slavic-kingdom-lechina-empire

Bracia Słowianie, pobudka! Jesteśmy (haplogrupa R1a) antycznym, nigdy nie zwyciężonym ludem. Skoro nie zdołali nas pokonać najwięksi zdobywcy świata (Cyrus Wielki, Dariusz I Wielki, Aleksander Macedoński), to i z NWO bardzo sprawnie sobie poradzimy.

O ukrywanej przed nami przez Kościół oraz oficjalną rządową edukację (od czasów KEN do dziś) wielkiej antycznej historii naszych Pramatek i Praojców opowiada w wywiadzie dla Altermedium TV pisarz i wytrawny badacz dziejów Słowian pan Czesław Białczyński, autor „Mitologii słowiańskiej. Księga Tura” oraz „Mitologii słowiańskiej. Księga Ruty”. Zapraszam na ożywcze intelektualnie spotkanie.

https://www.youtube.com/watch?v=hEkQFZbvV9g

krolowa-tomirysa-i-glowa-krola-cyrusaMattia Preti, Królowa Tomirysa (Tomyris) kąpiąca głowę króla Cyrusa Wielkiego we krwi jego własnych żołnierzy (wikipedia.org)

haplogroup-R1aHaplogrupa R1a współcześnie (Grafika: politikoforen.net)

Blog Czesława Białczyńskiego: bialczynski.pl

TAW

37 myśli w temacie “Bracia Słowianie, pobudka! Jesteśmy antycznym, nigdy nie zwyciężonym ludem. Skoro nie zdołali nas pokonać najwięksi zdobywcy świata, to i z NWO bardzo sprawnie sobie poradzimy

   1. Po pierwsze Prochor biskup nie napisał żadnej kroniki nie ma na to nigdzie żadnych dowodów po drugie Dyamentowski, który pisał w XVIII wieku kronikę zaczerpnął z jego nazwiska i nazwał go Prokoszem, który nigdy nie istniał. Po trzecie kronika rzekoma Pro kosza nie istniała a ta, na którą wy się powołujecie jest XVIII wiecznym fałszerstwem pisana w języku osiemnastowiecznej polszczyzny, bo nikt nie pisał w X wieku w tym języku tylko po łacinie a takiej kroniki pisanej po łacinie nigdy nie było. Można tą kronikę podważyć i udowodnić jej kłamstwo.

   1. Sam jesteś baran i dyletant potrafisz tylko tyle napisać bo nie potrafisz podać dowodów na te wasze turbolechickie idiotyzmy.

 1. Operator chyba chce zaszkodzić panu Białczyńskiemu, kadrując w ten sposób. Ciężko się skupuć na słowach, jak za głową gościa programu jakaś roznegliżowana panna cyckami świeci. Ogólnie znam blog pana Białczyńskiego i muszę stwierdzić, że lepiej mu idzie pisanie. Niestety mowi w bardzo monotonny i małointeresujący sposób. A szkoda, bo to co môwi jest bardzo interesujące.

 2. Haplogrupa R1a jest charakterystyczna dla ludów indo-europejskich, a nie tylko Słowian.
  To miło że podajesz rozkład owej haplogrupy współcześnie, bo nie mamy żadnych danych na jej rozkład w starożytności. Po podanej przez ciebie mapce można wykazać wędrówkę ludów z ową haplogrupą (co potwierdza wielką wędrówkę ludów).
  Słowianie nigdy nie walczyli z Cezarem czy Aleksandrem Wielkim. Ani greckie, ani rzymskie kroniki nic o tym nie piszą (pomijając fakt że ich na tych ziemiach nie było).
  fałszywkę mapki pokazującej rzekomą Lechię przemilczę, bo tylko płakać się chce…

  1. Tę „fałszywkę” zrobili Anglosasi, więc jest tym bardziej wiarygodna, gdyż trudno ich posądzać o miłość do Słowian…

   Aleksander Macedoński był w „Polsce”, tzn. walczył tu i ostatecznie przegrał z naszymi Praojcami pod zwycięską wodzą pierwszego polskiego partyzanta, Króla Wielkiego Imperium Lechitów Lecha II Chytrego zwanego Lisem lub Listygiem 🙂 A dowód swego pobytu na naszych ziemiach dał w listach pisanych stąd do swego nauczyciela… Arystotelesa.

