justin-bieber-barefoot-boston-park

bieber-barefoot2

bieber-barefoot3

Wszystkie największe gwiazdy światowego show businessu podpiętę są bezpośrednio pod „wielką piramidę”, a niektóre z nich znają nawet pewne arkana „wiedzy tajemnej” ukrywanej przed ogółem społeczeństwa, przed niewtajemniczonymi…

W tym wypadku chodzi o wiedzę tajemną związaną z umiejętnością pozyskiwania przyRODzonej i nadprzyRODzonej Mocy z Ziemi poprzez meridian nerki na stopie.

Nie każda jednak wielka gwiazda show businessu wiedzę tajemną potrafi wykorzystać do umiejętnego kreowania własnej Mocy. Justin Bieber to potrafi.

Niewtajemniczeni jego fani zjawisko uwiecznione na powyższych zdjęciach traktują zapewne jako zwykłą fanaberię nakręconego nastolatka, nie mając najmniejszego pojęcia, że sprawa jest o wiele głębsza…

O pożytkach płynących z bosochodzenia, umiejętnego współżycia z Naturą oraz pozyskiwania przyRODzonej i nadprzyRODzonej Mocy z Ziemi czytaj w dziale „Bosą stopą na Matce Ziemi”:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/bosa-stopa-na-matce-ziemi/

TAW

*fot. hollywoodlife.com, thesun.co.uk, twitter.com

Reklamy

8 myśli w temacie “Justin Bieber walks around barefoot in Boston. The barefoot healing secret

  1. Spokojnie, od czegoś trzeba zacząć 🙂 Nie wiemy, gdzie jeszcze chadza – i nie zawsze zapewne towarzyszy mu autobus fotoreporterów 😉 Nie wiemy, czy nie chodził wcześniej np. dwie godziny po trawie lub po alei żwirowej…

   Samo pobliże trawy, gruntu już wystarcza na początek – pole magnetyczne planety już chwyta stopę 🙂

   Chodzenie boso po różnych powierzchniach ma zawsze sens – choćby dla samego darmowego zabiegu refleksologicznego 😉

 1. asfalt jest megatoksyczny-wiedzą o tym pielgrzymkowicze,dlatego na pielgrzymkach nie wolno chodzic boso-obowiązują skarpetki do sandałow. Może sobie chodzic po trawie-jak najbardziej-ale na asfalt powinien coś założyć.

 2. Lekarzom płacą pacjenci w prywatnych gabinetach, a ci, co nie są i nie chcą być pacjentami są … no właśnie: czy jest złodziejstwem odbieranie komuś tego, czego dać nie chce?

  1. To jest bardzo ważna informacja dla wybranych. Dotrze, do kogo ma dotrzeć. To jest blog elitarny. Wiedza zawarta w tym krótkim info jest niedostępna gdziekokwiek indziej. Sapienti sat.

   1. Ja wiem czy elitarny? Przecież każdy kto trochę myśli i jest dociekliwy może wpisać w google meridian nerki i dowiedzieć się o co chodzi. Szczegółowe informacje zna faktycznie garstka osób na świecie, ale ogólnie o co chodzi z chodzeniem boso i co to daje może dojść każdy średnio inteligentny człowiek. Mi wystarcza przykładowo, że wiem że to jest dobre i że pole magnetyczne Ziemi na mnie działa i tyle. Szczegółów znać nie muszę tak jak kierowca nie musi znać szczegółowo np. budowy silnika Diesla, żeby jeździć autem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s