peace

Uprzejmie informuję wszystkich Polaków, że wojen na terenie Polski już więcej nie będzie. Temat powraca codziennie, widzę wiele lęku, chaosu i obaw w internecie. Media masowej dezinformacji straszą, straszą i straszą. Ludzie sami się boją, czują lęki, obawy, chaos, pomieszanie, niepewność – i dla odreagowania nieświadomie straszą bliźnich. Zupełnie niepotrzebnie 🙂 W wielu osobistych rozmowach bardzo często słyszę pytania o domniemaną III wojnę światową, ale bezpośrednią inspiracją do napisania tego artykułu był jeden z dzisiejszych komentarzy na blogu.

Wojen na terytorium Polski już więcej nie będzie. Jesteśmy w fazie ogromnych przeobrażeń kosmicznych. Ziemia bierze w tym udział jako kluczowy gracz. W tej chwili odbywa się na Ziemi potężny transformacyjny proces, który można w skrócie określić jako Wielka Zmiana. Polska – czy się to komuś podoba, czy nie – jest liderem tego transformacyjnego procesu (ze względu na wkodowane w naszą morfogenetyczną przestrzeń macierzyste transformacyjne algorytmy). Polska jako lider planetarnego i galaktycznego transformacyjnego procesu Wielkiej Zmiany jest w sposób szczególny chroniona i energetycznie bardzo skutecznie na wielu poziomach (gęstościach) zabezpieczona. To jest tak silna ochrona, że na chwilę obecną już nie do przeskoczenia dla ciemnej strony mocy. Mogą się wściec – rady nie dadzą.

Pracowała nad tym sama przestrzeń nad Polską, pracowały i pracują nad tym również konkretne istoty. Od Wiosennego Przesilenia 2016 zostały wycofane z Polski archonty, czyli superinteligentne kontrolujące programy (wysokozaawansowana sztuczna inteligencja) zainstalowane na innych gęstościach w celu kontroli („kuszenia”) populacji. Od 20 marca 2016 r. przestrzeń nad Polską posiada już zupełnie nowe właściwości i możliwości tworzenia. Tylko Polacy en masse nie są jeszcze gotowi do pracy z tak przywróconą do harmonii (pierwotne algorytmy Ziemi) przestrzenią z uwagi na własne nieewolucyjne oprogramowanie (ciemne wypełnienia). Matrixa nad Polską już nie ma. Są tylko jego skutki w postaci „zła”, które wyprodukował. Matrix jest utrzymywany już tylko w zaprogramowanych umysłach większości Polaków. Ale to się z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień wykładniczo zmienia. Słowianie się budzą, Śpiący Rycerze się budzą.

Pobudka jest oczywiście stopniowa, przechodzi wiele faz:

 1. Najpierw najbardziej inteligentni i wrażliwi Polacy (ci, którzy nie dali się nabrać na „demokrację” i rzekomą wolność po 1989 roku) zaczynają zauważać, że z tym światem coś jest nie tak, później
 2. powoli zauważają przejawy innego ducha w naRODzie: 1) zmiana preferencji wyborczych; 2) pobudka Słowian (eksplozja internetowych sklepów z ciuchami i gadżetami słowiańskimi i patriotycznymi); 3) drastyczne zmniejszenie się doniedawnej agresji, np. w komentarzach i na forach internetowych; 4) zjawisko rosnącego uprzejmienia Polaków w stosunku do siebie (w kolejkach, na ulicy, w środkach lokomocji itp.); 5) kolektywne, bardzo sprawne organizowanie pomocy w nagłaśnianych w mediach społecznościowych sprawach; 6) prawdziwa lawina „przebudzeniowych” eventów: Wiece Słowiańskie, zloty Wolnych Ludzi, konferencje, webinary, panele, wykłady, warsztaty, spotkania (np. regularne spotkania ludzi przebudzonych z województwa lubelskiego: Lubelski Klub Sympatyków NTV; 7) lawina nowo powstających przebudzeniowych telewizji internetowych (np. Niezależna Telewizja NTV, Porozmawiajmy TV, Tagen TV, Jaskinia Szamana TV, Gaja TVAltermedium TV, Helio TV, eMisja TVPodziemna TV; 8) lawina nowo powstających przebudzeniowych blogów i stron internetowych, np. serwis Tajne Archiwum Watykańskie; 9) (r)ewolucyjne programy przeobrażeń społecznych, np. projekt Republika Ślężańska; 10) ogólnopolski, a nawet europejski fenomen wzrostu świadomości oraz realnej zmiany przestrzeni zogniskowany wokół tak charyzmatycznych postaci jak Jerzy Zięba czy Łukasz Lubicki; 11) lawina przenosin osobistych kont bankowych z banków niepolskich do nielicznych z polskim kapitałem oraz do banków spółdzielczych, 12) bojkot amerykańskich, izraelskich oraz innych zagranicznych zatrutych produktów spożywczych (tzw. patriotyzm konsumencki).
 3. Następnie budzący się Polacy zaczynają organizować się, by już zdecydowanie i konkretnie oddziaływać  na przestrzeń – zarówno lokalną, jak i globalną („myśl globalnie, działaj lokalnie”). W Polsce reaktywuje się już powoli „polskie państwo podziemne”, powstają przeróżne „armie cieni”, grupy zorganizowanego oporu, oddziały niepodległościowe. Budzi się z wieluwiekowego uśpienia słowiański żywioł. W kraju działa w sposób nienagłośniony w internecie kilkanaście osób posadowionych w kluczowych miejscach Polski, pracujących w sposób punktowy ze straumatyzowanymi historycznie przestrzeniami naszej Ojczyzny-Matczyzny. Istoty te ekstrahują straumatyzowane historycznie przestrzenie z wielusetwiekowych gadzich, nieewolucyjnych, blokujących, niesłużących Życiu programów.

