Niestety nie znalazłem tłumaczenia. Może znowu jakaś dobra dusza to zrobi i przede wszystkim podsunie to naszemu Panu Prezydentowi. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego. Chciałem napisać streszczenie, ale z braku czasu nie mogę, bo tak naprawdę trzeba byłoby przetłumaczyć całość.

Jeśli ktoś z Państwa jest anglojęzyczny, to na spokojnie usiądźcie sobie z całą rodziną w weekend i minuta po minucie przetłumaczcie to wszystko.

Będziemy GINĄĆ jako naród! Od mniej więcej 49. minuty można chyba tylko zacząć się modlić. Jest tam udokumentowana odpowiedź między innymi na pytanie: Dlaczego zalewają nas szczepionkami.

LEKARZE, OBUDŹCIE SIĘ!

Pozdrawiam
Jerzy Zięba

jerzy-zieba

 

 

 

 

facebook.com/ukryteterapie

ukryteterapie.pl

polacydlapolakow.pl

Historyczne wydarzenie: po raz pierwszy w historii polskiego sejmu odbyła się debata nad zasadnością szczepień w Polsce. Głos poszczpiennych ofiar został wreszcie wysłuchany:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/09/16/historyczne-wydarzenie-po-raz-pierwszy-w-historii-polskiego-sejmu-odbyla-sie-debata-nad-zasadnoscia-szczepien-w-polsce-glos-poszczpiennych-ofiar-zostal-wreszcie-wysluchany/

Przymusowe szczepienia to eksperyment medyczny na nieletnich Polkach, gwałcenie władzy rodzicielskiej i uzurpacja ze strony państwa – Grzegorz Braun:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/09/21/przymusowe-szczepienia-to-eksperyment-medyczny-na-nieletnich-polkach-gwalcenie-wladzy-rodzicielskiej-i-uzurpacja-ze-strony-panstwa-grzegorz-braun/

Smutna prawda o szczepionkach:

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/category/szczepionki-zabijaja/

 

30 myśli w temacie “Przekażcie to Panu Prezydentowi: Rtęć, autyzm i światowy szczepionkowy spisek, czyli dlaczego nas się szczepi – Jerzy Zięba

 1. czy prezydent podpisuje bez znajomości tematu, czy może on albo jego otoczenie korzysta z „nieograniczonego budżetu” big farmy. Panie Prezydencie – głosowałem na Pana! Czy to była moja pomyłka?

  1. Piszesz o Komorowskim? Przecież Duda nie podpisał ustawy, tylko przesunął jej finansowanie z MF na NFZ. Proponuję trochę wgłębić się w temat, a później krytykować.

   1. Sednem sprawy jest to, że wszystkie polskie ustawy szczepionkarskie są NIEKONSTYTUCYJNE, ponieważ wszystkie szczepionki są EKSPERYMENTEM MEDYCZNYM!

    Są eksperymentem medycznym, ponieważ nikogo i przed niczym nie chronią – wręcz przeciwnie: STANOWIĄ POWAŻNE ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA I ZDROWIA OBYWATELI (setki tysięcy udokumentowanych przypadków). Polskie ustawy zaś używają kłamliwego i manipulatorskiego pojęcia „obowiązkowe szczepienia ochronne” – podczas gdy tak naprawdę nie są one ANI OBOWIĄZKOWE (art. 39. Konstytucji RP), ANI OCHRONNE.

    Ja swoich dzieci od lat nie szczepię, pomimo bezzasadnej systemowej presji. Trzeba mieć swój rozum i…

    po prostu olać głupie prawo.

    A w razie presji – powołać się na wymieniony powyżej paragraf Konstytucji (powołanie się na Konstytucję wystarczy) lub na art. 16. „Ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta”.

    Ludzie, miejcie swój rozum – nie zatruwajcie sami własnych dzieci.

