Wielka Zmiana wychodzi właśnie z Polski! Największy w Europie zlot ludzi przebudzonych! XVI Zlot Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”, 23–26 czerwca 2016 r.

baner_harmonia_kosmosu

Program

XVI Zlot Wolnych Ludzi

Harmonia Kosmosu”
23 – 26 czerwca 2016 r.

                                  (od czwartku do niedzieli)

Pole namiotowe nad Zalewem w Sulistrowicach
Masyw Ślęży k. Wrocławia

Organizator: Fundacja Dobre Wibracje

Patronat medialny:
Telewizja NTV i miesięcznik „Czwarty Wymiar”

Największa cykliczna impreza środowisk alternatywnych w Polsce – Zlot Wolnych Ludzi, Ludzi Nowej Ery.

W tym roku Zlot odbywać się będzie na 3 scenach równolegle, na polu namiotowym przy tamie obok Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach.

W PROGRAMIE:

Wykłady, prezentacje, dyskusje panelowe, koncerty.

Wystąpienie inauguracyjne 23 czerwca w czwartek o 15:15 będzie miał najbardziej znany i powszechnienie ceniony w Polsce promotor wiedzy o medycynie naturalnej

Jerzy Zięba

Zaczynamy 23 czerwca w czwartek o 15.00.

Kończymy 26 czerwca w niedzielę o 15.00.

Informacje:

niezaleznatelewizja.pl

oraz ntvwroclaw@gmail.com

Impreza plenerowa! Prosimy o zabranie koca, karimaty, krzesełka turystycznego itp.

W dniu 26 czerwca o godzinie 14 w czasie uroczystego zakończenia Zlotu rozlosowane będą wśród jego uczestników cenne nagrody.

PROGRAM

(aktualizacja na dzień 21 czerwca 2016 r.)

Harmonia Kosmosu 2016

XIV Zlot Wolnych Ludzi

Organizator:

Fundacja Dobre Wibracje

Patronat: NTV i „Czwarty Wymiar”

***

Scena I – czwartek – 23 czerwca

15.00

Otwarcie XIV Zlotu Wolnych Ludzi Janusz Zagórski i przedstawiciele Fundacji Dobre Wibracje

15.15

Zdrowie Polaków a ukryte terapie – wystąpienie Jerzego Zięby

18.15

Domy kopułowe jako miejsce do zdrowego życia – architekt Sebastian Sergiel

19.15

Energia i prawda – Małgorzata Wołukanis

20.00

Siła roślin i ziół w uzdrawiania ludzi – Łukasz Lubicki (Kazimierz Dolny)

21.00

Koncert uzdrawiający – podróż w mistycznych i etnicznych dźwiękach z udziałem:

Shaman EmahoStanisław Kubaszak, Edyta Weber, Aleksandra Prętka, Izabela Prętka, Agnieszka i Sebastian Krętki (gongi, misy himalajskie, dzwonki, kamertony, bęben szamański, drumla)

22.00

Zakończenie

Scena I – piątek – 24 czerwca

10.30

Słowiańszczyzna – Stanisław Szukalski – tworzymy filary duchowe nowej Polski – Tadeusz Strzępek i Janusz Zagórski

11.00

Architektura ustrojowa nowej suwerennej Polski – dr Aleksander Kisil

12.00

Telepatia Duchowa istotnym instrumentem rozwój osobistego i duchowego człowieka – dla kogo, w jaki sposób, korzyści i możliwości – Fundacja Świadomość Ziemi

13.00

Diety świata – Maria Skoczek

14.00

Emocjonalne DNA – jak można wpłynąć na swoje geny – Ewa Chabros

14.30

Anna Kempa, Marian Fiedorowicz, Klaudiusz Kulas
Uzdrawianie – niezwykły fenomen Jana od Boga

15.30

Przerwa

16.00

Domy kopułowe – jako miejsce do zdrowego życia – Wojciech Sergiel

17.00

Rolnictwo ekologiczne – Robert Wagner

17.30

Naturalne balsamy octowe – wystąpienie wielkiego wirtuoza pracy z owocami i roślinami Grzegorza Ślęziaka z Milówki (Biały Sai Baba)

18.00

Na czym polegają kosmiczne transformacje? – Adam Anczykowski

19.30

Stop Iluminati – minikoncert znanego hiphopowego AK-47 (Adam gra w częstotliwości 432 Hz)

20.00

Mantry w oryginalnej aranżacji stylu reggae: wokal – Dominika Dominiak (Domina), gitara – Adam Dudek