Co do geopolityki, Putin od czasu powstrzymania oficjalnej napaści USA na Syrię (nieoficjalnie USA okupują Syrię poprzez stworzoną przez siebie ISIS) nie gra już ze Stanami w jednej piaskownicy.

W tej chwili to jest „wojna” (walka o wpływy) kosmiczna na terytorium Ziemi. Ale USA nie mają już na planecie NIC do powiedzenia, bo za Rosją stoją dużo bardziej rozwinięte technologicznie i moralnie cywilizacje. Konflikty wywołane na planecie przez USA/NWO/Gady już są i nadal będą powoli wyciszane. USA nie są już nawet kolosem na glinianych nogach – ten kraj idzie ku geopolitycznej marginalizacji. To co widzimy, to tylko fasada, za którą niebawem już tylko popiół i zgliszcza. USA czeka Wielka Smuta Karmiczna za wszystko, co zrobiły dla ludzkości i Planety.

Nie mamy się więc czego obawiać. Generalnie idzie w kierunku pokoju na świecie, a wojny są już tylko w naszych zalęknionych umysłach.

Zbierajmy się, gdzie się tylko da i wizualizujmy Jasną Przestrzeń nad Polską 🙂

TAW

źródło:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/07/31/turcja-przechodzi-na-strone-rosji-wojny-usa-rosja-nie-bedzie/comment-page-1/#comment-5932

Czytaj również:

 

Jeśli ten artykuł ma dla Ciebie wartość, kliknij „Facebook”. Dziękuję 🙂

68 myśli w temacie “WOJNY NIE BĘDZIE

 1. Pięknie napisane teraz juz tylko należało by zmienić rządzących samozwańczych uzurpatorów, którzy nielegalnie zostało obwołani prezydentami począwszy od agenta bolka poprzez komoruskiego…
  Hrabia Potocki powinien wyst do sadu europejskiego i reparacje wojenne od gestapowskiej kliki oraz o zwrot naszego złota do Szwajcarii, Szwecji i anglo największego ciemiężcy polski. To w sumie 12 ton złota obrezerwach w dolarach nie będę pisał bo juz dawno by dług polski spłacono a tak tylko papier bezwartościowy niedługo zostanie bo wartburgowie chcą zbankrutować dolara.. O baumanie nie trzeba pisać i bloombergu bo każdy zna tych pasożytów pod podszewka prawdziwych zydow…

  1. Dzięki za miłe słowa 🙂

   Złoto

   zostanie

   Polsce

   zwrócone.

   Ale nie w epoce PiS-u, bo Izrael nie pozwala…

   1. Witam. Bardzo proszę o maila zwrotnego od TAW. Nie mogę znaleźć na tym blogu adresu mailowego.
    Pozdrawiam.

   2. Buhaha 🙂 „…Ale nie w epoce PiS-u, bo Izrael nie pozwala…” Nie rozbrajaj mnie śmiechem! PiS dzielce z POyebusami i Komuchami od Kwacha i Millera cz mohery i kodowcy lub inni sodomici… Wy tak na serio??? Nie widzicie że każda z wybranych większością głosów partii, rządzi oddając majątek Polaków Żydom?? Nawet wodociągów już nie mamy własnych! A Ty który piszesz: „… ale nie w epoce PiS bo Izrael nie pozwala…” weź sprawdź kto rządzi STOLICĄ POLSKI zgodnie z zasadą” Polaków na ulicę, Żydom kamienice…” A kto rządzi stolicą Polski?? Hajka Grundbaum z PO! Duda z PiS i Macierewicz nie lepsi, również w jarmułkach jak obrzezani, tworzą Judeopolonię dla Żydów!

   3. Chyba się nie zrozumieliśmy,

    gdyż

    ponieważ

    takoż

    myślę.

    Chazarzy nie pozwalają

    Polakom

    odzyskać

    ich własnego

    naRODowego

    majątku.

    Niezależnie od epoki

    i aktualnego garnituru

    aktorów

    zwanych dla niepoznaki

    politykami…

   4. Czy wciąż w powietrzu jest spokój i nie musimy obawiać się wojny? Czy to aktualne? Tyle zawirowań na ziemi.. Ostatnio ten temat sam się na mnie rzuca gdy szperam w internecie..

 2. Napiszę tak: W powietrzu jest pokój. Przestrzeń dąży do pokoju. Ludzie, którzy czują przestrzeń, czują też, że nie ma w tej przestrzeni wojny. Co trzeba zrobić? Wyłączyć tv i radio. To są klakierzy niepokoju.

  1. Dzięki 🙂 Eliminacja mediów głównego nurtu dezinformacji to podstawa duchowego BHP. Niestety większość Polaków nie uśnie bez codziennego wieczornego zabiegu prania własnego mózgu.

   Ja osobiście jestem dużo świeższy, odkąd nie oglądam tv 😉

   1. Ja pięć lat temu wyrzuciłem TV – jest super. Wiem dokładnie kiedy – urodziny syna!!!

   2. Ja wręcz przeciwnie niż większość. Nie potrafię usnąć jeżeli jest włączony telewizor albo radio. Jak mi coś gada do ucha to mnie to drażni, światła też źle znoszę – przed snem okna zasłaniam – spuszczam rolety. Dobrze śpię wtedy gdy mam zupełną ciszę i gdy „widzę ciemność”. Jako małe dziecko spałem przy zapalonej lampce. Potem spałem bez lampki, a jak miałem z 15 lat zacząłem spać w ciszy i ciemności. I tak mam do dzisiaj.