  2. Dokładnie, nasza wielka pomyłka, jak nie Żyd i złodziej, to mąż Żydówki i szczepionkowy mor…ca.

  1. To nie utopia, to prości, tępi polacy. Żydzi muszą ich trzymać jak bydło w klatkach, skoro marihuana leczy, to jaki problem ją podawać. W Polsce nie ma oleju z mari? trawki ? pełno jest trzeba tylko poszukać i po sprawie, beż żadnej łaski plebsu z ministerstwa zdrowia czyt. zabijania. Olej, konopię można kupić bez problemu – trzeba wiedzieć kogo poprosić. Farmacja jest tylko dla tępaków, którzy idąć do apteki z nadzieja kupienia wit. C dostają kwas askorbinowy i szczerząc zęby nie wiedzą, że to nie witamina tylko kwas!!! W ziołowym sklepie za 3.60 zł mam torebkę czystej wit c w postaci dzikiej róży, bez syntetyków. To samo z osteoporozą, każdy powinien wiedzieć, że należy pić tran i opalać się w pełnym słońcu, rak od słońca to propaganda. Pijcie tran prawdziwy z wieloryba lub rekina, im bardziej śmierdzi tym lepiej, nie z aptek !!!
   Kupując wit. D w aptece kupujecie syntetyk, który nie pomaga, tylko zabija żywe dzieko, jego ukł. kostny etc. Chcecie podawać dziecku konopię czy tez olej z nich róbcie to wg własnego uznania, to Wasze dziecko nie państwa israel, bo Polacy już dawno wymarli, teraz nikt już nie potrafi walczyć o swoje.

   1. No for NWO: ile masz witaminy C w tej torebce suszonej róży za 3,60? Ile jej wchłonie organizm? Można się w ten sposób leczyć, można kupować witaminy w takiej postaci ale to kosztuje MAJĄTEK! W 100g soku z dzikiej róży jest 0,9g witaminy C. Leczenie witaminą C polega na przyjmowaniu dawek w ilości >20g!

   2. :Majątek” kosztują nas nastepstwa „witamin z apteki”., oraz w efekcje osteoporoza, lub altretyzm, łojotoj itd. Możesz taniej ale czy równie skutecznie…?
    Możesz kupić większe stężenie np w sklepach z ziołami zapomniałem jak się nazywa ta firma ale z usa i powiedz,że chcesz czystą wit c wówczas dostaniesz. Nie kosztuje 50 zł tylko wiecej , ponieważ nie jest kwasem askorbinowym z apteki. Jest w formie gumy do żucia jak oglądasz yt to poleca ją Taratajcio jan.
    Możesz też pić MMS za 25 euro, starczy na 2 lata.
    Możesz pić borax 15 zł paczka dla całej rodziny wystarczy, mlecz możesz również pić i samemu zbierać jak chcesz taniej i zdrowo.
    Cebula, marchew, sok z buraków, selera, pietruszki, ….jednak dzika róża to podstawa, zawsze możesz kupić wyciąg z większym stężeniu ale natura to natura, . Jedz grzyby, humy np olbrzymią, możesz też robić sobie sok z trawy szkalnka ma więcej wit niż 70 kg warzyw albo 150 nie pamiętam dokładnie..

   3. Ja kupuję kwas askorbinowy na allegro i działa dokładnie tak jak wit C. Wyciągnęła mnie z beznadziejnego stanu, gdzie lekarze skazali mnie na śmierć. Nie zaistniał efekt placebo, tylko efekt de facto, bo ja brałam bez przekonania.

 2. Od dawnych lat ludzie są szczepieni, od lat wiadomo ze szczepienia niosą ryzyko i mogą wystąpić objawy autyzmu oraz innych chorob, od lat głośno o tym przynajmniej w internecie a tu teraz obelgi w stronę prezydenta, który jest nim niespełna miesiąc … halo !!
  Ludzie przecież on tylko podpisał ustawę o finansowania ich z NFZ. Ogarnąć się trzeba bo cisną ciemnote, a ciemnogrod powtarza i wierzy.

  1. To uzasadniona presja, by Pan Prezydent na przyszłość hamował zapędy partii, z której się wywodzi, oraz by realnie przyczynił się do zmiany głupich zapisów w ustawach (sformułowanie „obowiązkowe szczepienia ochronne”) i nie podpisywał się pod tak głupimi i niebezpiecznymi sformułowaniami (a podpisał się!), a w przyszłości, by przyczynił się do ustawowego ZAGWARANTOWANIA obywatelom prawa do swobodnej odmowy szczepień – tak, by system „opieki zdrowotnej” (finansowany przez wiadomo kogo i w jakim celu) nie próbował stosować zastraszania i nie żerował na nieznajomości Konstytucji przez pacjentów.

