erdogan_putin_85600900

Wibracje Ziemi rosną, Przestrzeń ewoluuje, dzieją się cuda. To co jeszcze miesiąc temu było nie do pomyślenia, dziś staje się twardym faktem. Turcja – kraj NATO, nuklearna potęga Wschodu – przechodzi na stronę Rosji!

Przejście Turcji na stronę Rosji zmienia historię XXI wieku i wpisuje się, jako żywo, w epokowe ewolucyjne wydarzenia Wielkiej Zmiany na planecie. Prezydent Turcji w porę zrozumiał, że sojusz z państwem rządzonym przez gady byłby dla niego w efekcie dalekosiężnym błędem strategicznym oraz osobistą historyczną porażką. (Polscy przywódcy nie są w tym temacie dość inteligentni i jedynym opamiętaniem dla nich bywają przegrane wybory). A USA w swym obecnym politycznym kształcie tak czy owak są ostatecznie skazane na zagładę.

9 sierpnia prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan spotyka się w Petersburgu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, zawiązując rosyjsko-turecki pakt blokujący gadzie wojenne pomysły USA.

Z wizytą przygotowawczą do Moskwy poleciał już turecki wicepremier Mehmet Simsek, który omawiał z Rosjanami m.in. budowę gazociągu South Stream przez Morze Czarne do Turcji, współpracę w energetyce jądrowej i zniesienie wszystkich sankcji wprowadzonych przez prezydenta Rosji (sankcje handlowo-gospodarcze, w tym wstrzymanie lotów czarterowych oraz zorganizowanego ruchu turystycznego do Turcji).

Relacje Turcja-Rosja zaczęły się poprawiać na początku lipca, kiedy Erdogan wysłał do Putina list zawierający – jak twierdzi Kreml – przeprosiny za listopadowy incydent.

Teraz przedstawiciel tureckiego rządu dziękuje również Rosji za wsparcie udzielone przez nią prezydentowi Erdoganowi w czasie niedawnej próby obalenia go przez puczystów. Tak więc z zawziętych wrogów, którymi byli jeszcze do niedawna (od czasu strącenia przez Turcję rosyjskiego bombowca 24 listopada 2015 r.), Rosja i Turcja stają się właśnie wielkimi przyjaciółmi.

Sojusz Turcja-Rosja zmienia w geopolityce wszystko: wojna USA-Rosja staje się niemożliwa, gdyż USA z wetem jednego z krajów NATO nie mają już zasadnego pretekstu do napaści na Rosję. Wojna w Syrii siłą rzeczy też będzie powoli wygasać, gdyż bez wsparcia Turcji jej ostateczny wynik staje się sprawą oczywistą.

USA ponoszą więc sromotną porażkę swej polityki zaprowadzania „porządku” na planecie. W ostatnim geście rozpaczy próbują jeszcze nieudolnie nadzorować zainspirowany przez siebie wojskowy zamach stanu w Turcji. Jednak dzięki wywiadowczemu wsparciu Rosji prezydent Erdogan jest w stanie to rozdanie rozegrać po mistrzowsku na swoją (a przy okazji i pokoju na świecie) korzyść.

Prezydent Erdogan musi tylko mieć się teraz na baczności, bo wyrok na niego ze strony USA jest sprawą oczywistą.

Zmiany na planecie postępują: globalna świadomość rośnie, gady słabną – i jest to proces nieodwracalny.

Idzie nowe 🙂

TAW

*fot. kremlin.ru, agos.com.tr

Czytaj również:

17 myśli w temacie “Turcja – kraj NATO – przechodzi na stronę Rosji! – wojny USA-Rosja nie będzie

 1. Nie mozna zkładać w życiu katastrofy bo w ciągu chwili wszystko się zmienia, ludzie i ich decyzje sa nieodgadnione. Dlatego zamiast sie bać wyobrażeniami w głowie to lepiej poczekac na fakty i na nich sie skupic. Nie warto nakręcać sie że napewno bedzie żle bo to powoduje negatywne emocje a strach i emocje to świetny zapalnik do złych i pochopnych życiowych decyzji. Na spokojnie skupić sie na faktach i odrzucajac chwilowe emocje decydować.