   1. Pokój coraz większy. Czy tego ktoś chce czy nie. Idą czasy totalnego POKOJU. Wojna się nie udała, to wymyślili COVID=19.Jednak trudno mówić o jakimś niepokoju. Coraz większy POKÓJ. SŁAWA!

   1. U mnie się otwiera.

    Poproszę o sygnały, czy u Was, Kochani, się otwiera. Dziękuję 🙂 TAW

 3. Ja od jakiegoś pół roku zauważyłem u siebie ogromną zmianę. Aż sam jestem w szoku. Już co prawda od 2 lat byłem sceptyczny co do USA znajdując w necie info o tym jak USA finansowało Majdan na Ukrainie, ale gdy odkryłem ten blog oraz bog Jarka Kefira i filmy Arona Jasnowidza na you tube, dowiedziałem się co to są czakry, dowiedziałem się trochę o ziołach, wyrzuciłem pastę do zębów z fluorkami, a zacząłem używać ziołowej bez fluoru, to mam wrażenie, jakbym dokonał skoku na jakiś dużo wyższy poziom wtajemniczenia:). I mało oglądam TV i tych politycznych nawalanek, choć wciąż trudno mi się przestawić zupełnie na nowe myślenie i 11 listopada zamierzam wziąć udział w marszu niepodległości. U innych też zauważam zmiany – np. to, że mimo braku reklamy w mediach rośnie popularność tygodnika „Warszawska Gazeta”, w którym piszą sporo prawdy, np. o szczepieniach, choć jest to pismo o linii wybitnie katolickiej. Sam je kupuję i czytam, choć podchodzę do wielu informacji tam zawartych z dystansem. Nurtuje mnie jedna rzecz – skąd czerpiesz te informacje np. o wycofaniu z Polski archontów? Masz łączność ze źródłem?

  1. Jak widać choćby na przykładzie tego artykułu, w swojej pracy korzystam z bardzo wielu źródeł informacji, które przed podaniem długo ważę w swoim sercu. W nim również od czasu do czasu pojawia się jakieś info, gdyż WSZYSTKO JEST INFORMACJĄ i tylko kwestią jest jej umiejętne sczytywanie z szeroko rozumianego pola.

   Nie jest to łatwe. Wiedzą o tym wszyscy dziennikarze, insiderzy, whistleblowerzy, poszukiwacze, szperacze pracujący w branży „przebudzeniowej” 😉

   Nie jest łatwo oddzielić ziarno od plew.

   Bo jest wiele zorganizowanych ośrodków, które – jak od wieków, tak i nadal – prowadzą działalność dezinformacyjną i manipulatorską.


   „Warszawska Gazeta” robi bardzo dobrą robotę, jest tam wiele oddanych Ojczyźnie serc i umysłów. W miarę ujawniania tajnego info z Watykanu oraz z zakazanej historii Kościoła oni również – jak i wszyscy katolicy – zaczną się jeszcze bardziej wybudzać. Nie ma innej drogi, bo „czas przyspieszył” i wydarzenia Wielkiej Zmiany już dzieją się lawinowo…

   Gdyby czytali tego bloga, mieliby łatwiej 😉 No, ale każdy orze, jak może… 😀

   Pamiętam czasy wielkiej smuty narodowej, kiedy panie w warszawskich kioskach bały się przyjmować ten tygodnik i wprost truchlały na dźwięk słowa „Warszawska Gazeta”. Widocznie było jakieś zorganizowane zastraszanko… – warto by zbadać ten temat. A dziś tytuł ten jest już dostępny w prawie całej Polsce, plus internet.


   Co zaś do „łączności ze źródłem” to na potencjale ma ją każda istota, gdyż bezpośrednim portalem do Źródła jest nasz energetyczny ośrodek serca. O tym właśnie nauczał Jezus i to właśnie wycięto z Jego Nauki/Wedy/Wiedy/Wiedzy. Sęk w tym, że na ten ośrodek ponakładane są jeszcze (szczególnie u istot mających możliwości historycznego wpływu na przestrzeń) przeróżne czipy eteryczne blokujące pełne przejawienie potencjałów. Ale epoka blokad powoli się już kończy i zaczynamy wreszcie wychodzić na prostą… 🙂

   1. Dzięki, że jesteś i działasz:). To wspaniałe, że są takie piękne boskie istoty na tym świecie i w Polsce. Ja od lat obejrzenia w 2006 r. na you tube filmu nocna zmiana dążę do prawdy i nie wierzyłem w kłamstwa PO, jak i teraz też średnio wierzę PiS. W tej chwili jestem na etapie prób nawiązania łączności ze źródłem, ale na razie mi się to nie udało, choć gdy np. jadę pociągiem i zamykam oczy i drzemię, to czasem pojawiają mi się jakieś dziwne obrazy z przeszłości, osób z mojego otoczenia, co wcześniej nie miało miejsca.

   2. Dzięki 🙂

    „Światełka w tunelu” życzę… 🙂


    Kontakt z Ojcem to są błyski, krótkie flesze – mawia pan Tadeusz Owsianko
    [cytat z głowy, ale sens zachowany].


    Wszyscy jesteśmy „pięknymi boskimi istotami”, bo każdy z nas jest pełnym przejawem (nie jego częścią/iskrą) Ojca/Stwórcy
    [to też niedosłowny cytat z T.O.]