   To wiedza elementarna, której nikt prócz masońskich niedobitków już dziś nie podważa… 🙂

   1. Aleksander w żadnych listach nie wspomina O Lechii ani nie walczył na tych ziemiach. Powtarzam – żadne źródło z czasów starożytnych nie mówi o rzekomych wojnach Lechii z Cezarem i Aleksandrem.
    „Tę „fałszywkę” zrobili Anglosasi” – żarty sobie robisz? Oczywiście, oryginalna mapa została zrobiona przez Anglosasów (jak to określiłeś), ale przeróbka w której domalowana została Lechia do dzieło jak najbardziej polskie i na dodatek współczesne.

   2. Tej mapki nie zrobili Anglosasi tylko ktoś z photoshopem, oryginalna wersja tej mapy tak nie wygląda i co najważniejsze jest zgodna z dołączoną do niej legendą, a ta wstawiona tutaj nie.

    Aleksander Wielki nigdy nie zapuścił się w ten rejon Europy. Tak samo nie pisał o tym w żadnych listach, te bzdety pochodzą z XIX wiecznej książki napisanej przez słowianofilskiego fantastę. W czasach rozbiorów wiele takich książek powstało, Rosjanie sprzyjali ich wydawaniu bo pasowały do carskiego panslawizmu.

  2. po wegiersku i ukrainsku polacy to lachy wiec jest cos na rzeczy bo z jezyka nie da sie ot tak czegos szybko usunac trzeba by pozabijac wszystkich co tym jezykiem mowia a to jest raczej niemozliwe

  1. Żadne badania genetyczne o czymś takim nie mówią. Dałeś się nabrać:
   1. 10 tys. lat – to jest wiek haplogrupy w ogóle, a nie wiek ludów które ową haplogrupę posiadają;
   2. Badania genetyczne przeprowadzone były na próbkach WSPÓŁCZESNYCH – w żadnym razie nie udowadniają stałej obecności jakichkolwiek ludów na terenach obecnej Polski (czy jakichkolwiek innych);
   3. Haplogrupa r1a jest haplogrupą charakterystyczną ogólnie dla ludów indo-europejskich, a nie tylko Słowian.

   1. Otwieranie PAMIECI GENETYCZNEJ…a Ta maja Ci, ktorzy maja GENY…wiec „innym” przypomniec bedzie co nieco ciezko…ale
    …wszak na poczatku bylo ZRODLO, wiec …kto wie ???

   2. Panie KOLOWROT, każdy „specjalista” mówiący że geny łączą się z językiem czy kulturą nie jest żadnym specjalistą, nieważne z jakiego kraju pochodzi. Próbki do badań DNA zostały pobrane od ludzi współczesnych, nie są więc w stanie powiedzieć czy przodek tych ludzi żył na tych terenach. Powtarzam – to słynne 10000 lat to wiek haplogrupy, a nie ludów z którą można ją kojarzyć. Poza tym haplogrupa r1a jest charakterystyczna ogólnie dla ludów indo-europejskich, a nie tylko Słowian. Polecam komentarz do artykułu „Przodkowie Słowian mogli być w Europie 4 tys. lat temu”, wyjaśniający wszelkie wątpliwości:
    https://archeowiesci.pl/2013/01/28/genetycy-o-pochodzeniu-slowian/

   3. Obawiam się, że przekonywanie o bezsensie mieszania genetyki i etnosu to daremny trud. W takich wypadkach WszechLechici bredzą coś o pamięci genetycznej (tak jak oni rozumieją to pojęcie), prawdzie odczytanej z prawedy (czyli kości ogonowej) i tym podobnych mistycznych pierdafonach. To jest kwestia wiary a nie nauki, a słowem genetyka fajnie sobie buzię wytrzeć, bo ładnie brzmi 🙂

   4. Dr Bruce Lipton udowodnił, że oficjalna akademicka genetyka jest po prostu nieprawdziwa. Nauka bowiem głosi determinizm genetyczny, gdy tymczasem DNA to jedynie antena (określenie z Pierwotnych Kodów Źródła) do odbioru informacji. Sygnał (informacja) odbierany przez antenę jest istotny, nie sama antena. Ona się dostosowuje do otaczającej ją informacji. Dlatego komórki chorują w środowisku chorym (np. szpitale), a zdrowieją w środowisku zdrowym (wśród Przyrody, wśród kochających bliskich, przy muzyce w naturalnych skalach itd.).