 2. Nie byłbym do końca taki pewny, czy będą przyjaciółmi. Turcja staje się krajem islamskim w każdej dziedzinie. Natomiast Rosja walczy z islamizacją swojego kraju. Wg mnie Rosjanie doskonale wykorzystują osłabienie stosunków między Turcją a usa. Przejmując po prostu rolę pana z batem nad turkami. Przyjaciół trzeba mieć blisko, ale wrogów jeszcze bliżej 🙂
  Usa i Rosja dogadały się już wcześniej co do dalszej przyszłości.

  1. Jasne, że Turcja i Rosja to różne kosmosy, chodzi jednak o możliwie jak najdłużej trwający nieformalny (dopóki Turcja jest oficjalnie w NATO) pakt militarny pomiędzy Rosją i Turcją blokujący wojenne zapędy USA. W grę wchodzą właściwie tylko 3 miesiące, bo po wygranych przez Trumpa wyborach sytuacja na planecie znacznie się ustabilizuje.

   A co do islamizacji, to każdy przywódca, by móc utrzymać się przy władzy, musi jednoczyć swój naród wokół jakiejś integracyjnej idei. W krajach muzułmańskich najsilniejszym egregorem jest oczywiście religia, więc Erdogan postawił na najnośniejsze z możliwych w tej chwili spoiwo mentalne. Turcy są jednak narodem wykształconym, bardzo otwartym i tak naprawdę najmniej muzułmańskim spośród muzułmańskich. Gdy tylko wypłynie na jaw prawda o manipulacjach związanych z powstaniem Koranu, naród ten będzie bardzo łatwo odprogramować z religijnych kodów. Tym bardziej, że już dziś stosunek młodych wykształconych Turków do religii jest bardzo… ambiwalentny.

   1. To WŁAŚNIE TYCH WYKSZTAŁCONYCH Turków tępi ZBIR Erdogan ! A wojna właśnie WYBUCHNIE dopiero teraz ! Turcy, jako z URZĘDU dzięki Ata turkowi, byli narodem świeckim, WŁAŚNIE przez debila Recepa Tayyipa Erdogana TĘ ŚWIECKOŚĆ UTRACILI ! Ale takie a nie inne postępowanie MARIONETKI Rothschildów , żydowskiej zarazy okupacyjnej ROSYJSKIEJ SOCJALDEMOKRATYCZNEJ ROBOLI BANDY pseudonim ” partia ” ( bolszewików ) z wszelkimi późniejszymi zmianami nazwy tej BEZ BOŻNICZEJ BANDY Z URZĘDU, A WIĘC ZWALCZAJĄCEJ WSZYSTKIE WYZNANIA AŻ PO SZAMAŃSTWO I ANIMIZM WŁĄCZNIE, KRWAWEGO esbeka o dzień ode mnie młodszego Putina, jest zwyczajne ! Jako szatan czerwony GNOI PRAWDZIWYCH procarskich NARODOWCÓW Wszech rosyjskich , natomiast WSPIERA ile się da TERRORYSTÓW islamskich! I tak los naszych braci rasy białej , ARYJSKIEJ ze szczepu perskiego a narodu kurdyjskiego, jest już przesądzony! I tylko cieszyć się należy , że Jego Ekscelencja Pan Minister najjaśniejszej Rzeczypospolitej Ljędch`oskiej Marian Błaszczak zamknął granicę dla żydowskich bolszewickich tanków! Aha! Jestem wnukiem carskiego oficera Wszje Błagaradiju podporucziki Potijskowo połka w gorod Nachiczewań, Erywańskiej guberni, Wszech rosyjskiej Cesarstwa poległego za cara Królestwa Ljęch`siego po 07-12-Roku Pańskiego 1905 ! I pieprzenie mi o jakimś rusofobie uważam za DALSZĄ ROBOTĘ ŻYDOWSKIEJ ZRAZY OKUPACYJNEJ BOLSZEWII!!!

   2. Ja bardzo lubię Turków, to ciekawi i sympatyczni ludzie, choć Erdogan to ostatnio dyktator. Mam tylko nadzieje, że nie będzie wieszał zdrajców. Kara śmierci to najgorsze rozwiązanie. Raczej tak nie będzie. Oby tak się nie stało.

   3. Z jego punktu widzenia to najzupełniej naturalne, że po zamachu na swoje życie oczyszcza i zabezpiecza teren wokół siebie. Któż na jego miejscu by tego nie robił?

    Najzupełniej naturalnym jest również, że ogólnoświatowe Media Wielkiego Syjonu (CNN, FOX oraz podległe im TVN24, Polsat i TVP) każdego niezależnego od USA polityka będą kreowały na demona.

