Turcja – kraj NATO – przechodzi na stronę Rosji! – wojny USA-Rosja nie będzie

erdogan_putin_85600900

Wibracje Ziemi rosną, Przestrzeń ewoluuje, dzieją się cuda. To co jeszcze miesiąc temu było nie do pomyślenia, dziś staje się twardym faktem. Turcja – kraj NATO, nuklearna potęga Wschodu – przechodzi na stronę Rosji!

Przejście Turcji na stronę Rosji zmienia historię XXI wieku i wpisuje się, jako żywo, w epokowe ewolucyjne wydarzenia Wielkiej Zmiany na planecie. Prezydent Turcji w porę zrozumiał, że sojusz z państwem rządzonym przez gady byłby dla niego w efekcie dalekosiężnym błędem strategicznym oraz osobistą historyczną porażką. (Polscy przywódcy nie są w tym temacie dość inteligentni i jedynym opamiętaniem dla nich bywają przegrane wybory). A USA w swym obecnym politycznym kształcie tak czy owak są ostatecznie skazane na zagładę.

9 sierpnia prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan spotyka się w Petersburgu z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, zawiązując rosyjsko-turecki pakt blokujący gadzie wojenne pomysły USA.

Z wizytą przygotowawczą do Moskwy poleciał już turecki wicepremier Mehmet Simsek, który omawiał z Rosjanami m.in. budowę gazociągu South Stream przez Morze Czarne do Turcji, współpracę w energetyce jądrowej i zniesienie wszystkich sankcji wprowadzonych przez prezydenta Rosji (sankcje handlowo-gospodarcze, w tym wstrzymanie lotów czarterowych oraz zorganizowanego ruchu turystycznego do Turcji).

Relacje Turcja-Rosja zaczęły się poprawiać na początku lipca, kiedy Erdogan wysłał do Putina list zawierający – jak twierdzi Kreml – przeprosiny za listopadowy incydent.

Teraz przedstawiciel tureckiego rządu dziękuje również Rosji za wsparcie udzielone przez nią prezydentowi Erdoganowi w czasie niedawnej próby obalenia go przez puczystów. Tak więc z zawziętych wrogów, którymi byli jeszcze do niedawna (od czasu strącenia przez Turcję rosyjskiego bombowca 24 listopada 2015 r.), Rosja i Turcja stają się właśnie wielkimi przyjaciółmi.

Sojusz Turcja-Rosja zmienia w geopolityce wszystko: wojna USA-Rosja staje się niemożliwa, gdyż USA z wetem jednego z krajów NATO nie mają już zasadnego pretekstu do napaści na Rosję. Wojna w Syrii siłą rzeczy też będzie powoli wygasać, gdyż bez wsparcia Turcji jej ostateczny wynik staje się sprawą oczywistą.

USA ponoszą więc sromotną porażkę swej polityki zaprowadzania „porządku” na planecie. W ostatnim geście rozpaczy próbują jeszcze nieudolnie nadzorować zainspirowany przez siebie wojskowy zamach stanu w Turcji. Jednak dzięki wywiadowczemu wsparciu Rosji prezydent Erdogan jest w stanie to rozdanie rozegrać po mistrzowsku na swoją (a przy okazji i pokoju na świecie) korzyść.

Prezydent Erdogan musi tylko mieć się teraz na baczności, bo wyrok na niego ze strony USA jest sprawą oczywistą.

Zmiany na planecie postępują: globalna świadomość rośnie, gady słabną – i jest to proces nieodwracalny.

Idzie nowe🙂

TAW

*fot. kremlin.ru, agos.com.tr

Czytaj również:

14 comments on “Turcja – kraj NATO – przechodzi na stronę Rosji! – wojny USA-Rosja nie będzie

 1. ppppp pisze:

  Nie mozna zkładać w życiu katastrofy bo w ciągu chwili wszystko się zmienia, ludzie i ich decyzje sa nieodgadnione. Dlatego zamiast sie bać wyobrażeniami w głowie to lepiej poczekac na fakty i na nich sie skupic. Nie warto nakręcać sie że napewno bedzie żle bo to powoduje negatywne emocje a strach i emocje to świetny zapalnik do złych i pochopnych życiowych decyzji. Na spokojnie skupić sie na faktach i odrzucajac chwilowe emocje decydować.

