fot. Polsat

Wałkowanie tematu aborcji to tylko temat zastępczy, żeby wzburzyć lud, który ślepo będzie wychodził na ulice, mając poczucie, że wie, co się dzieje i ma prawo głosu. (…) A po cichu przechodzi właśnie ustawa, która zaważy na życiu każdego z nas. Ustawa o CETA (…). Polskę zaleją produkty naszpikowane GMO. Wszystkie produkty będą odkażane chlorem, nafaszerowane antybiotykami – pisze na swoim profilu na facebooku znana i, jak się okazuje, bardzo świadoma aktorka Maja Bohosiewicz.

Przeczytałam ustawę i jestem trochę w szoku. Bo nic mnie w niej nie szokuje. Myślałam że nie można robić badań prenatalnych, że lekarz, ratując mnie, pójdzie siedzieć, jeśli płód umrze. Brednie (…). Puszczają w mediach informacje, że lekarz, który ratował twoje życie i przez te działania dziecko zmarło, będzie siedział. Przeczytałam tę ustawę (dopiero dzisiaj) i ja się z czarnego protestu wypisuję. (…)

Znacie tę zasadę, że jak celnicy zatrzymali na granicy samochód pełen kokainy, to w tym czasie pewnie przejechały cichaczem 3 takie tiry? Jeżeli w państwie jest głośno na jakiś temat, to też nie bez powodu. Wałkowanie tematu aborcji to tylko temat zastępczy, żeby wzburzyć lud, który ślepo będzie wychodził na ulice, mając poczucie, że wie, co się dzieje i ma prawo głosu. W międzyczasie po cichu, obok przejedzie „tir pełen narkotyków”.

Na pierwszych stronach czarny protest. A po cichu przechodzi właśnie ustawa, która zaważy na życiu KAŻDEGO Z NAS. Ustawa o CETA ma być podpisana 26 października.

Polskę zaleją produkty naszpikowane GMO.

Wszystkie produkty będą odkażane chlorem,

nafaszerowane antybiotykami,

modyfikowane genetycznie.

Przerażający jest fakt, że nie piszą o tym Gazeta, Onet, Newsweek…

Jak się już porządnie najemy takiego GMO i będziemy zachodziły w ciążę,

to faktycznie jest spora szansa na urodzenie ośmiornicy, zamiast zdrowego dziecka.

Więc idźcie na #czarnyprotest, żebyście mogły się przebadać, bo

nowotwory będą czekały na was na półce w sklepie.

(…)

Jak zorganizują marsz, żeby została ta ustawa, która jest, to chętnie pójdę. Ale na marsz aborcyjny nie chcę iść, bo w tym tłumie większość jest za aborcją, po prostu.

(…)

Pisząc o ustawie CETA miałam jeden zasadniczy cel, mianowicie – zwrócenie uwagi na problem, który pojawia się w naszym państwie. Problem, który, choć tak istotny, został zepchnięty na margines przez pochłonięte bez reszty aborcyjnym strajkiem media.

Maja Bohosiewicz

źródło: facebook.com

Czytaj również:

Reklama

10 myśli w temacie “Czarny marsz to tylko polityczna zasłona dymna dla bardzo niebezpieczej dla Polaków ustawy o CETA – Maja Bohosiewicz

  1. Naród im tego nie daruje. PiS przegra wybory w 2019 roku.

   Świadomość Narodu 2016 to już nie są czasy Wielkiej Smuty Narodowej 2010-2015. A świadomość Polaków 2019 (rok wyborów) to już prawie Wielka Zmiana w Rozkwicie… 🙂

   Ludzie już za dużo wiedzą. Jest fb, twitter, snap, blogi, fora… – co tydzień nowa agora.

   Fali Wielkiej Pobudki Polaków już nikt nie powstrzyma:

   ani PiS,

   ani UE,

   ani KK,

   ani żadnen inny Wielki Babilon.

   Polacy, w sobotę 15 października spotykamy się w Warszawie na Wielkim Proteście wobec ludobójczej postawy obecnej władzy!

   Strona wydarzenia „#StopTTIP #StopCETA #WielkaDemonstracja”:
   https://www.facebook.com/events/1006681562787910/

   Podpisujmy petycję do pani premier Beaty Szydło „STOP TTIP & CETA: Bronimy polskiego rolnictwa i żywności”:
   https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/rolnictwo?utm_medium=facebook&utm_source=akcja&utm_campaign=wielkademo

   Strona Stop TTIP i CETA:
   http://stopttipceta.pl/

   1. Taka była medialna propaganda, że poseł Ziobro jest jakoby przeciw. Na szczęście jest sejmowe internetowe archiwum, w którym zawsze możemy sprawdzić poczynania naszych aktorów sceny politycznej. Oni kontrolują nas, my kontrolujemy ich 🙂

    Medialna propaganda była starannie reżyserowana. Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki też wypowiadał się przeciwko umowie CETA, a gdy 6.10.2016 r. doszło w tej sprawie do głosowania – nie stawił się na nim:

    http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=45741&KodKlubu=PiS&Decyzja=Nieobecny

 1. Mariusz. Nie zrozumieliśmy się. Myślałem, że chodzi o Bohosiewicz. A ona przecież nie mogła głosować. Chodzi o Ziobro? Tak, masz rację. To było chyba mydlenie oczu tj.podanie informacji, że Z. Ziobro jest przeciw CETA.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s