   Poza tym wiedza w temacie (filmik) jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

  2. Zapewne Pani dziecka szczpepionka trwale nie okaleczyła, że tak na chłodno Pani pisze. Nie wie Pani co to ból i ja Pani tego nie życzę, ale proszę nie krytykować tych ktorzy cierpią i chcą ratować i przestrzec innych.

 3. PREZYDENT ANDRZEJ DUDA PODPISAŁ ZMIANĘ FINANSOWANIA SZCZEPIEŃ, CZYLI Z MZ NA NFZ. USTAWĘ O OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH PODPISAŁ KOMOROWSKI. LUDZIE ZANIM NAPISZECIE KŁAMSTWA ZAJRZYJCIE NA STRONĘ SEJMU I TAM ZNAJDZIECIE INTERESUJĄCE WAS USTAWY I KTÓRY PREZYDENT JE PODPISAŁ!!!

  1. @ewaewa111, nie gorączkuj się, tylko przeczytaj uważnie komentarze: pan Prezydent AD podpisał się pod ustawą, która używa wprowadzającego niewykształconych ludzi w błąd, narażającego Polaków na poważne powikłania lub śmierć, kłamliwego i manipulatorskiego sformułowania: „obowiązkowe szczepienia ochronne”, podczas gdy NIE SĄ ONE ANI OBOWIĄZKOWE, ANI OCHRONNE.

   To nie jest w porządku, że prezydent dużego europejskiego kraju nie wie nic na temat rzeczywistych skutków szczepień, nie wie nic na temat ogromnych zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego, jakie niosą ze sobą „obowiązkowe szczepienia ochronne”.

   To nie jest w porządku, że prezydent dużego europejskiego kraju naraża własnych obywateli na groźne dla ich zdrowia i życia skutki szczepień, podpisując się pod ustawą używającą kłamliwego i manipulatorskiego, wprowadzającego niewykształconych ludzi w błąd sformułowania.

   Komorowskiego nawet nie warto wpominać, bo jego działalność była kryminalna, ale od młodego, niosącego nadzieję wielu rodakom, nowego prezydenta będziemy wymagać więcej. Będziemy go edukować. Szczepienia będą miały w Polsce status dobrowolności – i do tego musimy przekonać nowego Prezydenta i nową od listopada panią Premier.

   Poza tym proszę poczytać sobie, co na temat omawianej ustawy sądzi Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”:

   https://pl-pl.facebook.com/stowarzyszeniestopnop

   1. Zara,piszesz ,że udaje Ci się nie szczepić dzieci.Czy faktycznie podane art.wystarczają, czy korzystasz z gotowych pism ,podanych przez” STOP NOP.” My zaniechaliśmy szczepień w piątym roku życia syna.Do tej pory(syn ma 15 lat) udawało się nam uciec od szczepień, ale ostanie informacje o przymuszeniach mnie przerażają.Mamy wizytę u neurologa, ale już nam pewnie nie da odroczenia.Umywa od tego ręce.

   2. Najciężej jest z pielęgniarkami i recepcjonistkami (szantaż dostępu do świadczeń), bo działają jak zaprogramowane automaty i rozmowa z nimi przypomina romowę z policjantem lub proboszczem. Lekarze najczęściej, gdy widzą naprawdę świadomego, a więc pewnego siebie pacjenta, najczęściej ustępują. Lekarze wiedzą o szkodliwości zalecanych przez siebie szczepień, więc po zdecydowanym „nie” lub po powołaniu się na paragraf (wystarczy na Konstytucję RP, bo to akt nadrzędny) najczęściej grzecznie ustępują. Najwyżej mogą się trochę protekcjonalnie powymądrzać, bo to uwielbiają.

    Gdyby jednak komu było mało 1) art. 39 Konstytucji RP i 2) Ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (art. 16), to w sumie można mieć przy sobie wydrukowaną całą kartkę międzynarodowych również aktów prawnych chroniących przyrodzone prawa i wolności człowieka.

    Wszelkie niedobrowolne i wymuszone leczenie jest naruszeniem:
    1) Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej,
    2) Konwencji ONZ o Prawach Dziecka,
    3) Konwencji Rady Europejskiej o Ochronie Praw Człowieka i Godności Istoty Ludzkiej wobec zastosowań biologii i medycyny: Konwencja o prawach człowieka i biomedycynie,
    4) Europejskiej Karty Praw Pacjenta,
    5) Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych ONZ,
    6) a nawet Kodeksu Norymberskiego (zbioru zasad etyki dot. eksperymentalnych badań medycznych na ludziach ustalonych w wyniku szeregu procesów norymberskich po zakończeniu II wojny światowej).

