Multikulturalizm jako nowoczesne narzędzie destrukcji państw narodowych. Barbara Spectre, prezes Europejskiego Instytutu Studiów Żydowskich, ujawnia cel oraz rzeczywistych autorów zorganizowanych migracji

Barbara Spectre, prezes Europejskiego Instytutu Studiów Żydowskich „Paideia” – była Amerykanka, która wyemigrowała do Izraela, a następnie 10 lat temu z pomocą rządu Szwecji utworzyła w Sztokholmie wspomniany instytut, ujawnia rzeczywisty cel zorganizowanych migracji:

„Myślę, że ma miejsce odrodzenie antysemityzmu, gdyż w obecnej chwili Europa nie nauczyła się jeszcze, jak być wielokulturową. I myślę, że będziemy [my, żydzi] częścią bólów tej transformacji…, która musi się dokonać.

Europa to nie będą monolityczne społeczeństwa, jakimi były w poprzednim stuleciu. Żydzi będą w centrum tego.

To olbrzymia przemiana do dokonania dla Europy. Oni teraz przechodzą do trybu wielokulturowego i zrodzi się gniew na żydów ze wzgledu na naszą wiodącą rolę. Ale bez tej wiodącej roli i bez tej transformacji Europa nie przetrwa”.

[za: youtube.com/watch?v=Jl2eo1bYSjI]

Reklama

7 myśli w temacie “Multikulturalizm jako nowoczesne narzędzie destrukcji państw narodowych. Barbara Spectre, prezes Europejskiego Instytutu Studiów Żydowskich, ujawnia cel oraz rzeczywistych autorów zorganizowanych migracji

  1. Żydzi od tysiącleci są w centrum każdej zawieruchy dziejowej, podpuszczając obie strony na siebie, A gdy tylko ktoś wskaże Żyda za źródło konfliktu yo jest antysemitą i dyskusja się urywa.

  2. Dokladnie zgadzam sie z przedmowca.
    Gdyby, Polacy mieli swiadomosc ze w Polsce zyja miliny zydow pod zmienionym niegdys ‚spolszczonym nazwiskiem’ i tocza polityke ktorej owocu jestesmy bezposrednimi swiadkami, w rzadzie dopuszczaja swoich ludzi – po obu stronach, to zrozumieliby (Polacy) ze wlasnie trwa przywlaszczenie Polski i jest ona tzw ‚ziemia obiecana’ dla zydkow, ktorych, w odroznieniu od Polski, przegnano z innych krajow, znajac ich metody dzialania. Na drodze im stoimy jeszcze tylko my. Ale jak pomyslimy o masowych migracjach Polakow za praca oraz minimalne stawki na wychowanie dzieci, od razu wizja sie przejasnia. No chyba ze, ktos chce chodzic z ‚oczami szeroko zamknietymi’. Szkoda ze tylko bardziej swiadomi musza cierpiec za wszystkich (demo kracja – wladza dla motlochu).

  3. Przykre jest również to lordo, że większość z nas jest tak zmanipulowana przez nasze, a właściwie niemieckie media, że nie można z nimi nawet podyskutować, aby rozjaśnić ich świadomość. Natychmiast ucinają dyskusje jakimś frazesem z TV.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s