20.30

Dyskografia z płyt winylowych Arka Dysia

22.00

Zakończenie

Scena I – sobota – 25 czerwca

10.00

Masyw Ślęzy – Wojciech Sergiel

11.00

Nasza ziemia, nasza żywność, nasze zdrowie – bezpośrednio od Rolnika – wystąpienie: Jadwiga Łopata, Julian Rose, Edyta Jaroszewska Nowak, Jolanta Dal, Krzysztof Wietrzny, Zofia Pasternak

12.30

Koncert mis kryształowych i gongówi i innych instrumentów – Marek Tomczak

13.15

O Republice Ślężańskiej

14.00

Jak przekształcać rzeczywistość ?- debata z udziałem przedstawicieli Fundacji „Jesteśmy Zmianą”

15.00

Nadchodzące przemiany w nauce – Włodzimierz Zylbertal

15.30

Przerwa

16.00

Trendy w światowej gospodarce i polityce – Andrzej Grabarz (Szwajcaria)

16.30

Wędrujący Teatr Kobiet – Teraz Ja. Kobieta – grupa 20 kobiet prowadzona przez Danutę Padiasek

17.30

Rola dźwięku w życiu człowieka – Leszek Angulski

18.30

W poszukiwaniu krypt starożytnych królów Lechii
Tworzenie Stolicy SłowianAdolf Kudliński

19.30

Formy i kształty uzdrawiające życie ludzkie

Nowe spojrzenie na feng-shui – kompasy Ki – Wojciech Sergiel

21.15

Recital „Duch Dwóch” – Mały Kozak – Mariusz

24.00

Zakończenie

Scena I – niedziela – 26 czerwca

10.00

Poranne ćwiczenia Qigong – Anna Kotela

11.00

Medycyna Energetyczna w XXI wieku na przykładzie urządzenia SCIO ultranowoczesny biofeedback i biorezonans w jednym – Mariusz Brzoskowski

11.30

Doświadczenia z demokracją bezpośrednią w Szwajcarii – Andrzej Grabarz

12.00

Kobiecość w pełni na Masywie Ślęzy – Marek Taran

13.00

Koncert Whitewater – innymi słowy, Biała Woda oraz Artur Telakowiec: Odyseja po wyobraźni”

14.00

Uroczyste podsumowanie XIV Zlotu Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu

Wspólna wizualizacja na rzecz projektu Republiki Ślężańskiej i tworzenia Harmonii w świecie.

15.00

Zakończenie całego XIV Zlotu

Scena II – czwartek – 23 czerwca

15.45

Główne przyczyny chorób cywilizacyjnych i jak sobie z nimi radzić –Beata Miłkowska

16.30

Praktyka pracy nad rozwojem osobistymIza Ewa Kopaniszyn

18.30

Kompleksowa praca z pacjentem i jego rodziną (śpiączki, porażenia mózgowe, udary, stany powypadkowe) z zastosowania medycyny naturalnej i najnowszych rozwiązań w rehabilitacji (np. kombinezonów typu „Spider Suit” – Joanna Łysiak

19.45

Uzdrawianie rezonansowe, uzdrawianie wibracją liczb, dźwięków, geometrii, inwokacjiwystąpienia Ewy Maj (Australia)

21.00

Dieta praniczna – łagodna droga do breatharianizmu – Veni

22.00

Zakończenie I dnia Zlotu

Scena II – piątek – 24 czerwca

9.30

Żywność lekiem, organizm lekarzem w kontekście działania kropli Toda

10.00

Uzdrawiająca siła roślin i ziół w leczeniu ludzi (Bolerioza i Hashimoto) – wystąpienie Łukasza Lubickiego z Kazimierza Dolnego

11.30

Sztuka świadomego życia – Edyta Borzymowska

12.00

Świadomy Kontakt z Esencją Ducha – Karolina Gizler

12.30.

