją Pierwsze Koguty 😉 Ale już wkrótce do Fali Przebudzenia dołączy najnowsze pokolenie istot urodzonych z Uranem w fazie Wodnika (1996-2002).

   I dopiero to właśnie pokolenie Naprawdę Zmieni Polskę.

   Tak więc, jeszcze odrobina cierpliwości, za chwilę Fala ruszy z pełnią Mocy… 😉

   Co do „oczyszczania krwi” istot nieewolucyjnych (nie rokujących na zmianę stanu świadomości), odbędzie się to w sposób bardzo drastyczny: „pokolenie apteczne” w ciągu najbliższych lat będzie masowo wymierać. Istoty zahipnotyzowane na zaufanie lekarzom i aptekom same po prostu się usuną, ustępując miejsca jaśniej myślącemu pokoleniu. Leki są bowiem obecnie zatruwane bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

   1. Brzmi to dość przerażająco. Przecież takich osób ogłupionych są w Polsce miliony, zwłaszcza tych w wieku 60+(jak moi rodzice) jak sądzę. Jeśli oni masowo wymrą w ciągu kilku lat to Polska z 38 milionów ludzi może stać się krajem 25 milionowym. No, ale cóż jeśli nie ma innej drogi to widocznie tak być musi. A co oznacza, że nasze granice wkrótce się przesuną? Czyżbyś sugerował, że przyłączona zostanie do nas zachodnia Ukraina? Jeśli tak to niby jak? A może zachodnie ziemie przejmą Niemcy?!

   2. Czuję, żeby o granicach na razie nic więcej nie mówić, bo to bardzo delikatny temat, a Polska potrzebuje teraz spokoju. Ale w tej sprawie coś się będzie działo. Z korzyścią dla Polski. Oczywiście nie za pontyfikatu PiS-u.

    Polska się nie wyludni, wręcz przeciwnie: teraz jest czas demograficznej ekspansji Słowian 🙂

    Wielka Zmiana tak właśnie działa: bezlitośnie wymiata stare i nieewolucyjne (jakkolwiek strasznie to brzmi), przymiata nowe.

   1. Udzielanie się na forach to bardzo ważny etap w większym procesie. Ja też przez kilka lat udzielałem się na forach, zanim dojrzałem do założenia własnej agory 😉

    Różnica jeśli chodzi o jakość wpływu na Przestrzeń jest kolosalna.

    Dlatego oprócz udzielania się na forach społecznościowych zachęcam do zakładania i prowadzenia własnych serwisów. To bardzo rozwija i daje niesamowite spełnienie 🙂

   1. Watykan to ZŁO.
    Tylko pamiętajmy, że Bóg i Jego doskonałe Prawo to jedno, a wszelkie religie to zupełnie inna bajka.
    Polecam przeczytać dokładnie Biblię.

  1. Ładna metafora 🙂 I tak ją traktuję, ten blog promuje bowiem jedynie pokojowe rozwiązania 🙂

   Do osiągnięcia celu wystarczy uzbierać masę krytyczną istot dostatecznie przebudzonych…

   A ten algorytm świadomości zostanie osiągnięty w Polsce już wkrótce… 🙂

 2. Podany link do strony z demonstracją na facebooku nie działa. Pojawia się komunikat, że strona została usunięta lub link uszkodzony. Może to moja sprawka, bo zapytałem ich dlaczego wykluczają z protestu stowarzyszenia i ruchy narodowe takie jak ONR czy Endecja i po paru minutach miałem już z 5 lajków. A co do szczepień to reżim szczepionkowy prześladuje Justynę Sochę. Pozwali ją za przedstawienie premier Szydło petycji stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w ochronie zdrowia i domagają się 100 tysięcy zł odszkodowania i wycofania petycji z internetu. Niedługo ma być rozprawa. Piszą o tym w ostatniej „Warszawskiej Gazecie”.

  1. U mnie wchodzi. Może była to chwilowa „awaria” lub „ostrzeżenie”. Znając FB i jego stosunek do budzących się Polaków Słowian, wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że w grę wchodzą zagrożone olbrzymie interesy międzynarodowych korporacji.

   FB potrafi np. blokować dostęp do siebie konkretnym indywidualnym użytkownikom. Nasze komentarze na FB mogą też być dla innych użytkowników niewidoczne. Jest cały repertuar nękania Polaków przez FB.

   Właśnie ruszył polski fejsbuk dla ludzi obudzonych… 🙂 Polak bowiem potrafi 🙂

   Oto on:

   https://alternativemediafacetoface.com/

   A co do CETA, są cały czas strony:

   http://stopttipceta.pl/ oraz https://www.facebook.com/ttippolska/


   Justyna Socha jest istotą z misją specjalną, więc obecne wydarzenia „ma wliczone w ryzyko” swej działalności i tę zmasowaną presję wytrzyma. Jest bardzo silną osobowością.

   A jej pozywacze działają tak naprawdę dla dobra sprawy, bo reklamują temat. Im jest głośniej wokół szczepionek, tym lepiej, bo rzeczowe argumenty są akurat po naszej stronie. Im głośniej w tym temacie, tym więcej Polaków ma szansę usłyszeć prawdę i zważyć ją w sercu swoim.