   3. Potwierdzam, każdy z nas ma w sercu dostęp do Prawdy i do Pierwotnego Źródła Życia. Ja korzystam bezpośrednio z informacji właśnie z tego Źródła, którym nota bene każdy z nas jest (Prawdziwym Stwórcą).

  2. Niepodległość odzyskaliśmy 10 października (11 listopada to data okupanta)

   wolna-polska.pl/wiadomosci/11-listopada-bez-pilsudskiego-mit-odzyskania-niepodleglosci-2015-11

   a tu link do prawdziwego marszu

   1. Wiem, że Piłsudski i jego tzw. powrót z Magdeburga to oszustwo (wsadzili go tylko po to, aby mu zrobić odpowiednią legendę) i że tzw. marszałek działał w interesie Niemiec, a nie Polski, a Polska niepodległość zawdzięcza raczej działaniom Dmowskiego. Jest fajny artykuł na temat Piłsudskiego jako masona chyba na stronie Klubu Inteligencji Polskiej. Jest też dobra książka „Marszałek Piłsudski odbrązowiony”. Póki co jednak świadomość większości ludzi jest taka, że odzyskaliśmy niepodległość 11 listopada i marsz niepodległości jest najliczniejszy i ma największą siłę i robi największe wrażenie na reżimowych mediach i tych, którzy jeszcze im wierzą. Dlatego trzeba ich wesprzeć, żeby rośli w siłę i obalili ostatecznie ten lewacki reżim. Na prawdę o Piłsudskim i o niepodległości przyjdzie czas później. A ten marsz wolności i suwerenności też dobra inicjatywa. Możliwe, że się pojawię na nim.

  1. Dziękuję 🙂

   To dopiero trzecie podziękowanie od trzech lat. Średnia: jedno na rok. Nieźle.

   Wniosek:

   Warto pracować dla trzech wdzięcznych istot… 😉 ❤ 😀

   TAW

   1. Jeśli nie potrafimy dziękować, nie potrafimy być wdzięczni za czyjąś pracę, to jak możemy wymagać, żeby inni nam byli wdzięczni. Prawo Wszechświata- co posiejesz, to zbierzesz. Ja lubię obfite zbiory, czego i Tobie zyczę :). Niech się dzieje dla nas wszystkich zawsze to co najlepsze 🙂

   2. Dziękuję, ustawiłaś mi cały dzisiejszy dzień 🙂

    Znakomicie czytasz przestrzeń 🙂 , bo zdanie „Ja lubię obfite zbiory, czego i Tobie życzę” zapodałaś akurat w chwili, kiedy kończyłem tegoroczne Winne Zbiory…

    A tę dzisiejszą pracę dedykowałem właśnie Tobie oraz Czytelnikom i Komentatorom tego artykułu – to była jakby dalsza część tego samego Pokojowego Procesu, gdyż Winne Grona są archetypem dobrobytu Ziemi Obiecanej oraz Narodu Wybranego. A my wiemy, że Ziemią Obiecaną jest właśnie Polska, a Narodem Wybranym… Polacy 🙂

    I to nie jest bajka. W najbliższych latach zostanie to udowodnione, a więc poparte faktami historycznymi…

    Przyjmijcie więc, Kochani, moje dzisiejsze Błogosławieństwo ❤ 🙂
    A fraktalnie wygląda ono tak:

    Pokój Tobie, Polsko, Ojczyzno-Matczyzno moja…

 4. Miłość do Boga Stwórcy,który jest w każdej Duszy wyzwoli zło tego świata. Kontakt ze Stwórcą może mieć każdy człowiek poprzez miłość serca do Stwórcy. We Wszechświecie potęgą jest miłość, która jest jednością. Każda Dusza jest częścią Boga, jesteśmy jego częścią dziećmi światłości. Poprzez połączenie się Dusz oświeconych można zmienić świat na raj na Ziemi. Od dawna mam kontakt ze Stwórcą Bogiem i każdy człowiek może mieć. Poczujcie tą miłość Boga Stwórcy tu na Ziemi, zwrocie się o Pomoc do Boga, On czeka, zauważcie kto jest waszym Ojcem opiekunem i kto stworzył ten świat, tam skierujcie swoje serca.

  1. Aniu, Prawdziwymi Stwórcami, to my jesteśmy! Polecam Ci sprawdzenie tego tematu właśnie w przestrzeni serca z prośbą o poznanie: Kim naprawdę jestem? Wszechświat jest wtórnym Źródłem, nie Pierwotnym! Wiem, co piszę! Już dawno mam to poznanie za sobą.

  2. „Miłość” Pawła do Boga Stwórcy i „miłość” pobożnych do bożka-Pawła wyzwoliła zło tego świata wg 1Kor 5,5: „… wydajcie takiego szatanowi na zatracenie ciała, lecz ku ratunkowi jego ducha…” („święta” inkwizycja i jej „potomstwo”); wg Dz 14,22: „… przez wiele ucisków trzeba nam wejść do królestwa Bożego …” – oczywiście dopiero po śmierci.
   Póki miłowanym „Bogiem” będzie Paweł z Tarsu, póty nie ma szans na to, co chciał Jezus, czyli na „… niech przyjdzie królestwo Twoje …”, czyli na tworzenie raju na ziemi.
   Jezus nauczał, że miłowanie Boga = poznanie i zachowanie Jego nauki, w tym sposobów tworzenia raju na ziemi (Mk 16,14-18).
   A wg ciebie co świadczy o tym miłowaniu? Wzniosłe uczucia i wzywanie Go do odwalania roboty za ciebie?