Uwolnij nerwa – jak uwolnić się od stresu i napięć w praktyce – dr inż Ewa Aplas

13.15

Jak zdobywać uprawnienia do prowadzenia własnej apteki zielarskiej – Piotr Bogus (Fundacja Amicorum)

13.45

Witamina D – cała prawda – Maria Skoczek

14.00

Co to znaczy „wolny obywatel” – wystąpienie Burmistrza Kamieńca Pomorskiego Stefana Oleszczuka

14.40

Przerwa

15.15

Kto jest sprawcą mojej choroby, czyli Totalna Biologia w praktyce – Romuald Kosznik

16.15

Uzdrawiające działanie jonów ujemnych – Katarzyna Doś, Stanisław Kubaszak

17.00

Budowanie zaufania jako podstawa funkcjonowania społeczeństwa nowej ery – Michał Piechowicz

17.30

Toksyny w środowisku, pożywieniu i organizmie człowieka – co robić, żeby żyć zdrowo i długo! – rozwiązania! – Beata Miłkowska

18.00

Koncert gongów i mis tybetańskich – Dorota Pasalska, Dariusz Kryza

19.15

Muzyka etno z płyt winylowych – Stanisław Kubaszak

20.00

Radiestezja w praktyce – Bernard Duliński

20.30

Znaczenie Om i vedyjska nauka o dźwiękach – Indu

Kosmologia vedyjska a matrix – Indu

22.00

Zakończenie

Scena II – sobota – 25 czerwca

9.45

Poranne ćwiczenia Qigong – Anna Kotela

10.30

Medycyna Energetyczna w XXI wieku na przykładzie urządzenia SCIO – ultranowoczesny biofeedback i biorezonans w jednym – Mariusz Brzoskowski

11.15
Metoda dwupunktowa – Kasia Świstelnicka i Piotr Kaliński

12.00

Rewolucja w utylizowaniu odpadów – spalarnie plazmowe Anna Kempa

12.30

Silnik toroidalny – generator czystej energii – Michał Aleksander Popek

13.00

Węgiel czystym paliwem i woda jako źródło energii Jerzy Orzeł (Lublin)

13.30

Debata na temat technologii Keshe z udziałem grupy eksperymentatorów z Lublina

14.00

Japońska metoda kompostowania w kilka dni – Anna Kempa

14.30

Kudzu – niezwykły preparat skuteczny na uzależnienia – Jadwiga Kalinowska

15.00

Wyrok czy nowy początek – holistyczne podejście do człowieka i jego choroby – Irmina Mrozowicz-Szmidt

15.30

Przerwa

16.15

Warsztaty – leczenie„klątw”metodą EMO-DNA – Ewa Chabros

18.00

Elektromagnetyczne oddziaływania na mózg człowieka – Barbara Walczak

18.30

Doświadczanie szamanizmu – Robert Zabielski

19.00

Telepatia a płynna inteligencja – Anna Garncarek (Anglia)

19.30

Samouzdrawianie jedzeniem – Adrianna Matkowska

20.00

Jak walczę o życie – Tomasz Nadolski

20.30

Materiały wideo

21.00

Koncert gongów i mis tybetańskich Leszka Angulskiego

22.00

Zakończenie

Scena II – niedziela – 26 czerwca

10.00

„Sekret harmonijnego życia i rozwoju społeczeństwa – zapomniana mądrość starożytnych Wed” – Ryszard Waluś

10.30

Grzegorz Sławicki – Nowa cywilizacja – podstawowe założenia duchowe

11.45

Medytacja miłości – Fundacja Świadomość Ziemi

12.15

Prace nad programami komputerowymi do obsługi projektu: „Demokracja bezpośrednia w Republice Ślężańskiej”. Zasady głosowań mieszkańców gminy i miasta Sobótka w czasie sesji Rady Miasta i Gminy.

13.00

Zajęcia taneczne i jego właściwości terapeutyczne Anna Taran

14.00

Zakończenie Programu na II scenie

Scena III „Uśmiech Boga” – Czwartek – 23 czerwca

17.00

Etymologia nazw gór Masywu Ślęzy: Gozdnica, Wieżyca, Radunia, Ślęża oraz interpretacja rzeźb ślężańskich w odniesieniu do konstelacji gwiezdnych– Tadeusz Mroziński

18.00

Duchowość i dźwięk – prelekcja Rafała „Uśmiech Boga”

19.00

Sesja oddechowa i koncert gongi, misy tybetańskie Rafał Jacek –„Uśmiech Boga”

22.00

Zakończenie

Scena III „Uśmiech Boga” – piątek – 24 czerwca

10.00

Głagolica i bukwica jako pisma słowiańskie – referat wygłoszony na konferencji językowej w Ochrydzie w Macedonii – Tadeusz Mroziński

12.00

Doświadczenie mocy ducha i ciała – Zbigniew Falkowski (rekordzista świata w kąpieli lodowej)

