Przygotowywany jest pozew wobec Kościoła katolickiego o nieprzedawnialne zbrodnie ludobójstwa (m.in. ludobójstwa Słowian)

Przygotowywany jest pozew wobec Kościoła katolickiego o nieprzedawnialne zbrodnie ludobójstwa. Z Dariuszem Stroczykiem ze Stowarzyszenia Polska Laicka rozmawia Alex Berdowicz z telewizji Porozmawiajmy.tv

Całość rozmowy oglądaj na:

http://porozmawiajmy.tv/ludobojstwo-pedofilia-i-inne-grzechy-kosciola-katolickiego-dariusz-stroczyk/

 

2 myśli w temacie “Przygotowywany jest pozew wobec Kościoła katolickiego o nieprzedawnialne zbrodnie ludobójstwa (m.in. ludobójstwa Słowian)

 1. Szanowny Panie Dariuszu,

  Z Pańskiej wypowiedzi wynikało, że zamierzają państwo pominąć procedurę wszystkich instancji sądownictwa krajowego i „uderzyć” bezpośrednio do trybunałów europejskich. Przypuszczam, że żaden dobry prawnik nie doradzałby takiego rozwiązania.
  Po pierwsze: skarga do trybunału nie zostanie przyjęta bez przejścia pełnej prawnej drogi krajowej.
  Po drugie: przykład Włoch, które zaskarżyły do trybunału niekorzystny wyrok krajowy w sprawie krucyfiksów w szkołach, został, niestety, oddalony. Stąd wniosek, że tam również mafia watykańska ulokowała swoje macki.

  Problem zbrodni Krk jest niewątpliwie sprawą bardzo ważną, ale jeśli Stowarzyszeniu zależy na pozbawieniu hierarchów władzy w Polsce, należy przede wszystkim doprowadzić do zaprzestania manipulacji danymi statystycznymi w sprawie ilości wiernych. Ich siła wynika z oszukańczej liczby 95% tzw. wiernych, co pozwala hierarchom na bezczelne zakłamywanie rzeczywistości, wmawiając, że Polska jest krajem katolickim. W tej liczbie mieszczą się wszyscy ochrzczeni, a więc ateiści, konwertyci, ludzie, którzy od lat nie mają nic wspólnego z Krk, Polacy od dawna mieszkający za granicą.
  GUS służalczo publikuje to oszustwo w Rocznikach statystycznych. Tu tkwi przyczyna naszego nieszczęścia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s