5 myśli w temacie “III RP jest prawną kontynuacją PRL-u. Wojenne odszkodowania od Niemiec należą się Polsce pod warunkiem uznania ciągłości II RP – Jan Zbigniew Potocki, Prezydent II RP

 1. To i masonów też tu zapraszacie?Tacy zaprzańcy niszczą od 300 lat nasz naród. Nie wiecie, że najwięcej tych kreatorów wylęgło się z polskiej szlachty? Prawdziwi Lechici takich cwaniaków wydalali z kraju na banicję. Polska to największa niegdyś wylęgarnia masonerii na świecie nic dziwnego, że reszta Słowian nas nienawidzi.

 2. Znalazłem niesamowitą informację. Okazuje się, że w Starym Wiśniczu obradował ostatnio Sejm Walny (coś jakby Sejm podziemny?!), na którym miał pojawić się hrabia Potocki i przedstawić dokumenty, że jest prawowitym prezydentem RP, ale nie przybył. Wysłano zaproszenia na Sejm do prezydenta Dudy i posłow i senatorów z wiejskiej. Nikt z nich nie przybył. Marszałkiem tego Sejmu Walnego jest potomek Stanisława Leszczyńskiego. Chcieli przedstawić władzom III RP „warunki brzegowe narodowego consensusu i niezwłocznego przystąpienia do odbudowy Najj. Rzeczypospolitej”.

  Większość poddanych Chrystusa między Odrą a Bugiem żyje w błogiej nieświadomości, uważając Leszczyńskiego, Potockiego i spółkę za niezbyt groźnych dla otoczenia dziwaków. Tymczasem głoszą oni dobrą nowinę. Bo jeśli jedynym legalnym Prezydentem RP jest hrabia Jan Zbigniew Potocki, to Andrzej Duda jest samozwańcem. Ergo: nie mógł dokonać zamachu na konstytucję, bo wszelkie wydane przez niego decyzje są z mocy prawa nieważne. Jeżeli zaś Sejm Walny pod batutą Wojciecha Edwarda Leszczyńskiego jest legalnym kontynuatorem władzy ustawodawczej wywodzącym legitymację od czasów Sejmu Czteroletniego, nie ma co rejtanić z powodu legislacyjnych szaleństw Prawa i Sprawiedliwości. Innymi słowy, dopóki Potocki i Leszczyński nie wylądują w wariatkowie, wciąż żyjemy w normalnym państwie, a Duda może zdradzić nie konstytucję, lecz najwyżej małżonkę.

  I tylko na szatana z Nowogrodzkiej trzeba mieć baczenie, bo przyparty do muru gotów zepsuć szyki nawet Jezusowi.

  P.S. O tym, że Ryszard Kaczorowski nie był ostatnim prezydentem na uchodźstwie, wiadomo od dawna: hrabia Jan Zbigniew Potocki został nim w 2009 r., a władzę na 2 dni przed śmiercią przekazał mu Juliusz Nowina-Sokolnicki na mocy artykułu 24 konstytucji z 1935 r. Stoi tam, że „w razie wojny czas urzędowania Prezydenta Rzeczypospolitej przedłuża się do upływu trzech miesięcy od zawarcia pokoju” i „następcę wyznacza Prezydent na wypadek opróżnienia się urzędu przed zawarciem pokoju”. Polska nigdy nie zawarła traktatu pokojowego z Niemcami, a więc wszystkie władze od 1945 r. są nielegalne!

  Więcej na stronie http://nie.com.pl/test/duda-samozwaniec/

  1. Tak, mafijna (mafia chazarska) III RP to prawna kontynuacja nielegalnego PRL-u.

   III RP niedługo runie pod ciężarem własnej nieprawości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s