 5. Miłość do Boga Stwórcy wyzwoli ze zła cały świat,w sercu szukajcie tam jest miłość jest potęgą Boga.Bóg Stwórca bardzo kocha swoje dzieci tylko one zapomniały o jego istnieniu,zwracają się do innych Dusz a nie pamiętają kto ich Ojcem .Dusza każdego człowieka jest częścią Boga jesteście dziećmi światłości .Kochajcie Swojego Stwórcę bądźcie mu wdzięczni za wszystkie dary o które poprosicie a los ludzkości się odmieni światłość zwycięży,pokona ciemność,która obecnie panuje na tej Planecie.

 6. trafilam dzis pierwszy raz na te strone, nie powiem, z tego co tu napisane wyglada na kolejny blog zwolennikow spiskowej teorii dziejow, ale to tylko moja opinia. mimo to jest pocieszajacym przekonanie autorow ze w Polsce wojny nie bedzie, aczkolwiek argumenty mnie nie przekonuja. mam tylko jedno pytanie, co autorzy mysla na temat Rosji. Usa juz wiemy, a z tresci wynika ze usa to be, Rosjanie nie tak bardzo. Dla mnie Rosja to taki sam gad jak Usa. Jak Rosja straci na znaczeniu, wladze absolutna przejmie Usa, jak Usa padnie to panem swiata stanie sie Rosja, nam pozostaje tylko miec nadzieje na mniejsze zlo. Tak widze swiat. Oswieccie mnie.

  1. O, miło powitać młodą duszę… 🙂

   Spiski to nie teoria, lecz jak najbardziej powszechna praktyka dziejów. Wie o tym każdy historyk (pakt Ribbentrop-Mołotow, Gibraltar, Katyń, Smoleńsk, WTC 9/11 itp, itd.).

   https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2014/06/12/spiski-to-nie-teoria-lecz-praktyka-dziejow-wyklad-janusz-zagorskiego-i-pawla-nogala/


   USA są skończone jako hegemon i żandarm planety. Rosja zna swoją miarę, bo to słowiański kraj.

   Światem już zarządzają i będą zarządzać… Polacy. To my teraz rozdajemy karty na planecie, bo to właśnie od Polaków zależą losy Wielkiej Zmiany.

   I to właśnie z Polski wychodzi zapowiadana słynna „iskra”. To jest Iskra Wielkiej Zmiany 🙂

   1. Na jakiej podstawie sądzisz że ŚWIATEM BĘDĄ ZARZĄDZAĆ POLACY i ŻE MY BĘDZIEMY ROZDAWAĆ KARTY ORAZ ŻE OD NAS ZALEŻY LOS WIELKIEJ ZMIANY ?

   2. Bo to już się dzieje.

    Uważnie oberwuję ten proces od paru już ładnych lat, mozolnie składam te wszystkie drobne puzzelki – i już powoli zaczyna mi się zarysowywać jakaś sensowna wizja.

    Myślicie, że to najzupełniej przypadkowy przypadek, że jesteśmy najbardziej gnębionym naRODem na planecie?…

    Zarządcy matrixa mają wgląd w listwy czasu (linie czasowe) i doskonale wiedzą, że to właśnie Słowianie Polacy ostatecznie „utną łeb hydrze”…

    Prawdziwym celem Katynia i Smoleńska było właśnie maksymalne opóźnienie tego procesu. Gdyby nie te dwie naRODowe traumy, latalibyśmy już własnymi spodkami, a nie tłukli się po dziurawych „polskich drogach” i bezdrożach…

   3. Rosja zna swoją miarę????? Zrzucają bomby w Syrii nie bacząc na co i na kogo, widzieliśmy do czego są zdolni przy okazji ataku terrorystycznego na teatr w Moskwie itd itp Twoja opinia jest bezpodstawna, stek bzdur, przykro mi. A przy okazji, Rosja to też kraj azjatycki albo nawet przede wszystkim 😉

   4. To nie Rosja napadła na Syrię, tylko USA i Izrael pod maską ISIS.

    To są twarde fakty.

    Rosja wypiera teraz ISIS z Syrii.

    Wojna to wojna. Nie da się pogonić łobuza packą na muchy.

    A zanim się tak pochopnie oceni Rosję, warto by przewartościować, ile setek tysięcy niewinnych Syryjczyków padłoby dodatkowo od amerykańskich bomb, gdyby Putin nie zablokował oficjalnej wojny w Syrii…

    Poza tym zestaw, ile wojen i międzynarodowych konflików, w których padły miliony niewinnych istnień ludzkich, wywołały po 1945 r. USA, a ile Rosja. Rachunek jest prosty.

    Warto ważyć wszystkie zmienne, zanim się wyda osąd 😉


    A tu rozkład prasłowiańsko-aryjskiej haplogrupy R1a:

    Ze słowiańską Rosją już wkrótce będziemy bardzo blisko współpracować – najpierw oczywiście na poziomach społecznych i ogólnoludzkich, bo (r)ewolucja Wielkiej Zmiany idzie przecież od dołu, od zwykłych ludzi.

    A tak wygląda gotowa już flaga ogólnoświatowej Unii Wolnych Słowiańskich Plemion… 🙂 ❤

   5. Ten symbol zaplanowany na nową flagę wygląda jak kajdany zamykające kajdany. Jeżeli rozważyć go jako dwie swiaszczyce, to one nie mogą się obrócić – ni w jedną ni w drugą stronę, bo są wzajem zakleszczone, zablokowane… Wymowa symbolu: stagnacja, zatrzymanie. W najgorszym przypadku – zniewolenie.

