Medytacja dla Europy. Niedziela, 20.09.2015, godz. 19:00

meditation

Obecne wydarzenia w Europie potrzebują naszej pilnej uwagi. Kryzys uchodźców w Europie nasilił się:

http://www.foxnews.com/world/2015/09/18/croatia-is-latest-european-country-to-close-border-to-refugees/
http://www.reuters.com/article/2015/09/17/us-europe-migrants-idUSKCN0RD0P420150917

W związku z tym siły Światła zwróciły się z prośbą, aby jak najwięcej osób, jak to tylko możliwe, wsparło ludzi w Europie medytacją. Czas jest ograniczony i to musi rozejść się wirusowo! Musimy dotrzeć do mas ludzi tak, aby masa krytyczna osób faktycznie medytujących to osiągnęła. Jest to czas, aby zjednoczyć się w jednym celu tak, aby Światło odniosło zwycięstwo. Proszę, umieszczajcie to na stronach internetowych i blogach. Jeśli znacie pewne alternatywne media, możecie to im wysłać. Możecie podzielić się tym przez iPhone. Możecie utworzyć grupę na Facebooku dla waszej lokalnej grupy w waszej części świata. Możecie utworzyć filmik na ten temat i umieścić go na YouTube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji na ludzkie społeczeństwo. Więc każdy z was, kto będzie uczestniczyć w tej medytacji, może faktycznie uratować ludzkie życia w Europie i na całym świecie:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-prove-group-meditation-can-lower-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/
http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Będziemy robić tę medytację w niedzielę, 20 września o 19:00 czasu letniego Europy Środkowej (CEST). Odpowiada to godz. 19:00 w Kairze, 18:00 w Londynie, 13:00 w Nowym Jorku, 12:00 (w południe) w Chicago, 11:00 w Denver i 10:00 w Los Angeles. Możesz sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej tutaj:

http://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Meditation+for+Europe&iso=20150920T19&p1=3904

Instrukcje:

1. Użyj własnej techniki, aby wprowadzić się w odprężający stan świadomości.

2. Ustanów swoją intencję zaprowadzenia pokoju i uzdrowienia sytuacji w Europie.

3. Wyobraź sobie wiązkę światła wysyłanego z czakry Duchowej Gwiazdy [Soul Star], która znajduje się 20 cm nad głową, do czakr Duchowej Gwiazdy wszystkich medytujących.

chakras

4. Wizualizuj kolektywną wiązkę światła rozszerzającą się do ziemskiej sieci energetycznej i docierającą do Europy, łączącą się z czakrami Duchowej Gwiazdy wszystkich zaangażowanych w tę sytuację, harmonizując ich i inspirując do znalezienia pokojowego rozwiązania. Wizualizuj, jak wszyscy uchodźcy otrzymują żywność, wodę, schronienie, pomoc medyczną i humanitarne traktowanie. Wizualizuj, jak wszyscy uchodźcy i policjanci, którzy mogą okazać się brutalni, uspokajają się i wybierają pokojowe rozwiązania. Wizualizuj wszystkich członków sił ciemności, którzy próbują przedostać się do Europy, udając uchodźców, aby byli rozpoznani i zatrzymani przez organy porządku publicznego. Wizualizuj Europę utrzymującą pokój i stabilizację, którą osiągnęła w ciągu ostatnich 70 lat.

Jest bardzo ważne dla osób zaangażowanych w tę sytuację w Europie, aby miały świadomość, że będziemy je wspierać tą medytacją, tak aby wysyłana energia Światła została przyjęta i mogła uzdrowić tę sytuację. W związku z tym siły Światła proszą, abyście poinformowali za pomocą e-maila, Facebooka, Twittera i innych środków komunikacji swoje kontakty w Europie, że będziemy im pomagać tą medytacją. Poproszono również, aby ludzie w Europie rozpowszechniali tę informację w swoich sieciach.

Aktualizacje o medytacji dla Europy:

2012portal.blogspot.com

Kobra

18 września 2015 r.

Przetłumaczyła Krystal
krystal28.wordpress.com

Ważne uzupełnienie.

Duchowe BHP przy wszelkich medytacjach (zwłaszcza grupowych):

Przed rozpoczęciem medytacji należy bezwzglednie:

1) przenieść swoją świadomość do pola serca, ponieważ tylko poprzez pole serca możemy bezpiecznie połączyć się z Całością przejawienia, a nasza energia nie może zostać w żaden sposób przez kogokolwiek ani cokolwiek przejęta (pole serca emanuje wibracją niedostępną dla istot inwazyjnych).

Jest wiele metod wchodzenia w pole serca i każdy może wypracować sobie swoją własną ulubioną technikę. Wystarczy trochę poguglać. Oto jedna z metod:

2) uziemić się, czyli połączyć (najlepiej stanąć bosą stopą na Matce Ziemi, ale można też mentalnie) swoje pole z wielkim biopolem planety, na której obecnie rezydujemy i która daje nam Życie🙂

(taw)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s