 3. Moze tak zapytamy:
  komu przeszkadza druzyna APA (patrz wpis u gory „krzyk58 z dezinformacja) ?
  Druzyna APA istnieje w Polsce a nie na zadnej Florydzie trollu niedoinformowany i to juz dobrze rozwijajaca sie nie w sieci net ale w realu po przez slanie „wici” i wzajemne TAJNE SPOTKANIA, a nie bajdurzenie komputerowe na wszelkich pseudopatriotycznych stronach czy pejsbukach,ktore po to zostaly zalozone by SLOWIAN SKLOCAC !

  POLACY SLOWIANSKIEGO pochodzenia obraduja noca i w konspiracji szczegolnie w osobistych spotkaniach w tym lesnych,gdzy dzisiaj innej drogi do zjednoczenia NIE MA .

  Chcecie dalej wystawiac sie na odstrzal ?
  To przeciez przodkowie SLOWIAN tak nie czynili i inaczej sie organizowali.
  Internet mozna wykorzystac w formie zaszyfrowanej i nic wiecej !
  Odrzucie rowniez cala obecna TELEFONIE ,to sa narzedzia do wylapywania !

  „MOTYLE ” i WICI SLAC DROGA TAJNA !!!
  CALOSC DZIALALNOSCI (na poczatek dorastania do sily milionowej)
  MUSI BYC TAJNA i ZAKONSPIROWANA – UCZCIE SIE TEGO WSZSCY !!!
  Od mlodych po starych ,MADRYCH i ODWAZNYCH .
  Niech Was wszelcy aktorzy i blazny nie zwodza.
  IDZCIE NA WROGA pod jednym przywodztwem – LACZCIE SIE W JEDNA SILE !

  Dlatego prosimy Wasze przywodztwo – UWAZAJAJCIE NA WSZELKIE ‚krzyki”
  (nawet te w realu ) i te na spotkaniach,,demonstracjach i wszelkich marszach ,bowiem krzyk to OZNAKA SLABOSCI i latwa do policzenia i zamkniecia ust !
  Czy nie widzicie kto to,po co i jak organizuje, a w zasadzie DEZORGANIZUJE i SKLOCA jednych z drugimi ?
  Psu na bude to sie nie zda,w ten sposob UN-e WAS ROZKLADAJA i ROZBIJAJA !

  WROGOWIE SLOWIAN SA BARDZO KRZYKLIWI ale nade wszystko TCHORZLIWI !!
  Szczegolnie w obecnych czasach gdy boja sie juz swego cienia .
  LICZY SIE NIE KRZYK a CIOS ZADANY WROGOM !
  Najglosniej krzycza ZDRACY,ZLODZIEJE , OSZUSCI i TCHORZE !

  Uwazajcie rowniez na tych ,ktorzy zbyt duzo maja Boga na ustach a zero w sercu ,takze na tych siedzacych na oltarzach i blizej balasek w swiatyniach ucharaktyzowanych na boznice.

  JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA i ZGINAC NIE MOZE ,
  CO NAM OBCA PRZEMOC WZIELA ODBIERZEM W HONORZE !!!

  MILOSIERDZIE SLOWIAN WINNO BYC DLA TYCH CO NA TO MILOSIERDZIE ZASLUGUJA a nie tych co nam w twarz pluja od tysiacleci .
  Uwazajcie na przebierancow ,takze tych od krzyzy i rozancow..

  Administracjo dopusc ten post ,nie lekaj sie,to dotyczy WSZYSTKICH SLOWIAN .
  z gory DZIEKUJEMY i jak zajdzie potrzeba we wszystkim wesprzemy !
  BEZ WOJSKA i PARTYZANTKI – NIE MA ZWYCIESTWA !!!
  Stapajcie po ziemi a nie w oblokach gdy wrog jest silny i bogaty.
  Wojsko POLSKIE nam zlikwidowano ale je od nowa STWORZYNY i NA WROGOW RUSZYMY !!!
  POLACY SLOWIANSKIEGO POCHODZENIA LACZCIE SIE !
  Mieszancow przeswietlajcie ,na piekne slowka sie nie dajcie .

  APA
  druzyna wojskowa zawsze do dzialan gotowa !

  1. Zapadły mi w pamięć wersy wiersza serbskiego poety, zapisałam je.
   Zacytuję: ” Honor, to nie złoto
   nie poddaje się złotu łatwo,
   potrzebny jest złotu jak światło.
   Złoto marzy o jego sprzedaniu,
   lecz czy zdoła odstąpić honor,
   ktoś, kto go mieć nie może.”

  2. W pamięci mam wersy wiersza serbskiego poety, zapisałam je.
   Zacytuję: ” Honor, to nie złoto
   nie poddaje się złotu łatwo,
   potrzebny jest złotu jak światło.
   Złoto marzy o jego sprzedaniu,
   lecz czy zdoła odstąpić honor,
   ktoś, kto go mieć nie może.”

 4. Partie PIS i PO, PSL i pochodne są w stałym układzie. Polacy, którzy nie mogą dojrzeć ich obłudy i zakłamania są godni współczucia.
  Jak można podpierając się KK być przeciw aborcji, wspierać rodziny a z drugiej strony prowadzić politykę unicestwienia i depopulacji Polaków, po trzykroć potęgować dramat rodzin i ich dzieci, poprzez GMO, opryski chemiczne, szczepionki i CETA>< TTIP.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s