Ksiądz Jacek Międlar – społecznie zaangażowany patriota, istota z dużym potencjałem na pełne przebudzenie – spacyfikowany przez przełożonych zgromadzenia

ks-jacek-miedlar

Ksiądz Jacek Międlar – społecznie zaangażowany patriota, istota z dużym potencjałem na pełne przebudzenie – spacyfikowany przez przełożonych zgromadzenia. Znany z zaangażowania w działalność duszpasterską oraz przebudzeniową (rola Żydów i masonerii w okupacji Polski i świata) w środowiskach młodych narodowców oraz w internecie ksiądz Jacek Międlar poddał się decyzji władz swojego zgromadzenia (Księża Misjonarze) i podjął pracę na parafii w Tarnowie. 

Sprawa ks. Jacka Międlara, który był znany z kontrowersyjnych wypowiedzi w mediach, została definitywnie załatwiona – potwierdził rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Paweł Rytel-Andrianik. – Porozumiał się ze swoimi przełożonymi Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego à Paulo. Przyjął propozycję zgromadzenia i będzie pracował w parafii w Tarnowie.

Młody duchowny wciąż nie może udzielać wypowiedzi mediom. W miejscu swojej posługi będzie jedynie udzielał sakramentów. Macierzyste zgromadzenie księdza Międlara zabroniło mu „jakichkolwiek wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek, a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych”.

Ksiądz Jacek Międlar już od samego początku swojej publicznej działalności spotkał się z gwałtowną krytyką środowisk lewicowych, lewackich, liberalnych i masońskich za działalność duszpasterską wśród młodych narodowców, w środowiskach kibicowskich oraz w internecie. Przemawiał między innymi podczas ubiegłorocznego wielotysięcznego Marszu Niepodległości, uczestniczył też w zgromadzeniach organizowanych przez ONR. Przez pewien czas ksiądz Jacek nie podporządkowywał się zaleceniom władz zgromadzenia: udzielał wywiadów, zamieszczał wpisy na portalach społecznościowych, założył nawet własną internetową telewizję MiędlarTV, w której „mówił, jak jest”.

I jak to się zwykle dzieje w przypadku patriotycznej działalności wszelkich „niepokornych” księży, z miejsca zaczęły się nim interesować loże pokroju „Gazety Wyborczej” czy „Newsweeka”, wywierając zdecydowaną presję na kościelnych hierarchów, aby ci uniemożliwili dalszą aktywność młodemu kapłanowi. A kościelni hierarchowie, mający w większości swoje czarne teczki „TW” w IPN-owskich tajnych archiwach, są oczywiście bardzo łatwym do zdalnego sterowania celem wszelkich antypolskich intryg.

Ksiądz Jacek Międlar – społecznie zaangażowany patriota, istota z dużym potencjałem na pełne przebudzenie – został więc na razie spacyfikowany przez przełożonych swego zgromadzenia. Śledzimy sprawę, gdyż jest ona dla historii Polski „rozwojowa”…

TAW

*fot. twitter.com/jarek_44

Czytaj również:

Advertisements

9 thoughts on “Ksiądz Jacek Międlar – społecznie zaangażowany patriota, istota z dużym potencjałem na pełne przebudzenie – spacyfikowany przez przełożonych zgromadzenia

 1. Ksiądz poddał się decyzji władz swojego zgromadzenia? A który się decyzjom kościelnych władców nie poddaje? Jak się nie podda, to przestaje być księdzem, chociaż zazwyczaj z własnej, nieprzymuszonej woli (co jest zabawne) nadal bywa tym władcom w prywatnym życiu posłuszny.
  Problem w tym, że Jezus nie podzielił Apostołów na omylnych i nieomylnych, a Piotrowi zakazał wtrącać się do posłannictwa Jana (J21,22),
  Księża znają wymagania swoich władców zamiast wymagań Jezusa.
  Wszyscy zgodnym, hierarchicznym chórem ignorują jedyną prawdziwą Ewangelię, czyli Naukę Jezusa!

  1. „A który się decyzjom kościelnych władców nie poddaje?”

   Ks. prof. dr hab. Piotr Natanek się nie poddaje. Stanowczo twierdzi, że dopóki jego bezpośredni przełożony nie opuści masonerii, dopóki „nie przestanie zasiadać w kole szyderców”, dopóty on sam – zgodnie z nauką Kościoła – nie podda się woli zło czyniących.

   I od lat jest konsekwentny raz powziętej decyzji.

   1. Ks. Natanek nie podda się władcom kościelnym, PÓKI ich negatywnie ocenia.

    Tymczasem Jezus – dla którego stał się księdzem – przyszedł na ziemię, by zlikwidować totalitarne władztwo i poddaństwo między ludźmi.
    Nie potrzebne i sensowne kierowanie przez kogoś jakimiś sprawami, tylko tą władzę i niewolnictwo, którymi Noe przekleństwem upstrzył wszystkie narody (Rdz 9,25-27 + 10,10 itd).
    Bóg próbował anulować to przekleństwo poczynając od potomstwa Sary i Abrahama, ale – jak widać – dotychczas Mu się to nie udało.

