charamsa_mem

Rozwalić od środka tak silną strukturę jak Watykan, może tylko Polak… Znany dotychczas jedynie w watykańsko-masońskich kręgach ks. dr Krzysztof Charamsa w ciągu jednej godziny stał się postacią historyczną. Wszedł bowiem w rolę iskry, która sprawnie odpaliła lont pod bliskim już wybuchem ostatniej w dziejach Kościoła katolickiego – apokaliptycznej, kończącej jego dzieje – od dawna przygotowywanej… schizmy.

Jeśli ktoś myśli, że za tą misternie zaplanowaną, czasowo z ważnymi wydarzeniami ściśle zsynchronizowaną (w Rzymie: synod; w Polsce: próba przepchnięcia ustawy o uzgodnieniu płci, zbliżające się wybory) oraz wielopoziomowo i metodycznie, po mistrzowsku precyzyjnie odpaloną medialno-piarowską akcją stoi jeden człowiek – ten nic z tego, co się właśnie wydarza, nie rozumie.

charamsa-tygodnik-powszechny

Nie trzeba być watykanistą, politologiem czy historykiem, by dostrzec przemawiające z medialnej tuby namiętnymi ustami ks. Charamsy bardzo konkretne interesy jakiegoś bardzo potężnego i wpływowego, równie konkretnego środowiska. Chodzi oczywiście o watykańskie homolobby, całkowicie zinfiltrowane przez watykańską, a w istocie ogólnoświatową przecież, masonerię.

Ks. Charamsa był zapewne od dawna na ten przyczółek operacyjnie prowadzony, a uprzednio: metodycznie i taktycznie, doskonale z tysiąca podobnych mu istot wyselekcjonowany. Ważną tu bowiem rolę odgrywają tak zupełnie nieistotne medialnie szczegóły jak inteligencja, wykształcenie, pochodzenie (katolicka, „homofobiczna” Polska, ojczyzna konserwatywnego Jana Pawła II), status (prestiżowe stanowisko sekretarza współczesnej Świętej Inkwizycji) czy powalająca kobiety i mężczyzn figura filmowego amanta – wyjęta wprost z modowego wybiegu lub i z samego Hollywood.

charamsa

charamsa

charamsa

I gdyby nawet rzeczony nasz bohater protestował przed tego typu obrotem koła Bożego Młyna, byłby do takiego obrotu rzeczy po prostu zmuszony, gdyż zarówno braci z lóż, jak i z łóż wiąże na wieki jedno: fotograficzna i filmowa dokumentacja ich nie zawsze publicznych poczynań.

charamsa

Wygląda więc to wszystko na bardzo przemyślaną i od dawna planowaną, zintegrowaną akcję próby masońskiego zamachu stanu w Watykanie. I jeśli wierzyć watykańskim kuluarowym plotkom, jakoby dokument końcowy (wersja po myśli homolobby i masonerii) startującego dziś Synodu Biskupów ds. Rodziny był już od wielu miesięcy przygotowany i tylko czekał na papieską posynodalną ratyfikację – całość zaczyna nabierać właściwych proporcji i puzzle powoli wpadają na swoje miejsce.

O tym bowiem, że ten właśnie synod jest oczkiem w głowie głównych watykańskich macherów, wiadomo nie od dzisiaj. Wiadomo nie od dzisiaj również i to, iż od wielu już miesięcy ultrakonserwatywni kardynałowie, biskupi i księża skupieni wokół idei inspirowanych z kręgów Bractwa św. Piusa X przygotowują oficjalne wystąpienie przeciwko papieżowi Franciszkowi – wraz z finalnym i uroczystym ogłoszeniem go heretykiem i antypapieżem.

Czekają tylko na bardzo mocny – bo doktrynalny – argument przeciwko niemu, a takim byłby bez wątpienia podpisany przez papieża „modernistyczny” posynodalny dokument końcowy umożliwiający udzielanie komunii świętej sakramentalnym krzywoprzysiężcom (złamanie przysięgi małżeńskiej jest w dotychczasowej doktrynie KK grzechem ciężkim) czy osobom żyjącym w wolnych związkach (w tym również w związkach homoseksualnych), czy choćby dopuszczający stosowanie w niektórych przypadkach (zagrożenie AIDS w krajach nierozwiniętych) antykoncepcji.

Jeden z patronów liberalnego skrzydła – „tęczowy” kardynał (gorący zwolennik aborcji i „homomałżeństw”) Godfried Danneels (ur. 1933), były prymas Belgii. Fot. chiesaepostconcilio.blogspot.it

Gdyby startujący dziś synod rzeczywiście zakończył się zwycięstwem liberalnej, „modernistycznej” frakcji Watykanu, droga do ogłoszenia ostatniej w dziejach Kościoła katolickiego schizmy stanęłaby już otworem.

