źródło: https://m.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg

„Coraz to bardziej jawne poczynania masonów i innych wrogów Kościoła Chrystusowego w samej stolicy chrześcijaństwa”.

„Głową piekielnego węża to bez wątpienia obecna m a s o n e r i a. Nie mówię masoni, bo to ludzie nieszczęśliwi, ale ich dążność, ich organizacja skierowana przeciw Bogu i szczęściu dusz”.

„M.I. stara się o nawrócenie wszystkich, którzy nawrócenia potrzebują, z masonerią na czele, i o uświęcenie wszystkich i każdego z osobna, co są i będą kiedykolwiek i gdziekolwiek”.

„Naszym pierwszorzędnym celem jest zawsze nawrócenie i uświęcenie dusz, czyli zdobycie ich dla Niepokalanej, miłość ku wszelkim duszom, nawet Żydów, masonów i heretyków itp.”.

(cytaty z pism św. Maksymiliana Marii Kolbego)

„24 protokóły posiedzeń Mędrców Syjonu”, Wilno 1926  – biblia Nowego Porządku Świata (NWO):

http://rcin.org.pl/dlibra/docmetadata?id=1424&from=publication

protokoly

 

 

 

14 myśli w temacie “Ks. Jacek Międlar: Watykan jest kontrolowany przez żydomasonerię

 1. Z tymi masonami i iluminatami to jest kłamstwo. Chodzi o to, aby utrzymywać na Ziemi system oparty na nienawiści, którą żywią się istoty rządzące tym światem. A nie są to wcale żadni masoni, ale raptem 4 istoty żywiące się ciemną energią. Iluminati to kryształ do którego trafia energia nienawiści jaką wytwarzamy i którą potem te istoty pozaziemskie, które tu są wykorzystują do tworzenia programów w umysłach i trwania tego niewolniczego systemu. Powinniśmy emanować dobrą energią i odrzucić nienawiść. Wtedy te ciemne istoty, które tu są będą musiały opuścić Ziemię, bo bez złej energii nie mogą egzystować. https://www.youtube.com/watch?v=hNkm8bCFWZg

  1. No jasne, że nomina sunt odiosa i zawsze lepsze są określenia mniej nacechowane emocjonalnie, np. „programiści matrixa”, „kontrolerzy matrixa” lub np. Wielki Brat.

   Ale targetem przekazu ks. JM jest bardzo określona grupa budzących się powoli polskich katolików, do których narracyjny styl ks. Jacka akurat przemawia.

   1. Kiedy modliłam się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w jednym z zachodniopomorskich kościołów, uklęknęła koło mnie w ławce kobieta około 50-60 lat. Na początku wszystko było normalnie, jednak później zaczęła głośno mówić: „Wciąż słyszę te głosy, Boże nie mogę już wytrzymać”. I zaczęła się zwijać z bólu, po czym wybiegła z kaplicy i na zewnątrz zaczęła głośno krzyczeć.

    To nie była pierwsza taka sytuacja, widziałam już ją kilka razy w podobnych sytuacjach. Pomyślałam sobie: Boże, dlaczego ludzie głupieją? Pamiętam tę kobietę sprzed ok. 20 lat uśmiechniętą, przemiłą, która przyprowadzała swoją matkę do kościoła, a teraz co się dzieje z ludźmi.

    Inny przypadek, syn mojej znajomej mądry chłopak, grzeczny, dobrze się uczył – kilka miesięcy przed maturą też raptem głosy słyszy. Lekarz stwierdził schizofrenię. Zawalił szkołę, koniec, droga zamknięta. Przyszłość – psychiatryk, matka załamana.

   2. To nie choroba psychiczna. Proszę się zainteresować tematem kontroli umysłu (mind control).

    https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/mind-control/

    Wojna z Polakami (sensytywnymi Polakami – niosącymi potencjał Zmiany) weszła w swą ostatnią już fazę: jest to wojna psychotroniczna, elektromagnetyczna.