   6. Pochopna ocena
    Czy ocenianie może być inne niż pochopne?
    Wydawanie osądów jest jak wykonywanie działania np matematycznego, tyle że z uwzględnieniem wszystkich możliwych danych. A więc: faktów widzialnych i niewidzialnych, zmiennych skutków tych działań, wglądów w linie czasowe, prastarych momentów mających wpływ na twór faktów. Jednym słowem WSZYSTKIEGO.
    Czy jakakolwiek Istota stworzona może wiedzieć Wszystko?
    Uważam, że wie tylko Bóg, Pierwszy Stwórca, Źródło Wszechrzeczy.
    Przy takim założeniu, wynik tego matematycznego działania będzie znał tylko Bóg.
    Człowiek nie posiada warunków do przeprowadzenia takiego działania, bo nie zna wszystkich danych a jakakolwiek próba, pochopna czy rozważna, przyniesie błędny wynik.
    Wynik jako część Wiedzy, część Prawdy, jest jednak dostępny dla duszy, dla człowieka. Istota może Poznać ten wynik poprzez połączenie z Bogiem przez swoje serce.
    Poznać – poznanie wiedzy.
    Nie wie, nie jest w stanie wydać samodzielnie osąd, przeprowadzić prawidłowo to działanie i uzyskać rozwiązanie, ale jest w stanie dostąpić poznania wyniku i czasem danych, wstępując na drogę poznania.
    Poznanie przychodzi drogą czucia, nie umysłowych analiz. Umysł może być pomocny w odbiorze obrazów, pokazujących co miało wpływ na wynik, ale nie jest narzędziem które WIE i za pomocą którego to działanie może być wykonane.
    Odczyta wiedzę serce. Serce czuje. Ciało odczuwa prawdę, nie tylko serce.
    Do prawidłowego wyczucia prawdy, poznania – chwilowego odczytu fragmentu WIEDZY, niezbędne jest oczyszczenie.
    Bez oczyszczenia, umysł może wywoływać emocje a te uniemożliwiają prawidłowy odczyt.
    Są jak magnes przystawiony do kompasu, który w takiej chwili wskazuje błędny kierunek.

  2. Coz…ja nie wierze w tzw.”spiskowe teorie”…
   Za to jak najbardziej w spiskowe praktyki.
   Dosc dlugo zajmuje sie takimi dziwnymi tematami…I wyglada to tak ze cos co na pozor jest absurdalne po zaznajomieniu sie z tematem …zmienia oblicze.
   Tylko trzeba pokopac…Ale komu sie chce???
   Kto ma czas???
   Wielka wdziecznosc dla Tworcow tej stronki z mojej strony!
   Bo w sumie nie chcodzi o to czy te „teorie”sa sluszne/pradziwe,czy nie…
   Tylko o poszerzenie horyzontow i otwarty umysl!
   Mnie tego uczono na roznych poziomach edukacji…no,ale to bylo dawno!
   🙂
   W chwili obecnej na uniwerkach produkuje sie bezwolne golemy z zamknietym umyslem.
   Nie obrazajac nikogo…
   Niestety widze to po moich wlasnych dzieciach.
   Pozdrawiam serdecznie!
   Belfanior.

 7. Kłaniam się Twojej pracy. Dziękuję za dedykację -niech wróci do Ciebie po stokroć pomnożona 🙂 Dziękuję Ci Matko Polsko, dziękuję Ci Matko Ziemio 🙂

   1. Skąd masz takie informacje, Czy sam szczytujesz z przestrzeni lub czy gdzieś znalazłeś teksty źródłowe. A ta opinia odnośnie Katynia i Smoleńska jest jak dla mnie na wyrost. Wybacz że Cię pytam ale miałem już styczność z wieloma wizjonerami którym bardziej zależało na popularności bloga niż na merytorycznej wartości tekstu. Pozdrawiam

   2. Gdyby celem była popularność bloga, to jego tematyka byłaby mainstreamowa, a nie niszowa. Pisałbym o dupach, cyckach, meczach i pokemonach, a nie o Wielkiej Zmianie i Transformacji 😉

    Na pytanie o źródła informacji odpowiedź już dałem w jednym z komentarzy powyżej.

    Co zaś do opinii tu prezentowanych oraz wszelkich opinii, najciekawszą – moim zdaniem – i najzdrowszą zasadę zaproponował Milton William „Bill” Cooper (1943-2001):

    „Czytaj wszystko,

    słuchaj każdego.

    Nie wierz niczemu,

    dopóki nie potwierdzisz tego

    własną wnikliwą analizą

    i osobistym doświadczeniem”… 🙂

    Osobiście stosuję tę zasadę. Dużo czytam, dużo słucham, długo ważę.

 8. „Światem już zarządzają i będą zarządzać… Polacy. To my teraz rozdajemy karty na planecie, bo to właśnie od Polaków zależą losy Wielkiej Zmiany.”

