tadeuszowsianko

Trójca Święta – odwieczny dylemat św. Augustyna oraz zbolałej ludzkości (brak dostępu do Wiedzy, religijny ban na ludzką świadomość) został po milionach lat (siódmy obieg ewolucyjny na tej planecie!) wreszcie rozpracowany i pro publico bono udostępniony 🙂

Jesteśmy naprawdę wielkimi szczęściarzami, że znaleźliśmy się na Ziemi (i do tego w strategicznej duchowo Polsce!) właśnie teraz – w czasach apokalypsis, a więc w epoce podniesienia zasłony niewiedzy, w epoce Wielkiej Zmiany.

Ponadczasowy, a więc uniwersalny i prawdziwie powszechny (a więc katolicki 😉 ) przekaz mistrza Tadeusza Owsianki:

<https://youtu.be/-DOoDTJSE8Q

TAW

*fot. tagen.tv (print screen)
Reklamy

3 myśli w temacie “Marzenie św. Augustyna – rozwikłanie tajemnicy Trójcy Świętej – w końcu spełnione. Opuszczając epokę ciemności, wracamy wreszcie w ramiona Ojca

    1. Tadeusz Owsianko to jeden z największych Nauczycieli danych narodowi (a przez Polaków i całej planecie, bo to od nas właśnie idzie „iskra”) na ten przełomowy czas Wielkiej Zmiany, jaki właśnie teraz przeżywamy. Istoty spójne na poziomach, mające dostęp do pełni swego przejawienia, wiedzą to już teraz. Pozostali przekonają się o tym dopiero za kilka lat.

      Krótko mówiąc, istoty przygotowane czeka już wkrótce niezła jazda… 😀

  1. Do wszystkich niedowiarkow, co jeśli w 1 : 10 jest to prawda, że jesteśmy najpotezniejsza cywilizacja na Ziemii, tylko obecnie stłamszoną przez ówczesne rządy!!!!???. Dlaczego Polacy, Wiślanie, Słowianie, Wandale, Lechici są tak zacietrzewieni w swej mentalności i boją się pogłębić nasza historię. Dlaczego j. polski jest najbardziej złożonym językiem na Ziemii?????

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s