Watykan, 26.01.2014 r. Fot. Alessandro Bianchi/Reuters
Watykan, 26.01.2014 r. Fot. Alessandro Bianchi/Reuters

francis-26.01.2014

francis-26.01.2014

francis-26.01.2014

Jasnowidz Aron o roli papieża Franciszka i Angeli Merkel w czasach apokalipsy (wielkie ujawnienie, podniesienie kurtyny, zdjęcie zasłony poznania), w których właśnie żyjemy.

https://www.youtube.com/channel/UC4szvfhpar1k7GfHXXT8uzQ/videos

Komentarz

Podobnie jak było w przypadku posłannictwa Jezusa, świadomość rzeczywistej misji papieża Franciszka budzi się w nim stopniowo: od nabytych poprzez środowisko wychowawcze liberalno-lewackich poglądów, poprzez masońskie manipulacje jego obecnych watykańskich „doradców” – aż po budzącą się w nim świadomość nieuchronności Wielkiej Zmiany, która teraz dopiero zaczyna w nim się budzić i stopniowo coraz bardziej pulsować. W najbliższych miesiącach Franciszek może nie lada zadziwić świat…

TAW

Fot. 1, 3, 4, 5 – AP/Gregorio Borgia
Reklamy

5 thoughts on “Papież Franciszek jest ewolucyjnym Biczem Bożym, którego docelową misją jest ujawnienie prawdy o manipulacjach założycielskich Kościoła katolickiego

  1. tak, w 2016 r. istnieją trzy potężne daty przełomowe jeśli chodzi o pobudkę Polaków Słowian:
   1) przesilenie wiosenne,
   2) światowe dni młodzieży w Krakowie połączone z integracją świadomych istot oraz obudzonych „śpiących rycerzy” z energią „czakramu” wawelskiego
   3) uroczysty akt zawierzenia narodu polskiego Chrystusowi Królowi Wszechświata 19 listopada w Krakowie-Łagiewnikach.
   To ostatnie wydarzenie będzie miało rangę historyczną, gdyż zarówno symbolicznie, jak i realnie zakończy wielowiekowe rządy masonerii w Polsce.

 1. Ew.Jana 14:6
  ” Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”- Czyżby te słowa były kłamstwem, bo papież Franciszek (człowiek)stwierdził, że Chrystus nie jest jedyną drogą? Niesądzę!
  Wszystko wypełnienia się zgodnie ze Słowem Bożym i zmierza do ustanowienia nowej ziemi i nowego nieba. Podział ludzi, odstępcze religie, zniewolenie i uwięzienie ludzi w systemach, wojny, prześladowania i okrucieństwa są tylko i wyłącznie dziełem człowieka, który podąża za panem tego świata, a jego owocem jest zło. Wierzący w Zbawiciela Jezusa Pana z łaski Boga potrafią ocenić zło i kłamstwo, mają odwagę i siłę, by o tych zlych owocach świadczyć. Wszyscy są stworzeni przez Boga, ale nie wszyscy podążają Jego drogą. Jakże znamienne są dzisiaj te słowa:
  2 Kor.6:14-15 ” Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo,cóż bowiem ma wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwoscią?Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością?Albo jaka jest wspólnota Chrystusa z Baliarem lub wierzącego z niewierzącym?” Moją modlitwą jest, by Pan, Bóg żywy skruszył serca, dając łaskę wiary tym, którzy podążają drogą ciemności. Amen.

 2. Świetny wpis. Dedykowałbym go tym, którzy uważają Franciszka za antychrysta. Są tacy. Niech przeczytają i posłuchają, i niech ich w końcu oświeci!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s