glifosat

1. ZŁA BARDZO WIADOMOŚĆ

Wiem, że jak na piątek rano wiadomość to nie najlepsza, ale… jest to niezwykle poważne!

Szczepionki na:

 • MMR (świnka, odra i różyczka),
 • Varicella (ospa wietrzna),
 • Zostavax (półpasiec),
 • Proquad (świnka, odra, różyczka i ospa wietrzna),
 • Fluzone Quad (grypa)
 • i Hepatitis B (wirusowe zapalenie wątroby typu B) – szczepionka B Energix-B

SĄ SKAŻONE… GLIFOSATEM! (część czynna Roundupu).

Potwierdziło to kilka laboratoriów niezależnie od siebie. Czy każda partia jest skażona? Nie wiem. Czy to co mam w Polsce jest skażone? Z pewnością na to odpowie nasz SANEPID. Czy SANEPID to już badał? Czy powiedzą prawdę?

Ręce opadają… To jest bardzo poważne, ponieważ nie kto inny jak Światowa Organizacja Zdrowia zaklasyfikowała glifosat, jako: „prawdopodobnie kancerogenny u ludzi”.

A więc już nie chodzi o rtęć, formaldehyd czy aluminium…

Pytanie do rodziców, którzy rozważają szczepienie swoich dzieci:

Czy z czystym sumieniem zgodzicie się na to,

żeby Waszemu dziecku

wstrzyknąć substancję,

która prawdopodobnie może wywołać u Waszego dziecka

chorobę nowotworową?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to takie jest Wasze prawo i należy za Was i Wasze dziecko trzymać kciuki, ale jeśli odpowiedź brzmi NIE, to czy nasz rząd ma prawo rodziców do tego zmuszać?

Nie moje to poranne wydumanie… Ci, którzy chcą zgodnie z ich zwyczajem „pojechać” po mnie jako listonoszu, który przyniósł złą wiadomość, niech strzelą w jej źródło:

http://www.tonu.org/2016/08/31/vaccine-glyphosate-link/

Co na to nasze Ministerstwo Zdrowia (Chorób)?

2. SUPER WIADOMOŚĆ!

Przepraszam za samą końcówkę, ale nie miałem czasu już tego poprawić.

Pozdrawiam

Jerzy Zięba

Strona Jerzego Zięby: ukryteterapie.pl

Profil Jerzego Zięby na fb: facebook.com/ukryteterapie

Kanał Jerzego Zięby na YT:

https://www.youtube.com/channel/UCbpxsB2m7ncLMs6Hj18cpIw/videos

Strona Fundacji Polacy Dla Polaków: polacydlapolakow.pl

Czytaj również:

Reklama

3 myśli w temacie “Szczepionki skażone rakotwórczym glifosatem – Jerzy Zięba

 1. Juz dawno było wiadomo, ze glikosalft jest w roundapie czyli pestycydów używanym w Europie i rownież Polsce. Jesli ktoś był na tyle głupi by tego nie sprawdzić i kupował w tanich zachodnich dyskontach to teraz zapłaci on i jego dzieci. Nigdy to co dała nam Ameryka północy. Nie było zdrowe, wiec czego oczekujecie po dziecku firmy Monsanto- roundapie!! Żydzi aszkenazyjscy nigdy nie pomogli Polakom , nawet w wojnie pozbywali sie swoich pobratymców z nazistami, bo nie byli z chazarii.
  Szczepionki nie pomagają lecz zabijają każdy normalny to wiedział i nie sxczepil jak np ja. Jedyna nadzieja dla tych co juz zatruli swoich bliskich to chelatacje z EDTA, kolendra, czosnek niedźwiedzi, dużo wit c, zeolit, erotyczne, i naturalne terapie nie zapominając o srebrze i złocie monojonowym, Ew koloidalnym lecz nie z apteki. Tym można nawet wyleczyć autyzm.

 2. Dobrze, że o takich rzeczach piszecie, ale myślę, że gdy zaczyna się dyskusja o szczepionkach, osoby krytykujące szczepienia zapominają podkreślić jedną, ale bardzo ważną rzecz, że nie są przeciwnikami idei szczepień, ale problem leży gdzie indziej, a mianowicie, że do szczepionek dodawane są bardzo toksyczne dodatki. Podam bardzo prosty przykład: do zwykłej szczepionki na grypę, różyczkę dodawana jest gentamycyna, która nieodwracalnie uszkadza słuch. Nie ma leków, które likwidują skutki zażywania gentamycyny, tzn. niby są, bo niby uszkodzenia gentamycyną są odwracalne, ale żaden lekarz takich leków nie wymieni, nie poda.
  W czasach PRL lub na początku lat 90 tych te szczepionki były produkowane przez państwowe polskie firmy, więc była nad tym kontrola państwa, a teraz produkują ją prywatne filmy farmaceutyczne, które dodają sobie to, co chcą, a ci, którzy sprawdzają te szczepionki (jeśli są sprawdzane, testowane), nie są w stanie sprawdzić dokładnie wszystkich leków i szczepionek lub też mają złą wolę i przepuszczają każde świństwo, jakie badają, a Minister Zdrowia choćby z najlepszalą wolą nie jest w stanie tego procederu kontrolować.

  1. Nie ma chorób nieuleczalnych. Wszystko da się uleczyć. Trzeba tylko przestać faszerować się chemią (a szczepionki to niestety chemia) i przejść na organiczny styl życia.

   Natura zawsze wspiera zagubioną w medycznym matrixie istotę ludzką 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s