Papież Franciszek jest ewolucyjnym Biczem Bożym, którego docelową misją jest ujawnienie prawdy o manipulacjach założycielskich Kościoła katolickiego

Watykan, 26.01.2014 r. Fot. Alessandro Bianchi/Reuters

Watykan, 26.01.2014 r. Fot. Alessandro Bianchi/Reuters

francis-26.01.2014

francis-26.01.2014

francis-26.01.2014

Jasnowidz Aron o roli papieża Franciszka i Angeli Merkel w czasach apokalipsy (wielkie ujawnienie, podniesienie kurtyny, zdjęcie zasłony poznania), w których właśnie żyjemy.

https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ/videos

Komentarz

Podobnie jak było w przypadku posłannictwa Jezusa, świadomość rzeczywistej misji papieża Franciszka budzi się w nim stopniowo: od nabytych poprzez środowisko wychowawcze liberalno-lewackich poglądów, poprzez masońskie manipulacje jego obecnych watykańskich „doradców” – aż po budzącą się w nim świadomość nieuchronności Wielkiej Zmiany, która teraz dopiero zaczyna w nim się budzić i stopniowo coraz bardziej pulsować. W najbliższych miesiącach Franciszek może nie lada zadziwić świat…

TAW

Fot. 1, 3, 4, 5 – AP/Gregorio Borgia

4 comments on “Papież Franciszek jest ewolucyjnym Biczem Bożym, którego docelową misją jest ujawnienie prawdy o manipulacjach założycielskich Kościoła katolickiego

 1. dlatego warto odwiedzić Kraków i światowe dni młodzieży, czuję duży przełom może nastąpić w tym czasie.

  • aga pisze:

   tak, w 2016 r. istnieją trzy potężne daty przełomowe jeśli chodzi o pobudkę Polaków Słowian:
   1) przesilenie wiosenne,
   2) światowe dni młodzieży w Krakowie połączone z integracją świadomych istot oraz obudzonych „śpiących rycerzy” z energią „czakramu” wawelskiego
   3) uroczysty akt zawierzenia narodu polskiego Chrystusowi Królowi Wszechświata 19 listopada w Krakowie-Łagiewnikach.
   To ostatnie wydarzenie będzie miało rangę historyczną, gdyż zarówno symbolicznie, jak i realnie zakończy wielowiekowe rządy masonerii w Polsce.

 2. ana pisze:

  Ew.Jana 14:6
  ” Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”- Czyżby te słowa były kłamstwem, bo papież Franciszek (człowiek)stwierdził, że Chrystus nie jest jedyną drogą? Niesądzę!
  Wszystko wypełnienia się zgodnie ze Słowem Bożym i zmierza do ustanowienia nowej ziemi i nowego nieba. Podział ludzi, odstępcze religie, zniewolenie i uwięzienie ludzi w systemach, wojny, prześladowania i okrucieństwa są tylko i wyłącznie dziełem człowieka, który podąża za panem tego świata, a jego owocem jest zło. Wierzący w Zbawiciela Jezusa Pana z łaski Boga potrafią ocenić zło i kłamstwo, mają odwagę i siłę, by o tych zlych owocach świadczyć. Wszyscy są stworzeni przez Boga, ale nie wszyscy podążają Jego drogą. Jakże znamienne są dzisiaj te słowa:
  2 Kor.6:14-15 ” Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo,cóż bowiem ma wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwoscią?Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością?Albo jaka jest wspólnota Chrystusa z Baliarem lub wierzącego z niewierzącym?” Moją modlitwą jest, by Pan, Bóg żywy skruszył serca, dając łaskę wiary tym, którzy podążają drogą ciemności. Amen.

 3. spiewptaka pisze:

  Świetny wpis. Dedykowałbym go tym, którzy uważają Franciszka za antychrysta. Są tacy. Niech przeczytają i posłuchają, i niech ich w końcu oświeci!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s