stop-barnevernet_rodiagnusdei-wordpress-comProtest przeciwko kradzieży dzieci w Norwegii przez instytucję Barnevernet
Witam Państwa Serdecznie. Mieszkając w Norwegii, miałam do czynienia z rodzinami, którym instytucja Barnevernet odebrała dzieci z absurdalnych powodów. Proszę o przyłączenie się do demonstracji przeciw tej szatańskiej instytucji 16 kwietnia (godz. 11.00) przed Ambasadą Norweską przy ul. Fryderyka Chopina 2A w Warszawie.

Jest to demonstracja międzynarodowa i odbędzie się w tym samym czasie w ponad 30 krajach na świecie.

https://www.facebook.com/events/1700953840153799/

Poniżej kilka linków dotyczących tego tematu.

Tak wygląda wyrywanie dziecka z biologicznej rodziny. Proszę zwrócić uwagę na rodzinę. Czy wyglądają na narkomanów lub inną patologię?

Małe dzieci jest łatwo przystosować do rodziny zastępczej ze względu na wiek. Mówi się takiemu dziecku, że to było dla jego dobra, ponieważ rodzice są źli. Takie dziecko jest przemieszczane z jednego domu do drugiego, a jak już żadna rodzina go nie chce, to ląduje w instytucji.

Jeżeli to dziecko nie popełni samobójtwa przed 18. rokiem życia, to najczęściej ląduje na ulicy i zażywa narkotyki. Dzieci, które mają świadomość, że rodzice są normalni, troskliwi, a Barnevernet zabrało je z domów bezpodstawnie i wbrew ich woli, najczęściej są traktowane środkami uspakajającymi. Po czym sprzedaje się im narkotyki.

Tej Amerykance zabrano „legalnie” dziecko, bo miał0 lekką niedowagę:

To jest o Polakach, którzy stracili dzieci w Norwegii:

Następna sprawa wyrwania dziecka z polskiej rodziny, zakończona wykradzeniem dziecka przy pomocy K. Rutkowskiego:

Polka-matka zmarła, osierociła chłopczyka, dziecko zostało przejęte przez Barnevernet. Matka zmarłej i siostra zmarłej walczą o odzyskanie dziecka – bezskutecznie:

Mogłabym tak bez końca wymieniać, jakie praktyki stosuje Barnevernet w Norwegii. W razie potrzeby proszę kierować pytania na e-mail: gorska@gmail.com

Pozdrawiam
Sylwia Mang Ngembus

tel. 007497822828

Strona wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1700953840153799/

Na temat norweskiej instytucji Barnevernet oraz międzynarodowym proteście 16 kwietnia 2016 r. czytaj również na:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/04/stop-barnevernet-16-kwietnia-2016-miedzynarodowy-protest-przeciwko-norweskiej-instytucji-barnevernet/

Jedna myśl w temacie “Międzynarodowy protest przeciwko niszczeniu rodzin i życia wielu tysięcy dzieci przez norweskie Barnevernet – Warszawa, 16 kwietnia 2016 r., godz. 11

  1. Barnevernet, instytucja promujaca dzieci panstwowe, czyli indoktrynacja (pranie mózgu), podobnie jak chiny, korea czy CCCP. Indoktrynacja zaczyna sie od żłobka do zycia doroslego. Placówki barnevernet sa wszedzie od szkoly do policji. Barnevernet oddaje dzieci do rodzin zastepczych, a tam juz nie ma kontroli (co 4 dziecko ginie z systemu), narkotyki, kradzieże, pedofilia. Niemowleta i starsze oddawane pedofilom, pomijam fakt ze pracuja pedofile w Barnevernet. Wszystko w internecie, jak ktos chce, to znajdzie, mimo ze jest cenzura na tematy sadyzmu czy pedofili z Barnevernet. Pozdrawiam Michał.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s