 3. Ktoś tu chyba nie ma pojęcia w ogóle o polityce. Turcja i Rosja to dwa przeciwne obozy i już weszły ze sobą w konflikt. Rosja pro Syryjska i Turcja pro rebeliancka i pro ISIS. No i oczywiście anty kurdowska.

  1. Po nieudanym zamachu na życie prezydenta Erdogana ZMIENIŁA SIĘ CAŁA GEOPOLITYKA.

   Erdogan już nigdy nie zaufa USA i nigdy nie sprzymierzy się przeciwko Rosji, która mu uratowała wówczas życie.

   I wszystko z tego wynika, i wyniknie. Czy to tak trudno zrozumieć?

   Turcja nie wspiera już amerykańskich „rebeliantów” w Syrii.

   Stanom Zjednoczonym do czasu listopadowych wyborów nie uda się już wywołać żadnego nowego konfliktu zbrojnego. A po wyborach STOSUNEK USA DO ŚWIATA ZMIENI SIĘ RADYKALNIE. I wojen już odtąd nie będzie.

   Turcja jest teraz kluczem do całej polityki światowej, gdyż skutecznie blokuje w tej chwili nie tylko największą na planecie potęgę militarną, jaką są Stany Zjednoczone, ale blokuje również i Niemcy, a więc w praktyce całą Unię Europejską!

   Życie prezydenta Erdogana (gwaranta pokoju w Europie) pozostaje jednak nadal bardzo poważnie zagrożone, gdyż USA będą próbowały dokończyć dzieła.

   1. Dlaczego SYRIA jest tak ważna- odpowiedź znaleziona w sieci:

    Prawdziwym ukrytym powodem konfliktu syryjskiego jest walka o wir syryjskiej Bogini, który jest jednym z najważniejszych kluczowych punktów energetycznych w planetarnej sieci energetycznej.
    .
    Kto kontroluje ten punkt energii jest bardzo zbliżony do kontrolowania większości systemu siatki energetycznej, leyline na powierzchni planetarnej. I kto kontroluje system tej energii ma bezpośredni dostęp do globalnej świadomości ludzkości.
    .
    Dlatego też jezuici zaprojektowali stworzenie Daesh (Państwa Islamskiego).

    Ten syryjski wir energii jest tak naprawdę pentagramem. W rękach sił Światła, ten pentagram jest instrumentem dobra, który może przekształcić cały Bliski Wschód i może być ogromnym przekaźnikiem pozytywnej kobiecej energii. W rękach ciemności, pentagram może spowodować wiele cierpienia, takiego jakiego ludzie w Syrii doświadczyli w ciągu ostatnich kilku lat.

    Wszystkie pięć punktów Syrii pentagramu są kluczowymi miastami w Syrii, który miały silny związek z energią Bogini w ich bogatej przeszłości.

    Te pięć punktów to:

    Aleppo, miasto o silnej obecności Bogini:

    .
    https://fromshamwithlove.wordpress.com/2015/03/05/from-jerusalem-to-aleppo-with-love/
    .
    Homs, miejsce urodzenia Julii Domna. Julia Domna była rzymską cesarzową, która próbowała wnieść mądrość do rzymskiego sądu:
    .
    http://www.societyforthestudyofwomenphilosophers.org/Julia_Domna.html
    .
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?677702-Julia-Domna
    .
    Palmyra, miejsce urodzenia Zenobii, królowej, która doprowadziła do buntu przeciw uciskowi rzymskiego imperium:
    .
    https://en.wikipedia.org/wiki/Zenobia
    .

    .
    Raqqa, obszar, w którym zrodziła się kultura Halaf:
    .
    https://en.wikipedia.org/wiki/Halaf_culture
    .
    Manbidż, który był ośrodkiem kultu syryjskiej bogini płodności, Atargatis:

    .
    https://en.wikipedia.org/wiki/Manbij
    .
    Trzy z tych punktów, Aleppo, Homs i Palmyra, zostały już wyzwolone ze szponów Daesh, Palmyra bardzo niedawno:
    .
    http://sputniknews.com/middleeast/20160327/1037032429/syrian-army-liberates-palmyra.html
    .
    Wyzwolenie Palmyry otworzyło drogę do wyzwolenia Raqqa, głównej twierdzy Daesh w Syrii:
    .
    http://sputniknews.com/middleeast/20160320/1036611451/palmyra-raqqa-syria-daesh.html
    .
    Gdy Raqqa zostanie uwolniona, to bardzo szybko doprowadzi do pełnego wyzwolenia syryjskiego pentagramu i znacznie poprawi sytuację na Bliskim Wschodzie.

