Polacy, jedyny temat, jaki nam jeszcze pozostał do przepracowania, to temat nienawiści. Jeśli uporamy się z nim w swoim sercu, jeśli nie damy się skłócić – nasi manipulatorzy staną się wobec nas bezsilni. Krzepiące spotkanie z Romanem Nachtem

Polacy, jedyny temat, jaki nam jeszcze pozostał do przepracowania, to temat nienawiści. Jeśli uporamy się z nim w swoim sercu, jeśli nie damy się skłócić – nasi manipulatorzy staną się wocec nas bezsilni. Krzepiące spotkanie z Romanem Nachtem.

Zarządzają nami „czarnomagiczni manipulatorzy”, którzy obecnie nasyłają na nas uzbrojonych nachodźców (broń jest dostarczana osobno, co wielokrotnie udokumentowano). Nachodźców starannie wyselekcjonowano spośród krewkich wyznawców najbardziej zmanipulowanej religii na tej planecie (wszystkie religie to ban na świadomość). Zarządcy matrixa chcą, byśmy się tu, w Europie, powybijali do nogi. A wszystko jest metodycznie podsycaną kreacją nienawiści jednej (chwilowo zmanipulowanej) istoty ludzkiej wobec drugiej (chwilowo zmanipulowanej) istoty ludzkiej. Polacy, nie wchodźmy w tę niebezpieczną grę.

Rozwiązanie: twardo i bez emocji (astral żarłocznie żywi się naszą niezdrową podnietą) bronić racji stanu (kulturowe starożytne słowiańskie wartości) swojego naRodu wobec „czarnomagicznych manipulatorów”, nie generując przy tym jakiejkolwiek nienawiści wobec kogokolwiek. Nienawiść nie jest nam zupełnie do niczego potrzebna, a jako konkretna energia sprawcza trzyma nas jedynie w uwięzi mechanizmów matrixa. A ze sprytnie zastawionych na nas pułapek wyzwala nas już sama świadomość tych ukrytych mechanizmów manipulacji.

Wolne refleksje na bazie wywiadu z Romanem Nachtem

TAW

Reklamy

3 thoughts on “Polacy, jedyny temat, jaki nam jeszcze pozostał do przepracowania, to temat nienawiści. Jeśli uporamy się z nim w swoim sercu, jeśli nie damy się skłócić – nasi manipulatorzy staną się wobec nas bezsilni. Krzepiące spotkanie z Romanem Nachtem

  1. Świetne! Tak. Pan Roman ma rację. Nie dajmy się zmanipulować i nastawić przeciw sobie. Nie dać się sprowokować. Wszyscy, muzułmanie, chrześcijanie i inni mamy wspólnego wroga. Iluminatów. Zasada numer jeden teraz: nie dać się wciągnąć w grę, która jest prowadzona.

  2. To prawda altruistyczna miłość, dobroć, aktywna chęć niesienia drugiemu człowiekowi pomocy i wiedzy, chęć altruistycznego dzielenia się potrafi uzdrowić nie jednego zaprogramowanego, zagorzałego zatwardzialca. Zacznijmy od siebie, od najbliższego otoczenia… Przyglądajmy się ludziom, bliskim, sąsiadom wysłuchajmy ich cierpliwie, zagadnijmy, zaproponujmy im swoją pomoc zacznijmy się aktywnie interesować się żywym światem, który nas otacza, bo wszyscy jesteśmy cząstką tego światła, którą wzajemnie musimy rozświetlić wszystkie miejsca, które nadal pozostają z jakiejś przyczyny w mroku wzgardy, nienawiści, bufonady. Nieśmy im pomoc, zrozumienie i wiedzę, a to zaowocuje bardzo szybko przyjaźnią, wzajemną opieką, serdecznością, dobrocią.
    Zasiewajmy wokół nas wiedzę, dobro i przyjaźń, a nigdy nie będziemy sami ze swoimi zmartwieniami, kłopotami i chorobami !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s