Konwent Narodowy Polski

franciszek z piłeczką 2

W TEJ SYTUACJI TRZEBA ŻEBY KAŻDA PLEBANIA PRZYGOTOWAŁA MIEJSCE DLA TYCH LUDZI, KTÓRZY SĄ PRZEŚLADOWANI” – Konwent Narodowy Polski

______________

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy nihilistów oraz ateistów i sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów…

View original post 722 słowa więcej

3 myśli w temacie “Masoneria wykorzystuje Watykan żeby zislamizować Europę

  1. Nasi kochani wrogowie zapomnieli tylko o jednym, że chrześcijanin nie potrzebuje przewodnictwa duchowego, bo ma go w sobie, w sercu. Tu apel do tych, którzy myśla podobnie, aby uczyć o tym w swoim otoczeniu. Wiem, że może się okazać, że jesteście nagle sami, ale zawsze trzeba byc gotowym na zmiany. To jedyna pewna rzecz w tym świecie. Nowi przyjaciele zawsze sie znajdą. Poza tym to dodaje pewności siebie i siły, dlatego chcą nas zniszczyć.

  2. To nie sa doslowne slowa Papy Frania!

    2015-09-10 8:32 GMT+02:00 „Tajne Archiwum Watykańskie” :

    > . posted: ” „

  3. Polskie owce I plebanie jak I kazda katolicka parafia na swiecie jest podwladnyWatykanu I do niego nalezy. To Watykan decyduje o tym jak, kiedy I gdzie. A kto stoi za Watykanem?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s