    Przywódcy wszystkich chrześcijańskich Kościołów mniemają, że są następcami apostołów, którym (wg nich) Jezus kazał zorganizować jeden Kościół funkcjonujący zgodnie z tym przekleństwem, dlatego słowem i batem, rękami poddanych walczą między sobą o władzę nad wszystkimi owieczkami.

    Np. biskupi katoliccy sądzą (85-87p. Katechizmu), że tylko oni są następcami apostołów, i że do apostołów Jezus skierował słowa: „Kto was słucha, Mnie słucha,..” (Łk 10,16), wobec czego w swoim nauczaniu i decyzjach są nieomylni; kto im się sprzeciwia, ten sprzeciwia się Bogu itd.
    Każdy w to wierzy, PÓKI w Łk 10 nie sprawdzi do kogo i po co Jezus to powiedział.
    Otóż wg Łk 10,1-19 powiedział to do 72 uczniów, wśród których NIE było apostołów.
    Zaopatrzył ich w moc Bożą i wysłał (jak wcześniej apostołów) do rodaków aby ich uzdrawiali i oczyszczali ze zła wszelkiego, a także wyjaśniali, że tym sposobem czynią z nich obywateli Bożego królestwa, które Bóg chce mieć NA ZIEMI (Mt 12,28 itp), oraz ostrzegali, że kto – mając do tego okazję – nie zechce się poddać „kuracji”, ten pozostanie pod władzą diabła, czyli w jego królestwie, być może na zawsze.
    „Nieomylni” biskupi nauczają inaczej:
    Zgodnie z kłamstwami Pawła, którego awansowali na najnieomylniejszego apostoła (ten tytuł Paweł sam sobie nadał) właśnie po to, żeby głosić jego kłamstwa jako Jezusową ewangelię twierdzą, że zbawienie osiągają po śmierci tylko ci, którzy za życia hodują choroby i szukają innych cierpień, czyli tkwią w królestwie diabła.

    Paweł w 1Kor 5,4-5 napisał, że grzeszącego szatan uratuje przed potępieniem zatraceniem jego ciała, czyli diabła awansował na zbawiciela.
    Swoich uczniów uczył jak grzesznika oddawać diabłu na tortury, a Jezusowi kazał ich wspierać mocą i imieniem.

    Podsumowanie:

    Jezus – jako jedyny Nauczyciel i Mistrz (Mt 23,8-10) uczył dwunastu apostołów uzdrawiać chorych, wypędzać z opętanych złe duchy w czeluść i skutecznie upominać grzeszących, a niepoprawnych unikać. Uczył ich też rozmnażania pokarmów i rządzenia niesforną pogodą.
    Szkolił ich po to, aby TĄ wiedzę przekazali wszystkim narodom (Mk 3,14-15 + 16,14-18).
    Z Dziejów Apostolskich wynika, że tego nie zrobili.
    Przy okazji wyszkolił w tym wszystkich, którzy Mu towarzyszyli; co najmniej 72, o czym właśnie wyżej opowiedziałam, ale tych pozostawił rodakom.

    . Paweł uczył SWOICH uczniów (w Dz 11,25-26 nazwano chrześcijanami) oddawać podejrzanych o grzeszenie diabłu do naprawy. Uczył ich przeklinania i tego wszystkiego zła, za które pobożni Bogu dziękują, a niepobożni Go oskarżają.

    Piotr i Paweł jednakowo wierzyli, że Jezus jest Synem Bożym i Mesjaszem, ale Piotra Jezus szkolił przez 3 lata w tym, co sam robił, a Paweł bez tej wiedzy „powiedział, co wiedział” jako uczony faryzeusz i niestety na jego bajdurzeniu zbudowano wszystkie chrześcijańskie Kościoły, a morza, wichry i władcy robią z ziemią co „zbawiciel-diabeł” chce.

    Ciąg dalszy – może dopiero jutro.

   2. Abraham nie był Izraelitą, lecz Sumerem, a więc z nasłanej na Ziemię cywilizacji „nadzorców”. Oni wszyscy nie służą Życiu i Stwórcy, lecz zazdrosnemu (sam tak siebie określa) i okrutnemu (perwersyjny quest z poświęceniem syna Abrahama) sumeryjskiemu bogu Jahwe.

    Cały Stary Testament to sumeryjskie wrzuty i szkoda na to naszego cennego czasu 🙂

    A Nowy Testament został podrzucony cesarzowi Konstantynowi w 325 r. na Pierwszym Soborze w Nicei (dziś Iznik w Turcji) przez cywilizacje nam Słowianom nieprzyjazne. I jedyny kontakt, jaki możemy mieć z Jezusem, jest kontakt poprzez nasze serce, nie przez zmanipulowany przez kosmitów i ich ziemskich przedstawicieli tekst. Bo dziś nie możemy mieć żadnej pewności, które teksty z NT są ipso Iesu… 🙂

   3. Bardzo bym chciała, żeby pragnący poprawy sytuacji zrozumieli, że nie jest ważne kto i kiedy narzucił kłamstwa. Ważne, że one są aktualne z woli ludzi. Tkwimy w nich i że trzeba je zlikwidować.
    Ale jak szkoda na to czasu, to żegnam.

