rozdzielanie-sie--swiatow

Wchodzimy obecnie w istny surrealizm i każdy z nas indywidualnie decyduje o tym w jakiego rodzaju hologramach życia chce się znaleźć. Co wybierasz? Wstępujące rzeczywistości w oparciu o żyjącą świadomość i własną Wyższą Jaźń? Czy zstępujące, martwe, miazmatyczne, czyli sztucznie wyprojektowane rzeczywistości?

Agendy Obcych sterujące Systemem Kontroli Umysłów (SKU), których celem jest wdrożenie transhumanizmu przy zastosowaniu systemów militarnych Sztucznej Inteligencji, implementują obecnie w błyskawicznym tempie wiele sztucznie stwarzanych (wzorce stojących fal skalarnych) holograficznych rzeczywistości. Każdy człowiek angażujący swe myśli i emocje w hologramy tych rzeczywistości (niskowibracyjne) podlega z automatu prawom funkcjonowania tych struktur. Są one systemowo programowane przez maszyny pracujące w oparciu o holograficzny software. Decyzja o życiu w tym systemie jest równoznaczna z całkowitą rezygnacją z siebie w sensie bycia prawdziwą Istotą Ludzką i stanie się cyborgiem.

Ważne, aby jak najwięcej z nas wiedziało o tym, co naprawdę dzieje się na Planecie i abyśmy poświęcili obecnie każdą sekundę naszego życia na oddzielenie się od programów niższego umysłu (ego), które są składową SKU. Jedynie pełne przejęcie odpowiedzialności za swoją świadomość i pragnienie połączenia się na zawsze z żyjącym Polem energii, czyli żyjącą świadomością Źródła, przejawioną w kreacji umożliwia przejście do wyższych harmonicznych Ziemi.

separate_worlds

Mówiąc prościej, absolutne zaprzestanie myślenia i powtarzania wszelkiej negatywnej informacji (niskie częstotliwości zasilające SKU). Trzeba pamiętać, że samo zwrócenie na nią uwagi jest automatycznie wytworzeniem połączenia (mechanika skalarna) z tymi polami rzeczywistości, które nie istnieją w obrębie żywej świadomości Źródła, a należą do SKU.

Warto zatem odstąpić raz na zawsze od oceniania czegokolwiek i kogokolwiek, porzucić pretensje, niczego nie oczekiwać od innych, polegać tylko na sobie, nie polemizować, nie rozsyłać linków niskowibracyjnych po fb, nie paplać, nie mówić o innych, nie wracać do wspomnień, nie projektować wydarzeń na przyszłość, nie mówić o problemach, nie narzekać, zachowywać spokój we wszystkich sytuacjach (nie ma emocji!), mówić w sposób stonowany, bez histerii, nie stosować używek (uniemożliwiają podłączenie do wyższych harmonicznych Pola), unikać nic nie wnoszących spotkań, a będących powieleniem starych nieświadomych wzorców zachowań (alkohol, tytoń, narkotyki, obgadywanie, narzekanie, awantury). Nie wymuszać na nikim żadnych czynności, nie krzywdzić nikogo, konsumować mało, wysokowartościowo i świadomie.

A co wolno? Kochać bezwarunkowo (bez oceny i oczekiwań) każde najmniejsze przejawienie życia i uruchomić myślenie samodzielne, którego źródłem jest Otwarte Serce.

Nelly Radwanowska

źródło: facebook.com

nellyradwanowska.com

youtube.com/user/nelly251061/videos

*Nelly Radwanowska – lekarz, irydiolog, homeopatka, terapeutka dźwiękiem, autorka książki „Medycyna wibracyjna” (2011).

5 myśli w temacie “Rozdzielanie się naszej rzeczywistości – Nelly Radwanowska

  1. nic takiego jak „rozdzielanie naszej rzeczywistosci „nie istnieje bo istnieje Bog ktory stworzyl jedna rzeczywistosc . Ludzie miejcie odwage sprzeciwiac sie takiej chorej manipulacji i sekciarstwu .

    1. „Czas przejścia jest (…) procesem rozciągniętym w czasie, aby każdy mógł dokonać wyboru co do dominującej rzeczywistości, w której przyjdzie mu żyć. Jedna z tych rzeczywistości ma przyszłość, druga upadła, tylko również upadek jest rozciągnięty w czasie. Ten czas dany jest nam po to, byśmy mogli po drodze nauczyć się akceptacji, nieosądzania, tolerancji dla odmienności. Byśmy mogli otworzyć swoje serca, bo to również jest procesem i wymaga czasu” (Szaman Tańcujący z Wiatrem)

      https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/10/04/ratujmy-matke-ziemie-i-siebie-samych-szaman-tancujacy-z-wiatrem/

  2. Odjazd, kocham takie wariatki, szkoda, że można je tylko spotkać w tym internetowym śmietniku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s