mc

Szanowni Państwo, wszyscy jesteśmy polskimi ofiarami kontroli umysłu, czyli tajnych, nielegalnych eksperymentów wojskowych mających na celu robotyzację żołnierzy, a w dalszej perspektywie całych społeczeństw. Polega to na zdalnym oddziaływaniu na nasz system nerwowy, tak by skutecznie wpływać na nasze zachowanie i fizjologię. Testuje się na nas urządzenia walki radioelektronicznej oraz skuteczność superkomputerów kwantowych umieszczonych na satelitach i przeznaczonych do totalnej inwigilacji mieszkańców tej planety.

Poszukaliśmy się w Internecie i założyliśmy w marcu tego roku stowarzyszenie pod nazwą Stopzet czyli Stop zorganizowanym elektronicznym torturom. Mocne słowa, ale wiernie odzwierciedlają koszmar naszego codziennego życia.

Jesteśmy nieustannie bombardowani promieniowaniem mikrofalowym, infradźwiękami itp. Pomiary wskazują, że niektórzy z nas mają najprawdopodobniej wprowadzone do organizmu chipy elektroniczne i wiele osób słyszy komendy wydawane przez 24 godziny na dobę. Jest to tak zwane słyszenie mikrofalowe, które wywołuje wrażenie „głosów w głowie” i działa z pominięciem aparatu słuchowego. Dlatego życie w interfejsie mózg-komputer przypomina drogę przez mękę i wielu z nas nie może normalnie funkcjonować. Cierpią także nasze rodziny, gdyż siłą rzeczy nasi najbliżsi także znajdują się w polu rażenia tego promieniowania.

Zjednoczyliśmy się po to, by z tym walczyć i jakoś próbować uwolnić się od tego koszmaru. Jednym z bardzo ważnych momentów tej walki będzie II Europejska Konferencja Przeciwko Uporczywemu Nękaniu Covert Harassment Conference, którą współorganizujemy z początkiem października w Berlinie z trzema innymi stowarzyszeniami europejskimi.

MC

Mamy nadzieję, że będzie to moment przełomowy w budzeniu świadomości opinii publicznej, gdyż coraz więcej ludzi na całym świecie jest podłączanych to tej sieci komputerów i za wszelką cenę należy dać odpór szaleńczym planom elit rządzących, zmierzających do robotyzacji całej ludzkości. Stale zgłaszają się do nas nowe osoby i mamy podstawy, by twierdzić, że Polska stała się prawdziwym poligonem dla tego typu doświadczeń.

Dzisiaj zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu naszej delegacji na tą konferencję. Organizujemy z tym celu zbiórkę prywatną, gdyż od ponad dwóch miesięcy nasz wniosek o oficjalną rejestrację czeka na rozpatrzenie przez sąd i według prawa możemy już działać, ale nie możemy zawierać umów ani założyć konta bankowego stowarzyszenia.

Na to, by mogła tam pojechać nasza 10-osobowa delegacja, potrzebujemy zebrać około 10 tysięcy złotych. Kwota ta jest nam potrzebna na opłacenie:

 • uczestnictwa w konferencji (24 euro od osoby);
 • 3 noclegów w wieloosobowej sali w hostelu (15 euro od osoby za noc);
 • przejazdu do Berlina najtańszymi środkami transportu z różnych miejsc zamieszkania rozsianych po całej Polsce;
 • opłacenia biletów komunikacji zbiorowej na miejscu oraz
 • opłacenia najskromniejszego wyżywienia uzupełniającego przywieziony z domu prowiant.

Jedziemy tam świadczyć o naszym cierpieniu i pomagać w sprawnym przeprowadzeniu konferencji. Będziemy tłumaczyć wywiady dla naszych mediów, pracować w recepcji i jako hostessy rozdawać materiały konferencyjne oraz pomagać nagrywać świadectwa uporczywego nękania ofiar z innych krajów. Oczywiście bez nas konferencja też się odbędzie, ale z naszym udziałem będzie bardziej przyjazna, lepiej zorganizowana i przede wszystkim bardziej „polska”.

Jedziemy do Berlina bronić naszego prawa do wolności, prywatności i normalnego, spokojnego życia, ale jednocześnie będziemy bronić tych samych wartości także w imieniu Państwa i Waszych Rodzin. Dzisiaj królikiem doświadczalnym tych nieludzkich, tajnych eksperymentów może zostać dosłownie każdy, a docelowo „elektroniczny gułag Europa” został zaprojektowany dla nas wszystkich.

Pomagając teraz nam, chronicie samych siebie i Waszych bliskich przed naszym, jakże okrutnym losem.

Z góry dziękujemy 🙂

Stowarzyszenie Stopzet

stopzet.wordpress.com

Strona, na której można dokonać wpłaty:

https://zrzutka.pl/vy7ccb

Strona internetowa Stowarzyszenia STOPZET:

stopzet.wordpress.com

Profil stowarzyszenia na FB:

facebook.com/stopzet

Na temat antyludzkich technologii Mind Control oraz stosowanych w Polsce i na świecie przestępczych, tajnych wojskowych projektów Zorganizowanych Elektronicznych Tortur i Skrytego Nękania czytaj również na:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/mind-control/

3 myśli w temacie “Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom. II Międzynarodowa Konferencja „Covert Harassment Conference” na temat skrytego nękania – Berlin, 1-2 października 2015 r.