   4. Staram się być precyzyjny. Napisałem, że szkoda czasu na zajmowanie się tekstami Starego Testamentu, bo to w większości sumeryjskie, gadzie wrzuty i kontrola/programowanie naszych umysłów.

    Co zaś do tekstów Nowego Testamentu, to sprawa też jest skomplikowana, bo naukę Jezusa przejęto, a teksty zmanipulowano i dziś już nikt z nam współczesnych nie może być pewien, które teksty pochodzą od samego Jezusa, a które od średniowiecznych „kopistów”, a które jeszcze od innych cywilizacji.

    Ale to jest moje prywatne zdanie (stan świadomości na dzień dzisiejszy), które nieśmiało zaprezentowałem 🙂 Każdy może tu prezentować swoje własne przemyślenia, wglądy, rozpoznania. Ja też się codziennie czegoś nowego uczę… 🙂 Wszyscy jesteśmy w drodze i szukamy „po omacku”…

   5. A mnie interesuje Biblia bez względu na to kto, kiedy ją napisał i co poprzekręcał w tłumaczeniach, bo w aktualnym dla epok wydaniu jest realizowana w zakresie wyznaczanym przez przywódców religijnych i polityków.
    Jesteśmy w imię Boże jej „interpretacjami” gnębieni, tłamszeni, okradani, zabijani itd.
    „Święta” inkwizycja miała fundament w 1Kor 5,4-5. I to był koszmar zaprojektowany w listach Pawła, a nie życie wg nauki Jezusa zapisanej w 4 pierwszych częściach NT.
    Teraz, aby „uświęcić” bezdomność teolodzy kłamią, że Jezus był bezdomny. Bajdurzą, że mieszkał u Piotra, choć Piotr mieszkał w Betsaidzie (J 1,44), a Jezus w Kafarnaum (Mt 4,13).
    Czy istnieliby w Polsce bezdomni, gdyby nie ta „teologia”?
    Czego brakuje do budowania domów: miejsca, cegieł, murarzy, projektantów, czy … rozumu i uczciwości?

    Czy z porównania nauki Pawła z nauką Jezusa na pewno dla nikogo nic nie wyniknie?

    Oczywiście współczuję księżom-niebiskupom, bo pod groźbą wyrzucenia z księdzowania muszą nauczać sprzecznych teorii.
    Paweł w 1Kor 7 napisał, że lepiej człowiekowi (znaczy mężczyźnie) się nie żenić, a jak się ożeni, to powinien żyć jak nieżonaty, bo małżonkowie nie służą Bogu, tylko sobie wzajemnie.
    To jest niezgodne z Bożym planem zaludnienia ziemi, z Jego błogosławieniem zaludniających ziemię małżonków (Rdz 9,1 itp.).
    A księża muszą równocześnie namawiać dziewczyny do życia zakonnego (Bóg kazał kobietom żyć w celibacie ???!!!) i uczyć posłuszeństwa mężom – też z rozkazu Pawła.
    Owocem tego jest feminizm.

    A Rz 13,1-7 jest tak sprzeczne z 1Sm 8, że bardziej się nie da.

    Niektórych dziwi moja zawziętość na Pawła. Więc tłumaczę, że skoro niszczył kobiety, to aby ludzie się rodzili i normalnie żyli trzeba zniszczyć to jego kobiet niszczenie.

    Teraz wszyscy chcą przeprowadzać się w kosmos (jakby w nim nie byli !) w myśl „pewnika”: „Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma”.
    Jestem matematykiem, więc badanie rzeczywistości jej teoriami i wzorami nie byłoby dla mnie niemożliwe, ale wolę język Biblii. Prostym sposobem opowiada o tym, nad czym naukowcy łamią sobie głowy.
    Światem rządzą mężczyźni, którzy nie potrafią żyć samodzielnie; muszą kogoś słuchać, kimś rządzić zgodnie z wytycznymi doradców, kogoś karać i zabijać, jak nie w pojedynkach, to na wojnach itd.
    Pora na matriarchat NA ZIEMI !!!

 2. Ksiądz Międlar to jedno, ale ważna jest także dziewczyna obok niego na zdjęciu. Nazywa się Justyna Helcyk i należy do ONR. Ona np. wygłosiła przemówienie na manifestacji antyislamskiej we Wrocławiu we wrześniu 2015 r. przedstawiając prawdę o islamie, za co teraz ściga ją prokurator za „nawoływanie do nienawiści religijnej”. Gdy kłamstwa i oszustwa religijnych doktryn zostaną ujawnione przez papieża, ona też ma dużą szansę na przebudzenie i może ona wtedy dotrzeć do wielu swoich rówieśników w ONR, jak i nie należących do żadnych organizacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s