  Już zarządzają? NIby kto, w jaki sposób?
  (niedawno tutaj trafiłem)

  1. Trochę to może na wyrost, że już zarządzamy światem, ale tak się faktycznie zaczyna dziać. Choćby działania grupy V4, której przewodniczymy i to, że kanclerz Merkel uznała nasz (V4) plan rozwiązania problemu uchodźców polegający na tzw. elastycznej pomocy za warty rozważenia. Nawet przewodniczący PE Schultz uznał, że to może być dobre rozwiązanie i Junkers też „przemówił ludzkim głosem” w tej sprawie. No, a wystąpienie prezydenta Dudy na forum ONZ też na pewno pewne wrażenie zrobiło i to co powiedział ostatnio o problemie tzw. uchodźców, gdzie powiedział wprost jakie są faktyczne przyczyny tzw. kryzysu migracyjnego. A z wydarzeń społecznych widzę dwa ważne – Światowe Dni Młodzieży, które chyba były tą właśnie iskrą z przepowiedni o Polsce. Młodzi ludzie z wielu krajów świata zobaczyli, że istnieje jeszcze kraj gdzie duchowość ludzi jest duża, zobaczyli, że nie jest prawdą to co im wmawiali w mediach, że Polska to kraj nienawistnych ksenofobów. Teraz opowiadają to swoim znajomym, pokazują zdjęcia, filmiki jakie zrobili i to się stopniowo rozniesie na cały świat. Drugie zaś wydarzenie to marsz niepodległości. Tak licznego jak ten zeszłoroczny (100-150 tysięcy osób) nie było i nie ma nigdzie na świecie. Można wejść na you tube i obejrzeć komentarze pod jakimś filmikiem, gdzie był tytuł filmiku o marszu po angielsku i komentarze pod nim. Jest bardzo dużo komentarzy obcojęzycznych popierających nasz naród i podziwiających nas. Wiele przepowiedni (np. ojca Klimuszki) mówi, że Polska ustali najsprawiedliwsze prawa na świecie, że polskiego będą się uczyć wszyscy na świecie i że Polska będzie bardzo silna, wręcz będzie mocarstwem. Przepowiedni raczej wprost nie należy czytać (jak np. tej Nostradamusa o zalewie Europy w 2 dekadzie XXI wieku przez wojska muzułmańskie – tymi wojskami są uchodźcy) tak i tu pewnie podobnie. Może słowo mocarstwo należy rozumieć jaką największy stopień rozwoju duchowego naszego narodu na Ziemi, a te najsprawiedliwsze prawa jakie ustanowimy to będzie po prostu powrót do pierwotnych boskich praw. Przypuszczam, że likwidacja państw narodowych tak szybko nie nastąpi bo ludzie mentalnie nie są na to gotowi i za parę lat UE się rozleci, a powstanie jakaś unia państw słowiańskich i pewnie dopiero gdzieś za 50 lat powstanie jedno państwo słowiańskie, a za 100-150 lat nie będzie już państw i narodów, bo stopień rozwoju duchowego będzie wszędzie na tyle duży, że nie będą one do niczego potrzebne. Ale to tylko moje idee fixe. Tak czy inaczej stopniowo zaczyna się to sprawdzać. A 19 listopada ma być dokonana intronizacja Chrystusa na Króla Polski w sanktuarium w Łagiewnikach. To na pewno też ważny element transformacji.

   1. Ładnie napisane. I to nie idée fixe, bo to już się dzieje. Obecni Polacy to nie zastraszone, chowające się po kątach straumatyzowane dzieci jak za czasów Tuska czy Kopacz. Obecna Polska to już zupełnie inna energia. Oczywiście to jeszcze nie jest Polska naszych marzeń, jest nad czym pracować.

    Choćby odlewaczyć kulturę narodową;

    zaprzestać płacenia Chazarom comiesięcznego polskiego haraczu za wywołany przez „amerykańskich” bankierów holokaust;

    odtajnić słynny Aneks do Raportu o WSI;

    wystąpić do USA o udostępnienie satelitarnego filmu z przebiegu zamachu smoleńskiego (choć to jest chyba właśnie idée fixe, ale oficjalne papiery w tej sprawie złożyć trzeba, by potomkowie widzieli, że przodkowie przynajmniej próbowali);

    zorganizować narodową akcję „Każde miasto w Polsce buduje cywilizowane hale noclegowe dla naszych Bezdomnych braci i sióstr” (niedługo mrozy).

    Jest cała masa projektów już na teraz, za które PiS nie weźmie się nigdy. Więc…

    róbmy swoje…

    Działajmy, każdy na swoim poletku…

   2. Najsprawiedliwszym prawem, które świeci mi od jakiegoś czasu jest:

    – Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna wolność drugiego.

    Może to jakaś myśl przewodnia do nowych praw.

  1. Jego „zmiana” pod nazwą Nowy „Porządek” Świata na szczęście nie wypaliła 🙂 Wyprzedzili go Słowianie ze swoją Pobudką… 😀

   Wiem, że wielu na razie z tym się nie zgodzi, ale ja wiem, co piszę. Za dwa-trzy lata Polska naprawdę rozkwitnie 🙂 Dojdzie do głosu zupełnie nowe pokolenie Przebudzonych. Idzie naprawdę Wielka Fala Przebudzenia Polaków. Potężna.

   Już wkrótce pojąwią się nowe charyzmatyczne osobowości w przestrzeni publicznej kraju. Będzie się działo 🙂

   Przygotowywanych jest też wiele (r)ewolucyjnych wybudzeniowych inicjatyw…

   1. Ciekaw jestem czy masz jakieś konkretne osobowości na myśli? Czy będzie wśród nich Grzegorz Braun? On też robi swoją pobudkę, organizuje ludzi i nie wiem jak innym, ale mi się bardzo podoba np. jego ostra retoryka i np. nazywanie poprzedniej władzy cyt.”władzą warszawską” i „zdrajcami stanu”. Myślę, że on i ludzie mu podobni mogliby dokonać realnych zmian na lepsze a nie tylko pudrowanych jak to na razie robi PiS. A może pojawią się jakieś osoby nieznane dziś nawet wąskiej grupie ludzi takiej jak nasza?! Może to będą osoby młodszego pokolenia niż Braun?! Ciekawe. Cóż pożyjemy zobaczymy:).

