Polska „służba” zdrowia w jej obecnym kształcie to zwykły burdel. Polacy, pobudka! Dramatyczny apel Jerzego Zięby

Apel Jerzego Zięby, autora bestsellera „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie”.

https://www.youtube.com/user/niezaleznatelewizja/videos

https://www.facebook.com/ukryteterapie/

Konferencje Jerzego Zięby w Polsce i na świecie:

http://ukryteterapie.pl/strona/spotkania

2 myśli w temacie “Polska „służba” zdrowia w jej obecnym kształcie to zwykły burdel. Polacy, pobudka! Dramatyczny apel Jerzego Zięby

 1. UWAGA ! NIEBEZPIECZEŃSTWO CZYHA NA POLSKIE DZIECI !

  19
  MAY
  pacjent wyleczony to biznes stracony

  UWAGA ! NIEBEZPIECZEŃSTWO CZYHA NA POLSKIE DZIECI !

  Oficjalna medycyna to bezkarne ludobójstwo wszechczasów !

  Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej ostrzega !

  W tych przełomowych czasach upadku niewolniczej antycywilizacji jej zdelegalizowane struktury nie dają jeszcze za wygraną, bo z nagonką medialną usiłują nas i nasze dzieci jak nie „leczyć” truciznami bigfarmy, to naganiać namolnie do „profilaktyki” !

  Technologia tego żydowskiego podstępu współczesnych inkwizytorów w kitlach bazuje zawsze na wywoływaniu strachu i masowej histerii po to, żeby z obłudą i szyderstwem zaznaczać, że chodzi tym masowym mordercom o nasze zdrowie i życie, kiedy w rzeczywistości odwrotność jest prawdą !

  Po różnych akcjach „profilaktycznych” na gruźlicę czy raka u dorosłych podstępni handlarze śmierci przystąpili do zastraszającego trąbienia o „profilaktyce osteoporozy” uderzając w to, co najcenniejsze dla każdego narodu czyli w polskie dzieci !!! Oczywiście kłamią i łżą przy tym najęci agenci prywatnych firm handlowych z „wolnymi” dziennikarzami typu Piotr Moskwa usiłującego obłudnie „uwolnić” na początek województwo zachodniopomorskie od „osteoporozy”czyli praktycznie zastraszyć rodziców i opiekunów dzieci do nakłonienia ich oddania swoich skarbów w macki koszernych rzeźników z satanistycznymi narzędziami tortur !

  Te pod niebiosa wychwalane urządzenia diagnostyczne, to bezczelny podstęp i dlatego te chociaż bezbolesne i z pozoru bezpieczne badanie sonograficzne na zdrowych kościach ze zdrowym szpikiem kostnym rosnących dzieci to celowy zamach na ich podstawę zdrowia czyli układ krwiotwórczy, bo wampiry dwunożne żywią się przecież krwią ludzką czy zwierzęcą !!!

  Z pozoru niewinne badanie silnymi strumieniami fal elektromagnetycznych doprowadza po jakimś czasie do ostrych białaczek, bo na to czekają produdenci chemioterapii czy „transplantolodzy” !!!

  Prywatna żydowska firm pod handlową nazwą pisaną dużymi literami BADANIA PROFILAKTYCZNE wysyła w celach reklamowych czyli po płaszczykiem „profilaktyki osteoporozy” swoje karetki czyli przewoźne miejsca kaźni wraz z personelem „dziennikarskim” jako naganiaczy wyposażonych w media czy trąbki, bo bez reklamy tych „profilaktycznych badań” ten ludobójczy geszeft nie miałby szans na „zarobek” !

  Poniżej handlowy dowód rejestracyjny prywatnej firmy handlowej „reklamującej” się szumnie w terenie jako „Infoexpress Polska Badania Profilaktyczne i projekty badawcze ” i z którą to firmą współpracuje świadomie czy też nie „wolny” dziennikarz Piotr Moskwa :

  UPIK® Datensatz – L

  L

  Eingetragener Firmenname

  BADANIA PROFILAKTYCZNE

  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil

  L

  D-U-N-S® Nummer

  424193574

  L

  Geschäftssitz

  Ul. Regera 3

  L

  Postleitzahl

  04-882

  L

  Postalische Stadt

  Warszawa

  Land

  Poland

  W

  Länder-Code

  616

  Postfachnummer

  Postfach Stadt

  Telefon Nummer

  brak numeru !

  Fax Nummer

  brak numeru !

  W

  Name Hauptverantwortlicher

  Sliwinski Adam szef firmy !

  W

  Tätigkeit (SIC)

  8093

  Dla zaniepokojonych tymi wszelkiego typu akcjami handlowymi podaję wyjaśnienie prawne, żeby przestali się tych wszystkich firm bać i omijali je wraz ze swymi dziećmi z daleka oraz zakazując personelowi przedszkoli czy szkół jakichkolwiek „badań” czy „szczepień” bez ich wiedzy i zgody !

  „Jedynymi stronami, które mogą odmówić dobrowolnej profilaktyki Badania Kości dzieci – są ich rodzice lub inni prawni opiekunowie.” informuje przewidująco Infoexpress, żeby się nikt nie mógł doczepić w razie wystąpienia komplikacji, bo przecież informowali o dobrowolności (!) tej czy innej „profilaktyki” !!!

  Nieustraszona lekarka medycyny naturalnej

  Łowicz, 17.05.2016 r.

  Drodzy Rodacy !

  Polski Ruch Oporu zwraca się z apelem o rozpowszechnianie ostrzeżenia przed medycyną oficjalną, która jest największym, na razie, bezkarnym ludobójstwem wszechczasów.