    Ci, którzy czują się kierowani, mogą pomóc we wspieraniu uzdrawiania pentagramu Syrii wizualizując ten kawałek starożytnej ceramiki z epoki Halaf obracającej się nad całym pentagramem Syrii, wzmacniając w ten sposób wir Bogini i usuwając całą ciemność z tego regionu:

    .

    .
    Ten kawałek ceramiki, wykonanej 7.000 lat temu, zawiera święte kody geometrii, które aktywują obecność Bogini i usuwają ciemność ze wszystkich czterech kierunków.

    Zwycięstwo Światła!

    P.S. Wiele osób zadało pytanie co kryje się za Papierami Panamy. Ten link wyjaśnia wszystko:

    https://www.rt.com/news/338683-wikileaks-usaid-putin-attack/

    [Rząd USA, Soros sfinansowali Papiery Panamy, aby zaatakować Putina – WikiLeaks]

    Przetłumaczyła Krystal

    http://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html

   2. W ogóle cały Bliski Wschód (a szczególnie Jerozolima) to miejsce starcia wielu pozaziemskich cywilizacji. Za każdą wojną na naszej pięknej planecie zawsze stały pozaziemskie moce. To jest wielki temat, który będzie szczegółowo badany w ciągu najbliższych lat. To są sprawy, o których nie śniło się politologom 😉

 4. Turcja przechodzi na stronę Rosji? Polityka to nie jest prosta rzecz. Na zewnątrz wygląda to tak, że Turcja z Rosją stają się bratankami, ale od środka sprawa wygląda na bardziej skomplikowaną. Turcja przechodzi na stronę Rosji po to, aby wywołanie III WŚ było pewne w momencie, w którym Ameryka uzna to za stosowne.
  Od paru lat Ameryka szuka z Rosją zwady do wywołania III WŚ, ale Rosja prowadzi sprytną politykę uników i odpowiedzi, tzn. jeden krok w tył i dwa kroki w przód. A to znaczy, że Rosja jest niepewnym przeciwnikiem, kiedy zajdzie potrzeba startu III WŚ. Dlatego Turcja przechodzi na stronę Rosji, że gdy Ameryka powie „teraz nam potrzeba wojny”, to Turcja tą wojnę wywoła. Jesteśmy bliżej wojny niż kiedykolwiek przedtem.

  1. Ten blog powstał m.in. po to, by informować Polaków, że wojen na terenie Polski już więcej nie będzie. Jest to jedyny w tej chwili (jeśli ktoś zna inne, proszę wpisywać w komentarzach) serwis w polskim internecie, który tak jasno, zdecydowanie i konsekwentnie o tym mówi.

   Wojen na terytorium Polski już więcej nie będzie. Jesteśmy w fazie ogromnych przeobrażeń kosmicznych. Ziemia bierze w tym udział jako kluczowy gracz. W tej chwili odbywa się na Ziemi potężny transformacyjny proces, który można w skrócie określić jako Wielka Zmiana. Polska – czy się to komuś podoba, czy nie, jest liderem tego transformacyjnego procesu (ze względu na wkodowane w naszą morfogenetyczną przestrzeń macierzyste transformacyjne algorytmy). Polska jako lider planetarnego i galaktycznego transformacyjnego procesu Wielkiej Zmiany jest w sposób szczególny chroniona i energetycznie bardzo skutecznie na wielu poziomach (gęstościach) zabezpieczona. To jest tak silna ochrona, że na chwilę obecną już nie do przeskoczenia dla ciemnej strony mocy. Mogą się wściec – rady nie dadzą.

   Putin od czasu powstrzymania oficjalnej napaści USA na Syrię (nieoficjalnie USA okupują Syrię poprzez stworzoną przez siebie ISIS) nie gra już ze Stanami w jednej piaskownicy.