    Ale to jest wiedza z górnej półki, więc przyjmują ją najpierw umysły otwarte. Umysły ścisłe – jak sama nazwa wskazuje – są ściśnięte, więc nie obczajają tej prostej w sumie informacji.

    ps. Określenie „WszechLechici” – w zamierzeniu złośliwe – jest po prostu nieprawdziwe. Wielka Lechia w starożytności rozciągała się od Renu po Don, więc Lechici nie byli „wszech” – znali swoje miejsce na planecie i to im w zupełności wystarczało… 😉 No, czasami robili sobie również wycieczki: do Egiptu, Indii, Persji… 😀

   5. Czyli kolejny nieznany geniusz, którego teorii nikt z naukowców nie uznaje? W sumie dobre towarzystwo dla ingerencji obcych cywilizacji i odkrywców pisma etrusków (słowo WszechLechia zasłyszane jest stąd: https://www.facebook.com/turboslowianie/?fref=ts , ile w końcu można mówić o Turbolechiźmie 🙂 )

   6. Dr Bruce Lipton jest powszechnie znany w środowiskach alternatywnych. Na początek bardzo wszystkim polecam jego „Biologię przekonań”.

    Określenia „turbosłowianie”, „turbolechici”, „wszechlechici” są produkowane przez gazetowyborczych epigonów masońskiej szkoły frankfurckiej. To taki ich kwik rozpaczy na odchodnym… 😀

   7. GENY lacza SIE Z JEZYKIEM !!!
    Powiem wiecej : JEZYK, SLOWO wplywa i modyfikuje GENY, moze je POPRAWIC 🙂

    https://treborok.wordpress.com/nauka/rosyjskie-odkrycia-dna/
    Slowo to WIBRACJA. Slowo to takze OBRAZ, ktory Umysl moze stworzyc i PRZENIESC niejako w rzeczywistosc materialna…

    Bardzo ciekawe byly komentarze na YT osoby „Hyperboreja”, ale poznikaly jakis czas temu… ciekawe czemu…

   8. Panie Zamojski, tu ogolnie o pamieci wody…czasu brak na rozwiniecie, Pan sobie rozwinie temat…

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Pami%C4%99%C4%87_wody

    Powiem krotko, jesli WODA PAMIETA, to i GENY PAMIETAJA. Dodam, w genach jest pamiec PRZESZLOSCI i smiem twierdzic, ale to juz moje przemyslenia, PAMIEC PRZYSZLOSCI.
    Bo przeciez jesli sie pamieta przeszlosc, to znaczy , ze przyszlosc jest PODANA, to chyba wlasnie nazywamy rozwojem duchowym.
    Geny zapamietaly, co JUZ ODEBRALY (ODCZYTALY), chodzi mi o informacje.
    Uklon do TAW : metafora „anteny”
    I Przypomnienie tych wlasnie JUZ ODEBRANYCH (odczytanych) inforlmacji zachowanych w LINII KRWII RODOWEJ jest owa PAMIECIA GENETYCZNA.

    Pisze „na szybko”, wiec przepraszam za skroty…

   9. Nie Panie Arkona, geny z językiem się NIE łączą. Język jest nabyty, geny są wrodzone. Każdy człowiek na świecie jest w stanie nauczyć się każdego języka, niezależnie od tego jakie ma geny – to jest fakt. Żadne wykłady pseudo-geniuszy tego faktu nie zmienią. Dowodem potwierdzającym owy fakt jest KAŻDA osoba mówiąca więcej niż jednym językiem. Obalisz to? Nie, bo to niemożliwe.

 3. Co za ciągłe wycieranie sobie twarzy hasłem „Słowianie” Czy ktoś z turbolechitów może podać jaka jest definicja „Słowianina”? Może to by wyjaśniło czemu jakiś materiał genetyczny sprzed 10000 lat ma być słowiański. No, wyzywam Was, w gębie mocni potomkowie jaskiniowców! Dajcie definicję – kto to jest Słowianin?