   2. Braun jest dobrą duszą i robi dobre rzeczy (pomijam jego wiedzę o KK i Słowianach – i to pozostawiam bez komentarza). Ale jest to dobra dusza w procesie, na drodze do pełnego wybudzenia. Postać charyzmatyczna i niewątpliwie znacząca dla procesu wybudzania najgłębiej śpiących, że tak to ujmę.

    Nowi też się wkrótce pojawią.

 9. Zapewniam Was, że dotychczasowe zabiegi choć naturalnie skuteczne, dostrzeżone, docenione to są niestety jak ciemno widać po fatalnej aurze pogodowej stale się pogarszającej zbyt krótkotrwałe. należy wzmóc do maksimum medytacyjne wysiłki tym razem przeciwko DŁUGOWI, UCISKOWI, WOJNIE i SPISKOWCOM CHAOSU. rzecz w tym, ze energia z naszych serc musi zostać wygenerowana pozytywna ku oświeceniu, solidarności, przejrzystości i miłości mając jednak na względzie walkę o całkowitą jednoetapową eliminację globalizacji, lichwy i wszelkich długów ludzi
  Wszyscy razem o jednej porze, zapełnijmy miejsca mocy stare kościoły, rytualne ołrtarze, ect. dla medytacji naprawy Gai i panującego, niewolniczego porządku !

 10. Z tym, że po przesileniu zniknęły wszystkie istoty się nie zgodzę. Ale tak istotnie ich już nie ma. Jeszcze pod koniec lipca były i to dość sporo i to nie tylko archonty. Po za tym ciągle współdziałają z rządem który bawi się jak małe dzieci które nie wiedzą co do czego służy. Teraz nadchodzi czas wyboru to gdzie zostaje i jak wyglądać będzie jego przyszłość. Wielu zostaje na Fantomowym Matrixie. Bo matrix jako matrix istnieje i są różne matrixy. Np. Nasz to matrix czasu. W ten w który jeden światowy porządek chce nas wrzucić to Matrix Fantomowy zasilany energia ziemi i duszami ludzkimi. To jest dużo głębsze niż by się mogło wydawać. Jesteśmy z przyszłości Fantomowej cofnięci do przeszłości by nie dać się kolejny raz w to złapać. Nie wiem ile razy w to się bawiliśmy ale chyba nadszedł czas w którym znudziło się przebywanie w tamtej rzeczywistości strachu

 11. Wloska policja odkryla w porcie Gioia Tauro ogromny ladunek opiatow, a konkretnie tramadolu (24 mln pigulek o wartosci 50 mln EURO; 2 EURO kazda). Tramadol ma dzialanie przeciwbolowe i uspokajajace. Pomaga rowniez zwalczac strach. Ladunek plynal z Indii przez porty wloskie do Libii. Strona wloska sadzi, ze narkotyki byly przeznaczone dla Panstwa Islamskiego. Powszechnie uwaza sie, ze tramadol jest jednym ze zrodel dochodow Panstwa Islamskiego. Ten sam towar, zapas liczacy 36 mln pigulek ukrytych w butelkach po szamponach, wykryto w maju. O pomoc w przemycie podejrzewana jest “Ndràngheta”, rodzima rodzina mafijna.

  http://dailycaller.com/2017/11/03/italy-intercepts-massive-opioid-stash-meant-to-fund-isis/

  1. Cos mi sie poknocilo. Internet dzisiaj wolny i pewnie przez nieuwage zamknelam sobie zakladke. Ten komentarz umiescilam pod zlym wpisem; mial byc pod „ISIS”. Tawie, jezeli mozesz zamiesc go pod koresponujacym wpisem (albo pod lekami/narkotykami, albo pod ISIS). Dzieki.

 12. „przed snem okna zasłaniam – spuszczam rolety. Dobrze śpię wtedy gdy mam zupełną ciszę i gdy „widzę ciemność”. ”
  Witaj w klubie:-) Też tak mam.

 13. Ciekawe czy ten komentarz o Braunie oddaje prawdę
  https://wprawo.pl/2019/11/25/j-miedlar-czy-grzegorz-braun-jest-zydem-kto-produkuje-brednie-i-bazuje-na-ludzkiej-niewiedzy-wideo/
  http://www.infoekspres.pl/2018/10/27/polacy-otworzcie-szeroko-oczy-zyd-jonny-daniels-demaskuje-zyda-grzegorza-brauna/
  https://www.pch24.pl/grzegorz-braun-komentuje-przeprosiny-jonny-ego-danielsa,58277,i.html
  Ciekawie że Braun działa w celu pobudki zwłaszcza ws. wpływów zewnętrznych na Polskę i bezpieczeństwa (5g,ideologia komunistyczno-lewicowa) choć jego bratanek b. szef TVP Juliusz Braun to postać wyjątkowo negatywna.
  Braun obecnie podąża w kierunku chrześcijaństwa niezależnego od Watykanu(spotkania z Natankiem,czy 1 z jeźdźców apokalipsy kard.Burke)
  https://www.tysol.pl/a39490-Berkowicz-atakuje-Lecha-Kaczynskiego-Ks-Chyla-Panie-Posle-jestem-ksiedzem-i-nie-mialbym-oporu-

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s