ue

EU collapse. Koniec Unii Europejskiej! Illuminacki projekt islamskiego Potopu apokaliptycznie obrócił się przeciwko jego twórcom… Wolni Lechici wychodzą z Unii Europejskiej! Szeroko znani ze swej szarmanckości uprzejmie przepuszczają jednak w drzwiach najpierw brytyjskich dżentelmenów, którzy mają już serdecznie dość użerania się z eurobolszewicką hołotą.

23 czerwca 2016 r. runie pierwsza kostka europejskiego domina. Tego dnia Brytyjczycy masońskiemu pokracznemu projektowi Eurokołchozu pokażą środkowy palec. Za Brytyjczykami masowo i bezlitośnie ruszą i pozostałe skolektywizowane umysłowo kraje. Ta lawina ruszyła i – podobnie jak to było w 1989 roku – nikt i nic nie zdoła jej już powstrzymać.

ue

Tak, Brytyjczycy od dawna mieli już dość stopniowego (diabelsko przemyślane) odbierania sobie swej suwerenności, ale dopiero teraz dojrzeli wreszcie do jednoznacznego zamanifestowania światu swych osobistych decyzji.

Brexit

Ostateczną jednak kroplą, która przelała kielich brytyjskiej goryczy była – nieudana na szczęście – próba zmuszenia doniedawnych władców planety (imperium, nad którym nie zachodziło Słońce) do miłosiernego przyjęcia systemowo indukowanych Europie islamskich nachodźców. Tego było już za dużo. Brytyjczycy i tak od lat toną w kolorowej powodzi, ale teraz najwyraźniej mają już dość smaku tej poprawnie politycznie skomponowanej zupy.

http://www.polishexpress.co.uk/gang-uchodzcow-zgwalcil-nastolatki-w-wielkiej-brytanii-policja-zataila12/

Zresztą, władająca Anglią żelazną ręką lady Margaret Thatcher już lata temu wizjonersko zapowiedziała, iż docelowo „Unia Europejska jest skazana na niepowodzenie, gdyż jest czymś szalonym, utopijnym projektem, pomnikiem pychy lewicowych intelektualistów”, a w samych swoich założeniach nic, co lewackie, nie może się przecież ostatecznie ostać, gdyż zawsze jest fundowane na sprzecznej z Naturą metodologii.

ue

Wielka Brytania wychodzi więc z Unii Europejskiej, popychając z werwą pierwszą kostkę eurokołchoźniczego domina. Za nią lawinowo podążą i inne narody, w tym Polska.

frexit

To, co się przed nami wyłoni, będzie Wielkim Powrotem Europejskich Narodów do Swoich Prawdziwych Korzeni. W przypadku Polski: powrócimy do wielkiej słowiańskiej jedności. Najpierw z naszymi braćmi Węgrami. To wokół tej właśnie polsko-węgierskiej osi autentycznej (nie sztucznie zaprogramowanej) przyjaźni osadzona zostanie przyszła osnowa globalnej tkanki wolności na budzącej się z wolna planecie…

Zapowiada się więc niezłe mentalne trzęsienie ziemi na starym kontynencie… 😀

ue_brexit

Wolni Lechici, pobudka! Obecny czas i najnowsza Przestrzeń nam sprzyjają – bierzmy się do Dzieła! To właśnie my jesteśmy teraz Zmianą 🙂

A jak mawiał wielki Mahatma Gandhi, „sam bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”…

TAW

Pobudka Słowian:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/pobudka-slowian/

 

Reklama

7 myśli w temacie “EU collapse. Koniec Unii Europejskiej! Illuminacki projekt islamskiego Potopu apokaliptycznie obrócił się przeciwko jego twórcom…

  1. Wyniki są już dawno znane. Nawet szemrane „brytyjskie” sondażownie nie zdołały doczołgać do dnia referendum „przewagi” euroentuzjastów. A skoro oficjalne dane są tak obiecujące, to jak muszą wyglądać dane nieoficjalne, znane jedynie wtajemniczonym?…