12.45

Zrozumieć miłość – Wyjść poza formę i czas.
Jak odzyskać Jedność – Elen Elijah

14.00

Przerwa

14.45

Okrągłe Miasteczko – Twórzmy samowystarczalne miasteczka – Łukasz Tarnowski, Kamila Sadko, Roman Ludwicki

15.30

Medytacja pod niebem – Andrzej Nikodemowicz

16.30

materiały wideo

17.00

Zbliżanie się serc i dusz – zasada jedności wzajemnej, otwartości i obecności i jako fundamenty życia Nowej cywilizacji – Marcin Antoniak

17.30

Kamertony – Sylwia Nadgrodkiewicz

18.45

Droga przemiany świadomości – Robert Kwiatek

20.00

Co nam zostało z tych lat?  Tadeusz Owsianko

20.30

Sesja oddechowa i koncert gongi, misy tybetańskie – Rafał Jacek – „Uśmiech Boga”

22.30

Zakończenie 2 dnia Zlotu

Scena III „Uśmiech Boga” – sobota – 25 czerwca

10.00

Koloidy srebra i złota – Robert Kwiatek

10.45

Pierwiastek żeński w rdzennych kulturach – Ewa Wierzbicka

11.15

Grzech pierworodny – mit, którego czas już minął – Julian Rose (Wlk. Brytania)

12.30

Równowaga pomiędzy własnym Ja a światem zewnętrznym – Elżbieta Wiśniewska

13.00

Joga dla kręgosłupa – poruszajmy się wszyscy – Andrzej Sartys

14.00

Przerwa

15.00

Terapie kwantowe – Krzysztof Brzostowski

16.00

Harmonia życia –wystąpienie Iriny Liszczuk

17.00

Śmierć kliniczna – dyskusja panelowa z udziałem między innymi Irminy Mrozowicz, Jarosław Dobruckiego

18.00

Dwutlenek węgla praktyczne aspekty długowieczności – dr Jan Pokrywka

18.30

Przebudzenie – Michał Romaniuk

19.30

Sesja oddechowa, koncert gongów – Rafał (Uśmiech Boga)

22.00

Zakończenie

Scena III – „Uśmiech Boga” – niedziela – 26 czerwca

10.00

Przebudzenie ludzkości – jak pomóc osobom na różnych etapach rozwoju – Anna Sokołowska z Akademia Ducha

11.00

„Wastu – wedyjska nauka o tworzeniu miejsc zamieszkania” – Ryszard Waluś

12.00

Materia i duch – integracja – Jacek Sokal

13.00

Medycyna Świętej Hildegardy – Marta Dul

13.30

Zakończenie zajęć na Scenie nr III

***

Jak opłacić udział w Zlocie?

Pałtności gotówką na miejscu lub przelewem, w zależności od  sytuacji.

Przelewem płacimy tylko za Karnet na udział w całym 4-dniowym Programie w wysokości 80 zł (bez noclegów na polu namiotowym nr 1)

oraz za ten sam Karnet plus dodatkowa opłata na 4 dni noclegu we własnym namioce na polu namiotowym, czyli 4 dni po 5 zł za dobę – razem  20 zł. Razem daje to Karnet za 100 zł (Program plus nocleg na polu namiotowym nr 1 – 4 dni. Dotyczy to pola namiotowego, gdzie jest punkt organizacyjny Zlotu i 3 sceny)

na konto Fundacji Dobre Wibracje w Bank nr 672490 0005 0000 4600 9873 7266. Dopisek: Karnet HK16.

(W razie czego można też będzie kupić na miejscu takie karnety).

Wejściówki do nabycia na poszczególne 1, 2, 3 dni Zlotu na miejscu.

Opłaty za poszczególne dni Zlotu dokonywane osobno:

23.06 (czwartek) – 20 zł,

24 czerwca (piątek) – 25 zł,

25 czerwca (sobota) – 25 zł,

26 czerwca (niedziela) – 20 zł

Koszty postawienia własnego namiotu na polu namiotowym na jedną osobę na dobę wynoszą 5 zł.

Właściciele Ośrodka Wypoczynku Świątecznego pobierają opłatę za korzystanie z pawilonu sanitarnego na terenie Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w wysokości 5 zł za dobę (płatne osobno na terenie tego ośrodka) oraz za parkowanie samochodu na ich parkingu w wysokości 5 zł na dobę.

Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca noclegowe w Hotelu Ślęża w Sobótce, tel. 667 345 678.

Zapraszamy serdecznie

Janusz Zagórski – NTV

http://niezaleznatelewizja.pl/harmonia-kosmosu-2016/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s