    Ta pani jest ofiarą elektronicznych tortur. Testowane są na niej najnowocześniejsze technologie wojskowe. W tych bestialskich wojskowych testach na ludności cywilnej (zbrodnie przeciwko ludzkości) uczestniczą niestety nawet prestiżowe polskie wyższe uczelnie techniczne…

    Niech pani ta jak najszybciej skontaktuje się ze Stowarzyszeniem STOPZET. Tam uzyska niezbędne informacje oraz wsparcie innych ofiar. Proszę jej przekazać, że nie jest sama – razem z nią cierpią setki (a może i tysiące) innych Polaków.

    http://stopzet.org
    https://stopzet.wordpress.com
    https://pl-pl.facebook.com/stopzet/

    Dr Robert Duncan pracował nad programem do nękania ludzi głosami w głowie:

    http://stopzet.org/2016/03/30/dr-robert-duncan/

  2. Jesteś w błędzie, masoneria istnieje. Św.Maksymilian Maria Kolbe walczył z nimi między innymi, a Matka Boża w objawieniach z Oławy (koło Wrocławia) też mówiła, że jest i niszczy kościół. Oczywiście objawienia nie zostały zatwierdzone, ale ja w nie wierzę.

   1. Nie twierdzę, że masoneria nie istnieje, ale że to nie masoneria rządzi światem. Te różne okultystyczne organizacje porywają np. dzieci czy innych ludzi i składają je gdzieś potajemnie w ofierze. To wszystko jest robione dlatego, że te pozaziemskie istoty, które rządzą tą planetą (zwane przez 7-letniego Davida Anunakami) żywią się naszym strachem i nienawiścią. A strach tuż przed śmiercią, zwłaszcza w męczarniach jest ogromny. Masoni są tylko ludźmi takimi jak my poddanymi przez te istoty kontroli umysłu do tego stopnia że stają się pozbawieni ludzkich uczuć tak jak te pozaziemskie istoty. Przeczytaj tą książkę a zobaczysz. Od dawna nie mogłem uwierzyć, aby zwykli ludzie byli zdolni do tego, aby innych ludzi dręczyć czy mordować z zimną krwią. Miałem przeczucie że ma to związek z genami. I książka ta potwierdza, że mam rację. Rody arystokratyczne takie jak Rothschieldowie nie mieszają się z innymi ludźmi, ale żyją i łączą się w pary w obrębie tylko własnego rodu. Chodzi o zachowanie czystości krwi. Bardzo rzadko dopuszczają kogoś spoza swojego kręgu w celu odświeżenia rodu. Inni ludzie zaś mieszają swoje geny i mają inne cechy niż oni. David twierdzi, że przybysze pozaziemscy zwani przez niego Anunaki dokonali manipulacji naszymi genami mieszając nasze geny z genami Inuaki, a potem części ludzkości dodali do kodu DNA swoje geny i ci mający takie potrójne DNA są właśnie z rodzin arystokratycznych i Anunaki, które żyją pod ziemią zapewniają im bogactwo, a oni w zamian wykonują ich rozkazy bez sprzeciwu. Jeśli ktoś próbuje się wyłamać to ginie w niejasnych okolicznościach jak u nas ofiary „seryjnego samobójcy”. Zatem według tej teorii masoni są tylko pionkami w tej grze i nie do nich należy mieć pretensje.

 2. Dziękuję. Właśnie chciałam powiedzieć, że Pan Bóg dał mi odpowiedź na moje pytanie jak zawsze zresztą udziela mi obszernych i zrozumiałych odpowiedzi, a w tym przypadku poprzez waszą stronę. Jeszcze raz dziękuję postaram się z tą panią skontaktować jak wrócę do Ojczyzny. Pozdrawiam.