   W tej chwili to jest „wojna” (walka o wpływy) kosmiczna na terytorium Ziemi. Ale USA nie mają już na planecie NIC do powiedzenia, bo za Rosją stoją dużo bardziej rozwinięte technologicznie cywilizacje. Konflikty wywołane na planecie przez USA/NWO/Gady już są i nadal będą powoli wyciszane. USA nie są już nawet kolosem na glinianych nogach – ten kraj idzie ku geopolitycznej marginalizacji. To co widzimy, to tylko fasada, za którą niebawem już tylko popiół i zgliszcza. USA czeka Wielka Smuta Karmiczna za wszystko, co zrobiły dla ludzkości i Planety.

   Generalnie idzie w kierunku pokoju na świecie, a wojny są już tylko w naszych zalęknionych umysłach.

   1. Dla potwierdzenia Twych słów TAW znalazłam wartościowy komentarz w sieci, który poniżej w wersji orginalnej przekazuję: MajaWalia27
    Gru 20, 2016 @ 13:39:21

    Witajcie Kochani. Witaj Wspaniala Autorko tego bloga. Dziekuje ponownie Krystal za Twoja prace, bardzo szybkie,dokladne tlumaczenie tego co napisal Nasz Przyjaciel Kobra. Obserwuje ostatnio wydarzenia na swiecie, i mam wrazenie,ze troche zaczyna sie ‚gotowac’ – szczegolnie widac to w tak przelomowych momentach jak Brexit, czy wybory w USA, i choc Kobra pisze o tym,ze nadal sa to pewne rozgrywki polityczne, to przy tych wydarzeniach pojawiaja sie tak ciekawe aspekty- jak coraz WIEKSZE odzialywanie mediow altenatywnych i ich wplyw na polityke. To jest wbrew pozorom bardzo pozytywny sygnal. nawet ta wojna kabala z tym procesem za pomoca ‚fake news’ swiadczy o tym,ze ‚ciemni’ dostrzegaja fakt,ze ludzie nie do konca ufaja mainstreamowi-:). Z ostatnich wydarzen wylania sie potworna afera dotykajaca pedofilii- „pizzagate”. W bardzo dokladny sposb opisuje ja Dawic Wicock:

    http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/2016/12/kosmiczne-ujawnienie-najnowsze.html

    Pojawia sie w tym wszytkim mnostwo spekulacji i domyslow,ale sam fakt,ze ludzie czytaja o takiej mozliwosci, prawdopodobienstwie byc moze przygotuje masy na to jak potworna moze byc prawda dotyczace elit i tego co robia z dziecmi ( satatnistyczne rytualy,pedofilia,tortury, programy mind control takie jak ‚MONARCH’). Zagrozeniem w tym wszystkim moze byc proba wysmiania i ‚zamiecienia pod dywan ‚ tej afery jako ‚fake news’ i tym samym zdyskredytowanie portali alternatywnych. Mówi o tym miedzy innymi ten Pan (Andrzej Bazgier):

    http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/2016/12/pizzagate-horyzont-zdarzen-81.html

    Dzis Benjamin Fulford napisal ,ze nie zyje bardzo niebezpieczny czlowiek. Jeden z glownych czlonkow kabala i przywódca Opus Dei niejaki Javier Echevarria:

    DANILO SCHIAVELLA/EUROPEAN PRESSPHOTO AGENCY
    Bishop Javier Echevarría, Leader of Opus Dei, Dies at 84
    By SAM ROBERTS December 15, 2016
    Bishop Echevarría was the prelate of Opus Dei, the disciplined and influential global Roman Catholic organization, since 1994.

    The New York Times
    zródla Pentagonu i CIA mówia,ze nie byla to smierc naturalna. Wedlug Bena z Bractwem Bialego Smoka skontaktowala sie Pani Clinton i Pan Obama, mówiac,ze to nie oni stoja za zamachem w Fukoshimie. Jest w tym raporcie takze niepotwierdzona informacja dotyczaca rodziny Rothschild i Rockefeller, a takze zapowiedz przyszych wresztowac kabalistów na wysokich stopniach wladzy. Wiec spokojnie nie jest w tym okresie przedsiwiatecznym. Nie mamy nadal informacji dotyczacej tego co sie dzieje z pracownikiem Swiatla Julianem Assange i to jest smutne,ale dopuki nie ma informacji tragicznej mozna domniemywac,ze On nadal zyje. Drugim zagatkowym faktem jest znikniecie Pana Sorosa, i choc niektórzy mówia,ze On nie zyje to zdaje sie Simon Parkes powiedzial,ze sie ukrywa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s