    Acha, w razie szantażu dostępem do świadczeń czy to medycznych, czy w przedszkolu, to trzeba niestety wykazać się zimną krwią i… natychmiast dzwonić na policję. Protokół z łamania konstytucyjnych praw człowieka itd. Najczęściej jednak już samo sięgnięcie po telefon wystarczy 😉 Musimy wreszcie zacząć odważnie upominać się o swoje prawa.

   3. @Syla, trzeba stanowczo stawiać swoje racje. posluchaj co mowi oswiecony lekarz – pani dr n. med. Katarzyna Bross-Walderdorff w 1:09:42 minucie filmu.

    mamy prawo domagac się od systemu chemicznego prawa do poszanowania naszego swiatopogladu niechemicznego

 4. I co zostało z całej tej akcji? Wczoraj przeczytałem, że mafia wzięła się już za dr. Bross. Gdzie jest teraz Patryk Jaki? Czy osiągnął swoje (stołek) i już ma to gdzieś?

 5. Szlag by to trafił! Moje dziecko dostało antybiotyk w 1 dobie życia. Teraz ma autyzm, który objawił się bardzo wcześnie. Ewidentne objawy były widoczne już w wieku 6 miesięcy. Nie wiedziałam, że to autyzm. Szukałam, badałam. Wszystko wskazywało na problem metaboliczny. 21 pozytywnych wyników na lamblie. 3-krotnie nieskuteczne ich leczenie aż w końcu pomylili się z dawką i podali mu w szpitalu podwójną. W międzyczasie odstawiłam całkowicie mleko, nie obciążałam glutenem, po zrobieniu badań, odstawiłam też jajka. I dopiero po roku diety bezmlecznej i po 2 tyg bez jajek, dziecko zaczęło się otwierać na świat. Wydawało mi się dziwne, że jajko mogło być powodem, skoro zostało wprowadzone później. Nie wiedziałam, że obecność lamblii może dawać objawy nietolerancji jajek! Robiłam badanie włosa i cieszyłam się, że nie było metali ciężkich. Cholera nie wiedziałam, że to nie wyjdzie właśnie wtedy, kiedy organizm nie będzie mógł sobie z tym poradzić! Niech to szlag!!!

 6. Wspomniano o modlitwie, więc może w Radiu Maryja, bo tam Polacy są w imię Boże najgorliwiej straszeni bioenergoterapeutami, fizyką kwantową itp, i gonieni do lekarzy jak barany.
  Medycyna jest reklamowana i chroniona przez Kościół, bo stworzyli ją zakonnicy bonifratrzy. Zastąpili nią niebiznesowe uzdrawianie rękami proponowane przez Jezusa w Mk 16,18: „Na chorych ręce kłaść będą i ci odzyskają zdrowie”.
  I aby nikt nie narzekał na medyczne „leczenie” Kościół reklamuje zbawianie się cierpieniami.
  Obraża go pytanie: „Czy Jezus bezbolesnym (= niemedycznym) uzdrawianiem skazywał uzdrowionych na wieczne potępienie?”.

 7. Odnoszę wrażenie, że fakt wprowadzenia szczepionek obowiązkowych wpłynął jedynie na pokrywanie ich kosztu z podatków.
  Jednocześnie czytałem ze źródeł rządowych, iż nie wpływa to na przymus szczepień, tylko na obowiązek Państwowy względem obywateli… Taki niuans, którego niewielu nie potrafi prawidłowo odczytać.
  Także Panie Jerzy Zięba, głowa do góry, mamy wybór. Jeżeli ktoś sprawia wrażenie, że jest inaczej i przymuszanie, oznacza to fakt łamania prawa, czym powinny zająć się organy ścigania, jak policja czy prokuratura. Nawet pociągając S.A.N.E.P.I.D. do odpowiedzialności karnej za nadużycie…

 8. „Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości”, „Bezmiar bezprawia”.
  „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości”.
  24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
  Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
  http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
  http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
  http://progressforpoland.com/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole/
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława …

  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s