Gdyby jednak i tym razem widzialny rozłam w Kościele się nie dokonał, jego erozja i tak jest już aż nadto widocznym i przez nikogo niekwestionowanym dziś faktem, który już wkrótce i tak musi doprowadzić do oficjalnego rozpadu widzialnej struktury tej dwutysiącletniej instytucji. Musi doprowadzić, ponieważ Przestrzeń nie udźwignie na dłuższą metę permanentnie utrzymywanego, tak wysokiego napięcia społecznego.

Nieoficjalnie duchowa schizma i tak już się dokonała, gdyż tysiące katolickich księży i biskupów, również wielu kardynałów, od dwóch już lat żyje w wewnętrznej hipokryzji: podczas mszy świętej modlą się za biskupa Rzymu i przed wiernymi uznają jego zwierzchność, zaś poza ich oczami i wbrew własnym publicznie wypowiadanym słowom, kwestionują jego władzę i uznają go za jawnego heretyka i antypapieża. Bardzo wymowne dekadenckie memento oraz apokaliptyczne signum temporis.

Ultrakonserwatywny kardynał Raymond Leo Burke (ur. 1948) - młot na "heretyka, antypapieża" Franciszka . To on stanie na czele ostatniej schizmy w dziejach Kościoła katolickiego
Konserwatywny kardynał Raymond Leo Burke (ur. 1948) – młot na „heretyka”, „antypapieża” Franciszka. To on zapewne stanie na czele ostatniej schizmy w dziejach Kościoła katolickiego

kard-raymond-leo-burke

Cardinal Raymond Burke
Kard. Raymond Leo Burke

Czas już znacznie – jak wszyscy widzimy – przyspieszył, wydarzenia zaczynają nabierać tempa i już wkrótce mogą zacząć dziać się lawinowo…

TAW

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/10/04/czego-w-sprawie-ks-krzysztofa-charamsy-nie-dowiesz-sie-ani-z-lewackich-ani-z-katolickich-mediow/

O zbliżającej się Ostatniej Wiekiej Schizmie w dziejach Kościoła katolickiego coraz głośniej. Watykanista Xavier Rynne potwierdza groźbę schizmy i demaskuje „wielką manipulację proceduralną podczas synodu”:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/10/06/watykanista-xavier-rynne-o-grozbie-schizmy-i-wielkiej-manipulacji-proceduralnej-podczas-synodu/

Wieści z Watykanu:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/wiesci-z-watykanu/

Reklama

16 myśli w temacie “Czego w sprawie ks. Krzysztofa Charamsy nie dowiesz się ani z lewackich, ani z katolickich mediów…

 1. To jest rzeczywiście masońska prowokacja dokonywana przez „lewego księdza z plemienia koczowniczego”, który nie jest żadnym POLAKIEM, jeno najwyżej obywatelem polskim. Tacy agenci masońskich wpływów powinni być natychmiast ekskomunikowani i wyrzuceni z Kościoła Katolickiego. Pedalstwo powinno być leczone, a nie obnoszone publicznie. Laudetur Jesus Christus …!!!

  1. a o tych co zapowiadajom popioł i diament norwida ministrem policji-cos bedzie?.
   robiom przestepstwa sondowe w sprawach rozwodowych i wychodzi z tego bigamia sondowa-przestempcze panstwo-czarnych.
   tadek kulik

 2. Może ktoś potrafiłby przetłumaczyć na język polski?

  Warrior Vs Soldier

  is this what you want?

  33rd Degree racism

  Bill Cooper predicts G.W Bush’s Iraq war

  Democracy

  The Ultimate Goal Of Socialism Is

  The Curse of Socialism

  Socialism is for babies

  http://www.wakeupkiwi.com/secret-societies-illuminati-1.shtml#Bush

  http://one-evil.org/content/acts_global_depression.html

  http://one-evil.org/content/home.html

  http://www.spirituallysmart.com/nazi.html

  http://www.ucadia.com/glossary/glossary_s.htm

  http://stargate1271.blogspot.com/

  ‚ A Shining Example ‚

  https://www.youtube.com/user/giureh/videos?sort=dd&flow=grid&view=0
  https://www.youtube.com/user/chatzefratz/videos

 3. Oglądajcie! I módlcie się! To jest KONIEC CZASÓW, Budowa Trzeciej świątyni Jerozolimy również się zaczyna!

  Jeśli ktoś nie rozumie języka, niech przynajmniej obejrzy to krótkie video.

  1. SZCZĘŚĆ BOŻE: „Z Bogiem nie umiera nadzieja”, również na obronę wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ, czytaj GRECKORZYMSKĄ, która przeszła swoją ewolucyjną drogę.

  2. Obejrzałam video.
   Ciekawe ile klęsk żywiołowych zawdzięczamy Marii Skłodowskiej. Czy można ją nazwać feministką?

   1. Sklodowska to rozum otwarty i tworczy natomiast wiekszosc feministek nic nie tworzy,nawet dzieci rodzic nie chca a seks jak juz to najlepiej lesbijski.Feministki to mlot na normalnosc i rodzine to zaczatek depopulacji,.Zapewne Krystyno to Sklodowska nie czytala listow Pawla itd…moze biblie tez ominela,co TY na to??