  1. Niech pani powie tej pani jeśli ją znowu spotka i temu chłopakowi, aby zgłosili się do Arona Jasnowidza albo do pani Anny Mikulskiej z Poznania. Obejrzałem sporo ich filmików i wnioskuję z nich i tego co pani pisze, że te osoby mogą być atakowane przez złe moce, możliwe że manipulują ich umysłami istoty pozaziemskie o ciemnej energii. Aron niejedną taką osobę wyzwolił spod ich wpływu i tu też może pomóc. Mail do Arona arondiagnosta@wp.pl, a do pani Mikulskiej tel. 501 546 953. Pewnie będzie trzeba jednak długo czekać na odpowiedź bo mają bardzo wiele zgłoszeń. Bardzo interesująca jest też książka pt. „Inuaki – gad, który mieszka we mnie”. Jest to książka o 7-letnim chłopcu z Rumunii Davidzie, który też słyszy często w sobie jakiś wewnętrzny głos, który mu np. odpowiada na różne pytania. Twierdzi on, że jego dusza jest duszą Inuaki – istoty pozaziemskiej z planety Inua i przybył tu, aby pomóc ludzkości się obudzić i wyzwolić z niewolniczego systemu. Bardzo daje do myślenia to co mówi np. o osobach z autyzmem. I według niego powinniśmy nosić na ciele cały czas coś z mosiądzu w okrągłym lub owalnym kształcie (musi to być zamknięte tj. końce muszą się stykać ze sobą). Można też np. mosiężną żyłką opleść łóżko, a nawet pokój (też końce muszą się stykać). Według niego mosiądz pozwala odpierać ataki na nasz umysł. Nie polecam jednak tej książki osobom o zamkniętych umysłach, bo burzy ona praktycznie wszystko co nam dotąd mówiono w szkole czy mediach.

   1. Przeczytałam tę książkę, jest w formie pdf w internecie. Ciekawa, bardzo interesująca. Do tego jeszcze poczytałam o dzieciach indygo, bardzo to wszystko ciekawe, o których nie miałam zielonego pojęcia, że instnieją, aby nam pomóc. Teraz wracam do czytania „Poematu Boga-Człowieka” Marii Valtorty.

 3. Jakie życie ludzkie jest trudne. Od 3 tygodni siedzę na tej stronie niemal z otwarta buzią i włos mi się jeży na głowie. Słuchając wywiadu pana Marka Podleckiego z gośćmi. Jeden z nich opowiadał, że czuł, jakby coś w niego właziło śmierdzącego. Ja też nie raz w nocy czułam się obezwładniona tym czymś. Wiedziałam, że to jest „zło”. Próbowałam się przeżegnać, a nie mogłam ruszyć ręką, więc próbowałam wymówić słowa modlitwy, też nie mogłam otworzyć ust, wydobywał się tylko bełkot nic nie znaczący. Ostatnią i zarazem pierwszą rzecz, którą teraz robię, to jest myśl o Bogu. To zawsze pomaga. Jak do tej pory radzę sobie sama z tym czymś.

 4. Jak by nie było Watykanu, to by go nikt nie kontrolował.
  Tego, co uczył Jezus nikt nie mógłby skontrolować i zahamować, gdyby to było realizowane.
  Ale nie można realizować tego, czego się nie zna.
  Radzę więc przeczytać naukę Jezusa zapisaną w 4 pierwszych częściach NT i ją w życiu na co dzień stosować, szczególnie z Mk 16,17-18. Wówczas nikt nie będzie trząsł sutannami ze strachu przed projektem z „Protokołów”.

 5. Tak,istnieje plemie zmijowe i dzieci diabla !
  Mozecie je nazywac jak tylko chcecie ale najwazniejsze jest POZNAC ICH wokol siebie ,obcuja z wami pod akzdym wzgledem.
  Wzenili sie w Wasze RODZINY sa WASZA ZGUBA !!!
  Tak dlugo jak nie oczyscicie WASZEJ POLSKO-SLOWIANSKIEJ KRWI tak dlugo bedziecie przez nich rzadzeni,nekani i bedziecie ich NIEWOLNIKAMI .
  Czy jest z tego szybkie wyjscie ?
  JEST !
  DOKONAC LUSTRACJI POLSKICH RODZIN ,
  DOKONAC LUSTRACJI WSZYSTKICH SLOWIAN i tych co podszyawaja sie pod nas.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s