   No, chyba że Gady (podobnie jak w przypadku Austrii) odważą się na sfałszowanie wyborów. Ale nie sądzę, gdyż tracą już swą ewolucyjną Moc (nowe algorytmy Przestrzeni) i od dawna szykują się do odwrotu, dokonując ostatnio poważnych przegrupowań, by z jednego miejsca na tej planecie móc dokonać wspólnego czasoprzestrzennego escape’u („Królowa” ma już nowe miejsce dowodzenia na 26. piętrze Buckingham Plaza w Chicago). Gady są jednak nieustępliwe, będą więc walczyć do samego końca swych możliwości:

   Operacja fałszywej flagi, jaką było polityczne zabójstwo – najzupełniej przypadkowym przypadkiem pięknej – prounijnej pani polityk (oby jedyne przed głosowaniem), miała oczywiście zmienić losy referendum, ale nawet i tę niezwykle brutalną i nieludzką grę na społecznych emocjach zdają się już rozpoznawać budzący się właśnie Brytyjczycy.

  1. Źle zinterpretowany kosmogram horarny.

   Wielką Brytanię reprezentuje w nim władca 9. pola (derywowane 1. pole), czyli Merkury.

   Sojusznik Wielkiej Brytanii – Unia Europejska – to oczywiście Jowisz, władca pola naprzeciwległego, czyli trzeciego (derywowane pole 7.).

   W kosmogramie tym Merkury w godności (domicyl) ma pod swoją pełną kontrolą słabiutkiego (detryment) Jowisza. Unia Europejska (Jowisz) jest więc tu pod pełną kontrolą Wielkiej Brytanii (Merkury), gdyż Merkury bezpośrednio zarządza tu Jowiszem, a Jowisz przebywa w 1. polu Wielkiej Brytanii, a więc po stronie zwycięskiego w tej rozgrywce Merkurego. Jowisz (UE) wzmacnia w tym kosmogramie nie siebie lecz Merkurego (Wielką Brytanię).

   Merkury (Wielka Brytania) za niedługo wejdzie w tym kosmogramie na Medium Coeli, pokazując całemu światu środkowy palec 😀

   Oczywiście bez kłopotów się później nie obejdzie, bo Merkury zmierza bezpośrednio do opozycji z Saturnem (przestoje formalnoprawne, opóźnienia), a więc Wielką Brytanię czeka jeszcze bardzo długi okres realizacji – celowo bardzo skomplikowanej – procedury wyjścia z UE.

 1. TAW, gratuluję przewidzenia wyników referendum! Brawo 🙂

  Niech ta cała żałosna unia rozpada się jak najszybciej w cholerę.
  Polacy, a my co, hipnoza narodowa?…

 2. O ile ten cały muzułmański najazd na EU to bardzo nie fajna sprawa/te wszystkie urojone przykazania do bicia kobiet, sexu z małoletnimi itp itd/ to sama idea EU to świetna sprawa. To że większość nigdy nie stała w kilku godzinnym korku na przejściu granicznym to jest fakt. To że w swojej galopujacej głupocie robi krzywdę wielu rodziną to fakt? Jak? Ano tak że ja i Nowak przez kilku idiotów musimy płacić haracz na to by dzieci idiotów dostały do ręki broń i wsiadły w samolot, poleciały 4 000 km zabijać inne dzieci fanatyków religijnych. Bo wojny są np z podatku granicznego zwanego cłem. Cała idea EU, Schengen to właściwy i nieunikniony kierunek, tylko jakieś krutkowzroczne istoty, bardzo zmanipulowane postrzegają patryjotyzm jako wartość. Jesteśmy ludźmi, na tej samej planecie. I siła rzeczy jednego dnia zawsze spotykamy innego człowieka. Krzyżówki rasowe były, są i będą niezbędne. Prosił bym serdecznie o zastanowić się grubo/długo zanim upubliczni się treści o zabarwieniach nacjonalistycznych. Już cała EU piszczy od tego fermentu. Lubię waszą stronę ale momentami to takie pierdoły publikujecie że szkoda czasu i traci się zainteresowanie tym co chcecie przekazać.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s