5 myśli w temacie “Problemy z trudnym człowiekiem? Medytacja serca rozwiąże je w 5 minut. Wizualizacyjna technika Anny Mikulskiej

 1. Co do ” cudownej mikulskiej” to radził bym uważać. Kim bowiem może byc kobieta, ktora przed odebraniem telefonu żąda przelewu na 150 zł !!!!
  Czy to jest prawdziwa , uczynna i pomagająca bezinteresownie innym kobieta ?
  Czy może oszustka, naciągaczka , kombinatoryka !?
  – skoro jest taka spełniona i cudowna to dlaczego juz nie utrzymuje kontaktów z osobami, które ją wypromowały , np z Jankiem Marianem Taratajcio !!
  Może poczuła sie zbyt silna za przelewy po 150 zł netto, a może ma kontrole us po tych przelewach..
  Znalazła sobie teraz nowego słuchacza i kolegę arona , ktory tak samo zna przyszłość jak i ja… Czyli wcale !!
  Jakim człowiekiem jesteś Aniu mogą powiedzieć Twoi dawni przyjaciele…. A na pewno nic dobrego o Tobie juz żaden z nich nie powie….

  1. Ludzie zapożyczają się na pokolenia, by płacić ciężkie pieniądze profesorom, którzy ich ostatecznie uśmiercą (skuteczność chemioterapii = 2%). A naturoterapeuci, którzy niosą Życie, mają to robić gratis i jeszcze dodatkowo udzielać porad na telefon setkom osób dziennie?

  2. Pani Ania nie zyczy już kojarzenia ją z Aronem. Taką informację usłyszałam, gdy byłam u pani Ani na terapi w jej mieszkaniu 22.08. Pani ta nie chce miec nic wspolnego z „tym swiatkiem” /jej słowa/. Od nas trójki wzięła tylko 3 stówy. Ponieważ pani ta była bardzo podniecona opowiesciami o swojej rodzicielce i sukcesach kariery zawodowej w przeszłosci i /o dziwo!!!/ waleniem w piersi swoje, jako przykład dla nas – na wklepanie sobie win, co inni uzdrowiciele uwazają to za błąd, ze niewiele było czasu na tw. terapię. „Terapię”, w której uczestniczyłam możn porównać do spektaklu jednego aktora. By zdążyć na wyznaczona przez nią godz. 10.00, pędziłam pociągiem na Berlin, co mnie kosztowało ponad stówę, do tego taxi. To wszystko nazwalabym małym pikusiem, gdyby nie fakt, ze nie odbiera ode mnie telefonów i nie odpisuje na esemesy. A chodzi mi o to, ze zaistniały na tej „terapii” niedopowiedzenia z mojej strony, ponieważ brak było dla mojego problemu – miejsca. A przeciem wybrałam ją, gdyż bardzo przekonująco zareklamowała swoje zdolności. Nie ma nic zdroznego, jeśli szuka się dla siebie pomocy za pieniądze. Ta kobieta, wg mnie chwyta rózne metody, by złapać jakies pieniądze. Teraz probuje „tanca anioła”. Było miło. Ja już nie chcę korzystać z pani dobrodziejstw. Pozdrfawiam.

   1. Te wszystkie Anie, Arony, Magowie rózni to zamęt wprowadzają i potem nie wiadomo czy ktos ma dobre intencje, a tym bardziej jak ktoś z zewnatrz cały czas odradza, straszy, dzis tez taki dzień własnie. A wy we troje zawsze razem chodzicie na terapię ?Myslałam, ze lepiej we dwójkę odbyc cos takiego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s