3 myśli w temacie “Kukiz ostro o zamachach w Paryżu 13.11.2015: Kto jest większym zbrodniarzem – ta dzicz czy lewactwo?!

 1. Antoni z Jarkiem i tak niewiele robią, aby w pewny, np. poświąteczny poranek, przykładowo tylko 10.01.16 kolejny raz nie obudzić się z obiema rączkami w nocniku. Wielu twierdzi, że zdesperowani dotychczasowym bajzlem Polacy kolejny raz zbyt naiwnie zgadzają się na drastyczne zmiany prawne i inne organizacyjne na prędce i mało rozumnie czynione w POlsze przez PiS, nie zdając sobie zupełnie sprawy, że pisowska władza może zostać odsunięta od jej sprawowania jednym, śmiałym POsunięciem, a antydemokratyczne zmiany przez nią dotychczas ustalone, odrobinę tylko zmodyfikowane już na przyszłość staną się niekorzystną Polaków rzeczywistością. Wpisuje się to bardzo precyzyjnie w dość sprytnie pomyślaną smycz zakładaną ad-hock na rozbuchany polski naród.
  Nadal funkcjonuje wzmocniona przez Sejm poprzedniej kadencji ustawa 1066 i kolejna o przymusowych, być może mocno uspokajających szczepieniach dla wiadomych sfrustrowanych kolejnymi, negatywnymi zmianami polskich obywateli. Rząd nie powołuje gwardii obywatelskiej, nie zmienia ustaw o dostępie do broni. Podobnie naiwne działania prowadzone na wielu poziomach pozwalają postawić tezę, że dotychczasowy stan rzeczy ma mieć przejściowy charakter i jest chwilowo ustalony celem wprowadzenia negatywnych zmian w demokratycznych algorytmach sprawowania władzy w POlsze. Tymczasem np. powracający „odpowiednik” Piłsudskiego w osobie Tuska czy buńczucznego Wałęsy, lub bardziej prawdopodobna kolejna prezydencka rada ocalenia narodowego zrobi z planów Jarka i Antoniego, a właściwie należałoby powiedzieć z ambitnych planów Polaków kolejną zimę średniowiecza…
  10.01.16 oraz 19.01.16 daje liczbę 9 czyli zmiany !
  Hello ! Polish people wake up !
  podaj dalej…

 2. Kiedy wreszcie powróci przedwojenne prawo posiadania przez obywateli broni?
  nkwd po wojnie zabroniło posiadać Polakom broń i to trwa do dziś !!
  Jesteśmy całkowicie bezbronni.Komu na tym zależy ?!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s