  Powszechnie stosowane procedury, badania profilaktyczne są formami współczesnej inkwizycji upadłego 25.12.2012r. światowego prywatnego niewolniczego systemu zdelegalizowanej władzy Trój-Korony z Watykanem na czele.

  Polski Ruch Oporu wzywa Polaków do bojkotowania oficjalnej medycyny :

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/25/zadania-do-konstantego-radziwilla-szefa-firmy-handlowej-ministerstwo-zdrowia/

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/12/19/stop-smiercionosnym-lapankom-mammograficznym/

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/09/05/konieczny-masowy-sprzeciw-wobec-handlu-organami-z-poltrasplantem-w-roli-glownej/

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/07/15/oficjalna-medycyna-to-najwieksze-ciche-i-bezkarne-ludobojstwo-wszechczasow/

  “Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków”: https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/12/165/

  Nie oddawajmy swojego zdrowia w ręce lekarzy okupanta ! https://wojdabejda.wordpress.com/2015/06/13/139/

  Drodzy Rodacy !

  Polski Ruch Oporu wzywa do niezwłocznego masowego przeciwstawiania się transplantologii i całej oficjalnej medycynie, mylnie nazywanej służbą “zdrowia“, która jest największym cichym i bezkarnym ludobójstwem wszechczasów !

  “Alarm !!! Obrona konieczna przed Holokaustem Polaków”: https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/12/165/

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/08/29/sila-wiedzy-pokonamy-papierowych-falszerzy-i-kryminalnych-blaznow/

  Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do obrony koniecznej przed zaplanowaną z premedytacją i skwapliwie realizowaną machiną uśmiercania Polaków w placówkach oficjalnej medycyny, a przy tym finasowanej ze środków wypracowanych przez Naród Polski.

  Każdy Polak na mocy Proklamacji z 02.11.2014r. i Dekretu z 02.04.2015r. oraz na mocy Raportu Paradygmatu ogłoszonego 25.12.2012r. przez One Peoples Public Trust został obligatoryjnie uwolniony od niewolniczego światowego prywatnego systemu, opartego na prawie morskim. Jednocześnie każdy Polak został zobowiązany do tworzenia od podstaw nowych systemów w ERZE DOSTATKU.

  Najwyższy czas, aby każdy Polak uświadomil sobie, że finansuje uśmiercanie siebie, swojej rodziny i Rodaków ! W stanie najwyższego zagrożenia Narodu Polskiego i Polski pora trzymać się z dala od oficjalnej służby zdrowia, by zatrzymać dokonujący się bezkarny, cichy mord na Narodzie Polskim !

  Polski Obywatelski Ruch Oporu wzywa do :

  zmiany systemu kształcenia lekarzy na system oparty na medycynie naturalnej z wykorzystaniem ukrywanych przed narodami terapii

  tworzenia nowego systemu ratownictwa medycznego z udziałem wyłącznie rodowitych Polaków, ratowników i lekarzy medycyny naturalnej

  stosowania zasady ograniczonego zaufania do lekarzy i do wyników wszelkich badań diagnostycznych i profilaktycznych

  https://wojdabejda.wordpress.com/2015/07/15/oficjalna-medycyna-to-najwieksze-ciche-i-bezkarne-ludobojstwo-wszechczasow/

  “Niedawno dowiedziałam się, że w Niemczech mafia przeszczepów fabrykuje dowody do konieczności przeszczepów nerek dodając parę kropel krwi do moczu oddanego do analizy i tak sfałszowany wynik z moczu zdrowego człowieka ma być przekonującym dowodem na życiową konieczność przeszczepu nerki !!!!” – ostrzega nieustraszona lekarka.

  do masowego bojkotowania lekarzy oficjalnej medycyny, realizujących wytyczne ludobójczego kartelu medycznego

  ignorowania wszelkich zaproszeń na badania np. kolonoskopia, mammografia, cytologia i inne, które nie tylko, że szkodzą naszemu zdrowiu to narażają na niebezpieczeństwo fałszywych diagnoz i związanej z tym niepotrzebnej udręki, cierpienia.

  bojkokotowania wszelkich akcji promujących transplantologię czy też pakiety onkologiczne itp.

  Nieustraszona lekarka ostrzega : “Jak krzyczą o zdrowiu, życiu i dobrobycie, oznacza to w rzeczywistości chorobę i śmierć w ubóstwie, jak mówią o pokoju i pomocy humanitarnej, to znaczy, że chcą ciągłych wojen i grabieży, jak ryczą o praworządności, sprawiedliwości i demokracji, to chcą zniszczyć i ukraść cały świat !”

  posiadania zawsze przy sobie kopii oświadczenia sprzeciwu przeznaczania swoich organów i tkanek do transplantologii. Oryginał oświadczenia sprzeciwu powinien być przechowywany w domu, za wiedzą członków rodziny a druga kopia zdeponowana u zaufanego lekarza domowego.

  nie składania żadnych sprzeciwów w Centralnym Rejestrze Sprzeciwów

  szerokiego rozpowszechniania ostrzeżeń przed transplantologią i firmą Poltransplant

  dbania do własne zdrowie, pogłębiania wiedzy na temat medycyny naturalnej

  Nie oddawajmy swojego zdrowia w ręce lekarzy okupanta ! https://wojdabejda.wordpress.com/2015/06/13/139/

  Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

  Pierwszy Polski Sąd Prawa Zwyczajowego
  POLSKI RUCH OPORU Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  http://www.wojdabejda.wordpress.com http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s