 2. Zwierz pisze:

  Nie byłbym do końca taki pewny, czy będą przyjaciółmi. Turcja staje się krajem islamskim w każdej dziedzinie. Natomiast Rosja walczy z islamizacją swojego kraju. Wg mnie Rosjanie doskonale wykorzystują osłabienie stosunków między Turcją a usa. Przejmując po prostu rolę pana z batem nad turkami. Przyjaciół trzeba mieć blisko, ale wrogów jeszcze bliżej🙂
  Usa i Rosja dogadały się już wcześniej co do dalszej przyszłości.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Jasne, że Turcja i Rosja to różne kosmosy, chodzi jednak o możliwie jak najdłużej trwający nieformalny (dopóki Turcja jest oficjalnie w NATO) pakt militarny pomiędzy Rosją i Turcją blokujący wojenne zapędy USA. W grę wchodzą właściwie tylko 3 miesiące, bo po wygranych przez Trumpa wyborach sytuacja na planecie znacznie się ustabilizuje.

   A co do islamizacji, to każdy przywódca, by móc utrzymać się przy władzy, musi jednoczyć swój naród wokół jakiejś integracyjnej idei. W krajach muzułmańskich najsilniejszym egregorem jest oczywiście religia, więc Erdogan postawił na najnośniejsze z możliwych w tej chwili spoiwo mentalne. Turcy są jednak narodem wykształconym, bardzo otwartym i tak naprawdę najmniej muzułmańskim spośród muzułmańskich. Gdy tylko wypłynie na jaw prawda o manipulacjach związanych z powstaniem Koranu, naród ten będzie bardzo łatwo odprogramować z religijnych kodów. Tym bardziej, że już dziś stosunek młodych wykształconych Turków do religii jest bardzo… ambiwalentny.

   • Nah`tah ni pisze:

    To WŁAŚNIE TYCH WYKSZTAŁCONYCH Turków tępi ZBIR Erdogan ! A wojna właśnie WYBUCHNIE dopiero teraz ! Turcy, jako z URZĘDU dzięki Ata turkowi, byli narodem świeckim, WŁAŚNIE przez debila Recepa Tayyipa Erdogana TĘ ŚWIECKOŚĆ UTRACILI ! Ale takie a nie inne postępowanie MARIONETKI Rothschildów , żydowskiej zarazy okupacyjnej ROSYJSKIEJ SOCJALDEMOKRATYCZNEJ ROBOLI BANDY pseudonim ” partia ” ( bolszewików ) z wszelkimi późniejszymi zmianami nazwy tej BEZ BOŻNICZEJ BANDY Z URZĘDU, A WIĘC ZWALCZAJĄCEJ WSZYSTKIE WYZNANIA AŻ PO SZAMAŃSTWO I ANIMIZM WŁĄCZNIE, KRWAWEGO esbeka o dzień ode mnie młodszego Putina, jest zwyczajne ! Jako szatan czerwony GNOI PRAWDZIWYCH procarskich NARODOWCÓW Wszech rosyjskich , natomiast WSPIERA ile się da TERRORYSTÓW islamskich! I tak los naszych braci rasy białej , ARYJSKIEJ ze szczepu perskiego a narodu kurdyjskiego, jest już przesądzony! I tylko cieszyć się należy , że Jego Ekscelencja Pan Minister najjaśniejszej Rzeczypospolitej Ljędch`oskiej Marian Błaszczak zamknął granicę dla żydowskich bolszewickich tanków! Aha! Jestem wnukiem carskiego oficera Wszje Błagaradiju podporucziki Potijskowo połka w gorod Nachiczewań, Erywańskiej guberni, Wszech rosyjskiej Cesarstwa poległego za cara Królestwa Ljęch`siego po 07-12-Roku Pańskiego 1905 ! I pieprzenie mi o jakimś rusofobie uważam za DALSZĄ ROBOTĘ ŻYDOWSKIEJ ZRAZY OKUPACYJNEJ BOLSZEWII!!!

   • spiewptaka pisze:

    Ja bardzo lubię Turków, to ciekawi i sympatyczni ludzie, choć Erdogan to ostatnio dyktator. Mam tylko nadzieje, że nie będzie wieszał zdrajców. Kara śmierci to najgorsze rozwiązanie. Raczej tak nie będzie. Oby tak się nie stało.

   • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

    Z jego punktu widzenia to najzupełniej naturalne, że po zamachu na swoje życie oczyszcza i zabezpiecza teren wokół siebie. Któż na jego miejscu by tego nie robił?

    Najzupełniej naturalnym jest również, że ogólnoświatowe Media Wielkiego Syjonu (CNN, FOX oraz podległe im TVN24, Polsat i TVP) każdego niezależnego od USA polityka będą kreowały na demona.

 3. onz666 pisze:

  Pokój! Pokój!
  … a tu bum.