 4. Jezus uczył uzdrawiania chorych, wypędzania w czeluść złych duchów, rozmnażania pożywienia, uciszania burz, uczciwości, a także tego, co czasem mamy ochotę, choćby dla rozrywki zrobić np. chodzenia po wodzie.
  CHCIAŁ, BY WSZYSCY LUDZIE TO UMIELI.
  Jego nauka (Ewangelia) tchnie spokojem.
  Jak to się ma do JAZGOTU o religiach, cywilizacjach, papieżach, antypapieżach, ekskomunikach, karach, nędzy, łaciny itd?
  Dwóch srok za jeden ogon się nie utrzyma.
  Czy ludzie potrafią żyć bez zawirowań i komplikacji?
  Sami sobie je tworzą na własną zgubę.

  1. ,, Czy ludzie potrafią żyć bez zawirowań i komplikacji?
   Sami sobie je tworzą na własną zgubę.”

   Ciekawe pytanie, jeszcze wymowniejsza odpowiedź.

   Homo centralus – człowiek umieszcza siebie w centrum świata, a to jest główną przyczyną komplikacji prowadzących do zguby.

   Wyuczony regułek, definicji, spojrzeń, ocen, zachowań nagina do nich otaczający go świat.
   Różnorodność pryzmatów, przez jakie homo centralus gapi się na otaczającą go rzeczywistość, to nic innego jak tylko mnogość interpretacji.

   Homo centralusy do swojej interpretacji przekonują innych ( zwolennicy – wyzbyci woli lennicy, zwolennik oddaje swoją energię dla idei, poglądu, podtrzymania struktury).
   Powstają grupki, gromadki, gromady – zwolenników wszelkiej maści stowarzyszeń, sekt, obozów, partii, religii.

   A wszystko to nadal TYLKO INTERPRETACJE.
   Partie widzą odmiennie jeden kraj, religie mają swoje zróżnicowane obrazki na temat jednej przyczyny życia.

   Biorą się więc za łby, skracają o głowy, unicestwiają siebie w imię jakiegoś przekonania co do wyglądu świata, a ci którzy przeżyli na zgliszczach niebawem zaczną tworzyć następne ,,widzi mi się”.

   I tak w kotle głupoty i ignorancji człowiek niweczy dorobek społeczeństw, narodów, ras i cywilizacji.

   Interpretacje w imię swojej posranej racji walczą o władzę z innymi interpretacjami.

   A jedno w tym wszystkim pozostaje constans, niewzruszone, niezmienne.
   To Świat, Wszechświat, Kosmos i jego NATURA.
   To ich niezmiennym PRAWOM człowiek powinien nauczyć się podlegać, oddawać, współpracować.

   ,,Świata nie zmienisz, więc zmień siebie” – wyjdź z homo centralus swoich interpretacji, filtrów widzenia.
   Nie trzymaj się usilnie widoku rozszczepionego w twoim pryzmacie świata, bo to nie jest Świat Rzeczywisty, to tylko twoja rozkmina o nim.
   Zobacz CO jest przed pryzmatem, CO do niego wchodzi?, zanim rozbijesz TO na tysiące interpretacji, zanim zaczniesz ze swojego widzi mi się budować swoją rację i przekonywać do niej innych.

   Człowiek PODLEGA PRAWOM KOSMOSU I JEGO ENERGIOM.

   To nie Kosmos ma za zadanie zrozumienie człowieka – to człowiek ma pojąć siebie jako integralną cząstkę Kosmosu.

   Ziemia jest bardzo dobrym miejscem dla tej nauki.
   A jak to w szkole – dzieciarnia(młode, niedoświadczone Dusze) oprócz zdobywania wiedzy, próbuje, biorąc się za łby, odnaleźć swoje miejsce w stadzie 🙂

   Miłego dnia życzę Wszystkim tu zaglądającym!
   Oczywiście z Adminującym nam łaskawie na czele! 🙂

   1. Moja jedyna rada na obecne czasy dla wszystkich, bądźmy dobrymi, uważnymi obserwatorami świata, ale czyńmy tylko to co nam nasze serce dyktuje…….a na pewno nasze życie będzie piękne i zgodne z Duchem Wszechświadomości, to nie jest moje wymądrzanie się, to wypraktykowana moja rada.

    Każda Istota tworzy swój własny ŚWIAT, nie ma jednego dla wszystkich, odchodząc z tego świata, zabieramy tylko swój świat ze sobą, pozostający TU i tak żyją w swoich światach.
    Sami jesteśmy stworzycielami i niszczycielami swoich światów.

    Taka to jest moja po X latach życia odkryta prawda Krysiu z lasu.
    Pewnie się uśmiejesz 😀 więc czytając, lepiej usiądź………… 😀

 5. Człowiek PODLEGA PRAWOM KOSMOSU I JEGO ENERGIOM.

  To nie Kosmos ma za zadanie zrozumienie człowieka – to człowiek ma pojąć siebie jako integralną cząstkę Kosmosu.” i tyle w temacie Krysiu z lasu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s