Organizatorzy i finansiści Rewolucji październikowej 1917:

max-warburgMax Moritz Warburg (1867-1946) – bankier, szef tajnej niemieckiej policji (fot. faz.net)
paul-warburgPaul Warburg (1868-1932) – bankier, współtwórca najważniejszej instytucji na świecie: prywatnego żydowskiego banku o mylącej nazwie Rezerwa Federalna, FED (fot. artic.edu)

Bracia Słowianie, pobudka. Podział na „prawicę” i „lewicę” jest fikcją, gdyż komunizm został sfinansowany przez kapitalistów („amerykańskich” bankierów), a Polacy są do dziś rozgrywani jak dzieci przez „polskich” historyków i polityków.

Podział na „prawicę” i „lewicę” jest naczelną zasadą chazarskiej strategii „dziel i rządź”, w szponach której jako Polacy tkwimy co najmniej od czasów nieświętej pamięci masońskiej Komisji „Edukacji” Narodowej. Świat jest zupełnie inny od tego, jaki od wieków kodują Słowianom zawodowi dezinformatorzy Systemu: politycy, politolodzy, „eksperci” masońskich think-tanków, dziennikarze oraz historycy – i to zarówno ci akademiccy, jak i zwykli szkolni (programowo posłuszni) nauczyciele.

Na szczęście młodzież tak gimnazjalna, jak i licealna powoli już się budzi i coraz śmielej zaczyna zadawać swoim nadzorcom niewygodne pytania… Młodzież powoli próbuje sięgać do zupełnie innych już źródeł informacji niż zatrute chazarską propagandą szkolne podręczniki pisane na polityczne zamówienie pod z góry określony historiozoficzny szablon…

<https://youtu.be/08nxgSwZn_4

TAW

3 myśli w temacie “Komunizm został sfinansowany przez kapitalistów – żydowskich bankierów z USA i Niemiec, a Polacy są do dziś rozgrywani jak dzieci przez „polskich” historyków i polityków

  1. Jaśkowski jak i Braun Grzegorz ma swoje niezmierzone źrodła wiedzy, ten człowiek jest jak kopuła agharta/ nikt nie wie ile w sobie skrywa. Szkoda, ze mój ojciec, dziadek czy ktokolwiek inny nigdy mu nie mogli nawet w połowie dorównać wiedzą i obyciem.

  2. nie od dzis wiadomo ,ze banksterka zatapiajac Titanica mogla juz bez przeszkod uformowac FED i sprzedawac za posrednictwem kontrolowanego rzadu zielone banknoty.Aby nikt im w tym nie przeszkadzal utworzyli tez lige pomowien przeciw zydom i immigration ,ktore mogla latwiej skanowac przekroj potencjalnego spoleczenstwa.NA deser utworzono urzad skarbowy IRS ,ktory mogl doic obywateli a juz elity bankowe mialy doplyw kasy z kazdego aspektu amerykanskiego zycia.DOdalbym ,ze ten komunizm zostal sfinansowany nie przez bankierow ale dzieki utworzeniu FED,IRS i ADL przez amerykanskiego obywatela jaki i kazde wojny i konflikty.Chinska rewolucje tak jak i Rosyjska tez sfinansowali podatnicy usa.Bankierzy miedzy 1913 a 1917 mieli czas aby myslec nad tym jak to zrobic. Sam pupil JP Morgana i Chase czyli Trocki (wiekszosc korpokratow to dzis trockisci) byl gosciem owych bankierow przez miesiac.Chlal ,gwalcil i balowal na koszt podatnika na Manhattanie by po libacjach wyruszyc z 260 terorystami (W przyblizeniu liczba) do Rosji utopic Rosjan w morzu krwi.W Polsce uraczylismy trockistow w 1945 roku w postaci NKWD i zalozenia korporacji PKWN z konstytucja do dzis wazna ,ktora chroni juz 3 pokolenie staliniatek czyli nemrodystow.Tak to tych ,ktorych ryje widzimy w tv w kazdym kadrze.W sadownictwie(sole tej ziemi,kasta najwyzsza),w mediach,showbiznesie,biznesie,episkopacie i ciul wie jeszcze gdzie.Polacy zostali zaprogramowani do modlitw,jako robotnicy i mieso armatnie czyli wojskowi. Reszta nieprogramowalna zostala zamrodowana lub wypedzona z kraju pomiedzy 1945 a 2016.

  3. Istotnie w księdze sędziów jest opisane państwo Lechia. Samson walczył z Lechitami. Ukrywane jest to przez Krk, z powodu, że nie ma w kościele polskich biskupów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s