 4. elton pisze:

  Ktoś tu chyba nie ma pojęcia w ogóle o polityce. Turcja i Rosja to dwa przeciwne obozy i już weszły ze sobą w konflikt. Rosja pro Syryjska i Turcja pro rebeliancka i pro ISIS. No i oczywiście anty kurdowska.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Po nieudanym zamachu na życie prezydenta Erdogana ZMIENIŁA SIĘ CAŁA GEOPOLITYKA.

   Erdogan już nigdy nie zaufa USA i nigdy nie sprzymierzy się przeciwko Rosji, która mu uratowała wówczas życie.

   I wszystko z tego wynika, i wyniknie. Czy to tak trudno zrozumieć?

   Turcja nie wspiera już amerykańskich „rebeliantów” w Syrii.

   Stanom Zjednoczonym do czasu listopadowych wyborów nie uda się już wywołać żadnego nowego konfliktu zbrojnego. A po wyborach STOSUNEK USA DO ŚWIATA ZMIENI SIĘ RADYKALNIE. I wojen już odtąd nie będzie.

   Turcja jest teraz kluczem do całej polityki światowej, gdyż skutecznie blokuje w tej chwili nie tylko największą na planecie potęgę militarną, jaką są Stany Zjednoczone, ale blokuje również i Niemcy, a więc w praktyce całą Unię Europejską!

   Życie prezydenta Erdogana (gwaranta pokoju w Europie) pozostaje jednak nadal bardzo poważnie zagrożone, gdyż USA będą próbowały dokończyć dzieła.

 5. Rick pisze:

  Turcja przechodzi na stronę Rosji? Polityka to nie jest prosta rzecz. Na zewnątrz wygląda to tak, że Turcja z Rosją stają się bratankami, ale od środka sprawa wygląda na bardziej skomplikowaną. Turcja przechodzi na stronę Rosji po to, aby wywołanie III WŚ było pewne w momencie, w którym Ameryka uzna to za stosowne.
  Od paru lat Ameryka szuka z Rosją zwady do wywołania III WŚ, ale Rosja prowadzi sprytną politykę uników i odpowiedzi, tzn. jeden krok w tył i dwa kroki w przód. A to znaczy, że Rosja jest niepewnym przeciwnikiem, kiedy zajdzie potrzeba startu III WŚ. Dlatego Turcja przechodzi na stronę Rosji, że gdy Ameryka powie „teraz nam potrzeba wojny”, to Turcja tą wojnę wywoła. Jesteśmy bliżej wojny niż kiedykolwiek przedtem.

  • Tajne Archiwum Watykańskie pisze:

   Ten blog powstał m.in. po to, by informować Polaków, że wojen na terenie Polski już więcej nie będzie. Jest to jedyny w tej chwili (jeśli ktoś zna inne, proszę wpisywać w komentarzach) serwis w polskim internecie, który tak jasno, zdecydowanie i konsekwentnie o tym mówi.

   Wojen na terytorium Polski już więcej nie będzie. Jesteśmy w fazie ogromnych przeobrażeń kosmicznych. Ziemia bierze w tym udział jako kluczowy gracz. W tej chwili odbywa się na Ziemi potężny transformacyjny proces, który można w skrócie określić jako Wielka Zmiana. Polska – czy się to komuś podoba, czy nie, jest liderem tego transformacyjnego procesu (ze względu na wkodowane w naszą morfogenetyczną przestrzeń macierzyste transformacyjne algorytmy). Polska jako lider planetarnego i galaktycznego transformacyjnego procesu Wielkiej Zmiany jest w sposób szczególny chroniona i energetycznie bardzo skutecznie na wielu poziomach (gęstościach) zabezpieczona. To jest tak silna ochrona, że na chwilę obecną już nie do przeskoczenia dla ciemnej strony mocy. Mogą się wściec – rady nie dadzą.

   Putin od czasu powstrzymania oficjalnej napaści USA na Syrię (nieoficjalnie USA okupują Syrię poprzez stworzoną przez siebie ISIS) nie gra już ze Stanami w jednej piaskownicy.

   W tej chwili to jest „wojna” (walka o wpływy) kosmiczna na terytorium Ziemi. Ale USA nie mają już na planecie NIC do powiedzenia, bo za Rosją stoją dużo bardziej rozwinięte technologicznie cywilizacje. Konflikty wywołane na planecie przez USA/NWO/Gady już są i nadal będą powoli wyciszane. USA nie są już nawet kolosem na glinianych nogach – ten kraj idzie ku geopolitycznej marginalizacji. To co widzimy, to tylko fasada, za którą niebawem już tylko popiół i zgliszcza. USA czeka Wielka Smuta Karmiczna za wszystko, co zrobiły dla ludzkości i Planety.

   Generalnie idzie w kierunku pokoju na świecie, a wojny są już tylko w naszych zalęknionych umysłach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s