john-and-peter-eugene-burnand

Ten obraz prześladował mnie od dzieciństwa, ale w pełni zrozumiałem go dopiero dzisiejszego poranka Zmartwychwstania Świadomości. Zmartwychpowstać to wykonać kwantowy skok świadomości z obecnej matrycy śmierci (matrix) na wzorcową, organiczną matrycę Życia, matrycę pełnej synchronii z przejawioną Naturą, nie z doktrynalną iluzją.

Spojrzenia mężczyzn wyrażają nadzieję opuszczenia po dziesiątkach tysięcy lat ciemnej epoki śmierci, kali yugi. Energia tego obrazu to energia zagubienia istoty ludzkiej w matrixie, czyli hologramie iluzji, w świecie sztucznie wykreowanym – mężczyźni biegną do pustego grobu, którego tak naprawdę nigdy nie było, gdyż Jezus nie umarł na krzyżu. A jeśli zmarł, to na pewno nie w ten sposób i nie na terenie ówczesnej Palestyny.

Obraz przedstawia dwóch, pełnych jeszcze wielkich nadziei, przedstawicieli epoki patriarchalnej, mistyka Jana i działacza społecznego Piotra, którzy już całkiem niedługo padną ofiarą dogmatów i doktryn, które jeden z nich na swojej skale sam wkrótce ufunduje – to właśnie jest największym tragizmem dojmująco buzującym z tego malarskiego dzieła. To my sami stajemy się ostatecznie ofiarami wielu iluzji oraz ideologicznych pomników pychy, które z taką mocą i przy użyciu tak wielu bezwzględnych środków niepotrzebnie kreujemy.

Obecnie nastał czas wielkiej weryfikacji, kiedy zarówno wielowiekowe (religie), jak i te najnowsze (np. UE) monumentalne iluzje będą widowiskowo eksplodować na naszych oczach. Polska znajduje się obecnie w przełomowym dla niej, historycznym punkcie zwrotu ku zupełnie nowej formie przejawienia swego – słowiańskiego przecież w swym rdzeniu – narodowego archetypu. Tendencje na potencjale są obiecujące, ale wielu Polaków 2016 nadal tkwi w matrixie, czyli w hologramie iluzji.

Im szybciej Polacy zrozumieją, że zmartwychpowstać to dokonać Paschy (przejścia) z iluzji doktryn i dogmatów na wzorcową, organiczną matrycę Życia, matrycę pełnej synchronii z przejawioną Naturą, tym szybciej Polska będzie w pełni wolna.

I to są moje Wielkanocne życzenia dla mojej ukochanej Ojczyzny-Matczyzny w dzisiejszy poranek Zmartwychwstania Świadomości 🙂

Cud to Życie ❤

TAW

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/03/27/zmartwychwstanie-to-kwantowy-skok-swiadomosci-z-matrixa-na-wzorcowa-organiczna-matryce-zycia/

Grafika [powiększ, klikając]: slaveoftheimmaculate.files.wordpress.com
*Eugène Burnand, Uczniowie Piotr i Jan biegnący do grobu w poranek Zmartwychwstania (Les disciples Pierre et Jean courant au Sépulcre le matin de la Résurrection), 1898, Museum d’Orsay, Paris; musee-orsay.fr

Czytaj również:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2013/12/18/biografia-jezusa-i-13-zmartwychwstanie/

Reklama

13 myśli w temacie “ZMARTWYCHPOWSTAĆ = dokonać kwantowego skoku świadomości z obecnej matrycy śmierci (matrix) na wzorcową, organiczną matrycę Życia, matrycę pełnej synchronii z Naturą, nie z doktrynalną iluzją

      1. Dziś na jednej z grup wyraziłem chęć wyjścia z matrixa. Jestem gotów. Rodzina tego nie zaczai, wytkną mnie paluchami, ale jestem gotów.

  1. Poczytajcie o Oknie Overtona

    ”Okno Overtona, inaczej okno dyskursu – idea opisująca, jak zmienić postrzeganie przez społeczeństwo kwestii, które są społecznie nieakceptowane. ”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s