Świadomość ludzi masowo rośnie: coraz więcej zarówno osób prywatnych, jak i wpływowych środowisk oskarża rząd USA o planową depopulację Ziemian za pomocą geoinżynierii.

Patrick Roddie – badacz i działacz na rzecz zakazu geoinżynierii z San Francisco – oskarża rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej o stosowanie szkodliwej dla ludzkiego zdrowia geoinżynierii pogodowej.

źródło: https://m.youtube.com/channel/UCUXyJevIiuz9P-8_F6qPt_g

Jego alarmujące przemówienie nagłaśniające światu jeden z najważniejszych tematów, jakie ludzkość ma obecnie do przepracowania (planowo przemilczany przez media głównego nurtu dezinformacji), miało miejsce w siedzibie głównej The Environmental Protection Agency (Agencja Ochrony Środowiska) 11 sierpnia 2015 r. w Waszyngtonie.

TAW

 

Reklama

4 myśli w temacie “Świadomość ludzi masowo rośnie: coraz więcej wpływowych środowisk oskarża rząd USA o planową depopulację Ziemian za pomocą geoinżynierii (chemtrails)

 1. No to sprawa się niedługo rypnie. To jest super wiadomość. Jest coraz więcej świadomych i obserwujących niebo. Zatem tak silna energia świadomych ludzi musi wcześniej czy później zadziałać.

 2. Rypnie, nie rypnie, ale nikt nie wymienia z imienia tych, którzy rządzą naprawdę. Owsianko na przykład wymyślił sobie Ojca i za nim się ukrywa, może by tak poprosił swego promotora o wyjawienie tych ziemskich mocodawców. Zajmowanie się marionetkami z białego domu niewiele daje. Usunie się jednych dadzą następnych. Jakby tak udostępnić imiona tych, którzy naprawdę mają w swych rękach światowy kapitał, to by ten system szybko runął, bo znaleźli by się tacy co by skupili swą uwagę na nich. Najpierw trzeba odciąć łeb tej hydrze, żeby coś poszło do przodu. sama walka z niewidzialnym wrogiem, to walka z wiatrakami.

  1. Bardzo mądra wypowiedź. Sęk w tym, że Ziemią zarządzają obecnie nie ludzie, lecz Obcy w ludzkich powłokach. Kilka lub nawet kilkanaście cywilizacji prowadzi tu obecnie swoje interesy, a konflikt na poziomie widzialnym pomiędzy USA a Rosją jest jedynie odbiciem tych niewidzialnych konfliktów kosmicznych.

   Jedyna rada na wyzwolenie Ziemi z obcych rąk (właściwie łap) to jak najszybsza pobudka Słowian, a szczególnie Polaków, bo klucze do Wielkiej Zmiany na Ziemi leżą właśnie w Polsce. To stąd właśnie wychodzi ta zapowiadana ewolucyjna „iskra” 🙂

   Pan Tadeusz Owsianko jest wielkim nauczycielem, który na bieżąco sczytuje potencjały aktualnej przestrzeni nad Polską. Warto go bardzo uważnie posłuchać.

 3. OPSERWUJĘ TEN BADYCKI PROCEDER JUŻ OD LAT, CI CO ZA TYM STOJĄ, KWALIFIKUJĄ SIĘ NA NATYCHMIASTOWĄ ELIMINACJĘ ZE SPOLECZENSTWA ŚWIATA. TO NAJWIĘKSZElE QURWY, JAKIE CHODZIŁY PO ZIEMI. CO ROBI PIS, BY ZATRZYMAClĆ TEN PROCEDER NAD POLSKA?!?!? CZY DALEJ BEDĄvWYKONYWAĆ ROZKAZY ROTSCHYLDÓW, TEJ BANDY KILLUMINATÓW?!?!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s