 1. Witam serdecznie ! Trafiłem na Waszą stronę – jest interesująca. Podlegam intensywnemu mind control od 2001 roku – od czasu gdy przyznałem się na necie do swoich doświadczeń mistycznych [zwiedziłem mistycznie 7-me i 6-te pozytywne i negatywne poziomy]. Od tej pory oberwałem czipami, które od czasu do czasu wywołują ból w ciele dość intensywny i paraliżujący oraz mam chip umieszczony w mózgu – od 2001 do 2005 był to dźwięk chropowaty jak tryby maszyny, a od roku 2005 gdy mnie porwano ponownie [i to porwanie pamiętam] pojawił się dźwięk jak pisk hamującego pociągu. Ten pisk jest non stop, czasami gdy czuję się lepiej jakby cichszy ale gdy czuję się źle i dodatkowo pojawiają się te bóle to jest odlot, dźwięk daje w kość. Zacząłem też zbierać materiały na książkę gdzie włączam swe doświadczenia mistyczne, natchnienia i przemyślenia oraz wiedzę ezoteryczną i społeczną. Przy okazji zapraszam do ściągania pliku projektu książki z Chomika http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [aktualną wersję załączam zawsze na chomiku] oraz do odwiedzenia na fb grupy Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów. Książka jest dopiero poddawana redakcji przez profesjonalne wydawnictwo – ale schemat i treść książki już zamieszczam. Po zalogowaniu się do chomika można pobierać do 50MB na tydzień za darmo. Będę wdzięczny za podpowiedź jak się pozbyć tych czipów – implantów. Serdecznie pozdrawiam. Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

 2. Cytat z n/w wpisu:
  „Jesteśmy nieustannie bombardowani promieniowaniem mikrofalowym, infradźwiękami itp. Pomiary wskazują, że niektórzy z nas mają najprawdopodobniej wprowadzone do organizmu chipy elektroniczne i wiele osób słyszy komendy wydawane przez 24 godziny na dobę. Jest to tak zwane słyszenie mikrofalowe, które wywołuje wrażenie „głosów w głowie” i działa z pominięciem aparatu słuchowego.”
  Komentarz Janwida.
  Do tego nalez’y dodac’ fakt nadawania z opo’z’nieniem sygnalu
  do kaz’dego odbiornika kto’ry sprawia, z’e wybrany odwiorca
  jest poddawany cze,stotliwos’cia, w w/w cytacie wspomnianym.
  Podstawowym sprawdzianem jest wpisanie znako’w
  # ż / ź / / / # # # ~ ( ż / ? ź //// # ~ ! ) Wirus ? !
  Jez’eli te znaki sa, odksztalcone to jestes’cie
  kontrolowani i bo’lowi, oczu i glowy poddawani.
  Janwid.

 3. Gdy przyznałem się na internecie o zakresie moich doświadczeń mistycznych – niesamowitym zakresie bo 7 i 6 poziomy zwiedziło zaledwie kilka osób spośród żyjących na Ziemi, zostałem porwany przez pozaziemskie siły [Kosmitów, ET, Elohim czy jak ich tam zwał !]. Implant zainstalowano mi w 2001 roku. Zacząłem słyszeć niskie, dekoncentrujące i zaburzające myślenie, wywołujące lęk lub niewiarę w siebie, odbierające siły i duchowe i psychiczne i mentalne i fizyczne niskie, dźwięki w lewym uchu. Studiując przekazy od Kasjopejan zorientowałem się, że ten dźwięk to efekt pracy implantu-czipa, który wszczepiła mi ‚wyższa’ cywilizacja. To co przeżywałem to była prawdziwa tortura. W 2005 roku to coś co nadawało dźwięki z mojego mózgu zaczęło się psuć – słyszałem wyraźnie jak się psuje. W końcu się ze zepsuło całkiem. Miałem trochę spokoju ale nie na długo. Porwano mnie ponownie i wymieniono mi implant-czip. I to już pamiętam. Byłem półprzytomny ale słyszałem i czułem jak coś się wwierca w moją czaszkę za lewym uchem. Później przez kilka tygodni czułem jak piecze mnie mocno skóra za uchem [ale żadnego śladu nie było – bardzo precyzyjna była ta ich operacja chirurgiczna]. Nowy dźwięk był i jest gorszy do pierwszego. Zaburza moje myśli, uczucia i percepcję w jeszcze wyższym stopniu. Przechodzę wciąż przez prawdziwe tortury duchowe, psychiczne, mentalne i cielesne – czuję się bardzo, bardzo źle – i jeszcze do tego dopada mnie zupełny brak napędu jakby ktoś wyssał ze mnie wszystkie siły życiowe – potrafi mnie to trzymać po kilka, kilkanaście godzin dziennie, a nawet po kilka dni podrząd. To po tym zamontowaniu mi nowego implantu-czipa usiłowałem dwa razy popełnić samobójstwo bo cierpienia które przechodzę są nieludzkie, a ponadto jakaś nadludzka siła usiłowała mnie zmusić do samobójstwa. Cudem żyję – wiem, że dzięki zdecydowanej interwencji Matki Boskiej. Ten implant-czip nie był w stanie zablokować napływu światłości przez moją najwyższą czakrę – Światłość od 2002 roku napływa dosyć regularnie. Ciemne siły atakując mnie usiłują mnie wyeliminować z życia – doprowadzić do samobójstwa [rządy np. USA od lat 60-tych posiadają takie technologie, które mogą delikwenta doprowadzić do samobójstwa poprzez stymulowanie elektroniczne mózgu !]. To jest mind control – i celowa ciężka tortura człowieka – wielu i coraz więcej Ludzi jest tak torturowanych, w szczególności inkarnacje z 6-tego poziomu, wędrowcy, …

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s