  1. Adam waszmosc moze i jestes, ale „Zamojski”? A od kiedy? Czyzby szanowny dziadzio najuszanowniejszego pana cos tam sobie kupil?
   A przy okazji, to „turbo” wymyslone w kregach „G…. Wybiorczej” juz troche nudne… Inwencji waszmosciom brakuje…inwencji…
   No coz, nie kazdy ma zaszczyt wcielic sie na Ziemie jako Tworczy Slowianin 😉

   1. Waszmość tu robi fugas chrustas i zamiast odpowiedzieć na pytanie coś bajdurzy na temat mojego pochodzenia, gdy sam ma w herbie Kołowrot. Chyba, że umiejętności czytania ze zrozumieniem i dobrych manier w domu rodzinnym nie nabył… 😀

   2. Drogi Kołowrotku, dziękuję za ciekawy artykuł, niemniej mija się on z meritum mojej wizyty na tym przezabawnym blogu

  2. Jesne jak SLONCE :
   POTOMEK BOGOW… jak wiadomo we Wszechswiecie Istot Swietlistych sa MILIONY, a moze wiecej ?
   Jestesmy ICH Potomkami; A niektorzy z nas po prostu tu przyszli w Ciele Czlowieka z innych, powiedzmy, wymiarow. Proste!

  3. slowianin to krotkonosowa jasnooka(zielony niebieski szary) niezydowska nie arabaska nie mongolska genetyka oparta na wymiarach swietej geometri dla pan 90 60 90
   pochodzenie : zeusowa andromeda
   obecnosc na ziemi : 3.5 miliona lat
   srednia zycia w ciele : pare tysiecy lat (skrocona obecnie wirusowym oprogramowaniem najezcow ksiezycowych typu szarak reptyl do okolo 80 lat) wiecej na blogu hellenandchaos

 4. Tutaj bardzo fajny przykład na temat „słabości” genetyki, jak za pomocą Intencji przeprogramowac DNA nasion. https://www.youtube.com/watch?v=jh9CCg9kSns
  DNA jako antena, o tym stwierdzeniu dowiedziałem się wcześniej nieznależnie od mojego „zagramanicznego” kolegi który to w swoich rozpoznaniach doszedł do tych wniosków.

  Wiem, że nie każdym się to podoba, ale nie jesteśmy w stanie racjonalnie wytłumaczyć WSZYSTKICH niewyjaśnionych zjawisk jakie nas doświadczają.
  Ot np. mój przypadek „podróży w czasie” sprzed paru ładnych lat, Czyli patrzę na zegarek, po czym za chwilę jest inna godzina (do przodu posunięta) oraz po czym znowu, godzina pozostaje ta sama, ale datownik przeskakuje jeszcze o 24h. Zrobiłęm zdjęcie mojego zegarka i „zwykłych” zegarków. Oczywiście mój zegarek był i jest sprawny, jak i po zdarzeniu chodził poprawnie.

  1. Ja już od kilku sezonów programuję nasiona tą metodą Anastazji. Dzieją się cuda, co mam udokumentowane na fotografiach.

   1. No proszę… 🙂 A może byś pokusił się na wiosenny artykuł aby tą metodę uprawy roli, rozpropagować wśród ludzi?

    Dużo jest mowy o ‚duchowości’ a mało jest pokazanych dowodów na słuszność. A ludzką wątpliwość wykorzystuje matrix jak tylko może, opóźniając przebudzenie ludzi

   2. Nie ma o czym pisać, bo wszystko jest w tym filmiku oraz u Anastazji.

    Programuję dokładnie wg tych wskazówek. Marchew programowana bywa (nie każdy egzemplarz) dwa razy większa od nieprogramowanej – z tej samej paczuszki nasion.

    Tak więc Dobra Wieść na problem GMO:

    DA SIĘ ZŁAMAĆ KODY!… 🙂

   3. „Tak więc Dobra Wieść na problem GMO:

    DA SIĘ ZŁAMAĆ KODY!… 🙂”

    GENIALNE ! GEN-jalne Gen-Ja-Lne
    Gen Ja ZAK-LNE. GEN- JA KLNE
    Czyli Gen ja SLOWEM ZAMIENIE !
    A wiecie jak sie to odczytalo. Otoz przed chwila pisze wlasnie:
    „GENIALNE ! GEN-jalne Gen-Ja-Lne ”
    …i nie berdzo wiem co to znaczy „LNE” chociaz czuje , ze odpowiedz jet blisko…i Zanim ta mysl przemknela OTWIERA SIE ( bo slucham jednoczesnie youtubka )PIESN !!! ARKONY !
    „Аркона- заклятье ”
    Zaklecie

    .https://www.youtube.com/watch?v=dUHBDylvfR4

    Dzieki , Dzieki Wielki Madry Welesie, Ojcze Medrcow i Wolchwow
    Wspaniala wiadomosc

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s